Súhrn starších správ 22.12.2021

22/12/2021

Budúcnosť je tvorená našou myšlienkovou energiou zameranou na náš zámer, akoby už existovala. Z toho vyplývajúce kroky sú funkčné a účinné. Naše základné viery sú pre tento proces zásadné. Skutočne ide o použitie moci, nie sily. Realita sa vytvára zvnútra von. A keď je dosť z nás v správnom vnútornom zameraní moci, veľký projekt obnovy nového sveta sa stane spontánne. A nebude to mať absolútne nič spoločné s tým, čo robí, alebo nerobí ktokoľvek na vonkajšej úrovni. zdroj

Zaistite optimálny prietok vo vašom systéme odstránením blokád na vašich 4 telách:
⚜️ Mentálne: negatívne myšlienky, viery, myslenie na seba a svet okolo seba (kto a akí by ste mali byť, ako by to malo byť, čo môžete robiť, čo by ste nemali atď.)

Prelomte vzorce negatívneho myslenia a pracujte na integrácii nových myšlienok prostredníctvom zámerov a afirmácií. Ja som Svetlo. Ja som Láska. ❤️

⚜️Emocionálne: potláčaním negatívnych emócií o sebe a o svete okolo vás (namiesto pocitu a transmutácie) blokujete svoje emočné telo. Toto emočné telo je spojením s vašou intuíciou. Blokujete navigáciu v celom vašom systéme, ktorá vám hovorí, čo je a čo nie je pre vás dobré.

Naučte sa jazyk svojich emócii. Zbierajte pozitívne emócie identifikáciou toho, čo vás robí vďačnými, vášnivými a šťastnými. Uznávajte, preciťujte a premieňajte negatívne emócie. Vyčistite staré emócie a buďte čistí tým, že budete svoje emócie vyjadrovať. 🧼

⚜️ Fyzické: nedostatočné poznanie a vyživovanie vlastných potrieb odpočinku, pohybu, výživy a vzťahov (ako napĺňate všetky svoje potreby a rešpektujete svoje limity).

Nechajte energiu prúdiť aktívnym pohybom, chôdzou, jogou alebo športom. Doprajte si dostatok odpočinku. Dozviete sa viac o správnej výžive pre vaše telo. Vyberajte, koho a čo prijmete k sebe/do seba. Ste to, čo jete, sledujete, čítate, robíte a s kým. Počúvajte svoje telo! A aktívne a s láskou usmerňujte svoje telo. Ste dirigentom všetkých buniek celej svojej DNA. 🧬

Príčiny na vyššie uvedených telách vedú k blokáde na duchovnej úrovni.

⚜️Duchovné; nevedieť nájsť svoju vlastnú cestu a zažívať nedostatok zmyslu života

Ak vo svojom systéme odstránite príčiny hluku, negativity a blokovania, stane sa tichým a pokojným. Potom vás môže viesť energia, vaše vyššie Ja, s ktorým ste spojení so všetkým a so všetkými. Automaticky budete vedieť, cítiť, počuť a ​​vidieť, čo je pre vás. Len počkajte a uvidíte!

Pracujte na svojom energetickom manažmente, aby ste dostali viac svetla, cítili sa svetlejší a boli svetlejší. Svieťte! zdroj

1814-1914-2014 Jedna svetová vláda nie je nový nápad!

5 bratov Rothschildovcov a ich Cabala sa v rokoch 1814-1815 na viedenskom kongrese pokúsili zostaviť vládu jedného sveta. Financovali Napoleona v rámci dohody o získaní kontroly nad Francúzskou bankou. Keď Wellington zvíťazil na Waterloo, Rothschildovci zvíťazili v Londýne a dobyli Bank of London využitím vojnových dlhopisov. Medzi 5 bratmi, ktorí mali kontrolu nad hlavnými bankami v Európe, bol problémom ruský cár Alexander I., porazili Napoleona a zostali pod kontrolou svojej banky, preto sa od roku 1814 nepripojili k NWO a myšlienka zlyhala. To viedlo k tomu, že Rothschild uviedol, že jeho potomkovia uvidia, ako cárovi potomkovia vymiznú z povrchu zemského, čo sa stalo v roku 1917 počas ruskej revolúcie, ktorú financovali bankári Rothschildovci / Oppenheimerovci z vlastných peňazí Cárov.

V roku 1897 sa vo Švajčiarsku zišiel prvý sionský kongres, ktorého hlavným cieľom bolo presídliť Židov do „zasľúbenej zeme“, správy o tom sa dostali pred ich stretnutím, ktoré sa malo konať v Mníchove v Nemecku, protest medzi židovskou komunitou však bol tak veľký, že presunuli Kongres do Švajčiarska („Protokol učených starších z Siona“ sa považuje za „zápisnicu“ z prvého sionského kongresu). Keď sa začala prvá svetová vojna, „Zasľúbenú zem“ ovládla Osmanská ríša, na konci vojny Anglicko ovládlo Zasľúbenú zem a tiež mali Balfourskú dohodu z roku 1919, ktorá podporovala „židovské právo“ na vrátenie svojej vlasti, toto bolo inšpirované priamo rodinou Rothschildovcov, pamätajte, kto ovládal Bank of England! Na konci prvej svetovej vojny sa zrodila aj Spoločnosť národov, „divoké zviera“, ktoré vystupuje z „mora nepokojov“ prvej svetovej vojny.
Vydieraním prezidenta Wilsona „sionistu“ spustil Federálny rezervný systém (na pomoc pri financovaní 1.sv.v.). Dostali tiež prvého menovaného sionistického sudcu Najvyššieho súdu. Rudolfa Hessa považujte za jedného zo sudcov a je to skoro to isté . Sionisti podporovali IBA Izrael, nikoho iného. Nacisti boli kombináciou nemeckých národných robotníkov (Arbeit = práca) NA a sionistov, ktorí ich ovládali, teda NA-ZI, alebo nacista. Existuje veľká pravdepodobnosť, že Hitlerovým dedkom bol rakúsky barón Von Rothschild. 

Problém Spoločnosti národov spočíval v tom, že USA sa do nej nezapojili, aj keď prezident Wilson napísal Chartu ligy, nedokázal presvedčiť Kongres, aby sa pripojil. Druhou otázkou bolo, že sa žiadni Židia nepresťahovali do Svätej zeme, boli šťastní, že žijú, bolo treba motiváciu! Takže sme dostali druhú svetovú vojnu a Hitler aj Roosevelt sa dostali k moci v roku 1933 a obe krajiny boli pripravené na vojnu. Prvá vec, ktorú Roosevelt urobil, bolo, že pre Američanov bolo nezákonné používať zlato na vyrovnanie dlhov a nikto nemohol vlastniť viac ako 100 dolárov v zlatých minciach. Rothschildovci kúpili americké zlato za 23,67 dolára za uncu a v hodnote 380 miliárd dolárov, v budúcom roku sa Roosevelt zmenil na štrajkovú cenu zlata na 35 dolárov za uncu a Rothschildovci zarobili 40% na svojej investícii a Američania dosiahli 40% zásah do svojej „Bankovky Federálneho rezervného systému “. Rodina Rooseveltovcov je najstaršou bankovou rodinou v Amerike, ktorá založila Bank of New York v 18. storočí, môžete si byť istí, že nechali Rothschildovcov za ne kúpiť všetko americké zlato. Keď mala druhá svetová vojna viac ako 6 miliónov židov, väčšinou ortodoxných, mŕtvych, Spojené štáty sa stali hybnou silou výmeny Spoločnosti národov, OSN a prvou vecou, ktorú OSN urobila, bolo vyhlásenie Palestíny za vlasť Židov a Izrael sa stáva štátom. zdroj

Sedem vecí, ktoré ovplyvňujú vašu frekvenciu vibrácií z pohľadu kvantovej fyziky.

Vibrácie v kvantovej fyzike znamenajú, že všetko je energia. Sme živé bytosti na určitých frekvenciách. Každá vibrácia je ekvivalentná pocitu a na svete „Vibračnom“ existujú iba dva druhy vibrácií, pozitívne a negatívne. Akýkoľvek pocit vás prinúti vysielať vibrácie, ktoré môžu byť pozitívne alebo negatívne.

* myšlienky *

Každá myšlienka vyžaruje do vesmíru frekvenciu a táto frekvencia sa vracia k počiatku. Takže v prípade, že máte negatívne myšlienky, skľúčenosť, smútok, hnev, strach, toto všetko sa vám vráti. Preto je také dôležité, aby ste sa starali o kvalitu svojich myšlienok a naučili sa, ako vypestovať pozitívnejšie myšlienky.

* spoločnosť *

Ľudia vo vašom okolí priamo ovplyvňujú vašu frekvenciu vibrácií. Ak sa obklopíte šťastnými, pozitívnymi a odhodlanými ľuďmi, vstúpite aj do tejto vibrácie. Teraz, ak sa obklopujete ľuďmi sťažujúcimi sa, klebetiacimi a pesimistami, buďte opatrní! V skutočnosti môžu znížiť vašu frekvenciu, a preto vám zabránia použiť zákon príťažlivosti vo váš prospech.

* hudba *

Hudba je veľmi silná. Ak počúvate iba hudbu, ktorá hovorí o smrti, zrade, smútku, opustení, bude to všetko zasahovať do toho, čo cítite. Venujte pozornosť textu hudby, ktorú počúvate, pretože by to mohlo znížiť vašu frekvenciu vibrácií. A pamätajte: priťahujete presne to, čo vo svojom živote cítite.

* veci, na ktoré sa pozeráte *

Keď sa pozriete na programy, ktoré sa zaoberajú nešťastiami, mŕtvymi, zradami atď. váš mozog to prijíma ako realitu a uvoľňuje do vášho tela celú chémiu, ktorá ovplyvňuje vašu frekvenciu vibrácií. Pozerajte sa na veci, vďaka ktorým sa cítite dobre a pomáhajú vám vibrovať s vyššou frekvenciou.

* atmosféra *

Či už ste doma alebo v práci, ak trávite veľa času v chaotickom a špinavom prostredí, ovplyvní to tiež vašu frekvenciu vibrácií. Zlepšujte, čo vás obklopuje, usporiadajte a vyčistite svoje prostredie. Ukážte vesmíru, že ste pripravení prijímať oveľa viac. Postarajte sa o to, čo už máte!

* Slová*

Ak tvrdíte, alebo hovoríte zlé veci o veciach a ľuďoch, ovplyvní to vašu frekvenciu vibrácií. Aby bola vaša frekvencia vysoká, je nevyhnutné vylúčiť zvyk sťažovať si a zle rozprávať o druhých. Vyhýbajte sa teda dráme a šikane. Prevezmite zodpovednosť za rozhodnutia svojho života!

* VĎAČNOSŤ *

Vďačnosť pozitívne ovplyvňuje vašu frekvenciu vibrácií. Je to zvyk, ktorý by ste teraz mali začleniť do svojho života. Začnite ďakovať za všetko, za dobré veci a to, čo považujete za zlé, ďakujte za všetky skúsenosti, ktoré ste zažili. Vďačnosť otvára dvere tomu, aby sa vo vašom živote diali pozitívne veci. zdroj

Takto funguje programovanie mysle. Slová ovládajú vašu myseľ, telo a ducha vnútorným alebo vonkajším dialógom. To, čo počujete, myslíte, vidíte alebo hovoríte, spôsobuje to, ako sa cítite a čo robíte, vidíte alebo prežívate vo svojej realite. Všetko má vibráciu. Všetko na vás má vplyv. Rozpoznajte a vyberte si, čím a kým sa živíte. Udržujte svoje myšlienky, slová a činy čisté. zdroj

ZESTUP VĚDOMÍ A ZEMĚ DO 5D JE PODVOD NA LIDECH

Hnutí a channelingy používají stejnou metodu jako církev. Na zemi je zlo, hmota je temná, musíme se ji zbavit a spláchnout proudem světla. Toto světlo však může být světlo světlo-noše, neboli luci-fera, falešné světlo, přicházející zvnějšku, místo aby lidé došli osvícení sami zevnitř rozdmýcháváním ohně lásky ze své boží jiskry v nás.

Těla jsou podle této agendy jen nástroje vytvořené pro specifické podmínky, nejsou integrální složkou lidství. Proto 5D „vzestupná“ agenda se zdá být agendou padlých andělů chtějících nás připravit o naše plné lidství – kde tělesnost hraje klíčovou roli. Zároveň se povýšeně tyto mimozemské bytosti stavějí do rolí našich „tvůrců, „starších bratrů“ či „rodin“. Je to falešný paternalismus mající za cíl nás stavět do role nějakých nedochůdčat, aby nás mohli skrytě ovládat – skrze myšlenkovou dominanci v astrální, duševní, sféře.

Různé channelingy (padlých?) andělů, alias ET, prosazují účast na „kolektivní meditaci“ 21.12. a „otevření se Světlu“. Jen aby to nebylo světlo světlo-noše, luci-feriánské, protože jakýkoli vzestup do 5D apod musí vycházet nejprve zevnitř, ne z vnějšku-a to už v těch channelingech zamlčují

Dále, tím, že lidi věří ET propagandám posilují jejich energie (egregor), a oslabují svoje lidské „božské“ energie. To je to co nemalá část ET chce. Sosat z nás naši božskou energii a mít nás pod kontrolou. Varuji tedy před tím a oporu si beru z Anastasie.jejich paternalismus a blahosklonnost s jakou si hrají na „naše starší bratry“ na naší galaktickou rodinu apod. Vždyt se podívej na jejich proklamace! jsou bezbožné a ponižují člověka ! 1) že tělo je nedokonalé a potřebuje upgrade (transhumanismus!) 2) že hmota je upadla a můžeme žít bez hmoty –) lež a jejich propaganda jak nas připravit o integritu našeho lidství, v němž je hmota nepostradatelná. 3) lžou že jsou naši předci ! 4) že lidstvo je kolonie a jejich sociální experiment 5) že země vznikla později, nebyla! byla první planetou ve vesmíru 6) že byli dříve a my později. bylo to naopak. atd atd. říkalas že jsi četla anastasii. ta toto říká a před nimi varuje (určitou nejsilnější rasou). že podnikli již 2 útoky na zemi. a ted to zkoušejí „po dobrém“, přes tu luciferiánskou agendu „světla“ (bez těla) a „vzestupu do 5D“. to jsou vše zavádějící věci či rovnou lži s cílem nas oslabit abychom nevěděli o svém božství! zdroj

-Tento posledný text je jedna veľká pravda. Ten vzostup sa samozrejme deje, prichádza na Zem obrovské svetlo, zvyšujú sa vibrácie, no treba si uvedomiť, že aj v tomto je veľa zlého a ako vo všetkom dobrom aj v tomto je zakompovaná agenda temných síl. Preto si treba dávať pozor na to, odkiaľ informácie pochádzajú. Opäť chcem všetkých poprosiť, aby ste vyciťovali čo je správne a čo nie, pretože len to je jediná záruka pravdy a len tak budete schopní vyznať sa v záplave informácií a len tak nebudete pochybovať, budete pevní vo viere. A pamätajte, že žiadna ET rasa nie je naša spása! Sú nanajvýš pomocníci (tí svetlí). Nad nami je iba Boh! A tam má prúdiť naša viera a len k nemu máme vzhliadať. Naučte sa používať svoju dušu a nestratíte sa ❤️.

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Odseknutie hlavy hydry - O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny - (1. časť)O zvrhnutí sprisahania napriek všetkému - Trump, NSA, Tím Q a JFK Jr. Donald J. Trump nechcel byť prezidentom Spojených štátov. Povolal ho tím Q a Pozemská aliancia (EA). Potrebovali človeka, ktorý nie je súčasťou Deep State a ktorý by si mohol zaplatiť vlastnú kampaň. Trump nechcel kandidovať. Keď sa…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, správy
 • 100
  Súhrn starších správ (15.08.2021)Nedávno sme zistili, že Kvantový počítač (QC) zaznamenáva a archivuje každú konverzáciu uskutočnenú prostredníctvom elektronickej komunikácie a hlasových rozhovorov od jedného jednotlivca k druhému. Čo je to však tento počítač a prečo je práve teraz rozpútaný proti Deep State...
  Tags: a, v, sa, na, je, to, správy
 • 100
  Najväčšia bitka v histórii: Svetlo vyhralo! (1. časť)Informovaní ľudia, ktorí si urobili prieskum, poznajú časť tohto príbehu, niektorí ho poznajú takmer celý. Ale pre širokú verejnosť bola „najväčšia vojna v dejinách“ utajovaná až do tohto EBS (Emergency Broadcast System), ktorý bude zverejnený. Aliancia zverejní hrozné zločiny proti ľudskosti. Falošné médiá hlavného prúdu kontrolované temnými budú zrušené. Áno,…
  Tags: a, v, sa, na, to, je, správy
Subscribe
Notify of
guest
22 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Ctenarr
Ctenarr
2 years ago

To je moc fajn,ze v odstavci: ZESTUP VĚDOMÍ A ZEMĚ DO 5D JE PODVOD NA LIDECH jste jen potvrdili ze Tadesco je podvod na lidi. Děkuji ze jste se nebali rici pravdu a tomto satanskem kultu.

pacifik
pacifik
Reply to  Ctenarr
2 years ago

Nechcem rozoberať Tadesco, ale treba povedať že tam tam chodí mnoho fajn ľudí.

Problém niektorých je že žerú všetko čo sa im naservíruje a oni sú šťastný, aj keď ide o falošnú a nezmyselnú informáciu a potom sa tvária že sú prebudení.
Je to celé smutné.
Preto hovorím že treba overovať informácie, čas hľadaním pravdy nie je nikdy stratený.

jirik
jirik
Reply to  pacifik
2 years ago

pacifik 22/12/2021 o 20:28
ty bys chtěl po lidech, aby začali přemýšlet? Nebo aby začaly používat mozkové závity?

V dnešní době jakékoliv ověřování informací ať už na netu nebo v TV, rádiích, tištěných médiích je velice problematické! Všichni křičí:“Jenom u nás najdete pravdu!“

Jana
Jana
Reply to  Ctenarr
2 years ago

Prečo stále na tadesco? Ja im dôverujem a je nás veľa. Nechajte si svoje názory a nevnucujte ich iným. Ďakujem.

rambo
rambo
Reply to  Jana
2 years ago

Vsak im doveruj.
A nechaj laskavo ludi ktori im nedoveruju (a je nas vela) na pokoji.
Dobre?

Este by som sa rad opytal admina preco tu uz nie su lajky a dislajky ku komentarom?
Vadilo vam, ze tzv. pesimisticke ( v skutocnosti realisticke a pravdive) nazory mali ovela ovela viac lajkov?
Alebo ze polarexplorerove „dakujem“ malo vzdy 5 dislakov oproti jednemu lajku?
Ja to precitujem ako zamlciavanie pravdy

K clanku samotnemu len tolko, ze my co sme na alternative vieme tieto veci uz davno, ale na pripomenutie to nie je zle.

tauri
tauri
Reply to  rambo
2 years ago

rambo:
Dislike tlačítko je stejně v diskuzích k ničemu. Každý má něaký názor, tak nač se ujišťovat a honit si ego, že někdo má stejný a lepší názor, oproti těm, co mají jiný. Každý má názor a záleží na něm, kam s ním dojde…Je to otázka víry..Pokud budeme brát víru druhým a zamačkávat lidi dislike tlačítkem, sami jsme pak naštvaní. Když tohle někdo dělá nám, my pak na to reagujeme naštvaně, protože tohle jak děláme druhým, tak si to samé necháme dělat od druhých..Je to vzájemné..Co odmítám dělat druhým, odmítám dělat i sobě..
Když beru druhým víru, vezmu ji i sobě..
když tohle všichni pochopí, osvobodí se od tohodle matrixového zaklínání zrcadlem. Nebo pokud je to dobré, tak většina lidí to má jen špatně nastavené a nechá si právě tímto ubližovat.

Když jsem pořád informoval druhé, ať každý věří sám sobě a blbec je ten, který násilně nutí víru v něco o čem nic nevíme, třeba v onen plán, tak teď to vidíte, že je to jen zase další programování ohledně 5D. 4D je dimenze prostoru…čili vše je se vším bez hranic propojené a splizlé..
5D je dimenze, kdy vše je teď. Minulost-přítomnost-budoucnost. To není něco, kde by každý všechno věděl, jak se nám tu stále prezentuje. To je dimenze, kde na vše můžem pohlížet teď a čas neexistuje..Tam je mi jedno, jak dlouho jsem, existuju…To jen tady máme čas.
Rozvíjení vědomí platí pouze pro ty, kteří pochopili, že vše není jen o nich, ale snaží se porozumět i druhým. Tím, že vše není o nich, rozšíří své vědomí do prostoru a tím prostorem je svět kolem…příroda, lidé a ÉTER! Když tohle pořeší, začnou vnímat více věcí, protože odmítají být už zahledění pouze sami do sebe. Takže věčné selfie přestanou postrádat smysl, protože je to egoistické.
Ony ty dimenze tu byly pořád, jen teďka se s tim roztrhl pytel, že planeta už vibruje v 5D a je za náma..Boha jeho, takovej blábol..proto říkám, propuzení není pro všechny! Je pro ty, kteří věří sami v sebe. Co a jak to vnímají..Spousta lidí jen přešla na jiné weby, kterým důvěřuje a i když vyprdnou nějakej blivajz, tak joo ten byl dobrej a sežerou to i s navijákem.
Protože probuzení je, zjišťovat věci sám, vnímat ty vibrace pravdy..Ne tím, že přejdu na jiný web a zase bez přemýšlení přejmu mnohé info, které zase jen tahají lidé za nos a musí čekat na tohle a tamto, protože věří plánu. Nee věřte ve svůj pocit, kdy už máte reagovat a říct si, tohle už odmítám podporovat a čekat, než udělají tohle a tamto..
Čekáním na něco, co Vám někdo řekne je zase jen tahání za nos a necháte sebou manipulovat tak, jak to dělají MSM. Jen s tim rozdílem, že to dělají kulantně. Pravda čeká na ty, kteří vnímají srdcem a ne rozumem..Proto znovu říkám, vnímejte, věřte jen sami sobě a důvěřujte pouze těm, které si to zaslouží, protože to tak cítíte a není tam ani třeba něco dokazovat(znáte je). Pokud je to někdo cizí, měl by mít bohatou minulost, že skutečně to dělal srdcem a mnoho lidí chtěl zachránit aby přežili.Když věříte někomu, vzdáváte se své moci…Když důvěřujete, víte, že sice může chybovat, ale počítáte s tím..ale víte, že proto udělal maximum. Pořád musíte věřit ale sami sobě, ve svůj úsudek.

rudo
rudo
Reply to  Jana
2 years ago

@ jana

dovera == viera,
co je sposob existencie v cirkvi a sekte.

tadseco je silne cenzurovane a diskusia nie je povolena, len pritakavacstvo a obdiv.

tiez by som varoval pred slepym nasledovanim ALUSKY a niet teda sa co cudovat ze tadesco pravidlene dava zaciatky clankov Alue s nutenim na prekliknutie na jej web

kto skutocne niekedy sa hlbsie zaoberal energiami, vie o Alue svoje.

na tadesco chodia dobri ludia a davaju zaujimave informacie a linky, citam kazdy den
ale rozmyslam, neverim slepo.

preco si myslis ze nejake individua zo Svajciarska musia riadit myslenie v CZ+SK ?

tobi
tobi
Reply to  rudo
2 years ago

Vicemene souhlas s @rudo nikde nenajdete nezkreslene informace. Je treba to na sebe nechat pusobit a vase vedomi podle toho jak se sami programujete vam napovi. Utoci se vselijakymi prostredky hlavne tim co by lide asi radi slyseli a snizili tak obezretnost a mohla jim byt podsunuta najaka zhuverilost. Nicmene i diskuze zde mohou navest, dat dalsi indicie k premysleni a prehodnoceni a tim se zase posunout. Pocitam ze lide zde i na tadeascu citi v informacich nesrovnalosti a proto tusim ze je dobre se o ne podelit.

ales
ales
2 years ago

Dobrý den,
rád jsi přečtu Vaše články, sekci VIP, mám nejraději. Každý máme určité vlastní zkušenosti, názory, znalosti. Pokud jste chtěli článkem chytit ,
,, znalcov ´´co vše vědí a jenom oni mají pravdu, tak se Vám to povedlo a projevili se…. Jsou věci ktoré musí člověk pocitovo jsi prověřit a dle toho konat, článek pěkně upozorňuje ať lidi nedávají svou energii tam kde ani nechtějí, tak to vnímám já osobně.
PS : na hromadné meditace nechodím, nejsem členem žádne sekty, na Vaše stránky chodím protože tu máte zajímavé články. Chci redakci požádat, aby lajky a jiné vyjádření k článkům nedávala, na to mají ,,potřební ´´ jiné platformy.

Andrej
Andrej
2 years ago

Ja už ničomu neverím na 100% aj to video o tom, že svetová banka je prázdna, CCCP je obnovený, exkluzívne zábery z odovzdania historických aktív. Viacero vecí tam nesedí a hlavne to, že prečo by to takto verejni dávali keď ešte stále ide na plné obrátky covid fašizmus. Mimochodom niektorí ľudia mám taký pocit, že im vadí spochybňovanie. Berú to ako niečo zlé v tom prípade mám pre vás vynikajúci článok o tom https://www.highbrows.sk/amp/preco-spochybnovat.

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

benetri
benetri
2 years ago

Daniel, nejako to zamotávaš. Keď som to prečítal, tak som veru nevedel, kde som. Poplietol si hrušky s kapustou, ale možno si to len prebral a dal na diskusiu.
Isté je, že 5D nie je žiadny podvod! Súčasne je istý vzostup Zeme, ktorý sa deje bez ohľadu na ľudstvo a jeho vzostup. Vzostupuje celá Slnečná sústava, dokonca celá Galaxia súčasne, vrátane Ra, Čierneho Slnka, ktoré nás všetkých živí svojou energiou. Náš problém je, či sa my dokážeme prispôsobiť tempu vzostupu, či sa jednotliví človekovia stihnú dostatočne včas prebudiť a urobiť niečo pre seba. Inak, ak ostanú pasívni, žiadny vzostup nebude. Tu musím súhlasiť, že Tadesco zavádza, pasivita, popcorn a nohy na stole nikoho nepozdvihnú.
Bolo by dobré si uvedomiť, že pôvodná ľudská DNA má dvanásť pletencov. Každý z nich predstavuje jednu dimenziu, ale kedysi dávno nám ich zablokovali práve bytosti z tretej dimenzie. To sú tí, ktorých nazývame temnými. Isté je, že ich technológie a poznanie sú ďaleko pred nami. My by sme ich už boli dávno nielen dobehli, ale i predbehli, lenže sme sa nechali zablokovať. Teraz máme jedinečnú šancu spolu s Matkou Gaiou zbaviť sa pút a obmedzení a postúpiť vyššie, vrátane odblokovania našej DNA a našich zdedených schopností.
O telo sa báť nemusíme, až do siedmej dimenzie ide s nami. A len ten, ktorý nebude schopný ísť vyššie, tak pri postupe do deviatky stratí nielen telo, či Ducha, ale príde aj o Božskú časticu, teda sa rozplynie v ničote.
Georgijské kamene hovoria pravdu. Z trojky je schopná postúpiť zhruba pol miliarda človekov. Tu treba podotknúť, ako som už upozorňoval, že nie každý z ľudí je človekom. Na Zemi sa pohybujú v ľudskej podobe miliardy iných bytostí. Narodili sa tu, vyrástli tu ako ľudia, ale nie sú človekovia. Nechcem byť rasista, ale pôvodný človek bol biely, vo vonkajšom telesnom obale skrýval Dušu, v tej sa ukrýva Duch a ten ochraňuje samotnú Božskú časticu. Taká matrjoška. Čím viac obalov, tým hodnotnejšia bytosť sa ukrýva vo vnútri, lenže súčasne aj tým menšia hustota a vyššia frekvencia.
V 3D sa bez telesného obalu prežiť nedá. Dokonca ho potrebujeme aj v 5D, lenže tam už potrebujeme vyššiu frekvenciu a práve tú vie dosiahnuť zhruba tá pol miliarda. Človekov je tu síce viac, ale mnohí sa nezobudia vôbec. Ale Gaia bude ešte zopár rokov fungovať aj v 3D, takže vlastne môžu odísť prirodzenou smrťou.
Najhoršie asi je, že medzi ľuďmi alebo dokonca človekmi, neschopnými prebudenia, môžu byť aj naši blízki, ktorých tu vlastne pri vzostupe necháme. Nič však nebude brániť vzostúpeným, prebývať ešte určitú dobu v 3D. Dôvod je jednoduchý – telesnosť ostáva i v 5D, i keď trochu iná, ale všetci vzostúpení musia mať v sebe Božskú časticu a sú teda Tvorcami, sú časťou Stvoriteľa, ako takého. Môžu si teda realitu stvoriť a vybrať podľa seba.
Problémom temných je to, že sú pôvodom z 3D a nemôžu ísť vyššie. Preto sa za každú cenu snažia zabrániť vzostupu, pretože vzostup pre nich znamená zánik. Živia sa najmä emóciami ľudí, ich strachom, preto sú na Zemi tak časté vojny, mor, či cholera, proste udalosti vyvolávajúce strach a úzkosť u ľudí. A teraz majú strach ony.
Upozorňujem, že kľúčom k navýšeniu vibrácií nie sú meditácie a už vôbec nie nejaké hromadné akcie! Pozor na to, pretože svetlé bytosti určite nič podobného organizovať nebudú. A aj mimozemské bytosti nie sú len svetlé. Takže nejaké hromadné meditácie, dokonca niekým riadené, vám vôbec nepomôžu a môžte len stratiť, dodáte novú silu práve tým temným egregorom, ktorých sa chceme zbaviť.
Jediným kľúčom je láska. Nie fyzická, ale tá, ktorá sa prejavuje voči sebe samému a následne aj voči okoliu svojou dobrotivosťou, snahou pomôcť, toleranciou a pochopením. V žiadnom prípade nadávky, či násilie, hnev, akékoľvek ubližovanie. Dá sa to zvládnuť.
Tí, ktorí ste človekovia, to zistíte jednoducho – mlčte a dýchajte. Hlboko a vedome. Vypustite všetky myšlienky z hlavy a sústreďte sa na svoje Ja, na svoje chcenie dostať odpoveď. Tá príde určite a pocítite ju vo svojom bruchu. Niekto to volá motýle v bruchu – to je vaše spojenie a odpoveďou bude to, čo vám v ten moment príde na rozum, čo si uvedomíte ako nezvratný fakt.

benetri
benetri
Reply to  benetri
2 years ago

Len na doplnenie – tiež už som na to upozorňoval – žiadne očkovanie proti vraj vírusom. Nielenže si môžte vážne poškodiť svoje telo, ale vážnejšie je to, že veľmi, veľmi pravdepodobne prídete o Dušu. Za prvé – podpisom sa upisujete Satanovi. Lenže, čo je ešte horšie, látkami obsiahnutými vo vakcínach, si môžete prerušiť spojenie medzi Dušou a vašim Ja. Je takmer nulová šanca na obnovenie tohto spojenia, ktorá s ubiehajúcim časom ešte viac klesá.
No a Duša ukrýva Ducha a ten zase Božskú časticu. A bez nej ste nič, ste menej, ako zviera, pretože aj to má časť kolektívnej Duše stáda.

jana
jana
Reply to  benetri
2 years ago

Děkuji. A prosím o info v které dimenzi přebývá Ježíš ? Děkuji.

benetri
benetri
Reply to  jana
2 years ago

pohybuje sa medzi 9-12, nižšie nemôže zísť, len mentálne

jana
jana
Reply to  benetri
2 years ago

Velmi děkuji.

jana
jana
Reply to  benetri
2 years ago

prosím 1. má kazdý člověk bozskou částici ? 2. má nečlověk bozskou částici ? 3. nečlověk = hybrid ? 4. mohu rozpozmat na sobě co jsem ? děkuji

jana
jana
Reply to  jana
2 years ago
benetri
benetri
Reply to  jana
2 years ago

Božskú časticu má len človek. Bežní ľudia, pochádzajúci prevažne z iných planét, túto nemajú a aj preto môže byť tvorcom len človek. Pod pojmom tvorca nie je označenie pre schopnosť vývoja technológií, ale pre vesmírnu tvorbu. Dalo by sa povedať, že človek je akousi nadstavbou doteraz vytvorených bytostí, doslova stvorený „na Boží obraz“. Ale pojem „Boh“ je len ľudský výraz pre označenie niečoho vyššieho, pre ľudstvo bližšie neznámeho a tajomného. Ibaže pričasto ako Bohovia vystupujú a sú uctievaní hierarchicky a frekvenčne vyššie bytosti. Tvorca a Boh sú absolútne rozdielne bytosti, pričom o Stvoriteľovi – Tvorcovi, ani nevieme, či je to bytosť alebo nejaká iná entita. Bohov alebo bytosti, ktoré sa za Bohov vydávajú, pritom poznáme nielen z opisov, ale i rôznych nákresov. Ich schopnosť robiť pre ľudí v tej dobe nepochopiteľné veci z nich robí tajomných a všemohúcich. Rovnako by dnešný človek vyzeral pre ľudí z nášho dávnoveku.
Nečlovek nemusí byť hybridom. Mnohí ľudia sú v podstate úplne prirodzenými bytosťami, len nemajú Božskú časticu, pretože nepochádzajú z RODu ľudí. To, že majú Dušu a poniektoré bytosti majú dokonca aj Ducha, čo ale ešte neznamená, že ich Duch obsahuje časť Tvorcu, teda tzv. Božskú časticu. Je to pravdepodobne nesprávne pomenovanie, ale vystihuje podstatu rozdielu madzi ľuďmi. Človek, ako taký, je bytostne časťou ľudstva a má teda rovnakú fyziognómiu, ako ľudia všeobecne. Nakoniec, aj v iných galaxiách sa nachádzajúce bytosti vyzerajú veľmi podobne. Nie všetky, ale veľa z nich možno označiť pojmom ľudia. Väčšinou sú rozdiely len vo frekvencii a potom vo vyspelosti podľa toho, ako dlho sa tá-ktorá bytosť vyvíjala. Lenže ten najpodstatnejší rozdiel je asi v tom, že ostatné bytosti väčšinou nemajú možnosť vývoja smerom k Božskej dimenzii bytia, ale človek áno. Zatiaľ to nevieme s určitosťou, ale z toho, čo je už známe, tak iné bytosti, či ľudia bez Božskej častice, nemajú možnosť postupu skrz dimenzie a zvyšovanie frekvencií do tej miery, aby sa mohli aspoň priblížiť k Božskej úrovni Tvorcu. Táto možnosť bola daná len človeku.
Sú jedinci, ktorí sú schopní rozpoznať, kam patria. Lenže taký človek musí mať absolútnu čistotu duše i zmýšľania, musí nosiť v sebe Svetlo a Dobro, nesmie nikomu ubližovať. Takých čistých Duší je na svete veľmi málo. Ostatní sa musia stále učiť. Pretože len vedomosti, skúsenosti, poznanie si je schopná Duša zapamätať aj po smrti tela. A kým ich nemá dostatok, nemôže ísť vyššie.
Práve Božská častica odlišuje človeka od masy ľudí vo všeobecnosti. A človek, resp. Božská častica, aby sa mohol stať dokonalým a úplným Tvorcom, tak musí získať Poznanie, vychádzajúce zo skúseností z prežitého a Vedomostí z naučeného. Šancu majú všetci Človekovia a najmä v tomto období, keď dochádza k zvratu vo vývoji planéty a energie, či frekvencie vo zvýšenej miere dopadajú na tento svet. Mnohí sa dokážu prebudiť. Mnohí dokážu spoznať, kým sú, kam patria a kam majú smerovať ďalej. Svetlo ukazuje cestu, Láska túto cestu uľahčuje a pomáha na nej.

jana
jana
Reply to  benetri
2 years ago

Děkuji velmi za informace, pro mě důlezité. A preji si at se poskladají kam patrí a sepnou ty správné obvody. Děkuji a preji krásné dny.

jana
jana
Reply to  benetri
2 years ago

Lze zjistit prítomnost Bozské částice z krve ? prípadně existuje souvislost mezi krví a Bozskou částicí ?
p.s. doufám, ze se ucho neutrhlo…velmi děkuji

Deni
Deni
2 years ago

Zaujimave reakcie Vas vsetkych.Ja citam Vas aj tadesco a vela komentarov ma super info.Citam rozne clanky a prispevky a dam na moj pocit intuiciu!nikdy ma nesklamala.Dnes sa mi stala zaujimava vec.Dostala sa mi do ruky nahodou usa 1penca z roku 2016 na nej Lincoln a trust the god :-)znamenie ?presla celym svetom.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK