Súhrn starších správ (19.08.2021)

19/08/2021

Súhrn starších správ obsahuje staršie správy, ktoré sú relevantné alebo nejakým spôsobom zaujímavé aj dnes. Rozhodli sme sa mazať staršie správy kvôli lepšej prehľadnosti webu a preto chceme takýmto spôsobom zanechať zaujímavé informácie 🙂


V USA bolo vznesených viac ako 222 000 obvinení proti globálnym elitám a viac ako 3 000 000 zatknutí na celom svete.
Zdá sa, že nemecká polícia a americká armáda spolupracujú. Toto je koordinovaná akcia vedená generálom Flynnom, ktorý riadi niekoľko vojakov z rôznych krajín v rámci očistnej operácie proti Deep State!
Asi pred rokom nemecká armáda (Europe Defender 2020) už bola USA zbavená ťažkých zbraní a prinútená v rámci SHAEF plniť rozkazy americkej armády. Americké vybavenie z tohto cvičenia sa do USA nikdy nevrátilo, ale čaká na akciu, do Antverp dorazilo ešte viac armádneho vybavenia, ktoré bude možno použité na obliehanie kancelárií EÚ v Bruseli počas zatýkania.
Preto sa zdá, že masové zatýkanie je v súčasnosti v plnom prúde a že štát Deep State, vlády Bilderberg po celom svete budú zatknuté s cieľom oslobodiť obyvateľstvo a zastaviť genocídu, pozri tiež vyhlásenie Vladimíra Putina na WEF.
Aliancia nad cabalou výrazne víťazí.
Všetky skorumpované vlády zadržiavajú svetovú populáciu ako rukojemníkov takmer rok a so strachom uväznili ľudí na podrobenie sa a nosenie masiek, aby boli psychologicky k dispozícii pre vakcináciu.
Sme trpezliví, všetko sa pohybuje v pozadí, uvidíme a zažijeme, keď bude všetko pre obyvateľstvo bezpečné.

Priatelia, celé dni som videl intenzívny prechod vrtuľníkov ponad moju oblasť, ktorá je na hranici so Švajčiarskom … Čo to bude? Všímate si tiež rovnaký pohyb? zdroj

Politici boli nútení, aby získali prístup k vyšším úrovniam vlády, aby obetovali svojich prvorodených potomkov. Podľa satanistov je to najvyššia obeta pre satana. To vysvetľuje, prečo prezident John F. Kennedy po narodení, ktoré malo za následok smrť, skryl dve svoje deti – prvorodenú Arabellu a posledné dieťa Patricka, ktoré sa narodilo 3 mesiace pred jeho „vraždou“. Pravidlo platí aj pre hollywoodske hviezdy – buď ponúknuť svojim prvorodeným potomkom Sat . a . na (boh Molloch), alebo im zmeniť pohlavie. Väčšina známych hviezd bola nútená zmeniť svoje pohlavie, aby sa dostali do povedomia. Najznámejšie hollywoodske herečky sú v skutočnosti muži, ktorí na zmenu pohlavia berú veľa hormónov. Pre rodinný pár Bill a Hillari C. nebola urobená nijaká výnimka. Zoznámte sa s touto blondínkou z videa nižšie. Toto nie je ryšavá Chelsea z videa vpravo, ktorú poznáme, a ich prvorodení potomkovia, ktorí boli nútení obetovať, aby sa povzniesli do politickej hierarchie. zdroj

Dokumentárne video o záchrane detí zo 4-kilometrového tunela pod Central Parkom na Manhattane, spojené s ústredím nadácie „Bill and Hillary Clinton“ v prístave v New Yorku. Táto operácia sa začala 29. marca 2020, odhalil ju osobne prezident Trump a pripravila pôdu pre najväčšiu vojenskú operáciu v histórii ľudstva, ktorá bola určená na záchranu detí zo všetkých podzemných vojenských tuneov používanými v satanských rituáloch politickej elity . Od začiatku karantény v marci 2020. V New Yorku bolo doteraz zachránených 200 000 detí. Zahynulo tam šesť vyšších dôstojníkov zabitých elektromagnetickým pulzným / laserovým lúčom. Stal sa z nich doslova prach. V austrálskom Melbourne bolo zachránených 300 000 detí a milión v celej Austrálii. 22 000 detí denne zmizlo v „svetskom utrpení“. Pri tejto svetovej operácii bolo zabitých asi 100 vojakov špeciálnych síl. Najťažší a najviac podnetný je princíp tejto histórie s ľuďmi, ktorí vládli svetu, bankám, médiám a cirkvi. Mali ste všetku moc. zdroj

Mjanmarský vojenský vodca Min Aung Hlaing tvrdí, že armáda musela zakročiť, aby prevzala kontrolu nad vládou, ktorá prevzala moc zmanipulovaním volieb. Armáda čoskoro opäť zabezpečí skutočný demokratický volebný postup a eliminuje zahraničné sily, ktoré manipulujú s demokraciou nielen v Mjanmarsku, ale na celom svete, ako ukázali voľby v USA v roku 2020. zdroj

Vatikánske strašidelné tajomstvá! Práve vo Vatikáne sa uskutočňujú najvýznamnejšie zasvätenia členov slobodomurárskych lóží a tajných satanských spoločností. Iniciáti zároveň skladajú prísahu službe satanskému „novému svetovému poriadku“. Najtajnejšie satanské rituály tam držia aj veľkňazi síl temna s obeťou detí. Nie nadarmo si niektorí moderní bádatelia ezoterických vedomostí sú istí, že Vatikán v žiadnom prípade nie je centrom katalytického náboženstva, ale rezidenciou dvanástich veľkňazov satanského egregora Amuna-Set-Yahweha-Jehovu-Satana. A na napájanie sily tohto egregora sa používajú krvavé ľudské obete. Pri prechode a obzretí si týchto chrámov si budete „utierať oči“ – na mnohých chrámoch a v interiéroch uvidíte slobodomurárske a satanské symboly. Všetky tieto tajné okultné a náboženské spoločnosti slúžia jednému pánovi, ktorý nemá nič spoločné so Stvoriteľom vesmíru. zdroj

Štadióny slúžia ako centrá na nasávanie energie. Všetky štadióny NFL na obrázku sú v tvare vševidiaceho oka. Predstavte si ich plné povzbudzujúcich ľudí vysielajúcich kolosálne množstvo súťaživej, zbožňujúcej energie a vibrácií cez tieto oč. Po celej krajine, v jednom čase a vysielajúc túto energiu do vesmíru. Je to satanistický rituál.
Elon Musk možno skončí ako vedúci 4+ 500miliardových spoločností naraz v relatívne mladom veku. Čo chcem naozaj pochopiť je: Ako to robí? Ako dokáže prepnúť medzi kontextami? Ako navrhuje svoje organizácie? Toľko otázok.
Elon: Som mimozemšťan

Qanon dostal priestor dokonca v RTVS, samozrejme je to sekta 😀 link

Vedeli ste, že M. Zuckerbergovo skutočné meno je Jacob Greenberg? Je vnukom Davida Rcokefellera. Zuckerberg = hora cukru (nem.), ich tajné meno pre FB. Bezpochýb: hora informácií, z ktorých môžu vyťažiť miliardy. Rotschildovci vlastnia takmer 10% všetkých FB akcií a FB bol založený s 500,000,000 dolármi z banky vlastnenej CIA – nie je to tajomstvom. Stále si myslíte, že FB bol založený unudeným nenzámym študentom?

Ilúzia možnosti výberu

1.Luxusné značky sú vlastnené troma gigantmi. 2. V roku 1983 bolo 90% amerických médií vlastnených 50timi spoločnosťami. V roku 2011 tých 90% kontroluje 6 spoločností.
Vlastníci menších značiek
182 spoločností vlastnených 7 spoločnosťami

Tak toto mi zamotalo hlavu 😂😂

Ja jen dodam, ze tech Kennedyu bylo 17 😉

Příběh spočíval v tom, že letadlo „našlo“ JFK, JR kolem 19:00 a bylo umístěno na torpédoborec USS BRISCOE. V té době byla všechna tři těla té noci „zpopelněna“ na palubě Briscoe.
Má někdo nějaké informace o kremačních zařízeních na palubách lodí amerického námořnictva? Neobalujeme stále těla vlajkami a neházíme je do moře?
Ale v tomto příběhu byly její ostatky poté předány jinému torpédoborci, USS GRASP, kde celá rodina Kennedyů pohodlně a řádně čekala a jejich popel byl hozen přes bok.
Kennedyovi jsou samozřejmě zarytí katolíci, kteří na kremaci vůbec nevěří! Jon-Jonova vůle výslovně uvedla, že bude pohřben vedle svého otce na Arlingtonském národním hřbitově.
Nyní je vedle Věčného plamene JFK staršího památník, který vypadá jako hlavní město Q. Proč? Q je klasifikace inteligence pro všechno přísně tajné.
Například prezident má povolení Q-8. Pro přístup do oblasti 51 je vyžadováno alespoň povolení Q-16.
O několik let později jsem pracoval s mužem spojeným s Britským konzulátem v Los Angeles, který pro mě za měsíčního svitu provedl nějaké úpravy. Byl také průkopníkem v propojování fotografií, takže můžete podniknout „360stupňovou prohlídku“ domu nebo dokonce krajinu MARS, kterou mi ukázal.
Byl také plnokrevníkem z MI-6. Chtěl jsem tedy vědět dvě věci: co se stalo JFK JR a princezně Dianě?
Podal mi velmi podrobný popis operace Lady DI, až jsem si myslel, že s tím má něco společného.
Neměl o Jon-Jonovi žádné skutečné informace, kromě toho, že se chystá vstoupit do politiky a že on a Trump jednoho dne budou kandidovat na prezidenta a viceprezidenta.
Na otázku, zda k tomu někdy dojde, Jon-Jon poznamenal: „No, kdyby Trump někdy kandidoval, byl bych rád, kdybych byl jeho průkopníkem.“
V tu chvíli můj tajný agent otevřel obrazovku, na které bylo logo MI-6 a tajné služby Jejího Veličenstva.
Pokaždé, když se snažil získat informace o Dianě nebo Kennedym Jr., byla vytvořena klasifikace PROJECT: GAIA.
„Toto je naše verze programu ochrany svědků WITSEC,“ řekl. „Pokud se James Bond chystá odejít do důchodu, nemůže se toho jen tak vzdát, aniž by do něj Blofeld strčil kulku.
Předstíráme smrt jeho a jeho rodiny a zaparkujeme je někde na rajském ostrově. “
„Takže mi říkáš, že Kennedy a Diana jsou stále naživu?“ „Díváš se na obrazovku stejně jako já, kámo … věř, co chceš …“
V obou případech nikdo neviděl tělo a vsadím se, že Dianina rakev je plná ozdobných kamenů …
Věř tomu nebo ne! Ale tímto příběhem začaly živé pověsti JFK Jr.
(Google prekladac) zdroj

Nová berlínska základňa

Zatiaľ čo bolo Nemecko porazené, výber vojakov a vedcov utiekol z krajiny, keď spojenecké jednotky prešli cez kontinentálnu Európu a usadili sa na tajnej základni na antarktickom kontinente, odkiaľ pokračovali v rozvoji svojho pokroku. Letecká technológia, technológie skalárnych zbraní a ich hanebné programy kontroly mysle pre masy.
Nový Berlín je obrovské podzemné mesto, ktoré má akési susedstvo, kde žije väčšina negatívnych mimozemšťanov, ktoré chráni Cabalu a riadi povrchový a sublunárny priestor, ako sú Dracos, Zeta Reticulanos, Reptilianos, Homem de Preto (klony-androidi) ), a ďalšie.
Poskytli technológie Cabal z niektorých veľmi pokročilých lietadiel, z ktorých niektoré sú schopné opustiť zemskú atmosféru. Prostredníctvom nich boli vytvorené niektoré tajné vesmírne programy v slnečnej sústave, programy, ktoré sú teraz pod kontrolou skupiny Chimera, po druhé, jej všeobecná frakcia Draco, a potom Draco klony Separatistického iluminátskeho komplexu (IBC), ktorý je hlavnou, prmárnou frakciou na udržanie Matrixu na povrchu, na utajenie vesmírnych programov a na udržanie pozitívnej armády ďalej od cabaly.
Základňa sa údajne nachádza na okraji jazera Vostok.
Hnutie odporu práve vyčistilo základňu Nového Berlína a jej pobočky v Antarktíde. Sily temnoty sú teraz bez svojho najväčšieho útočiska na povrchu, čím sa dostávame bližšie k udalosti a kabalským väzeniam.
Assulus Sentinel zdroj

V Kongrese je teraz toľko klonov a dvojníkov, že by ste ťažko hľadali „skutočné“ telá! Mnoho mužov a žien Kongresu v súčasnosti iba „plní svoju úlohu“. Už boli súdení a odsúdení; zatiaľ sa to musí zverejniť. Sme v poslednej „scéne“ „hry“ a začína sa „finále“!
Viem, že to bolo pre toľkých z vás ťažké, zvlášť keď to spôsobilo trhliny v toľkých vzťahoch. Trhlina tam však nebude oveľa dlhšie, ako už povedali mnohí Patrioti ako Juan O’Savin. Všetci, ktorí ešte nevidia Svetlo, sa rozhodnite ho vidieť jasne a veľmi skoro, aby bolo možné napraviť vzťahy a aby sme sa všetci spojili a vytvorili úžasný nový svet s neobmedzenými možnosťami! zdroj

Dámy a páni, pravdou je, že existujú 2 typy mimozemšťanov. Mierumilovné a tie, ktoré nie sú mierumilovné. Bohužiaľ, tí nie veľmi mierumilovní tu už boli … Pojedali ľudské bytosti. Sú skutočným pôvodcom ľudskej obete, pre adrenochróm. Ako čoskoro zistíte, toto bol predtým pravý účel Vesmírnych síl.

Toto je o čom Q hovorí. Aké sú zločiny proti ľudskosti? Elity a vlády kryli a kryjú „ľudské mrzačenie“, pretože tajne obchodovali s mimozemšťanmi, výmenou ich detí za ich technológiu. Som si istý, že Galaktická federácia je naštvaná a všetko je pravda.

Oko, inak známe ako Vševidiace oko, sú mimozemšťania z Orionu, ktorí vládli nášmu svetu v tme posledných tisíc rokov. zdroj

Ionosféru manipulujú americkí vládni vedci pomocou aljašského vysielača s názvom HAARP (High-Frequency Active Auroral Research Program), ktorý vysiela zameranú vyžarovanú energiu na zahriatie častí ionosféry, ktorá ju opäť odráža. Vlny ELF vyrobené z HAARP, keď sú zacielené na vybrané oblasti, môžu vytvoriť počasie a vytvoriť zmeny nálad ovplyvňujúce milióny ľudí. Zamýšľaný príkon je 1 700 miliárd wattov energie.

Celý systém GWEN sa skladá (podľa zdroja údajov) od 58 do 300 plánovaných vysielačov rozmiestnených po USA, každý s vežou vysokou 299 – 500 stôp. Medené drôty s veľkosťou 300 stôp v tvare lúčov lúčov vychádzajú zo základne systému v podzemí a interagujú so zemou ako tenký vodič so škrupinami, ktorý vyžaruje energiu rádiových vĺn na veľmi veľké vzdialenosti cez zem.

USA sa kúpe v tomto magnetickom poli, ktoré môže stúpať od zeme až do výšky 500 stôp, ale zostupuje aj do suterénov, takže môžu byť ovplyvnení a ovládaní všetci. Celá umelá prízemná vlna sa šíri po celých USA ako pavučina. Ľahšie je ovládať myseľ a hypnotizovať ľudí kúpajúcich sa v umelej elektromagnetickej vlne.

Vysielače GWEN majú veľa rôznych funkcií vrátane:

 1. riadenia počasia,
 2. ovládania mysle,
 3. kontroly správania a nálady a
 4. zasielania syntetickej telepatie ako infrazvuku obetiam pomocou amerických vládnych implantátov na kontrolu mysle.

GWEN pracuje v spojení s HAARP a ruským vysielačom ďateľ, ktorý je podobný HAARP. zdroj

Mohutná vojna pod zemou začala pred mnohými rokmi v podzemí vyvolaním VŠETKÝCH pobočiek americkej armády a 22 ďalších členov Aliancie. Existujú galaktické sily, ktoré tvoria 50% podpovrchovej vojny. Z nedávnych spravodajských informácií asi 70% až 80% podzemných tunelov a D.U.M.B. základne sú v rukách Aliancie.

-) Všetky krajiny ako Mjanmarsko nechajú vojenskú moc prevziať velenie, kým sa nestanú spravodlivé a bezpečné voľby a odovzdajú krajinu novým čestným štátnikom. Každý politik môže slúžiť maximálne po dobu 8 rokov. Toto bude prijaté na celom svete a všetky krajiny budú mať nové voľby.

-) Všetky komunistické krajiny pôjdu do systému republiky. Dôjde k rozsiahlym povstaniam a protestom, keď sa verejnosť dozvie pravdu.

-) Budú odhalené pravdivé dejiny ľudskej rasy. Bude sa vyučovať skutočná matematika, fyzika a prírodovedné predmety a všetky knihy v škole budú prepísané.

-) Cabala bude zo spoločnosti odstránení.

-) Hojnosť na zemi pre každého.

-) Hollywood už nebude fungovať. Všetky filmy, ktoré teraz vidíte, boli natočené predtým, ako bol zastavený.

-) Disney končí.

-) Súčasný západný zdravotnícky systém bude odstránený.

-) Budú k dispozícii MedBeds, neuveríte pokiaľ neuvidíte.

-) Bitcoin vytvoril centrálny bankový systém DS, nekupujte ho, pôjde dole.

-) Nezbavujte sa svojich peňazí kým nedôjde k oficiálnej výmene za QFS.

-) Aktívny QFS bude najväčším prevodom bohatstva vôbec. zdroj

Okultnosť medzinárodných letísk zdroj
V r1955 Crest bola prvá zubná pasta s fluoridom. Fluorid zvápenaťuje epifýzu tzv. tretie oko. Je taký toxický, že Agentúra pre ochranu životného prostredia ho považuje za toxický odpad. Hitler fluóroval vodu v koncentračných táboroch – sedatívne účinky. Fluorid je ingredienciou v jede na potkany a tiež v lieku Prozac.
(A teraz je takmer vo všetkých zubných pastách)
Epifýza – Bežne býva biela. Fluorid spôsobuje jej dekalcifikovanie.
p. Burns inšpirovaný podľa Jacoba Rotschilda
Simpsonovci predpovedali pizzagate
2 dni po útokoch 11. septembra bol Donald v epicentre so stovkami pracovníkov, ktorých zaplatil z vlastného vrecka, aby pomohli nájsť a identifikovať obete. To bolo mnoho rokov predtým ako by vôbec pomyslel na kandidatúru na prezidenta. Podporoval Ameriku ako ju miluje už desaťročia, ale toto v liberálnych médiách neuvidíte.

Ghost Ezra: Všeobecné informácie utíchli z dôležitého dôvodu: bezpečnosti. Keď dôjde k veľkým udalostiam, NEBUDE žiadne varovanie. Keby tam bolo predchádzajúce varovanie, varovalo by to [D] eep [S] tate. Upozorňujú spojenci nepriateľa skôr, ako udrú vo vojnovej situácii? Sme vo vojne za oslobodenie ľudstva.
Je možné, že internet môže na niekoľko dní vypadnúť. Ak stratíme globálne pripojenie, nezúfajte. Pamätajte, že ste na túto misiu trénovali počas mnohých životov. My bojovníci svetla sme pomohli iným civilizáciám vystúpiť. Preto môžeme povedať: ‚TOTO ZVLÁDNEME …‘
Zostaňte úzko spojení s vašim Vyšším Ja. Vaše srdce vás povedie. Vaša duša spočíva vo vašom srdci, takže ak budete pozorne počúvať svoje srdce, budete úplne v poriadku.
Svetlo UŽ VYHRALO na kontinuu.
Boh žehnaj prezidenta Trumpa a Alianciu.
Kam ideme jeden, ideme všetci.
Láska a svetlo

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Vysvetlenie NESARA / GESARA„Koniec chudoby, koniec dlhov, začiatok nového zlatého veku!“Žiadna chudoba, žiaden hlad, žiadne dlhy, iba globálna prosperita a mier pre VŠETKÝCH!NESARA sa zlúčila s GESARA Vyhlásenie GESARA teraz ovplyvní republiku spolu so zvyškom sveta, čo predstavuje celkovo 209 suverénnych národov. Medzinárodný menový fond vyhlási „globálny zlatý štandardný menový systém“, akonáhle bude…
  Tags: a, sa, na, je, v, správy
 • 99
  Odboj bielych klobúkov vás informujeVšetkým digitálnym vojakom: Toto všetko sa deje bez vášho vedomia, utajené mainstreamovými médiami a diskrétne, aby nevznikla panika medzi obyvateľstvom pod mediálnou hypnózou falošnej pandémie korony. Na celej planéte prebieha rozsiahla vojenská operácia pod vedením americkej armády. Hlavným veliteľom operácie je americký prezident Donald Trump ako vrchný veliteľ Novej globálnej…
  Tags: a, v, sa, na, je, správy
 • 97
  Správy 11.01.2022Medzi Bojovníkmi svetla sa veľa diskutuje o tom, komu dôverovať, pokiaľ ide o informácie. Existuje obrovské množstvo dezinformácií a hovorí sa o ľuďoch, ktorí sú "riadenou opozíciou". Hovorila som to už mnohokrát, ale stále je potrebné to povedať: Jediná PRAVDA je to, čo rezonuje s vaším srdcom. Priateľ môže byť…
  Tags: a, v, je, na, sa, správy
Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
matyas
matyas
2 years ago

Ten poslední příspěvek od Ghost Ezra bych mohl číst pořád dokola 🙂

Jana
Jana
Reply to  matyas
2 years ago

Ja tiež 😍 krásne slová 👍 ďakujem

Helena
Helena
2 years ago

Pěkné shrnutí. Děláte to dobře. Děkuji za Vaši práci

Irča
Irča
Reply to  Helena
2 years ago

Díky moc za zprávy! O Google Chrome jsem to nějak podvědomě tušila, teď jste mi to potvrdili…

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

rudo
rudo
2 years ago

“ 2 dni po útokoch 11. septembra bol Donald v epicentre so stovkami pracovníkov, ktorých zaplatil z vlastného vrecka, aby pomohli nájsť a identifikovať obete. To bolo mnoho rokov predtým ako by vôbec pomyslel na kandidatúru na prezidenta. Podporoval Ameriku ako ju miluje už desaťročia, ale toto v liberálnych médiách neuvidíte.“

podobne zavadzajuce myslienky sa opakuju sustavne

Trump vedel ze bude prezident uz od svojej puberty

cestoval v case a videl buducnost, je viaceru videi z rohovorov Trumpa napriklad s Oprah, kde vo veku 20-30 rokov rozpraval o tom co spravi ked bude prezident.

rudo
rudo
2 years ago

fotky stadionov

2022 maju byt ME v atletike ale aj viacerych inych sportoch v Mnichove, na stadione z OH 1972

to bola tam kde MOSSAD spachal ten masovy zlocin celemu svetu na ociach.

fotky stadiona

comment image

vyzera to ako obrovsky supinaty drak – reptilian s dlhym chvostom a pijuci z vody

Raamil
Raamil
2 years ago

…a FB bol založený s 500,000,000 dolármi z banky vlastnenej CIA – nie je to tajomstvom. Stále si myslíte, že FB bol založený unudeným nenzámym študentom?

Každý, kto nenosí na krku vysušenú tekvicu žiadne soc. siete, vrátane youtube nenavštevuje. AMEN

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK