Súhrn starších správ 20.12.2021

20/12/2021

Cítiť sa pozitívne:

Pozitívne myslenie sa oslavuje po celom svete, pretože vám umožňuje zmeniť svoje vnútro a – ak ide o nepodstatné veci – aj mimo vás môže splniť priania. Takmer každý, s kým hovorím, nad tým mávne rukou. Pretože to nefunguje s veľkými, skutočne dôležitými vecami. Pretože to, či sa moje vnútro odráža navonok … nezávisí od môjho myslenia, ale od toho, čo CÍTIM. Keď sa do toho ponorím hlbšie, mám pocit, že online kurz „pozitívneho pocitu“ s konkrétnymi pokynmi, ako to urobiť v reálnom živote, by bol celkom dobrý nápad! 

Dnes si na túto tému posvietim aspoň z niekoľkých uhlov pohľadu. Cítite sa naozaj dobre … plní energie, dobrej nálady, silného vnútra, jasného myslenia, rozhodnutý k akcii … komu by sa to nepáčilo – ako prevládajúci stav bytia? Ak ste na sebe pracovali dlhé roky, možno ste dosť stabilný. Ale už asi viac opatrní a prijali ste, že niektoré veci zjavne nie sú „zapnuté“ v tom, čo by ste od srdca skutočne chceli. Väčšina ľudí sa cíti viac-menej vydaná na milosť a nemilosť svojim pocitom. „Snažil som sa toľko, ale …“ Vo veľkých a skutočne dôležitých otázkach je často malý pokrok. Prefíkaní teoretici (ktorých oslavuje Deep State!), sa v tomto okamihu vylievajú s miliónmi pravidiel, ktoré jednoducho nemôžete dodržať všetky. A že všetko vzniká v hlave. Prosím, vymaňte sa z týchto konceptov. Zámerne zavádzajú. Áno, je dôležité myslieť pozitívne. Bezpochyby. Ale rozhodnutie, čo sa prejaví, je urobené vo vašom bruchu. Pretože energetické pole, ktoré skutočne prejavuje veci (skôr: magneticky priťahuje), vychádza z vášho brucha. Len zvážte, odkiaľ všetky deti prirodzene pochádzajú.

 Funguje tu aj známy „trojcestný princíp“, ktorý spočíva v:
1) Ja (s čím sa stotožňujem a čo som)
2) Vy (s ktorým som v spojení, s ktorého dávam a beriem)
3) Vôľa (pre ktorú vedome využívam svoju silu a tvorivosť)

Tieto tri zodpovedajú našim trom dolným čakrám. Vytvorte trojuholník smerujúci nadol; ktorý fyzicky kondenzuje energiu z vyšších úrovní bytia. Cítite, že je to správne a potrebné … že vaše Ja je slobodné, aby ste koherentne cítili seba a svoje potreby? … že vaše VY je voľné, aby životná sila medzi vami a ľuďmi okolo vás prúdila koherentným spôsobom? … že vaša Vôľa je voľná, takže môžete dokonca chcieť koherentným spôsobom, čo je pre vás správne a dobré? 

Ak jeden z týchto troch aspektov chýba alebo je príliš slabý, s vašou silou prejavu sa nemôže nič stať. Prinajmenšom nie v dôležitých otázkach. Len nedávno som mal seminár na tému: „Posilnite svoju vôľu“ a okamžite ma bolel žalúdok. Ak chýba 1 a 2, potom nemá zmysel nafukovať ani 3. Byť pri vedomí znamená, že sa cítite a viete, kde ste a aké máte z toho pocity … A že o tom viete poskytnúť informácie, že to môžete urobiť zrozumiteľným pre konkrétny náprotivok. Toto sú 1. a 2. Čo je tiež nositeľom: to, čo si skutočne dobre preskúmam, čo si skutočne želám = 3, aby som to vo mne cítil TAK SKUTOČNE, akoby to tam už vlastne bolo. Že JA je pozitívny; vedome, premyslene, tvorivo, rád hravo – ale veľmi rozhodne a pevne odhodlaný vniesť ducha a cit (vaše „Ja som“ A vaše „Cítim“) DO JEDNÉHO BODU … A POTOM tiež použite svoju vôľu. Chcem, aby sa to stalo. A nech sa stane to najlepšie, čo sa dá. Takto to funguje … AK je všetko zadarmo. Ak nie, nemusí to fungovať. Jedinou rozumnou vecou je potom zistiť, čo je blokované, a UVOĽNIŤ to. Ak chcete zažiť pozitívnejšie veci, zbavte sa všetkých správ a všetkého, čo prichádza z štátu Deem. Využite svoj čas a energiu na to, aby ste sa cítili pozitívne! Zámerne. Pretože ste sa rozhodli to urobiť. Pretože je to to najlepšie, čo môžete urobiť pre seba A pre svet. Ty to vieš urobiť! Rozhodnite sa pre to. tvorivo, rád hravo – ale veľmi rozhodne a pevne odhodlaný vniesť ducha A cit (vaše „Ja som“ A vaše „Cítim“) DO JEDNÉHO BODU … A POTOM tiež využite svoju vôľu. Chcem, aby sa to stalo. A nech sa stane to najlepšie, čo sa dá. Takto to funguje … AK je všetko uvoľnené. Ak nie, nemusí to fungovať. Jedinou rozumnou vecou je potom zistiť, čo je zablokované, a UVOĽNIŤ to. Ak chcete zažiť pozitívnejšie veci, zbavte sa všetkých správ a všetkého, čo pochádza od deep state. Využite svoj čas a energiu na to, aby ste sa cítili pozitívne! Zámerne. Pretože ste sa rozhodli to urobiť. Pretože je to to najlepšie, čo môžete urobiť pre seba a pre svet. Vy to viete urobiť! Rozhodnite sa pre to. zdroj

Když kdokoliv z nás řekne normíkům o těchto věcech – nevěří.
Ukážeme jim důkazy – nevěří.
Ukážeme jim hromadu důkazů – nevěří.
Ukážeme jim, že jim poblitici a MSM lžou přímo do Xichtu – nevěří.
Jediná možnost jak by mohli uvěřit je, že si to musí zažít na vlastní kůži. Musí se jim to ukázat. A ne jen tak na nějakých příkladech. Někteří totiž nespí, jsou doslova v kómatu. Proto to aliance žene až do krajnosti, absurdity.
Bidenova Amerika je skvělý příklad. Za pouhé 3 měsíce zničili v podstatě vše na co šáhli a opět se snaží vyvolat války, porušují sliby, lžou, ničí lidem životy, krize na hranicích, bordeláři BLM/Antifa které chrání a dokonce podporují, zvýšený výskyt masového střílení ZROVNA ve chvíli kdy chtějí lidem zakázat nebo omezit zbraně, do nebe volající pošlapání základních práv a zákonů, situace ve státech kde volby „vyhráli“ demokrati, rasismus, COVID a vše kolem toho včetně očkování a lockdownů (Cuomo, očkovací pasy…), Bidenovic rodina a jejich problémy (laptop z pekla, napojení na Čínu…), CGI p-rezident (tahle část se hodně povedla – smajl), volební podvody, LGBT/Transgender a jejich 150000 pohlaví, změna pohlaví u dětí atd. atd. atd.
Aliance je nechala aby zdánlivě vyhráli volby, aby to normíkům mohli ukázat. Zdánlivě proto, protože to má aliance pevně v rukou a situaci kontroluje a ONI ví, že prohráli. Nechají je zajít jak nejdál to bude možné a bezpečné a pak je zaříznou. Do té doby by to mělo dojít většině normíků.
Vše se děje přesně podle toho co řekl Q.
Nemůžete jim to říct, musíte jim to ukázat.
Jen nad propastí najdou lidé vůli se změnit. zdroj

Veľký vek podvodu … Bez ohľadu na to, kam sa pozriete, klamstvo a rozpor prenasledujú ďalšie … Prerieknutie v politike nebolo faux pas, bolo zámerne … Všetko, čo sa momentálne deje vonku, je presne vypočítané… To sa používa na zrútenie vašej mysle, a keď sa vaša myseľ zrúti, stanete sa rozdrobeným …
Cítite pocit bezmocnosti a strachu … Stratíte seba a už nie ste zaľúbení … Mali by ste mať pocit: „Len sa pozri, ako jasne ti klameme a ty nemôžeš nič robiť … “Ale to určite môžeš urobiť, ak pochopíš zmysel a účel toho všetkého … Vidíme ľudské škrupiny, ktoré sú obývané tvormi a nemajú dušu, vidíme naprogramovaných a externe riadených ľudí, ktorí stále majú časti duše, ale už nevedia, čo robia … Vidíme údajne oddaných a dobrých ľudí, ktorí sú v spravodajských radoch, ale pracujú v záujme vlády … Temnota tiež používa metódy, ktoré sa na prvý pohľad javia ako benevolentné … koniec, nič sa nedeje a cieľom sú nepokoje medzi ľuďmi a výsledné rozdelenie … Pretože temnota môže urobiť iba jednu vec, deštrukciu, a preto ničí seba samú … Preto cíťte a cíťte, pretože práve tu je pravda a autenticita. … Robte veci z čistej lásky, pretože týmto spôsobom generujete rezonančné pole, ktoré vám umožní nielen zostať vo svojej sile, ale zároveň vás ochráni pred akýmikoľvek útokmi, či už na úrovni 3-D, alebo jemnými … Môžete byť napadnutí alebo oklamaní iba ak to dovolíte, pretože ste vnútorne oddelení … Správnou cestou je vysoká vibrácia a vysoké vedomie, pretože tým ste chránení … Poznáte cestu, dôverujete si a svoju myseľ necháte bokom … Vo svojej sile a láske nie ste ani manipulovateľní, ani predajní, ani kontrolovaní ostatnými … Pretože tieto mechanizmy už neprichádzajú do vášho rezonančného poľa … toto je spôsob, ako sa dostať z matrixu…zdroj

Globalisti ako Gates teraz spolupracujú s Big Tech a MSM na uskutočnení svojho konečného plánu pre ľudstvo. Tieto vakcíny sú iba začiatkom oveľa zlovestnejšieho sprisahania s cieľom vyľudniť ľudstvo a zotročiť tých, ktorí majú tú smolu, že prežijú. Verte tomu alebo nie, prvé kolo Covid bolo v porovnaní s ich plánmi do budúcnosti detská hra.

Toto je bod zlomu, dámy a páni.

Všetci sme dostali na výber a začína to maskou a vakcínou. Odmietnite ich oboch, alebo sa pripravte na znášanie následkov. Neexistujú ŽIADNE výhovorky. VŽDY existuje iná cesta. Neberieme späť svoju krajinu dúfajúc, že ​​sa veci zlepšia. Berieme späť našu krajinu tým, že vylepšujeme veci pomocou našich činov.

DVERE A: Boh, sloboda, rodina, láska a prosperita. Patrioti a We The People vo velení.
DVERE B: Technokratická dystopická nočná mora. Satanisti pod kontrolou. Nastal čas Patrioti. Či sa vám to páči alebo nie, sme vo vojne. Ide o budúcnosť ľudstva. zdroj

Televízne programy Oscars klesli o 58% v porovnaní s minulým rokom, čo nikdy predtým nebolo rekordné minimum. zdroj

Prebudenie je proces. Zdroj, Tvorca, Svetlo, ktoré ležia spiace vo vašom nevedomom, vedomom, žijú a prelamujú lineárny blok viery, ktorý tvorí závoj nad vašimi očami, aby ste videli, cítili, počuli a poznali svoj Zdroj.
Je to prebúdzanie sa vrstva po vrstve, odkrývanie právd vo vašom podvedomí, keď sa čoraz viac pripájate k nekonečnej sile a vedomostiam, ktoré vo vás ležia. Je to proces, ktorý pokračuje a nikdy nekončí a rozširuje vás na ceste životom.
Je to bod obratu vo vašom klesaní na zemskej rovine, keď si uvedomíte, že máte na výber prevziať kontrolu nad volantom smerom k vášmu najvyššiemu dobru, ktorým je vzostup. Po celú dobu tu bola moc, odpovede, autorita, láska, stvorenie, Zdroj, Boh. Nikdy to neodišlo.
Je to nájdenie vášho ja a vašej Božej sily, aby ste sa spojili vo chvíľach, keď malé prebudenia kliknú na veľké prebudenie vás, mňa a nás všetkých dohromady. Užite si rozuzlenie svojej životnej cesty a rastúcu schopnosť používať prebudenia pri vytváraní vášho života. Nájdite rovnováhu v perspektívach vnútorného a vonkajšieho sveta. Používajte iba svoje vnútorné vedenie. Vašou intuíciou je vaša duša šepkajúca Božie slovo.

Nenechajme sa definovať kýmkoľvek. Nesiete v sebe vrodený plán svojej božskosti a účelu. Všetko ostatné pokrývalo tento plán vrstvami externej definície. Je na vás, aby ste odhalili svoje skutočné ja rozšírením svojej definície v lekcii života a výzvach, ktoré predstavuje vesmír.

Užite si svoju cestu, Nájdite svoje ja, Buďte svetlom, Buďte Láska, Zobuďte sa, Svieťte zdroj

Stupnica vedomia

• 1 jedinec na úrovni 300 vyvažuje 90 000 osôb pod úrovňou 200

• 1 jedinec na úrovni 500 vyvažuje 750 000 osôb pod úrovňou 200

• 1 jedinec na úrovni 700 vyvažuje 70 miliónov jednotlivcov pod úrovňou 200

Inými slovami, ako spolutvorca sveta, akonáhle vystúpite z nízkej vibračnej úrovne strachu a budete vibrovať na úrovni odvahy (a vyššej), nielenže premeníte svoj osobný život na neuveriteľný zážitok , Pomôžete tiež zvýšiť povedomie ľudstva a stanete sa súčasťou spoluvytvárania menej vystrašeného sveta pre všetkých. zdroj

Pripravujú „vojnu“, alebo „strašidelnú udalosť“, o ktorej hovoril Q, aby nás pripravili na scenár, ktorý nás bude poháňať do ďalšej fázy. Vojnové hry. Veľmi zaujímavé. Nakoniec bude Pozemská aliancia mať pozornosť civilného obyvateľstva a bude nasledovať zverejnenie veľa informácií.

Čoskoro budete musieť vysvetliť situáciu tým, ktorí spia. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Správy 05.11.2021Najneuveriteľnejší šachový zápas v histórii je pripravený na záverečné odpočítavanie. Zatýkanie prebieha, pretože tú bažinu vysušujeme. Rozumieme, že slovo "Durham" má viacero významov a v dropoch Q sa objavilo niekoľkokrát, vrátane odhalenia, že bývalá vojenská prokurátorka Sidney Powell sa narodila v Durhame v Severnej Karolíne. Je toho súčasťou? Možno áno...…
  Tags: a, sa, na, je, to, správy
 • 96
  Gene Decode,Nicholas Veniamin - o sociálnych médiách, vakcínach na internete a zlatom štandarde (1. časť)https://www.bitchute.com/video/g1Un9q84HkKK/ Nicholas: Dobrý deň, vitajte dnes, máme tu Gene Decode a budeme diskutovať o WhatsApp, Instagram a Facebook a prečo k nim nemáme prístup. Gene, ďakujem, že si sa ku mne pridal. Aká je teraz situácia so sociálnymi médiami, so všetkými platformami, ktoré sú spojené s Facebookom, Instagramom ? A…
  Tags: a, to, sa, je, na, správy
 • 96
  Správy 02.11.2021Väčšina dobrých ľudí o Halloweene nevie, že podobne ako mnohé iné "sviatky" a významné dátumy symbolizuje obdobie satanistických rituálov. Hovoríme o ľudských obetiach, nech to znie akokoľvek hrozne, ale je to pravda. Satanskí globálni kontrolóri ho zmanipulovali tak, že ho všetci nevedomky oslavujeme a dávame moc ich temnej agende tým,…
  Tags: a, sa, je, to, na, správy
Subscribe
Notify of
guest
9 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem.

pacifik
pacifik
1 year ago

Najlepšiu knihu o úrovní vedomia som čítal :

Vzestup po úrovních Vědomí
David R. Hawkins

jirik
jirik
1 year ago

Osm lidí bylo hospitalizováno v Bavorsku po havárii vojenských vozidel americké armády. Mezi zraněnými jsou američtí vojáci.
Nákladní auto najelo v pondělí na dálnici v Bavorsku do amerického vojenského konvoje a několik lidí bylo zraněno. Uvedla to německá policie.
Podle tvrzení policistů se jedná o nehodu.
K incidentu došlo na dálnici A3 poblíž Neumarkt in der Oberpfalz. Americké vojenské vozy byly na bočním pruhu dálnice a podle policie do jednoho z nich zezadu najel náklaďák.Několik vozidel začalo hořet.
Podle prvotních zjištění muselo do nemocnice pravděpodobně s otravou kouřem osm lidí.
Kamion byl naložený pilinami a stále nejsou přesné informace o stavu řidiče. Nevysvětluje se ani to, proč byla kolona odstavena na kraji dálnice.
V současné době pokračuje likvidace požáru.
Dnes Sputnik psal o tom, že v Pňově-Předhradí na Kolínsku došlo dnes ráno k tragické nehodě. Nákladní auto se srazilo s osobním.
Posádka osobního vozidla – muž a žena nehodu nepřežili. Silnice byla v důsledku nehody uzavřena a odkláněna od Poděbrad na Sokolec přes Klipec.
Mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková uvedla, že osobní auto podle všeho vjelo do protisměru.
„Podle všeho přejel zřejmě řidič osobního vozu do protisměru, kde došlo k nárazu s nákladní soupravou. Bohužel posádka osobního vozu tento náraz nepřežila,“ přiblížila mluvčí.
Řidič kamionu podle dostupných informací neutrpěl žádná zranění.

https://cz.sputniknews.com/20211220/v-nemecku-se-srazila-auta-americke-armady-16922308.html
*****
Světové ekonomické fórum, které se koná každý rok v Davosu, bylo odloženo kvůli novému typu koronaviru – omikronu, uvedla ve svém prohlášení organizace, které bylo publikováno na webových stránkách WEF.
„V současných podmínkách pandemie je nesmírně těžké uspořádat světové osobní setkání. Přípravy probíhaly na základě doporučení odborníků a úzké spolupráce se švýcarskou vládou na všech úrovních. Vzhledem k přísným lékařským doporučením, rychlosti šíření omikronu a jeho vlivu na cestování bylo nutné toto setkání odložit“, uvádí WEF.
Dle aktuálních informací, se toto Světové ekonomické fórum bude konat v online formátu.

https://cz.sputniknews.com/20211220/svetove-ekonomicke-forum-v-davosu-bylo-odlozeno-kvuli-koronaviru-16922421.html

hatek
hatek
Reply to  jirik
1 year ago

V prvom rade dakujem za clanok.

V druhom rade, by som chcel apelovat na admina stranky ohladom slobody prejavu, ktoreho som sice zastancom, ale jirikov sposob vyjadrovania (skor prepisom) „cudzieho nazoru“ na takychto strankach mi neprijde normalny, a ani tvoriaci dalsiu diskusiu. Prechadzam a citam tieto stranky a komentare pre vyjadrenie vlastneho nazoru, zaujimaveho linku a udalosti. Predpokladam, ze vacsina citatelov tu prisla z dovodu, ze ich unavuje v TV to neustale zahlcovanie mysle negativnymi spravami (napr: toho zabili, tamtoho tiez zabili, ten zomrel, tam horelo, ten zdochol, ten uhynul, toho utratili a po pozitivne rastucich akciach, do ktorych by ste mali investovat, zabilo este toho a tamtoho a tento imigrant zachranil tohoto psika).

Dalej doslovne copy-paste (prepisy) z jazykovo znamych stranok, ktore maju presne ten novinovy unavny sposob stylistiky. Autor komentara (jirik) nenapisal s cim to suvisi, naco to bolo dobre, a aky zmysel to malo.

Ak budu vsetci takto kopirovat spravy a uvadzat linky, tak uz mozme davat rovno linky aj na pracie prasky nie?

Poprosim o nenasilny sposob moderovania komentara – nieco ako 5 krat a dost.

Ten jeho copy-paste nezmysel sa dal naformulovat aj takto:
Zatial neviem ci ide o SHAEF alebo len vojakov zo zakladni z Nemecku, ale americke armadne vozidla sa zucastnili nezavinenej nehody v Nemecku, kde do nich narazil nakladiak s pilinami: link.

Netusim co to ma spolocne s tymto clankom, ale na sputniku pisu, ze v tejto oblasti sa stala dopravna nehoda, dajte si tam pozor: link.

Svetove ekonomicke forum v Davose sa odlozilo pre koronavirus noveho typu omikron. Myslim, ze sa tento rok podnikatelia nebudu dohadovat na dalsich propagandach. Link tu.

Bezdomovec
Bezdomovec
Reply to  hatek
1 year ago

Však keď sa niekomu komentáre pána jirika nepáčia, netreba ich čítať.
Podľa mňa dobre spravil, že to sem napísal. Keby to sem nedal tak o tom neviem. Dal si tú námahu, aby nás informoval.

jirik
jirik
Reply to  hatek
1 year ago

hatek 21/12/2021 o 10:52
můj komentář musel projít schválením moderátory diskuze, tak se zeptej moderátorů, proč komentář schválili !

Deni
Deni
1 year ago

Dakujem

Ingrid
Ingrid
Reply to  Deni
1 year ago

Srdečná vďaka 🙏🍀😘

Jana
Jana
1 year ago

Srdečne ďakujem😍😘

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK