Štúdia: CDC masívne nafukuje prípady a úmrtia na koronavírus v rozpore s federálnym zákonom

02/03/2021

od Ethana Huffa

Nová štúdia zistila, že CDC masívne nafukovala jeho „prípady“ a počty úmrtí na Covid 19, aby sa „pandémia“ javila oveľa horšia, než v skutočnosti je.

Dokument s názvom „Zber dát, komorbidita a federálne právo: Historická retrospektíva COVID-19“ odhaduje, že oficiálny počet úmrtí na čínsky vírus je minimálne 1 600 percent vyšší, čo bolo urobené zámerne, aby zmarili výsledok volieb 2020. Nielen to, ale CDC očividne porušuje federálne zákony v spôsobe, akým zhromažďuje a nahlasuje údaje o dopade čínskych baktériach v celej Amerike.

„Priekopnícky recenzovaný výskum … tvrdí, že CDC úmyselne porušil viaceré federálne zákony vrátane zákona o kvalite informácií, zákona o znižovaní administratívy a administratívnych postupov,“ uviedla skupina Watchdog All Concerned Citizens vo vyhlásení pre národný spis.

„Najdôležitejšie je, že CDC nezákonne uzákonil nové pravidlá zhromažďovania a vykazovania údajov výlučne pre COVID-19, ktoré viedli k 1 600% inflácii súčasných celkových úmrtí COVID-19.“

Vo vyhlásení sa ďalej vysvetľuje, že CDC nedokázalo podať žiadosť o povinný federálny dohľad a neotvorilo povinné obdobie pre verejné vedecké pripomienky, ktoré sú podľa federálneho zákona povinné, a to ani v „núdzových“ situáciách.

„Výskum tvrdí, že CDC úmyselne ohrozilo presnosť a integritu všetkých údajov o prípadoch a úmrtnosti COVID-19 od začiatku tejto krízy s cieľom podvodne nafúknuť údaje o prípadoch a úmrtnosti,“ tvrdia ďalej všetci zainteresovaní občania.

Petícia Vyzýva Ministerstvo spravodlivosti, aby Prijalo Súdne Kroky Proti Skorumpovanej CDC

24. marca 2020 CDC zverejnilo dokument s názvom „Výstraha č. 2 NVSS COVID-19“, ktorý nariaďuje posudkovým lekárom, koronerom a lekárom, aby v zásade kategorizovali každú smrť ako „Covidovú“.

Namiesto pokračovania, ako je už dlho zvykom, uvádzať na úradné úmrtné listy existujúce podmienky a ďalšie základné príčiny smrti, CDC vyradila všetko, čo sa stalo, keď sa WuFlu objavila, aby sa každá smrť javila ako smrť „Covid“.

„Išlo o významnú zmenu pravidla pre hlásenie úmrtného listu z Príručky koronerov o registrácii úmrtí a hlásení úmrtia plodu z roku 2003 a Príručky lekárov o lekárskej certifikácii smrti, ktoré vydali pokyny pre odborníkov na hlásenie úmrtí na celom svete, aby hlásili základné podmienky v časti I pre predchádzajúcich 17 rokov, “informuje National File.

„Táto jediná zmena viedla k významnej inflácii úmrtí COVID-19 tým, že sa nariadilo, aby bol COVID-19 uvedený v časti I. úmrtných listov ako definitívna príčina smrti bez ohľadu na potvrdzujúce dôkazy a nie, aby bol uvedený v časti II. ako prispievateľ k smrti za existujúcich podmienok, ako by to bolo pri použití usmernení z roku 2003. “

14. apríla 2020 CDC ďalej prijalo nové pravidlá exkluzívne pre program Covid-19, ktoré vývoj pravidiel pre zber údajov zadali externe neziskovej organizácii Council of State and Territorial Epidemiologists (CSTE). Aj to bolo v rozpore s federálnym zákonom.

„Prijatím týchto nových pravidiel výlučne pre COVID-19 v rozpore s federálnymi zákonmi výskum tvrdí, že CDC významne nafúkla údaje, ktoré boli použité zvolenými úradníkmi a úradníkmi v oblasti verejného zdravia, v spojení s nepreukázanými projekčnými modelmi z Inštitútu pre metriky zdravia a hodnotenie (IHME), aby ospravedlnili predĺžené zatváranie škôl, miest bohoslužieb, zábavy a malých podnikov, čo vedie k bezprecedentným emocionálnym a ekonomickým ťažkostiam na celoštátnej úrovni, “hovorí All Concern Citizens.

„Ministerstvu spravodlivosti, ako aj všetkým americkým právnikom bola zaslaná formálna petícia, ktorá žiada okamžité vyšetrovanie týchto obvinení veľkou porotou.“

Zdroj

Podobné články

 • 95
  Mnoho vedúcich nemocníc a lekárov je podplatených za manipuláciu so štatistikami obsadenosti postelí na JIS, spájanie pacientov s život ohrozujúcimi ventilátormi a falšovanie úmrtných listovNezávislí novinári Rosemary Frei a James Corbett diskutujú o tom, ako boli zámerne vytvárané podmienky pre vysokú úmrtnosť v kanadských opatrovateľských domoch. Rosemary Frei vo svojom výskume odhaľuje, ako boli počas „krízy“ zmenené všetky pravidlá a pokyny týkajúce sa starostlivosti o starších ľudí, úmrtných listov a zaobchádzania s mŕtvolami v Ontáriu, aby sa zvýšil počet hlásených…
  Tags: a, v, covid, na, ako, s, pre, že, zo, sveta
 • 91
  5G a koronavírusDr. Albert Schweitzer odišiel v roku 1913 do francúzskej Rovníkovej Afriky založiť nemocnicu a sedemnásť rokov do jeho nemocnice neprišiel ani jeden pacient s rakovinou, pretože Afrika nebola sužovaná rakovinou, ale keď prišli západné spracované potraviny, miera rakoviny stúpla na európsku úroveň. Príčinou rakoviny bola teda karcinogénna strava a nie nejaký…
  Tags: a, sa, v, na, že, ako, zo, sveta, zdravie, covid
 • 90
  CDC prinútená súdnym sporom odstrániť tvrdenia, že „vakcíny nespôsobujú autizmus“ zo svojej webovej stránkyCentrum pre kontrolu a prevenciu chorôb čelí žalobe zo strany siete ICAN (Informed Consent Action Network). Del Bigtree, zakladateľ organizácie ICAN, sa rozhodol vyzvať federálnu agentúru, aby zrušila vyhlásenie na svojej webovej stránke, ktoré tvrdí, že očkovanie nikdy nespôsobuje autizmus u detí . Podľa Bigtreeho bolo vyhlásenie stiahnuté z webovej stránky CDC 27. augusta…
  Tags: že, na, cdc, a, o, sa, v, ako, zo, sveta
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK