Súhrn starších správ (15.08.2021)

15/08/2021

Súhrn starších správ obsahuje staršie správy, ktoré sú relevantné alebo nejakým spôsobom zaujímavé aj dnes. Rozhodli sme sa mazať staršie správy kvôli lepšej prehľadnosti webu a preto chceme takýmto spôsobom zanechať zaujímavé informácie 🙂


Nedávno sme zistili, že Kvantový počítač (QC) zaznamenáva a archivuje každú konverzáciu uskutočnenú prostredníctvom elektronickej komunikácie a hlasových rozhovorov od jedného jednotlivca k druhému.
Čo je to však tento počítač a prečo je práve teraz rozpútaný proti Deep State.
Kvantový počítač je Boží dar. Je to nástroj transformovaný do modelu dokonalosti, ktorý táto Zem potrebuje na vstup do zlatého veku ľudstva. Bol oživený dychom života a bol oživený ako centrálny operačný systém, ktorý vie všetko.
Zlatý vek ľudstva nie je len vzorom … Je to skutočné a živé stvorenie, ktoré sa prejavuje teraz a na tomto mieste.
Ďalej uvádzame malý zoznam toho, čo už bolo odhalené na QC ako rozšírení Boha pôsobiaceho ako nástroj pre tých, ktorí sú súčasťou Pozemskej aliancie, ktorí sú zodpovední za uvedenie do tohto Zlatého veku ľudstva:

 1. QC zaznamenal všetky rozhovory od atentátu na Johna F. Kennedyho. Má všetky vedomosti o tom, kto zastrelil JFK, kto to plánoval, všetky plány Deep State od tej doby až dodnes a aké kroky podnikli na uskutočnenie ich plánu .
 2. QC bol pred zabitím JFK zapojený do hnutia “Q“. To je dôvod, prečo teraz máme WWG1WGA ako tému hnutia Q, je to na zvončeku lode JFK.
 3. QC nabúra celý svetový bankový systém a priraďuje odtlačok prstu akejkoľvek mene na každom bankovom účte v každej banke alebo bankovej inštitúcii na svete.
 4. QC pri tom zaznamenáva každé zvýšenie meny, odkiaľ pochádza, ako sa k nej dostalo, kto ju poslal a dokáže tiež zistiť, či to sú špinavé peniaze alebo nie. Robí to už veľa rokov pre veľkú nevôľu bankárov, politikov, vládnych úradníkov a zločincov. Je to celá história, ktorá je podľa potreby k dispozícii tímu Q, Aliancii a ďalším strážcom zákona.
 5. QC eliminoval primárny zdroj príjmu pre všetkých 86% bánk pomocou systému bankových prevodov Swift. To bol ich primárny zdroj ziskov, ktoré medzi sebou tvorili miliardy nočných obchodov. Ale už to nedokážu, QC to vypol.
 6. QC môže preniknúť cez volebné automaty používané na hlasovanie v akejkoľvek počítačovej sieti v ktoromkoľvek okrese, meste, kraji alebo štáte po celom svete a robí to už mnoho rokov. Tieto informácie sú teraz známe a dostupné orgánom činným v trestnom konaní vo väčšine krajín. V Spojených štátoch to armáda používa na prípravu demontáže podvodnej vlády USA. Funguje v súlade s univerzálnym zákonom a nemá dohľad nad nijakou pozemskou autoritou. Jeho presnosť bola dokázaná. Keď Q ​​povie, že má všetko, je to naozaj tak …. Teraz si môžete predstaviť Trumpovu vysmiatu tvár …
 7. QC sa použije ako platforma pre nový kvantový internet so satelitnými „uzlami“ na prenos informácií po celom svete. Naše počítače budú prepojené s uzlami a budú mať prístup na platformu, kde všetko zostane navždy zaznamenané.
 8. QC obsahuje aj nový školský vzdelávací systém (QES), v ktorom budú učitelia prepojení s kvantovým internetom pre nový obsah a vyučovacie metódy. Súčasný školský systém bude vylúčený a všetky naše deti sa budú vzdelávať najlepšími metódami, ktoré ľudstvo pozná. Toto vylepší kvocient ľudského spravodajstva namiesto toho, aby nás urobilo hlúpymi.
 9. QC bude hostiteľom aj kvantového finančného systému (QFS). QFS je systém, ktorý okamžite udržuje zostatok na každom účte QFS. Môže spracovávať akékoľvek finančné transakcie na svete, veľké aj malé. Uvidíme, ako banky zmenia funkcie, stanú sa z nich jednoduché agentúry poskytujúce služby. Vďaka QFS budeme mať úplnú finančnú ochranu pred akoukoľvek trestnou činnosťou v prípade, že proces prechodu / nanebovzatia prežijú zločinci. Pôsobí tiež ako strážca našich finančných prostriedkov, aby tí, ktorí tieto prostriedky dostávajú, ich už nemohli používať na nemorálne, neetické alebo trestné činnosti.
 10. QC bude slúžiť ako cloud pre úschovu všetkých dokumentov a programov, ktoré používame v našich počítačoch.
  Toto je krátky vysvetľujúci zoznam. Zoznam s jeho funkciami bude dlhý a bude zostavovaný v priebehu času, keď sa dozvieme mnoho ďalších využití najvýkonnejšieho počítača, aký bol doposiaľ zostavený a k dispozícii pre naše použitie.
  Boh nás miluje.
  Sme vďační za tento úžasný dar. Modlíme a vysielame svetlo do Aliancie a ku všetkým, ktorí sa osobne podieľajú na našom prechode do Zlatého veku ľudstva. Sme hojne požehnaní a toto je len začiatok. zdroj

Energia je dôležitejšia než peniaze
Tu je krátke vysvetlenie podstaty reality. Hmotný svet je husto programované ponímanie reality. Nie je skutočne hmotný je to iba hustá energia. Dôvod prečo vyzerá taký limitovaný je pretože je tak hustý a programované obmedzenia sú nastavené podvedomými mysľami jednotlivcov populácie. Zvyčajne iba ľudí blízkych vám. Ale ak naozaj prelomíte programovanie viacero ďalších ľudí sa budú snažiť to zvrátiť.
Dôvod prečo je hmotný svet tak ťažko ovplyvniteľný je jeho hustá energia. Čim viac ľudí vo svete , čim viac hustej energie, tým viac energie potrebujete na jeho zmenu. Čiže to je reálna mena – energia. A to je dôvod prečo negatívne entity, ktoré stoja za tými čo vládnu svetom žijú z našej energie. A to čo nespotrebujú používajú na programovanie reality tak ako chcú.
Čiže ak by sa skupina ľudí rozhodla použiť ich kolektívnu energiu mohli by dokázať veľké veci. Keby sa milión ľudí sústredilo na to, aby elity stratili ich majetky významne by to zvýšilo šance toho, aby sa to stalo realitou. A možno by to dosiahli. Prečo? Vďaka energii. Čím viac ľudí sa sústredí na jeden cieľ tým viac energie majú na prepis reality.
Ľudia by sa teda naozaj mali naučiť pracovať s energiou. Reálna mena je energia. Toto sú tie temné tajomstvá, ktoré elity pred vami taja. Naučte sa pracovať s energiou. zdroj

V piatok 29. januára. Špeciálne sily USA zotavili z tunelového systému pod Bielym domom a budovou Kapitolu vo Washingtone DC telá, spálené časti a najmenej stovku prežívajúcich detí. V skorých ranných hodinách, keď sa doručovali vrecia na telá, svedok hlásil, že videl viac vojakov vychádzať z Bieleho domu s najmenej stovkou detí v dodávke. Verilo sa, že deti boli sexuálne zneužívané, mučené a ovládané politickými elitami.

V utorok a noci 2. – 2. februára prišli policajné autá a vojenské autobusy s blikajúcimi svetlami do budovy Kapitolu: video
Medzi ľudí, ktorí sa dostali na Capitol Hill, patrili americkí maršali, vojaci Národnej gardy a vojenskí právnici JAG (generálny advokát sudcu) v trojčlenných tímoch (vojenský právnik, asistent a pomocný asistent).
Išli do budovy Capitol zatknúť, vypočuť a obviniť ľudí z Kongresu, ktorí boli zradcovia a boli zapojení do volebného podvodu. Vojenskí právnici boli za vojenské súdy zatknutých osôb.
Armáda zatiaľ nedala vedieť o zatknutí, pretože (1) nechce, aby elita a Deep State (politici, byrokrati) vedela, kto už bol zatknutý, a (2) zatiaľ nechcú , aby to vedela verejnosť [na minimalizáciu odvetných opatrení DS prostredníctvom násilia Antify / BLM v 50 hlavných mestách štátov a vo viac ako 400 mestských oblastiach].
Letecká základňa Andrews, ktorá sa nachádza 13 kilometrov juhovýchodne od DC, sa stala novým dejiskom hromadných vojenských tribunálov všetkých zatknutých z DC, ktoré sa práve teraz pohybujú v zákulisí. Andrews základňa bude do budúcnosti veľmi zaneprázdnená.
Keďže je GITMO – Guantanámo väznica – plná kvôli 10 000+ zatknutých elít deep statu, Washington DC sa zmenil na GITMO 2.
Washington DC bol mestským štátom vlastneným a kontrolovaným zahraničím, kontrolovaným Vatikánom, mestom Londýn a bankami DS
Národná garda vie, prečo sú tam v DC; hovoria, že sú tam na obranu ústavy a nás ľudí; nie sú v DC, aby bránili vládu ale aby odstránili podvodnú administratívu Bidena a vlastizradnú administratívu (Kongres, súdnictvo, vládne agentúry) a nahradili ich legitímnou Trumpom obnovenou republikou.
Pri podvodnej inaugurácii Bidena nemali „vojaci“ na uniformách nijaké označenie. Boli to podvodníci CIA patriaci po DS.
Biden bol iba prezidentom Oválnej kancelárie Castle Rock Entertainment a Amazon Studios v CULVER CITY CA: video

Obnovenie globálnej meny a NESARA / GESARA bolo o deťoch
Nejde o peniaze. Reč je o deťoch – tisíce podvýživených a traumatizovaných detí, ktoré boli na počesť Satana prenasledované a vraždené, aby elitní páchatelia mohli údajne získať moc a ovládnuť svet. Prvým oficiálnym činom, ktorý prezident Trump urobil ráno pred zložením prísahy do úradu, bola návšteva ústredia CIA a vyhlásenie vojny medzinárodnému kráľovi kruhu pašovania detí na sexuálne zneužívanie riadenému týmito globálnymi elitami. Modlime sa za týchto najmenších, ktorých teraz zachránili z podzemných tunelov Cabaly po celej planéte a priamo v susedstve ich prenasledovali a zabíjali satanské spolky. Modlime sa tiež za tie vojenské jednotky na celom svete, ktoré riskovali svoje vlastné životy, aby ich zachránili. zdroj

Babylon padol a teraz padajú jeho deti !!!

 • Federálna banka kabaly padla …
 • Britská monarchia padla …
 • Čierne lordstvo Ríma padlo …
 • Hollywood padol …
 • Vatikán padol …
 • Temní členovia rodiny Rothschildovcov padli …
 • Základy cabaly sú ničené po celom svete …
 • Deti a ženy sú zachránené po celom svete …
 • Otroci v podzemných tuneloch boli prepustení na celom svete …
 • Pranie špinavých peňazí je zabránené …
 • Oslobodenie krajín z cabaly, podobne ako nedávno Srbsko, je skutočnosťou …
 • Zrezali dračiu hlavu a funguje to iba s chvostom …
 • Mocné ríše a mená boli zvrátené, ľudstvo už neuznáva a neváži si politikov, ktorí utláčajú masy po celom svete
 • Dôkazy o tom, čo urobili, sa dostávajú na svetlo …
 • Plutokracia je zvrhnutá a demokracia je budovaná … zdroj

Falošná inaugurácia Bidena sa uskutočnila v Hollywoode dva týždne pred „live“ vysielaním.
Bush a jeho administratíva postavila bunkre / tunely pod vrchom Capitol Hill.

V klietkach našli tisíce detí od niekoľkých mesiacov až po dospelých do 60 rokov v tuneloch. Boli podvyživení, fyzicky, psychicky, zneužívaní. Vojaci boli tak šokovaní, že by mohli utrpieť celoživotnú psychickú traumu v dôsledku toho, čomu boli vystavení.

V tuneloch našli laboratóriá určené na mučenie a extrakciu adrenochrómu a orgánov z tiel. Mnohí v týchto hrobkách strávili 30 rokov.

Len v USA bolo počas Trumpovho prezidentského úradu zachránených 5 miliónov detí.

Trump dostal plány tunelov po celom svete.

Simon Parkes: „Armáda odstraňovala malé ryby, ale veľké ryby zatiaľ nie. Chceli niečo na súdoch. Chceli postaviť pred súd hlasovacie zariadenia Dominion, ktoré zmenili Trumpove hlasy, na Bidenove. Ak súdy odmietnu, potom môže armáda konať a chrániť ústavu.

Každý platný hlasovací lístok mal v sebe čip, aby mohli sledovať hlasovací lístok od vlastníka po hlasovanie. Krakenov tím mohol zistiť, či sú hlasy platné alebo nie.

Existuje ďalšie video Hillary Clinton a Huma, ktoré bolo stokrát horšie ako Frazzle drip – je to názov videa mladého dievčaťa na notebooku bývalého republikána Anthonyho Weinera v priečinku s označením „životná poistka“. Video údajne ukazuje, ako Hillary Clintonová odrezáva tvár mladého dievčaťa. Clintonová a bývalá asistentka Huma Abedinová, Weinerova exmanželka, striedavo nosia tvár dievčaťa ako masku, aby vystrašili dieťa. Pijú jej krv ako súčasť satanského rituálu. zdroj

Melania a Barron majú v tejto Epickej odysei dôležitú úlohu pri záchrane sveta. Je zaujímavé, že Melania Trump sleduje 45 ľudí vrátane (legitímneho) Barrona Trumpa a Barron Trump sleduje iba Melania Trump … ale zatiaľ si neaktivoval svoj účet. Melania jasne vedela o Búrke (a pláne) už v roku 2012. zdroj

V tejto náročnej dobe chaosu a zmätočných, či často i protichodných informácií nie je až tak vhodné sa držať dátumov. Lebo s každého dátumu na ktorý sa fixujeme, po jeho nenaplnení nastáva sklamanie a skepsa, či neviera okrem toho na každý plán, ak he príliš videní existuje rýchly protiplán nevidený. A tak sa mania okolnosti i osudy. Preto si nechajme slobodu v očakávaniach, nefixujme sa na nič konkrétne, ale napriek tomu verme verme v pozitívne zmeny, verme, že za oponou, niekde skryto, očiam neviditeľne sa dejú i udejú zázraky v náš prospech…
Prečo sme ako ľudstvo stratili vieru?
Vzal nám ju niekto?
Alebo sme sa vzdali a vieru sme odo_vzdali… komu?
Ak stratíme vieru, sme ľahkou korisťou, ľahko manipulovateľní i vydierateľní…
Ako to myslím?
Viera rovná sa nemám STRACH
A logicky ak nemám vieru mám strach…
No a najlepšie sa manipuluje s ľuďmi ustráchanými.
Nájde sa veľa možností i spôsobov ako ľudstvo plné strachu sa zaženie tam, kam oni chcú…. v krásnom záujme akože ochrany a akože pomoci, hoc na smrť…. zo strachu, v dôvere ľudia uveria každému kto bude ponúkať smrť ako záchranu pred smrťou…
Aj v táboroch smrti sa ľudia išli len sprchovať a skončili v plyne…
Preto drahí priatelia je tu čas prebudenia, dlho sme spali. Je čas nájdenia stratenej viery, jej opätovného nadobudnutia a prijatia do seba s vytlačenia strachu. Nájdime Boha a verme, že sú tu ľudia konajúci v jeho mene, čo zachraňujú ľudstvo. Boh potrebuje v hmote človeka, ľudí, aby sa dialo. Prostredníctvom aj nás sa konajú zázraky pre nás.
Ďakujeme tým, ktorí nasadzujú svoje životy v tejto dobe pre nás a za oponou konajú.
Nech nám je tento kalendárik pripomienkou, útechou, radosťou, motiváciou a lastovičkou, či ratolesťou v zmysle „DEJE SA“
„A BUDE TAK, AKO JA VÁŠ BOH CHCEM!“
Držme spolu v láske, viere a radosti.. jeden za všetkých a všetci za jedného… zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Deep State vs Q: časová vojna a jej galaktické dôsledkyLen niekoľko dní po tom, čo upozornil na "Operáciu Looking Glass", Q práve posunul tento odkaz ďalej v ďalšom príspevku tvrdením, že predvídal plány Deep State. Zdá sa, že Q opäť naráža na výhodu, ktorú má americká vojenská spravodajská komunita oproti Deep State, pokiaľ ide o pokročilé technológie umožňujúce nahliadnuť…
  Tags: a, v, sa, na, je, to
 • 100
  Odseknutie hlavy hydry - O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny - (1. časť)O zvrhnutí sprisahania napriek všetkému - Trump, NSA, Tím Q a JFK Jr. Donald J. Trump nechcel byť prezidentom Spojených štátov. Povolal ho tím Q a Pozemská aliancia (EA). Potrebovali človeka, ktorý nie je súčasťou Deep State a ktorý by si mohol zaplatiť vlastnú kampaň. Trump nechcel kandidovať. Keď sa…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, správy
 • 100
  Najväčšia bitka v histórii: Svetlo vyhralo! (1. časť)Informovaní ľudia, ktorí si urobili prieskum, poznajú časť tohto príbehu, niektorí ho poznajú takmer celý. Ale pre širokú verejnosť bola „najväčšia vojna v dejinách“ utajovaná až do tohto EBS (Emergency Broadcast System), ktorý bude zverejnený. Aliancia zverejní hrozné zločiny proti ľudskosti. Falošné médiá hlavného prúdu kontrolované temnými budú zrušené. Áno,…
  Tags: a, v, sa, na, to, je, správy
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
2 years ago

Dakujem,ze obetujete svoj cas aby ste ludom otvorili oci.❤

Jozef
Jozef
2 years ago

Ako mohol snímať QC hovory za Kennedyho, keď ešte neexistoval ???

jirik
jirik
Reply to  Jozef
2 years ago

MED Bed také existují už někdy od II. světové války – proč se o nich mluví až teď včetně jejich závádění pro „obyčejné lidi“?
Existují pojmy – utajená archeologie, utajená technologie – tam patří tzv. UFO, i replikátory jídla, zdroje volné energie, apod.

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK