Súhrn starších správ 02.12.2021

02/12/2021

Božie prúty spôsobujú zemetrasenia.

Nebuď ako ten človek, ktorý povie hovadiny o niečom, o čom vie absolútne h…o.
Pamätajte, že generál Qassam Soleimani bol zasiahnutý podobným spôsobom.
Božie prúty sú nezistiteľné kinetické zbrane Tesla Tungsten z oblohy určené na explodovanie tunelov a jadrových reaktorov. Zasiahnu silou jadrovej zbrane bez dopadu. zdroj

Postoj vďačnosti pripravuje cestu pre väčšie veci a pre viac z nich. Sme vďační za to, že sme tu a sme svedkami najväčšej šou na Zemi.

Keď sa svet dozvie, čo tieto bytosti urobili s ľudstvom, bude to škaredé. Predstierali praktizovanie medicíny, keď nás kanibalizovali a profitovali z nás; v zásade „Chov zvierat“. Takto sa na nás pozerajú. Hospodárske zvieratá, majetok, jedlo. zdroj

Pokiaľ ide o humbuk okolo bitcoinu a iných kryptomien … s čímkoľvek „virtuálnym“ sa dá manipulovať, hacknúť a vymazať z obrazovky. Kryptomena je spôsob, ako cabala udržiava ľudí v systéme, KTORÝ sami ovládajú.
Povedzme, že nechcete dostať vakcínu ani očkovací pas. Môžu jednoducho zablokovať vašu bankovú kartu, uzamknúť účet a vy nemáte nič a žiadny spôsob, ako sa brániť. Chcú ovládať úplne každý aspekt nášho života, pretože ak nie sme pod kontrolou, sú vážne ohrození. zdroj

Krajina sa môže zúčastniť na programe GESARA, iba ak sme suverénni, preto obnovujeme Batávsku republiku, aby sme zhodili bremeno a dokázali vybudovať nový začiatok. Všetci starostovia sú strážcovia cabal systému zavedeného nacistami 18. mája 1940. Demokracia sa začína od ľudí, kde menovaní správcovia budú formovať vôľu ľudí, nie naopak. Prišla búrka, celá Zem bude zbavená Deep State, satanistov a pedofilov.

Keď sa strach populácie zmení na hnev, už ho nemožno ovládať pre všetky zločiny, ktoré má politika na svedomí. Armáda to urobí práve preto, aby sa zabránilo chaosu, takže si nemusíme špiniť ruky politickou spodinou. zdroj

Niektorí hovoria, že svet sa odklonil na cestu skazy, keď začali lockdowny.
Hovorím, že svet začal pociťovať pôrodné bolesti, ktoré povedú k zrodu Veľkého prebudenia.
 Amen na tieto slová múdrosti. Udržujte svoju vieru jasne žiariacu, svetoví patrioti. zdroj

Rozdelenie je spôsobená človekom.
Rozdelenie je navrhnuté tak, aby ste boli bezmocní.
Rozdelenie je navrhnuté tak, aby vás vzájomne bojoval.
Rozdelenie je navrhnuté tak, aby vás udržala v otroctve.,
Príbeh vás má, kde vás chce mať. Nikto nie je vyššie ako druhý.
Jednota je sila. Jednota je láska. Jednota je ľudstvo. Verte si. Myslite za seba.
Iba vtedy, keď [hromadne] prídu dobrí ľudia, dôjde k pozitívnej zmene. zdroj

V roku 1910 sa John D Rockefeller a Andrew Carnagie stali HLAVNÝMI investormi spoločnosti Big Oil & Big Pharma. Zakázali medicínskym odborom uznať existenciu energie v tele a použitie elektromagnetického hojenia, pretože potom neexistujú žiadne peniaze z liekov a sú iba zdraví ľudia. Ako zakladatelia spoločnosti Big Oil tlačili Rockefellerovci verejnosti lieky na báze ropy na LIEČBU, aby sa neustále vracali po lieky = $$$
John D. Rockefeller poskytol školám, univerzitám a nemocniciam viac ako 100 miliónov dolárov, aby pomohol posunúť indoktrináciu vpred. Založil filantropickú skupinu s názvom „General Education Board“. ŽIADNE školy a nemocnice, ktoré by NEDOSTALI falošnú vedu od Rockefellerovcov, by NEDOSTALI financovanie, a tak by skončili. John D Rockefeller a Andrew Carnagie založili spoločnosť Big Pharma, ktorá podporuje náš súčasný svet.

Nikola Tesla, Charles Proteus Steinmetz, Faraday, Maxwell, Heavyside a mnoho ďalších, ktorí vybudovali 100 percent dnešnej elektrickej siete a celý náš moderný svet, sa spoločne zhodli na tom, že náš svet a vesmír riadi magnetizmus, statická elektrina a elektrina. Snažili sa nás to naučiť pred viac ako 100 rokmi. Ich veda bola zametená pod koberec, aby ju pred nami skrývali skorumpovaní, zlí ľudia a Einstein, človek, ktorý doslova NIČ nevynašiel, bol týmito veľmi zlými ľuďmi prinútený odkloniť ľudstvo z cesty skutočnej metafyziky vesmíru.
Musíme vykopať učenie Nikolu Teslu, Charlesa Proteusa Steinmetza a ďalších, aby sme sa naučili úplne VŠETKO o skutočnej úlohe energie v našej vlastnej biológii a biológii našej Zeme a vesmíru. Magnetizmus nás NEUČIA správne a jeho pôvod NIE JE v kove na vašej chladničke. Je to cool ATRIBÚT magnetizmu, ale nie je to jeho primárna funkcia. Pomyslite na liečenie pomocou SVETLA. Svetlo NIE je častica. Je to elektromagnetický koaxiálny obvod. Svetlo JE elektrický jav. TAKISTO STE VY! zdroj 

Od prvého Q dropu v  októbri 2017 Q zmenil Hnutie pravdy, priniesol ho do médií hlavného prúdu a vytvoril celosvetové Veľké prebudenie.
Majte vieru v ľudstvo.
Majte vieru v seba.
Majte vieru v Boha.
Q povedal, verte plánu, nie plánu Q, alebo Trumpovmu plánu, ale PLÁNU – Božiemu plánu. zdroj

Súd Ghislaine Maxwell. Prečo je taký dôležitý? ↓

Prečo miliardár Ted Waitt venoval Clintonovej nadácii 10 miliónov dolárov v rovnakom čase, keď pomáhal Ghilsaine Maxwellovej naučiť sa pilotovať ponorky a vrtuľníky na palube ich súkromnej jachty?
Modrá prosperita.
Ghislaine Maxwell založila neziskovú organizáciu Terramar Project a bola hlavnou riaditeľkou.
Steven Haft bol na palube v Terramare predtým, ako zatvorili hneď po zatknutí Epsteina.
Steven Haft bol veľkým holywoodskym producentom blockchainu.
Prečo dostal James Biden pôžičku od Scotta Greena, ktorému rodina Bidenovcov namiesto banky predala pozemok na ostrove Water Island (len kúsok od ostrova Epstein)?

Nie je to o záchrane oceánov. Je to o praní špinavých peňazí. Poskytovanie detí pre „sieť“..
To zachádza oveľa hlbšie. Sledujte toto video, kde Gislain vyzýva OSN, aby podporila TerraMar. Vypočujte si video v časovej značke 3:8
1/3 zozbieraných rýb sa používa na kŕmenie hospodárskych zvierat. Ryba je kód pre Andrenochróm.

Albert Fish bol detským násilníkom a kanibalom. Zámorské charity obchodujú s kartelmi prevádzkovanými elitou. Medzinárodné vodné cesty nepodliehajú jurisdikcii. Pod vodou môže každý robiť čokoľvek.

Terra-Mar => Ghilsaine Maxwell
Terra-Mar => Clintonova nadácia.
Ghislaine Maxwell => Ted Waitt.
Ted Waitt => Waittova nadácia.
Waitt Found. => Clint. Nájdené.
Waitt Found => Našli sa brány.
Ted Waitt + G.M. => Vodný ostrov.
Vodný ostrov => Bidenova rodina. zdroj

ELVIS ARON PRESLEY BOL AGENTOM FBI, VĎAKA PREZIDENTOVI NIXONOVI?
V decembri 1970 priniesol Elvis Nixonovi do Bieleho domu vlastnoručne napísaný list, v ktorom žiadal a ponúkol sa byť menovaý ako agent FBI!
Myslíme si, že sa niečo také stane „náhodou“?
Od roku 1971 bol Elvis veľmi pravdepodobne agentom FBI na oddelení / sekcii pre „omamné látky a nebezpečné drogy“!
Okamžite sa naskytne otázka, čo Elvis vedel a ako mohol pomôcť?
FAKT JE: CIA v tom čase zaplavila Ameriku drogami a zbraňami všetkého druhu.
Pablo Escobar bol Hitlerov syn a FBI vždy pracovala proti machináciám CIA!
Je to logický záver, a preto priamo odpovedá aj na otázku: „Čo urobíte so svojím zostávajúcim životom, ak vás v roku 1977 vyhlásia za mŕtveho?“
Práca pre spoločné dobro by bola pekným zamestnaním …
Aj keď Nixon narazil na svoju aféru Watergate, ukazuje to, k akým náladám v podstate patril. K Bielym klobúkom.
Niektorí tomu možno ešte neveria, ale je vysoko pravdepodobné, že Elvis (dnes 86) je veľmi živý a bol rovnako chránený Bielymi klobúkmi ako ostatní dôležití ľudia svetla. „
Tresknutie obíde celý svet, keď sa títo ľudia opäť objavia na verejnosti:
Elvis
Diana
Michael Jackson
Kurt Cobain
John Lennon a Yoko Ono
atď.
Mimochodom: DJT 45. následne ocenil Elvisa Presleyho „MEDAILOU SLOBODY“, medailou slobody, za jeho mimoriadne celoživotné dielo!
Medaila je vystavená v Elvisovom múzeu – Graceland. zdroj


Kolumbijský historik má dôkaz, že Pablo Escobar bol synom Adolfa Hitlera

Preklad:
Podľa kolumbijského historika, ktorý pre portál Canal RCN uviedol, že „má nepopierateľný dôkaz DNA“, že Adolf Hitler žil po druhej svetovej vojne v Kolumbii 10 rokov a splodil „najmenej tri deti“ vrátane notoricky známeho narkobaróna Pabla Escobara.

Stretol som Juana Pabla Escobara Henaa, syna Pabla Escobara, na konferencii a zdvorilo som ho požiadal o jeden vlas z jeho hlavy“ Odmietol. Neskôr, keď bol skutočne opitý, som mu z vlasov odstránil jeden prameň. Sotva si toho všimol,“ vysvetlil Eduardo Bell pre najobľúbenejší kolumbijský spravodajský kanál.

Poslal som prameň vlasov na analýzu DNA a ukázalo sa, čo som tušil, že Escobarovci majú pre Kolumbijčanov z Medellinu extrémne vzácnu DNA. Sú v podstate napoly Rakúšania so židovskou krvou.

V reakcii na tvrdenie hosťa, že „je to všetko veľmi zábavné, ale nedokazuje to, že Pablo Escobar bol synom Adolfa Hitlera,“ prominentný historik potom vysvetlil, prečo sa uchýlil ku krádeži prameňa vlasov z hlavy syna Pabla Escobara.

Oficiálny príbeh Adolfa Hitlera sú falošné správy, ktoré presadzuje CIA,“ uviedol Eduardo Bell.“ Môžete to dokázať sami tým, že prejdete odtajnenými spismi FBI a budete čítať o Hitlerovi, namiesto toho, aby ste sa spoliehali na vykonštruovanú históriu, ktorú učia hlúpych ľudí z učebníc.“

Príbeh, že Hitler spáchal 30. apríla 1945 v nemeckom bunkri samovraždu, sa až do 70. rokov ani len nepovažoval za skutočný. Odtajnené súbory FBI bezpochyby ukazujú, že Hitler utiekol z Nemecka po ruskej invázii a po vojne bol s pomocou OSS presídlený do Južnej Ameriky.

OSS alebo Úrad strategických služieb bol vojnovou spravodajskou agentúrou a predchodcom CIA, ktorá presídľovala početných nacistov na vysokej úrovni do Argentíny, vrátane Adolfa Eichmanna, ktorý bol v 60. rokoch zajatý v Argentíne.

Tieto súbory si môžeš pozrieť sám a povzbudzujem každého z vás, aby tak urobil.“

Eduardo Bell sa odvolával na odtajnené súbory FBI, ktoré ukazujú, že CIA informovala o Adolfovi Hitlerovi žijúcom v Kolumbii až v roku 1955 a pracoval ako „zamestnanec prepravnej spoločnosti.

Webové stránky FBI.gov a CIA.gov odhaľujú, že americká vláda vedela, že Hitler je nažive a mal sa dobre – žil v Kolumbii až do roku 1955 a neskôr v argentínskych horách dlho po skončení druhej svetovej vojny. Súbory si môžete pozrieť tu a tu.

hitler-argentina
Novo odtajnené súbory FBI obsahujú fotografiu, o ktorej informátor CIA tvrdí, že je fuhrer v Kolumbii v roku 1955.
hitler-cia
Oficiálne spisy ukazujú, že bývalý vojak SS povedal špiónom, že sa pravidelne stretáva s nacistickým vodcom v Kolumbii.

Hitler strávil 10 rokov v Kolumbii, než ho presunuli do Argentíny. V Kolumbii pracoval ako zamestnanec prepravnej spoločnosti … aspoň to bolo jeho krytie,“ uviedol Eduardo Bell.

V skutočnosti bol Hitler majetkom CIA a mladému Pablovi pri obchodovaní s drogami pomáhali mafiánski šéfovia jeho otca Adolfa v CIA.

Tieto tvrdenia čiastočne podporuje syn Pabla Escobara Juan, ktorý nedávno vydal záznam a uviedol, že jeho otec, notoricky známy medellínsky kartelový kráľ, „pracoval pre CIA.

V novej knihe „Pablo Escobar In Fraganti“ Juan Escobar, ktorý žije pod pseudonymom Juan Sebastian¡n Marroquan, vysvetľuje, že jeho otec nebol človekom, ktorý sa vypracoval sám, ale CIA mu dosť pomohla.

Môj otec pracoval pre CIA pri predaji kokaínu na financovanie boja proti komunizmu v Strednej Amerike,“ píše.

CIA robila to, že si kupovala kontrolu, aby dostala drogy do svojej krajiny, a získala úžasnú dohodu.

Nezarobil peniaze sám,“ Marroquan v rozhovore uviedol: „ale s americkými agentúrami, ktoré mu umožnili prístup k týmto peniazom. Mal priame vzťahy s CIA.“

Zdieľať článok

Podobné články

 • 99
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 98
  Juan O Savin o Q-Projekte a Charlie Ward o výstupoch Jima Carreyho ako Joea Bidena (2. časť)NEVEDOMOSŤ NIE JE BLAŽENOSŤ - JE ČAS SA PREBUDIŤ! S DENISE BOLAND, PEPE & CHARLIE WARD 6-15-21 https://www.bitchute.com/video/qX7xQMpz1t9G/ 7:33 Charlie Ward: Bidan, to je pantomíma. Je to prezident korporácie Spojené štáty americké. Korporácia bola v roku 2018 vyhlásená do konkurzu a finalizovaná v roku 2021, teda začiatkom tohto roka. 7:47…
  Tags: to, a, sa, je, na, že, v, správy
 • 98
  Súhrn starších správ (27.08.2021)Tí, ktorým chýba kritické myslenie, sú príliš leniví na to, aby si mohli urobiť vlastný výskum, a nechali sa sociálne skonštruovať do tej miery, že ak im globálny elitný mainstream a sociálne médiá povedia skočiť z útesu, je to módne, nová norma pýtali by sa, kde je útes. Tí, ktorí…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, že, správy
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Skvělé a dnes velmi zajímavé, děkuji mnohokrát.

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

jana
jana
2 years ago

Děkuji moc.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK