Súhrn starších správ 07.11.2021

07/11/2021

Zdá sa, že každý týždeň nám prináša ďalší vývoj, ktorý je potrebné sledovať, takže sledovať prepojenia je cennejšie ako kedykoľvek predtým. Nie je vždy ľahké pochopiť význam toho, čo je v nezávislých, alebo bežných správach. Mnoho ľudí si myslí, že sa veci dejú izolovane, zatiaľ čo Q povedal: „Všetko je prepojené.“ Na zaistenie relevantnosti niekedy treba trochu inteligencie alebo múdra perspektíva. zdroj

V roku 1855 ISIS založili králi Maroka a Líbye. [Rodina
HASSANOVIA ] Podpísali Mohameddiho zákon, ktorý mal zabiť pokrvné línie Ježiša Krista [DRUZE] o
6 rokov neskôr sa spojili so Skull n Bones. Rothschildovcami, Schiffovcami, Rockefellerovcami, Scherffovcami alias Bushovci, Kissingerovcami atď
Kráľovská rodina umelo oplodnená Rothschildmi prevzala kontrolu nad líbyjskou rodinou Sanussi [Hassan].
Pozrite sa na rodinu Sanussi [čierna vlajka]
ISIS už bol vytvorený, bol iba zlúčený.
Skull n Bones_ISIS : Atentát na JFK. zdroj

Během druhé světové války měly spojenecké australské a novozélandské síly speciální pracovní skupinu nazvanou The Coast Watchers.
To byli muži, kteří se po válce podíleli na záchraně Johna F. Kennedyho.
Podskupinou pobřežní stráže byla slavná tajná jednotka zvaná „Speciální jednotka Z“.
John F. Kennedy Jr. nosí znak Z-Special jako tetování. zdroj
Tí, ktorí nemôžu pochopiť, že nemôžeme jednoducho začať zatýkať bez toho, aby sme najskôr zaistili bezpečnosť a blahobyt obyvateľstva, posunuli príbeh, odstránili ľudí v DC rezignáciou, aby sa zabezpečil úspech, ISIS / MS13 zmraziť majetok, aby sa zabránilo zlyhaniu, na odstránenie komunikačných schopností týchto organizácií, by sa nemali zúčastňovať diskusií.
zdroj

Ľudia, proti ktorým stojíme, sú (kolektívne) najväčšou silou zla a moci na zemi. Neobjavili sa len tak, fungovali už celé storočia. A každá jednotlivá sila, ktorá sa proti nim dodnes postavila, zlyhala. Ale potom boli schopní skryť svoje zlé skutky skrývaním sa v tieni. Začali existovať v zákulisí, pretože neexistovalo nič také ako internet a akákoľvek písaná história o nich bola buď skreslená, zničená alebo zdroje zabíjané, aby sa zabránilo pravde. Pokiaľ verejnosť nevie pravdu, nikdy nemôže zastaviť svojho skutočného nepriateľa. Preto Q povedal „Public Awakening = Game Over“.

Q tiež povedal: „Je to maratón, nie šprint.“

Ľudia sa zo dňa na deň prebúdzajú v masách, pretože akonáhle uvidíte pravdu, nemôžete ju nikdy prestať vidieť. Toto je červená pilulka. Ani jeden znovu prebudený človek sa nevráti znovu spať – to sa jednoducho nemôže stať. zdroj

Holandský minister spravodlivosti a bezpečnosti bol samozrejme označený za „pozitívneho“. Hovorí sa, že vojenské vrtuľníky lietajú nad rôznymi miestami v Holandsku, takže by to mohlo súvisieť s väznicami.
Počujem, že v súčasnosti je v Holandsku veľa vrtuľníkov, ako aj niekoľko holandských dôstojníkov zdroj

Najväčší dar, ktorý Q dal Patriotom, že nám pomohol si uvedomiť, že nie sme sami. Teraz sme rodina.
Druhým najväčším darom bolo pomôcť nám zorganizovať sa ako stroj na šírenie informácií, ktorý bol schopný obísť MSM (nepriateľ ľudu).
Tretím najväčším darom bolo pomôcť nám si uvedomiť, že nebojujeme proti korupcii, ale bojujeme proti zlu. Nielen to, ale máme pomoc od patriotov v bielych klobúkoch, ktorí našťastie videli, že to prichádza a vymysleli plán, ako to zastaviť. Zaradenie nezávislých mysliteľov do digitálnej armády proti spodine Zeme …
Príbeh, ktorý sa bude rozprávať pre ďalšie generácie. zdroj

Tady mate dalsi priklad, ze nemecka vlada je pod vedenim SHAEF!!! FDP-Sef Lindner musi zvednout v minute 17.17 hrnek a ten znak si musite sami vygooglit 😉
FDP-Chef Lindner | BILD Live 22.03.2020👈 PRED ROKEM! zdroj

Náhodou som si dnes všimol, že nad Viedňou lietalo rakúske letectvo a bolo na letovom radare dokonca krátko viditeľné! Spravil som screenshot, keď sa stroj náhle zastavil na radare a popoludní došlo k zemetraseniu presne v tom bode, kde lietadlo zastavilo a zmizlo z radaru! zdroj

Argentína: Hovoria to v TV … „zločinecká elita“, vytvorila plandémiu.
Odvážna argentínska novinárka Veronica Ressia práve informovala milióny ľudí v káblovej televízii, že peruánsky súd obvinil zločineckú elitu zloženú z Billa Gatesa, Sorosa, Rockefellera a ďalších slobodomurárov, ktorí si nás podrobujú, z vytvorenia epidemického plánu COVID 19. Klamstvo padá a pravda vychádza. Ďakujeme, odvážny súd Peru, ďakujeme Veronica Ressia. Splnili ste svoju povinnosť a teraz je rad na nás. Argentína zobuď sa!
Lekári za pravdu Argentína. zdroj video

-) Koniec tohto biblického veku, začiatok nového veku (Zlatý vek Gaie prichádzajúci v 4D a 5D) v odhalení zločinov.

-) Všetky zločiny budú odhalené, 10 dní televízneho vysielania (filmov) a falošné média MSM budú v tejto chvíli pozastavené.

-) NESARA / GESARA

-) R/V GCR

-) QFS kvantový finančný systém aktivovaný

-) 10 dní bez lietadla alebo vlaku, globálne stanné právo.

-) Servery bitcoinov pôjdu dole a 95% kryptomien nebude.

-) Bude vyhodených do vzduchu 34 satanských budov

-) Projekt Odin bude zapnutý.

-) Vo vašej oblasti sa môže prerušiť napájanie alebo internet, nová Teslom prenášajúca elektrina v Texase

Pád akciových trhov

-) Všetky zákony a kroky vlády USA po roku 1871 budú neplatné, pretože to NIE JE podľa pôvodnej ústavy USA.

-) Tribunály GITMO budú pokračovať do konca roku  2022

-) Castle Rock

Vatikán ukrýval tisíce rokov informácií a v podzemí mal 53 štvorcových míľ starých kníh a vedomostí.

NASA bude stiahnutá a nahradená Space X a Space Force, aj tak je falošná. NASA je organizácia Lucifera, astronauti sú 33 rd  slobodomurári alebo vyšší. Slobodomurári sú strhávaní, vrátane Kolumbových rytierov, Pútnikov, Moose Lodge, Shiners a ďalších, ktorí sa rovnajú s iluminátmi.

Elon Musk je klon a opäť bol nahradený

Čierne klobúky chcú vystreliť raketu na Washington DC. V múroch mnohých budov, dôkazy a len zlo. Aj tak to niekedy budú musieť Biele klobúky úplne zničiť. Neviem, či si čierne Klobúky prídu na svoje. 

Trump išiel do DC, aby získal všetkých prezidentov a ďalšie cenné obrazy, ktoré sa mali uchovať v Národnom archíve. Potrebné a hodnotné veci boli odstránené.

Testy, ktoré používajú lekári alebo zdravotné sestry, mohli si vybrať jeden pre pozitívny výsledok a druhý pre negatívny výsledok.

Análne testy majú na sebe čierne červy (jed) a môžu sa oveľa ľahšie infikovať zadkom.

Socha slobody je symbolom Lucifera a bude ju treba dať dole.

Goldman Sacks prichádza o peniaze a musí predávať akcie.

Modré masky môžu mať v sebe čiernych červov, antrax a formaldehyd.

Z druhej dávky Covid-19 sa nemusíte zotaviť, dokonca tomu nemusí pomôcť ani technológia Med-Bed.

Mnoho ľudí zomrie na toxické vakcíny!

Monoatomové zlato a ozónová voda zabijú morgellony.

174 miest, o ktorých doktor Muggzi vie, kde sú Med-bed postele. zdroj

Tucker Carlson na Fox News: „Ve skutečnosti je stále jasnější, že vůbec neexistuje Joe Biden. Muž, kterého si pamatujeme z 80. let, tam už není, už neexistuje. Zbývá jen druh projekce, hologram navržený k napodobení chování neohrožujícího politického kandidáta.“ zdroj
Mnohí nevedia, čo je elektromagnetické sálavé teplo.
Ak držíte telefón v ruke dlhší čas, všimnete si, že sa vám zahreje.
Je to ale iný pocit tepla, pretože toto teplo nepochádza z telefónu.
Je to frekvencia, ktorá umožňuje komunikáciu medzi vašim mobilným telefónom a prenosovou vežou alebo smerovačom.
Príklad 4G.
Keď držíme mobil v ruke a sme spojení s routerom alebo iným „vysielačom“, frekvencia 2 600 mhz vibruje voľné elektróny buniek v našich rukách 2,6 miliárdkrát za sekundu.
Preto cítime to teplo.
Spôsobuje to zhoršenie bunkovej štruktúry, tj. Rakovina.
Rakovina prsníka je najbežnejším typom rakoviny u žien.
Magnetické žiarenie je nepriamo úmerné vzdialenosti.
Ak držíte telefón ďalej, poškodenie sa zníži o druhú mocninu vzdialenosti. zdroj
Pápež bude mať hrozný máj. Vatikánske razie, ktoré sa začali v polovici roku 2019, boli predzvesťou operácie Defender Europe 17. marca 2020. Tam, kde do Ríma zostúpilo 50 000 vojakov, sa začala vatikánska mafia.
Pamätajte, keď Q povedal, že pápež bude mať Zlý máj.
Mal na mysli ČIERNEHO PÁPEŽA.
„OZNAMOVANÝ“ Mŕtvy v máji 2020.
Q Post bol pred smrťou.
Generálny predstaviteľ jezuitov. Vodca iluminátov. zdroj

Tým, ktorí hovoria: „Nemuselo to tak byť!“ …
Vysvetlite, prosím, ako by ste zvrátili vymývanie mozgov celej krajiny bez toho, aby ste rozbili milióny myslí a zastavili našu vládu.
Vysvetlite, prosím, ako by ste zobudili milióny ľudí, ktorí si teraz uvedomujú, aká obrovská chyba bola dôverovať demokratom, zatiaľ čo sa pokúšajú prebudiť z nočnej mory – Biden – za ktorého hlasovali.
Vysvetlite, prosím, ako by ste odhalili vakcíny bez toho, aby ste ľuďom umožnili presvedčiť sa o hrôzach toho, čo s vami spraví injekcia experimentálnych jedov.
Vysvetlite, prosím, ako by ste zabezpečili budúce voľby, vrátili moc ľuďom a ustanovili zákony o voličských identitách bez toho, aby ste voľby použili ako fingovanú akciu, ktorá by krajine ukázala, ako globalisti ovládajú USA už celé desaťročia.
Vysvetlite, prosím, ako by ste odhalili obrovské množstvo zradcov v oboch politických stranách, vo všetkých vládnych zložkách, na Najvyššom súde atď., ktorí by sa inak stále pohybovali pod radarom a predstierali by, že im na tejto krajine záleží rovnako ako na peniazoch a moci, ktoré dostanú za to, že nás zapredali.
Vysvetlite, prosím, ako by ste hocikoho uväznili, keď každá časť nášho súdneho systému bola vysoko narušená.
Vysvetlite, prosím, ako by ste čokoľvek z toho dosiahli s Trumpom ako prezidentom bez toho, aby ho polovica krajiny označila za diktátora a zostupujúceho do absolútneho chaosu.
Vysvetlite, prosím, ako by ste sa v tomto období zorientovali na svetovej scéne a poskytli nám najlepšiu šancu spolupracovať s ďalšími významnými mocnosťami na odhalení ich vlastného deep stateu.
Vysvetlite, ako by ste ľuďom umožnili okúsiť život v technokratickej socialistickej nočnej more, aby to už nikdy nedovolili?
Nezabudnite, že každé vaše rozhodnutie musí byť stopercentne zákonné a ústavné.
Na záver by som chcel poukázať na niečo, čomu väčšina ľudí zrejme nerozumie.
Informácie, ktoré má naša armáda, akcie, ktoré podnikajú a výsledky týchto akcií sú z 95% (alebo viac) skryté pred verejnosťou. Existuje veľa dôvodov. Musíte si tiež uvedomiť, že strhnutie globalistickej cabaly nie je také jednoduché ako zatknutie. Je to neuveriteľne zložitý proces.
Možno si myslíte, že „sa nič nedeje“ (aj keď sú indície VŠADE, pokiaľ otvoríte oči, aby ste videli), ale to nemôže byť ďalej od pravdy.
VŠETKO sa deje a vy to nevidíte, pretože nemusíte vedieť. Nie ste operátor. Nemáte Q previerku. Najdôležitejší dôvod je, že nechávate svojimi emóciami zahmlievať úsudok.
Keď sa príliv a odliv otočí (a stane sa tak), budeme mať úplnú transparentnosť. Budeme uznaní. Uvidíme spravodlivosť.
Do tej doby musíte pochopiť, že toto je VOJNA. Vojna sa neurýchľuje, pretože ľudia majú zranené pocity. Nie všetko bude čisté. Nič nejde ľahko.
Na šachovnici zostáva veľmi málo ťahov.
Nesmierna panika nášho nepriateľa by vám mala povedať všetko, čo potrebujete vedieť.
Koniec je blízko … zdroj

Vojenské spravodajstvo zachytilo 16-ročný plán deep state na zničenie Ameriky. (8 rokov obama, potom 8 rokov hillary)
Biele klobúky potrebovali počas tejto operácie niekoho lojálneho pre úlohu prezidenta.
Po schválení určitých previerok armáda nainštalovala Trumpa do RNC.
Zamyslite sa nad tým na chvíľu:
Armáda. Dosadila. Trumpa.
Voľby v roku 2016 boli upravené pre víťazstvo Hillary. Médiá boli spoluvinníkmi. Algoritmy neboli dosť silné na to, aby vyhrala.
Biele klobúky kontrolovali voľby, aby mali ľudia spravodlivé hlasovanie. Neexistoval spôsob, ako by Trump mohol vyhrať, keby sa tak nestalo. Preto boli ŠOKOVANÍ, keď prehrala. Preto nezakryli stopy.
Nikdy si nemysleli, že prehrá. Obama pomocou súdov FISA tajne sledoval Trumpovu kampaň počas volieb v roku 2016. Bolo to najhoršie rozhodnutie vôbec. Doslova otvoril dvere VŠETKÉMU tým, že dal Trumpovi príručku na ďalšie 4 roky.
FISA = Štart.
Americká armáda má všetko. Preto to vyzerá, že „sa nič nestalo“ za posledné 4 roky. Bolo to všetko v tme. Vyzeralo to, že týmto ľuďom všetky ich zločiny prejdú. Nie je to tak. Trump a naša armáda túto temnú sieť zločincov rozkladajú. Najvyššia úroveň korupcie je pod kontrolou.
Museli sme im umožniť dokončiť ich zločiny, aby sme ich mohli v maximálnej miere obžalovať na základe zákona pred súdom. Voľby boli pascou.
Trump vyhral na celej čiare. Bezpečnostný systém monitorovania volieb nainštalovalo americké kybernetické velenie, vesmírne sily a tieňoví bojovníci kybernetickej brigády. Čoskoro sa dočkáme reálnych čísel.
Každá časť tejto operácie je strategicky naplánovaná. Nie všetko bude čisté.
Nie je však možné uniknúť tomu. Preto kongres urobil všetko pre to, aby odstránili Trumpa ešte predtým, ako bol vôbec inaugurovaný, s nulovým úspechom. Je nedotknuteľný. Možno to vyzerá, že je z očí verejnosti, ale v skutočnosti k tomu muselo dôjsť. Teraz, keď je úplne mimo obraz a s tým, že verejnosť si myslí, že Biden má všetko pod kontrolou, bude môcť armáda čoskoro oznámiť prevzatie.
Médiá zostali v tme. Pokúšajú sa iba oddialiť armáde ďalší krok. Všetko, čo je v súčasnosti v politike v televízii, je falošné a nemá právne postavenie.
Definujte: [Sebadeštrukcia]
Boli počas toho všetkého ponechaní v tme, čo vysvetľuje všetky očividné lži a zúfalstvo. Snažia sa, aby administratíva Trumpa vyzerala ako slabá. Nezabudnite, Barr je Patriot pracujúci v zákulisí. Čokoľvek, čo hovorí inak, je úplne nepravdivé. Durham je Patriot spaľujúci polnočný olej. Dokáže urobiť svoju prácu. Spolu so stovkami ďalších, ktorí v zákulisí pracovali na likvidácii podniku. Existuje viac dobrých ako zlých.
Vojenská operácia.
Tieňová vojna.
Z tmy na svetlo.
Pravda, ktorá prebúdza … zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Cabala zahrala svoju poslednú kartu a my vyhrávame ~ Gene Decode (1. časť)https://rumble.com/embed/vk172b/?pub=4 Veľmi pekne ďakujeme, že ste dnes s nami. Máme veľmi špeciálneho hosťa. Už sme ho tu nejaký čas nemali a máme ho radi. Gene, je to už nejaký čas, čo sme ťa mali možno mesiac alebo dva, a je to tak úžasné mať ťa späť. Ďakujem, že si tu…
  Tags: a, to, je, v, že, sa, na, správy
 • 93
  Časová os veľkého prebudeniaKeď som pred rokom písal článok o Vianociach, netušil som, že veľké odhalenie bude o rok odložené. Nemyslím si, že by to niekto vedel, okrem niekoľkých vyššie postavených. Do poslednej chvíle som dúfal, že sa nespustí injekčný armagedon a že to niekto ešte stihne zastaviť. Napriek tomu sa to stalo…
  Tags: a, sa, by, to, na, že, v, si, je, aby
 • 93
  Michelle Fielding diskutuje s Nicholasom Veniaminom o zelenom svetle, armáde, Hollywoode, kráľovnej a QFS (3.časť)https://www.bitchute.com/video/fTvjBNJhCAvF/ Nedávno sme mali Trumpovo zhromaždenie v Arizone, a keď hovoril, prebiehal v spodnej časti obrazovky dialóg. Mená ľudí, a dve veci: NESARA/GESARA. Pre koho bolo toto posolstvo? - bolo to všeobecné posolstvo, ktoré malo ukázať tým, ktorí sú pri vedomí, že veci napredujú, aj keď to ešte nie je…
  Tags: to, a, že, je, sa, na, v, si, ako, by
Subscribe
Notify of
guest
14 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
2 years ago

https://www.infovojna.sk/article/krcmeryho-sestra-pracuje-25-rokov-pre-pfizer-v-sucasnosti-sefuje-klinickemu-skusaniu-produktov-tejto-farmaceutickej-formy-pre-cesku-republiku-a-slovensko
Krčméryho sestra pracuje 25 rokov pre Pfizer. V súčasnosti šéfuje klinickému skúšaniu produktov tejto farmaceutickej formy pre Českú republiku a Slovensko

Sestra militantného vakcinátora a epidemiológa Vladimíra Krčméryho propagujúceho očkovanie proti koronavírusu – Mária Noskovičová pôsobí štvrťstoročia vo farmaceutickej firme Pfizer.
Mária Noskovičová, rodená Krčméryová

Israismael
Israismael
Reply to  jirik
2 years ago

A potom sa nemôžem čudovať že to ten pán Krcmery tak propaguje očkovanie ,keď je prepojený s Pfizerom ..Naozaj za všetkým hľadaj len peniaze ..potom je jedno či to škodí či neškodí ľuďom…Toto čo sa deje po svete a na tejto planéte už nezastaví nik iba Pan Boh…už niet inej šance..Ale tak aj bude ..Potom skončia všetky temné aktivity tých všetkých zločincov a zloduchov…

jirik
jirik
2 years ago

ČESKO: V sobotu odpoledne se před domem hlavní hygieničky Pavly Svrčinové na Ostravsku sešli odpůrci očkování proti koronaviru. Na místě byla přivolána policie. Sama Svrčinová byla podle mluvčího ministerstva zdravotnictví vyděšená.
Přivolaná policie nemusela na místě řešit žádná protiprávní jednání. Mluvčí krajské policie Soňa Štětínská původně nechtěla informace konkretizovat. Pro portál iDNES.cz uvedla pouze, že aktivity skupiny lidí směřovaly „ke konkrétní osobě“. Neuvedla ani, kolik lidí bylo na místě.
Mluvčí ministerstva zdravotnictví Daniel Köppl uvedl, že hlavní hygienička byla z protestu hodně vyděšená.
https://cz.sputniknews.com/20211107/pred-domem-hlavni-hygienicky-v-sobotu-protestovali-odpurci-ockovani-musela-zasahovat-policie-16432942.html
*****
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch v tuto chvíli nesouhlasí s návrhem na uznání protilátek. Český politik v pořadu Partie na CNN Prima NEWS prohlásil, že tato debata není na místě, a to z toho důvodu, že v současné době chybí studie, které by umožnily přirovnat protilátky k očkování či negativnímu PCR testu.
„Každý, kdo prodělal nemoc, nechť se naočkuje. To je ta nejlepší imunita a pro tyto lidi epidemie skončila. Nemusí nic řešit, jsou stoprocentně chránění,“ vyzval ministr.
https://cz.sputniknews.com/20211107/timto-pro-vas-epidemie-skonci-vojtech-vyzval-k-ockovani-ty-kteri-jiz-nemoc-prodelali-16432139.html

alan
alan
2 years ago

1.To tetovanie JFK jr. sa mi nejako nezda……

2. ‚Tí, ktorí nemôžu pochopiť, že nemôžeme jednoducho začať zatýkať bez toho, aby sme najskôr zaistili bezpečnosť a blahobyt obyvateľstva, posunuli príbeh, odstránili ľudí v DC rezignáciou, aby sa zabezpečil úspech, ISIS / MS13 zmraziť majetok, aby sa zabránilo zlyhaniu, na odstránenie komunikačných schopností týchto organizácií, by sa nemali zúčastňovať diskusií.‘

Tak fajn, cakajme ako oni sami idu rezignovat z funkcii…. :)))) a diskusii sa akoze nemame zucastnovat? jaaaaaaj, no dobre…..

miloš
miloš
2 years ago

Samozrejme, že sa sami likvidujú. Iba blázon by konal tak, ako ONI konajú. ZLO.
Keď sa stretnete s blbcom, nie je potrebné sa zmeniť na blbca, aby ste vyhrali.

miloš
miloš
2 years ago

admin. Skontroluj si hodinky na PC. Lieta tam hodina.

dik

jirik
jirik
2 years ago

Platí také pro ČR. Kontaktujte přímo Tima Ballarda.

Prosím, pomozte dětem a dospívajícím donuceným a zmanipulovaným myslím svedeným k uctívání Satana hlášením těchto skutečností právnickým osobám. Nahlašujte jakékoli satanské aktivity, které jste pozorovali, zvláště kolem vašeho sousedství. Vzhledem k tomu, že satanisté byli známí a hlavně infiltrovali všechna policejní oddělení, je možné také kontaktovat Americký přistěhovalecký a celní úřad (led):

https://www.ice.gov/webform/hsi-tip-form

a federální webové stránky obchodování s lidmi:

https: //www.state.gov/humantrafficking/

Vyzva k záchraně

Neziskovky, které “zachraňují děti”, jsou také VŠECHNY infiltrovány pedofily, satanisty a děti spojené s nimi jsou také automaticky zneužívány nebo obchodovány

855-646-5484 http://www.calledtorescue.org/

Můžete anonymně hlásit obchodované a zneužívané děti

Pokud jste si přáli, abyste se připojili k úsilí v záchraně dětí z mezinárodního obchodu s lidmi, kontaktujte Tima Ballarda na UndergroundRailroad a/nebo jeho neziskovou organizaci na záchranu nevinných dětí:

https://ourrescue.org/

https://savinginnocence.org

Pokud jste byli postiženi sexuálním zneužíváním nebo násilím, pro pomoc a podporu kontakt: US: Childhelp Národní horká linka pro zneužívané děti: 1-800-422-4453. UK: BBC akční linie.
https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2021/11/08/india-eco-vysvetluje-subordinaci-pozemske-aliance-vesmirne-alianci-nejen-ve-vecech-pandemie/

jirik
jirik
2 years ago

Toto video sa veľmi oplatí vypočuť:
Zdravotná sestra z JISky z Brna:

Soldier 17
Soldier 17
Reply to  jirik
2 years ago

Vyplatí se hlavně mít svůj vlastní rozum. Nikoho poslouchat už nemusíme. My, co se nikdy zabít nenecháme tak přežijeme. Ostatním už ujel vlak, pochopte to! Všichni zemřou ,je to jejich volba!

jirik
jirik
2 years ago

Súčasná vládna garnitúra cíti ohrozenie… Ľudia sa začínajú organizovať na odpor. Preto začala otvorený boj proti občanom.

Proti tým občanom, ktorí neporušujú žiaden ZÁKON, iba legitímne nechcú rešpektovať svojvoľne „nastavené opatrenia“ ich sanitárnej, a tým celkovej kontroly (od evidencie osobných údajov cez ich pohyb až po sledovanie nežiaducich účinkov účastníka výskumu), čo vládna garnitúra dobre vie. Ľudí masakruje preto, aby u ostatných vyvolala a udržala strach a obraz zákroku proti „bezprecedentným porušovateľom zákona“. Avšak v reáli niet porušeného zákona ani bezprecedentných porušovateľov.

Sú iba provokatéri z radov polície a ich spolupracovníkov, ktorí túto akciu „zohrali“. Neprekrytím dýchacích ciest nie je porušený ŽIADEN ZÁKON. Jednoducho žiaden zákon Národnej rady SR neurčuje povinnosť prekrytia dýchacích ciest.

Absentuje tu:

objekt,
objektívna stránka,
subjekt a
subjektívna stránka.
Absentuje celý priestupok!

Nedokazuje sa nevina, ale dokazuje sa vina. Dosiaľ nikto neoznačil neprekrytie dýchacích ciest ako priestupok, preto nemôže existovať ani páchateľ (bližšie k tomu aj s KARTIČKOU právnej pomoci v závere článku).

Súdna rada SR dokonca na moju žiadosť o informáciu o „paragrafe neprekrytia dýchacích ciest“ oznámila, že takýto „paragraf nepozná“.

Vládna garnitúra toto všetko vie, avšak potrebuje národ udržať v hypnóze „nastavených opatrení“ a „smrteľného vírusu“ a vytvoriť bezprecedentný rozsudok!

ODPOR-19 – policajný masaker v Lidli v Piešťanoch. Z vinníkov obete, z obetí vinníci. Cela predbežného zadržania. Naď o Slovákoch: sú to opice, opice, opice, dezoláti… zaslúžia si exemplárne tresty…, mali ste ich dobiť viac

jirik
jirik
2 years ago

SLOVENSKÉ REŠTAURÁCIE A PODNIKY PÁCHAJÚ RITUÁLNU SAMOVRAŽDU!!! SAMI SA PRIPRAVUJÚ O KLIENTOV A TÍ SA K NIM UŽ NIKDY NEVRÁTIA!!! (VIDEO SK, 31min)

jirik
jirik
Reply to  jirik
2 years ago

daniel nebo ivy – promažte duplicitní moje příspěvky v příspěvcích, blbne mi myš. díky

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK