Súhrn starších správ (04.09.2021)

04/09/2021

Charlie hovorí, že mu odporúčali jeho najlepšie zdroje z echelonu, že sa urobilo všetko, čo je ĽUDSKY možné, a zvyšok je v tomto okamihu na našom Stvoriteľovi.

Hovorili sme o tom, že toto zastavenie šírenia cabaly bolo naplánované už dávno. Niektorí tvrdia, že sa to začalo prezidentom Kennedym. Verím, že sa to začalo dávnejšie. Svetlo bojovalo s temnotou tisíce rokov a nikdy sa to nezdalo dosť. Mnoho bojovníkov, ako napríklad templárski rytieri, sa dostalo do podzemia.

Obe strany sa infiltrovali navzájom do organizácií. Bytosti svetla, o ktorých sme si mysleli, že boli porazené, ako napríklad Romanovci – rodina ruského cára Mikuláša, nemuseli byť popravení všetci, ako sme verili. Hovorí sa, že Melania Trumpová môže byť z tej istej línie. Vedeli sme, že je zvláštna, a ak je to tak, hovorí to o tom, že Plán je starší, ako si myslíme.

Niektorí sa ponorili do histórie Donalda Trumpa a poukazujú na to, že bol playboy, požičal si peniaze od Rockefellerových bankárov, poznal Jeffreyho Epsteina atď., A vysvetlili sme, že aby tento plán fungoval, je nutná infiltrácia. Aby bola temnota zákonne odstránená zo spoločnosti, sú potrebné dôkazy a dôkazy. „Celý svet je javisko …“

Naznačil som, že Donald Trump bol pre túto prácu dokonalým človekom z niekoľkých dôvodov, a dôkazom toho sú aj fotodokumentácie, ktoré máme k jeho vzťahu s ostatnými. Jeho strýko John Trump bol spolupracovníkom Nikoly Tesly. Trump sa oženil s Melaniou v treťom manželstve. Julian Assange je veľmi podobný Johnovi Trumpovi. Náhoda? Myslím, že nie.

Niektorí nastolili otázku cestovania v čase a ja si vôbec nemyslím, že je to pritiahnuté za vlasy.

Mladší brat Donalda Trumpa Robert bol údajne špiónom / informátorom FBI a možno aj obaja boli. Donald Trump bol najlepším priateľom s JFK ml., Ktorého otca a strýka zavraždila chazarská mafia / Nový svetový poriadok / Ilumináti. Rodina Kennedyovcov bola v tejto bitke už nejaký čas chytená a utrpela mnoho strát.

Niekoľko iluminátskych rodín verilo, že sú nadradené nad ľudstvom a sú určené na ovládnutie sveta. Rodiny Svetla hovoria: „Nie tak rýchlo. Máme k tomu čo povedať a už viac nebudete loviť ľudí. “

Melania sa nápadne podobá na Tatianu Romanov, druhú carskú dcéru, však? zdroj

Le Portail du Grand Changement: Melania Trump est descendante de la Famille Romanov !
Jedna zo zaujímavých súčastí nového typu očkovania je enzym Luciferiasa . Ten názov sám hovorí veľa. Tento enzým má svetelné vlastnosti, takže s použitím skenera, alebo trebárs aj iPhonu je možné prečítať digitálne informácie, ktoré v sebe obsahuje. Tieto informácie budú jednak potvrdzovať naše očkovanie, a obsahujúce naše identifikačné číslo vo forme kódu. Tým budeme navždy označení. Prestaneme byť ľuďmi a staneme sa výrobkami, čiže produktmi.
Ďalšia z častí očkovania je hydrogél, ktorý vynašla DARPA (Oddelenie pokročilého výskumu, čiže súčasť Oddelenie obrany v Pentagone, inými slovami armádne vedenie). Hydrogél je Nanotechnologa, sú to miniatúrne, mikroskopický roboti, ktorí môžu všeličo zložiť dohromady, ale aj rozložiť a premeniť na rôzne veci. Majú tiež schopnosť spojiť sa s umelou inteligenciou, čiže s počítačmi. Sú určení na to, aby zbierali informácie o našom tele.
Nechcem špekulovať, kam budú všetky tieto informácie putovať, ale existuje kryptomenový SYSTÉM O ÚDAJOCH O ČINNOSTI ĽUDSKÉHO tela zdroj

Ľudia, ktorí sa pýtajú na EBS,
Je to z vojenských satelitov. Je to celosvetové vysielanie.
Všetci googlujte raketu TURKSAT, ktorá bola vypustená z USA 8. januára. Toto spustenie vám hovorí, že ide o globálnu vojenskú operáciu.
Je to vojenský satelit pre vojenské správy pre televízne a rozhlasové stanice ľudí pre Afriku, Európu, Stredný východ a Strednú Áziu.
Udalosť sa stane skôr, ako stlačia spínač na kvantový systém na obežnej dráhe. Všetko riadené americkými vesmírnymi silami.

ISRAELSKÝ MOSSAD ovláda MÉDIÁ SVETA mimo USA.
Projekt Odin, ako ho spomenul Ron CodeMonkeyz, je VÝKONNÝ anti-deplatformný nástroj.
Projekt Odin je súčasťou Quantum Starlink. Naše nové kvantové systémy majú byť chránené tajnými vesmírnymi programami mimo dosahu Cabaly.
Q2337 vám hovorí, že mediálne aktíva Mossadu budú odstránené.

AKCIA má tiež veľa aspektov.
Celosvetový Blackout kvôli prechodu na TESLOVU Energiu. Vyradenie mediálnych satelitov, QFS, Božie prúty na priehrady a 34 budov a oveľa oveľa viac. zdroj

Na tejto fotografii, ktorú zverejnil profil Instagramu „ruského Kremľa“, je videný Vladimir Putin, ktorý trávi víkend na Sibíri.

Všimnite si tie koreničky..
zdroj
Picture
Znak dolára = Egyptské božstvo ($ = I $ I $ = ISIS)
Slovo MEDIA pochádza zo starobylého mesta MEDEA, kde žili starí čarodejníci, praktizovali čiernu mágiu a zdokonaľovali svoje temné umenia v ovládaní kúziel, kúziel, vúdú a psychickej manipulácie. V tých dňoch, keď kráľ, alebo náčelník nedokázali urovnať spor na kráľovskom dvore alebo na bojisku, najali si mediánskeho čarodejníckeho lekára, aby očaroval ich nepriateľov. Používali symbolickú silu slov, farieb, svetla, gestikulácie rukou a nálady meniace obrázky po celé veky naplnené mystikou na svoje vlastné účely (Midian / Medea / Media / MSM – doslova novovekí veštci marketingu sociálnych médií – je to zložitá a neprerušovaná čiara).

Mohlo by nás zaujímať, prečo by JFK mladší a Donald Trump boli blízki priatelia. Rodiny, priatelia moji. Myslite na „rodiny“. Rodiny Svetla. Infiltrovali sa do temných po celé desaťročia a neustále sledovali, čo robia. Spustili operácie, aby ich uväznili, a teraz nám ukazujú všetko, čo robili.
Niektorí členovia rodiny išli „do úkrytu“ ako cikáda, kým nenastal čas, aby skočili do akcie. Myslite na princeznú Dianu. Čo príde v apríli? Veľká noc. Je jar, čas znovuzrodenia, alebo vzkriesenia. Pamätajte na to.
Sily Svetla majú svoje spôsoby komunikácie, kým sú; za koho stranu bojujú.

Patria sem ich tajné zahraničné účty, ich bankové účty, zlato, šperky, starožitnosti, umenie, lietadlá, jachty, hrady a statky, akýkoľvek majetok, podniky, fondy, všetko. O akých peniazoch hovoríme? Netušíme, ale viete si predstaviť, že keby kradli z daní, pozemky a predávali ľudí ako komoditu a zabezpečili, aby ich podniky dosiahli zisk, keď si ich výrobky kupovali miliardy spotrebiteľov po celé desaťročia … rovná sa to veľa peňazí a tie peniaze buď sa použijú na humanitárne projekty, aby sme zlepšili náš život a zdravie, alebo sa nám vrátia vo forme kontrol; prípadne mesačne na neurčitý čas.

Všetky krajiny sa zúčastňujú na týchto iniciatívach zameraných na obnovenie ľudstva a našej planéty, takže to neplatí iba pre Ameriku. Do aliancie sa môže zapojiť každý národ, ktorý spĺňa dané kritériá.

Biele klobúky hrali brilantnú hru a to, čo sa odhaľovalo, je ako ten najskvostnejší špionážny tajomný román na steroidoch. Vhoďte do mixu hercov, masky, hlasové modulátory a hollywoodske špeciálne efekty, zvukové pódiá, zelené obrazovky a vesmírnu technológiu a máte veľmi presvedčivú šou navrhnutú tak, aby postupne vzdelávala milióny ľudí, ktorí si neuvedomujú, že temná cabala nás klame tak dlho, že si ľudia úplne neuvedomujú, čo je vlastne realita. zdroj

Keďže väčšina ľudstva nebola schopná aktivovať impulz vyššieho srdcového rytmu na spojenie svojho štvrtého reťazca DNA, bol odpojený chemickými látkami v chemtrails a to časom narušilo vzorce DNA spojené so vznikom a šírením chorôb emocionálnej a fyzickej nerovnováhy. Ak človek nemôže aktivovať svoju myseľ a získať prístup k svojmu štvrtému reťazcu DNA, nemôže sa aktivovať jeho skutočná identita. Výsledkom je, že si neuvedomujú, prečo chodia s rúškami na tvári, pretože sa nemôžu spojiť so svojím „vnútorným Ja“, známym ako intuícia, pretože ich schopnosti vnímania boli deaktivované a logické myslenie bolo vypnuté.

Každý, kto nie je na konkrétnej zemskej frekvencii 7,83 Hz pre proces prebudenia a uzdravenia, nie je otvorený prichádzajúcim energiám, ktoré sú pozitívnymi frekvenciami pre harmóniu a vedomie. Teraz sa tieto energie udusia hacknutím mRNA očkovaním na Covid. V skutočnosti uvádza ľudí do kómy, aby sa zabránilo prebudeniu.

Každý legálne existujúci občan by mal vlastniť svoju DNA, ale pri narodení bola jeho DNA „ukradnutá“. Deep State Mafia vytvorila spoločnosť každej osoby s rodným menom ako názvom spoločnosti, preto je vaše meno napísané veľkými písmenami na všetkých úradných dokumentoch, pretože to nie ste fyzicky vy. Potvrdenie nájdete vo svojom vodičskom preukaze, alebo pase. Iba rodný list podporený vašou vlastnou DNA je jednoznačne fyzická osoba, alebo občan. Crown in the City London vlastní všetky tieto podiely spoločnosti, ktoré sú odložené vo Vatikáne v Ríme.

V súčasnosti právnici pracujú na obnovení ukradnutej DNA identity, akonáhle bude známe viac, bude to zverejnené, pretože je v záujme všetkých prelomiť železnú mafiánsku sieť, v ktorej sme uväznení. Zatiaľ je známe len to, že na tom pracujú, ale nie je známe, aký veľký pokrok sa dosiahol. zdroj

Vo vojne sa časové osi nevyhnutne musia meniť v dôsledku akcií, alebo reakcií nepriateľa niekedy na dennej, alebo dokonca hodinovej báze. Niekedy sú časové osi uvedené ako forma dezinformácií, ktoré majú zmiasť nepriateľa. Zdá sa však, že s pokrokom, ktorý teraz začíname vidieť, môžeme jasnejšie vidieť, že okno na vyhlásenie víťazstva sa teraz zužuje. Bolo nám povedané, aby sme pátrali po operáciách pod falošnou vlajkou, keď nepriateľ vytiahne čokoľvek, aby zostal vo vojne. Teraz vidíme, ako sa tieto falošné príznaky vyskytujú.

Údajne došlo k mnohým zatknutiam zvučných mien a vykonanian trestov, či už ide o doživotie,
väzenie alebo popravy. Je nám povedané, že väčšina kráľovských rodín a skorumpované vlády po celom svete boli odstránené.

Hľadanie pravdy je veľmi ťažké, podobne ako hľadanie starodávnych artefaktov, čím menej ľudí je zapojených, tým lepšie. Vlastne som zistil, že jediné miesto, kde môžeš dostať absolútnu pravdu, je od samotného Boha. Takže keď hľadám pravdu, môj prístup je k tomu, ktorý nemôže klamať, hovorím so svojím Nebeským Otcom. Sú muži, ktorí vám môžu povedať, že sneh je čierny a po podaní argumentu vás presvedčia, že majú pravdu.

Výskum vyžaduje objektivitu, musíte venovať obidvom stranám skúmaného problému, rovnaký čas a úsilie. Niekedy je ťažké to urobiť, pretože vo vašej mysli je to už vyriešené a nechcete, aby sa veci zmenili protichodným názorom. Ale aby ste dosiahli pravdu, musíte sa pozrieť na opačný názor a potom sa modliť, aby vám Boh dal múdrosť a rozlišovaciu schopnosť poznať pravdu.

Aj keď dôverujem „Plánu“, moja dôvera bledne v porovnaní s absolútnou vierou, ktorú mám v Všemohúceho Boha a nášho Nebeského Otca, ktorý nám dal víťazstvo v bitke medzi dobrom a zlom.. zdroj

Zdá sa, že sme teraz v oku búrky, ktorú prezident Donald Trump spomenul počas večere so svojimi najvyššími vojenskými veliteľmi v roku 2017.

Predpovede pre 2021

Gali Lucy je izraelské médium, sprostredkovateľka, ktorá poskytuje predpovede. Napísala tiež tri knihy, ktoré sú k dispozícii v angličtine: Divine Creation, The Future a The Age of Aquarius.

Vek Vodnára je vekom duchovných ľudí. V tomto veku budú viesť ženy. Je to doba mieru, slobody a zjednotených spoločenstiev.

Vek Vodnára je v tomto živote o rýchlej spravodlivosti, veľmi rýchlej karme. Tvorba teda hovorí, že všetko, čo robíte, sa vám vráti veľmi rýchlo. Buďte k sebe láskaví, pretože všetko, čo robíte, sa vám v tomto živote vráti. Slobodná vôľa bez otroctva a bez náboženstiev. Iba viera. Facebook bude tento rok v júni nahradený inou platformou sociálnych médií.

Teraz prežívame opäť druhú svetovú vojnu. Angela Merkelová (Hitlerova dcéra) vládne EÚ a Británia odišla z EÚ. Dnes Čína v tejto svetovej vojne nahrádza Japonsko a je haďou hlavou. Namiesto výbuchov nad zemou sú dnes výbuchy pod zemou, v podzemí (v tuneloch a základniach).

 • K odhaleniu pravdy dôjde počas tohto roka v intervaloch (2021), počas obdobia, ktoré nazýva „tma“. Iní to nazývajú „desať dní tmy“ (podľa Davida Wilcocka). V týchto časoch bude pravda, ktorá bola potlačená, vysielaná opakovane.
 • Takto získa prezident Trump podporu verejnosti v USA i na celom svete. Očisťuje vládu USA.
 • Skorumpovaní verejní činitelia v mocenských pozíciách, predseda vlády, satanisti, tí, ktorí sa podieľajú na obchodovaní s ľuďmi, pedofili budú súdení za zločiny proti ľudskosti. Po celom svete budú zatknutí, postavení pred americký vojenský súd a okamžite potrestaní. Tento proces bude pokračovať do konca roku 2022. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Správy 31.07.2021Cabala útočí na mnohých frontoch - záplavy, zemetrasenia, pandemické lockdowny, rozptyľovanie od auditov, vražedné vakcíny, vakcinačné pasy, narušenie dopravy atď. Zdá sa, že každý týždeň prináša novú krízu. Prevratné a tragické. Počet očkovaných sa zvyšuje. S tým, ako sa ľudia očkujú druhýkrát, narastá aj počet ochrnutých, zmrzačených a mŕtvych. Desím…
  Tags: a, sa, je, v, na, to, že, správy
 • 100
  Správy 16.08.2021Tieto informácie nie sú dôverné. Každý, kto hovorí o "zasvätených osobách" alebo "zdroji na vysokej úrovni", klame, ak tvrdí, že má o tom informácie. Tieto typy vojakov by neohrozili OP poskytnutím akejkoľvek informácie.Operácia Smrť kvitne.Vojenské operácieVojenské spravodajstvoTrumpov tím použil určitý, pre daný štát špecifický vodoznak (červený PMS-192), aby označil hlasovacie…
  Tags: a, je, v, to, sa, na, že, správy
 • 100
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy

3 komentáre

 1. polarexplorer

  Ďakujem.

  Odpovedať
 2. rudo

  nuz bude zaujimave sa dozvediet skutocnu pravdu o rodine Romanovcov ulohe ruskych carov.
  pretoze mam velke pochybnosti a skor sa priklanam k tomu ze Romanovci sluzili ZLU, spolupracovali s ROTSCHILDOM a znicili Tartariu.
  az neskor sa ROTSCHILD znicit carsku rodinu, aby sa zbavil dejinnych vsedkov a tiez aby ukradol podiel ruskeho cara vo vlastnictve FED.
  preto beriem aj mozne spojenie Melania-Anastazia Romanova velmi skepticky a bez nadsenia.

  nieco proste velmi nesedi v celej tej dejinnej historke

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here