Súhrn starších správ (23.08.2021)

23/08/2021

Od roku 2018 vydal Donald J. Trump bez zjavného dôvodu deväť výkonných príkazov, teda zákonov.
Pomocou nich sa jednoducho zaviedol trest smrti spolu s vyvlastnením za trestné činy velezrady a pedo-trestnej činnosti. Na konci roku 2020 sa druhy presadzovania rozšírili o štyri možnosti elektrického kresla, streľby, obesenia a smrtiacej injekcie.
Čo som si teraz uvedomil: Získate VŠETKÝCH sionistov, alebo satanistov presne na tomto PLATNOM právnom základe. Vo všetkých národoch tejto Zeme boli vlády ustanovené podľa námorného a obchodného práva, ktoré NEMOHLI legitimizovať zvrchované národy. Týmto sa VŠETCI, ktorí sa podieľajú na týchto systémoch zotročovania, dopustili velezrady pre obyvateľov príslušných národov.
VŠETCI sionistickí zločinci väčšinou plnia oboje: trestný čin velezrady a pedo zločin.
Všetci nepolitickí účastníci, napríklad banky, sa tiež zúčastňovali na organizovanom zločine, na zločineckej skupine. Financovali systém trestných činov pedo.
U „Corony“ sa podaril geniálny úder!
Zločiny v oblasti ľudských práv spáchal úplne KAŽDÝ, kto v priebehu „Corony“ implementoval takzvané opatrenia príslušných „vlád“ bez suverénnych práv.
Toto už dokonca bolo „súdené“, stačí si prečítať verdikt spoločnosti „Weimar District Court“.
Určite nie som právnik – ale obraz pre mňa zapadá veľmi zreteľne.
Okamžite, akonáhle majú čestní ľudia prístup k PLATNEJ právnej úrovni, bez ohľadu na to, či sa jedná o stanné právo (vojenská vláda), alebo ľudské práva (ústava z roku 1871), môže sa zapojiť KAŽDÝ zúčastnený.
Ach áno: vojnové zločiny a zločiny v oblasti ľudských práv nevypršia. Nezáleží na tom, ako dlho bude spracovanie trvať. zdroj

Prípady volebných podvodov podané podľa článku dva na Najvyššom súde boli odmietnuté na preskúmanie a tak ich podali podľa článku tri, kde súd nemal inú možnosť, ako ich prijať.
William Barr bol vždy bielym klobúkom a pracoval pre Trumpa v zákulisí.
Durham bol zvláštnym právnym zástupcom a bol schopný stíhať v akomkoľvek štáte – aby sa mohol pozrieť na každý prípad.
Národná bezpečnostná agentúra prostredníctvom Pentagónu podporovala Trumpa
FBI, CIA a ďalšie troj písmenové agentúry boli zapojené do korupčných aktivít a nepodporovali Trumpa.
So skupinou KRACKEN je asociovaný aj super počítač –  Alice.

Trump má právnu podporu pre to, čo robí na základe zákona o povstaní, zákona NDAA, 14. th dodatok, 2018 EO, 2017 EO, Patriot Act, FISA Warranty, odpočúvanie telefónov, banka vyhlásenia a ďalšie dôkazy z úniku WIKI

Guvernéri a tajomníci štátov, ktorí potvrdili volebné výsledky tam, kde existoval dôkaz o korupcii, budú obvinení zo zrady.
Stroje Dominion boli teraz opravené, takže už nemôžu otáčať volebné hlasy.
Kissinger bol nahradený.

Antifa a Black Lives Matter boli vytvorené preto, aby spôsobili chaos, a boli infiltrované so zabavením ich financovania.
Námorníctvo bolo aktivované cez stanné právo, 82nd 

Výsadkári mali byť vysadení v určitých oblastiach lojálnych DS – pracovali na podzemných základniach DUMBS.

Uvidíme transparentnosť v sociálnych sieťach a masových médiách, zvraty lockdownov, zmeny v bankovom systéme, mediálne korporácie nútené robiť zmeny v spôsobe ich fungovania. zdroj

Majte na pamäti, že každá omrvinka nemá byť pred udalosťou vyriešená. Niektoré z dropov sú veci, ktoré majú anoni vyhľadať a spojiť si ich, iné sú značkami pre budúce použitie. Budúcnosť dokazuje minulosť. Niektoré dropy sú iba komunikáciou s anonmi. Čo je potrebné pochopiť, aby sme si uvedomili, čo sa tu deje, je skutočnosť, že Q v podstate vytvára kruhový vývojový diagram, na ktorý je možné odkazovať a porovnávať ho s novinkami. Q nemôže zverejniť podrobnosti o situácii, alebo operácii bez porušenia bezpečnostného protokolu. Namiesto toho vypúšťajú otázky a vyhlásenia, ktoré vedú k odpovediam, ktorým je možné porozumieť, keď sa téma stane verejnou. Toto poskytuje verejnosti potrebnú validáciu, aby uverila, že veľké prebudenie je legitímne. Dezinformácie a nesprávne smerovanie pomocou Q sú skutočné. Inými slovami, Q smeruje tam, ale zameranie je skutočne tu a iba dovtedy, kým nedostanete verejne správy, sa môžete vrátiť a porozumieť. To všetko sa dosahuje bez toho, aby ste sa vzdali konkrétnych podrobností o operácii. Je to celkom geniálne.
Nakoniec buďte silní v Pánovi a v jeho mocnej sile. Oblečte sa do úplnej Božej výzbroje, aby ste sa mohli postaviť proti diablovým schémam. Pretože náš boj nie je proti mäsu a krvi, ale proti vládcom, proti úradom, proti mocnostiam tohto temného sveta a proti duchovným silám zla v nebeských sférach. Oblečte si preto celú Božiu výzbroj, aby ste, keď príde deň zla, mohli obstáť. Potom stojte pevne, s pásom pravdy zapnutým okolo pása, s náprsníkom spravodlivosti na svojom mieste a s nohami vybavenými pripravenosťou, ktorá vychádza z evanjelia mieru. K tomu všetkému vezmi štít viery, pomocou ktorého dokážeš uhasiť všetky horiace šípy toho zlého. Vezmite si prilbu spásy a meč ducha, ktorý je Božím slovom. A pri každej príležitosti sa modlite v duchu so všetkými druhmi modlitieb a prosieb. S týmto vedomím buďte v strehu a stále sa modlite za všetok Pánov ľud.
Q

„Počas tohto posledného týždňa zahynulo v pasci Cabaly toľko Special Ops síl, keď vyprázdňovali D.U.M.B.S. a zachraňovali deti v podzemných tuneloch a základniach zriadených iluminátmi po celom svete.“ Preto vlajka na Mar-A-Largo viala na pol žrde. Modlite sa, prosím, za všetkých našich odvážnych vojakov Aliancie. “

Len v USA bolo viac ako 120 DUMBOV, ktoré spájali väčšinu veľkých miest vrátane všetkých hlavných miest, americké AFB, základne amerického námorníctva, základne americkej armády, vojenské výcvikové tábory FEMA a kontrolné strediská DHS. Tunely boli viac ako dve míle pod zemou, s priemermi od desať míľ do 30 míľ naprieč. Obsahovali veľké podzemné mestá s ľudskými experimentálnymi stanicami spojenými vysokorýchlostnými magneticko-levitnými vlakmi s rýchlosťou až 1 500 mph.

Len za posledných 40 rokov vyšli peniaze amerických daňových poplatníkov v hodnote viac ako 12 biliónov dolárov z čierneho rozpočtu CIA, ktoré sa mali minúť na kopanie, budovanie a údržbu rozsiahlej a skrytej infraštruktúry na založenie vlády jedného sveta a náboženstva nového sveta. zdroj

Pelosi a všetci ostatní členovia Kongresu už NIE sú členmi Kongresu, sú zbavení svojich práv a kancelárií spáchaním činu ZRADY.

Už nie sú zákonnými členmi Kongresu (a to nezahŕňa ani sudcov Najvyššieho súdu, ktorí sa podieľajú na vykonaní tejto zrady proti nášmu národu !!), a to vďaka oddielu 3 zo 14. dodatku. Teraz sa považujú za nepriateľov republiky, ktorí cudzej moci pomohli pri krádeži volieb. Ak ste sa dopustili vlastizrady, strácate svoje práva ako Američana. Nemáte žiadne práva. Vojenské právo vs civilné právo?

Na vojenských tribunálnych súdoch sú prípustné akékoľvek dôkazy, takže ukradnutý notebook Pelosi spolu s ďalšími 11 ukradnutými notebookmi môže byť použitý v jej vojenskom súde spolu so všetkým ostatným, čo Pelosi urobila, aby ju a ostatných zavreli na dobro.

Vojenský zákonník spravodlivosti 11.3 a 11.4 hovorí, že armáda bola povinná chrániť republiku a ústavu a potom čo najrýchlejšie obnoviť zákonnú civilnú autoritu na kontrolu vlády.

Akonáhle by sa platnými dôkazmi určilo, že hlasovanie by prebehlo opačným smerom, potom by armáda musela uznať Donalda Trumpa za zákonného prezidenta.

Ďalšie voľby by už neboli potrebné. zdroj

Ak predpokladáme, že väčšina miliardárov má na Novom Zélande bunkre, a je to známe, je pravdepodobné, že boli postavené na pobreží. Mohutné zemetrasenia 4. marca priamo pri severovýchodnom pobreží a neskôr pri zemetrasení M8.1 na severe Nového Zélandu zvyšujú pravdepodobnosť silného otriasania bunkrových systémov opakovanými silnými zemetraseniami a zaplavením vodou. To je tiež dôvod, prečo tsunami zasiahli susedné pobrežie iba veľmi slabo. Dôvod: po zničení voda prenikla do veľkých a zložitých bunkrových systémov. Inak by vlny vysoké meter zasiahli pobrežie ničivou silou, ale nestalo sa tak.
Bunkre čiernych elít / miliardárov neboli len ústraním, ale aj riadiacim centrom, ktoré ovládalo všetko na svete pomocou špičkových technológií, ako sú satelity, sledovacie systémy, komunikačné centrá atď., Aby monitorovali dianie vo svete, manipulovali atď. Ak predpokladáme, že všetky systémy zásobníkov, všetky núdzové východy (zemetrasenia 7.4 a 8.1) boli zničené, potom manažérsky tím už nie je k dispozícii, pretože zahynuli v bunkroch. zdroj

Projekt Montauk: Cestovala Amerika časem?
Na rozdíl od některých tajných projektů CIA, které byly uvolněny, neexistuje žádný fyzický dokument projektu Montauk. Počet skutečných svědectví však mohl potvrdit, že se USA v roce 1983 podařilo otevřít prostoročasovou díru.Projekt Montauk by se skládal z několika organizovaných projektů Spojených států, které by se konaly v Hero Camp v Montauk na Long Islandu v New Yorku. Jeho cílem bylo vyvinout a uvést do praxe různé techniky pro psychologickou válku a „paranormální“ vyšetřování, ve kterých zdůrazňoval cestování v čase. Omezené dostupné důkazy však vyvolaly skepsi ohledně prohlášení učiněných zúčastněnými stranami. Omezit to na jednoduchou teorii.Projekt Montauk skutečně existoval? Není skutečně známo, jaký odkaz byl publikován pro projekt Montauk. Některé záznamy to však uváděly v 80. letech. Podle Jacquesa Vallée, astrofyzika a ufologa, projekt vznikl díky Prestonovi Nicholsovi, který tvrdil, že obnovil potlačované vzpomínky na jeho účast. Je zřejmé, že se jedná o jednu z mnoha verzí, které o projektu existují. Mnoho z nich se však shoduje nebo doplňuje ostatní. Například každý zmiňuje, že se jedná o rozšíření experimentu ve Filadelfii. Podle teoretiků a výzkumníků se přeživší tohoto projektu setkali v letech 1952 až 1953. Jeho cílem bylo pokračovat v pokusech manipulovat s „magnetickým štítem“ používaným neviditelnou USS Eldrige. To jim umožnilo zjistit, jaké vojenské účinky bude mít magnetické pole, a použít to jako strategii psychologické války. Zpráva o projektu byla později Kongresem Spojených států odmítnuta a považována za „příliš nebezpečnou“ pro národní bezpečnost. Pokusy se tak vrátily přímo ministerstvu obrany. Poté, co vědci znovu prošli Kongresem, slíbili, že vyvinou zbraň, která by mohla u nepřítele způsobit psychotické poruchy a schizofrenii. Vliv ministerstva obrany měl zásadní vliv na rovnováhu a projekt byl schválen. Získal 10 miliard dolarů zlata na financování toho, že se nacisté zotavili z tajného tunelu ve Francii.Začátek vyšetřováníProjekt Montauk bude oficiálně zahájen v Brookhavenské národní laboratoři na Long Islandu v New Yorku. Zpočátku by to bylo známé jako „Project Fénix“.Na začátku vyšetřování však vědci zjistili, že pro pokračování práce je nutná pokročilá radarová anténa. Instalace jednoho na BNL by zabrala všechny zdroje, a tak se ministerstvo obrany rozhodlo přesunout jej do nového zařízení.Vyvolenou byla nedávno uzavřená letecká základna Montauk. Navíc to bylo blízko BNL.Vzdálené umístění základny a její rozměry ji udělaly perfektní. Zejména kvůli radaru SAGE, který pracoval na frekvenci 400 MHz – 425 MHz v rozsahu 410 MHz – 420 MHz. Signál, který podle odborníků ovlivnil lidskou mysl.Podle prohlášení byly provedeny různé experimenty týkající se teleportace, alternativních rozměrů a cestování v čase.12. srpna 1983 byly experimenty s cestováním v čase přerušeny duhovým projektem z roku 1943. V táboře hrdinů se objevili dva muži, Al Bielek a Duncan Cameron.Oba tvrdili, že skočili na palubu USS Eldridge na interdimenzionální portál, který vypadal dezorientovaný o 40 let později v projektu Montauk.Bielek a Cameron se ve svých prohlášeních shodli na jménu; John von Neumann, slavný fyzik a matematik, který údajně pracoval na Filadelfském experimentu. Americká vláda však tuto skutečnost zcela popírá.Cestování v časeBylo také možné vytvořit dočasný portál, který vědcům umožňoval cestovat do libovolné části časoprostoru podle libosti.Díky tomu bylo možné studovat podzemní tunely na Marsu, které v minulosti používala marťanská civilizace. Bylo také možné kontaktovat mimozemskou civilizaci, s níž byly vyměňovány informace, které pomohly zdokonalit projekt Montauk.Profesní lingvista Stewart Swerdlow tvrdil, že vyvinul „hyperprostorový jazyk“ kombinací archetypů, glyfů a barev. Tímto způsobem by byl vytvořen mimojazykový jazyk.Navzdory důkazům předloženým Sverdlovem několik vědců zpochybňuje jeho skutečnou práci na projektu.Další možný svědek, rusko-španělský disident Enrico Chekov, v roce 1988 uvedl, že satelitní dohled zaznamenaný v 70. letech ukázal údaje o jakési „bublině“ v táboře hrdinů. Posílení víry v tunelování časoprostoru.Chekov tvrdil, že „sdílel“ fotografie s reportérem New York Times, ale byt novináře na Manhattanu byl okraden a důkazy zmizely.O správnosti tohoto projektu stále existuje mnoho pochybností, ale díky mnoha výrokům a podrobnostem od různých zúčastněných stran přinejmenším pochybujeme o jeho existenci. Manipulovaly Spojené státy časoprostor? zdroj

Doq Holliday nám pripomína, prečo Aliancia URČITE vyhráva vojnu za oslobodenie ľudstva.

Biele klobúky riadia kvantové výpočty.

Znamená to, že biele klobúky môžu vypočítať všetky možné scenáre na základe predvídavosti týkajúcej sa kvantových časových osí.

Je to dosť surrealistická tabletka na prehltnutie.

Ghost Ezra nám pripomína, prečo je v tejto chvíli potrebné, aby prezident Trump ustúpil.

Trump sa musel verejne dostať z cesty, kým sa chorý chrám zrúti. V čase, keď sa zrúti, bude aj ľavica prosiť, aby sa vrátil. zdroj

Iba 10 – 12 ľudí skutočne vie, kedy kladivo spadne, kedy dôjde k veľkému odhaleniu a aké presné dátumy sa udejú, iba 10 – 12 ľudí skutočne pozná celý príbeh všetkého, čo sme videli od roku 2016. Títo ľudia prisahali utajenie a majú najvyššiu úroveň bezpečnostných previerok v rámci vlády USA.
Môžem vám zaručiť, že nikto z týchto jednotlivcov nebude na sociálnych sieťach bezostyšne vysielať informácie nielen pre vlastencov, ale aj pre našich nepriateľov.
Ak však títo jednotlivci skutočne sú na sociálnych sieťach, potom by nám dávali komunikáciu pomocou podprahových správ a symboliky. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Americká a tiež globálna vojenská aliancia s Putinom a čínskym prezidentom?": Aby sme lepšie porozumeli…Tieto informácie sú výsledkom tisícov hodín výskumu desiatok nezávislých novinárov a hľadačov pravdy. V niektorých krajinách, napríklad v USA, sa informácie poskytujú, ale stále skorumpované francúzske médiá nehovoria nič. Ľudia, ktorí by nikdy neverili, že ľudia sa po stáročia dopúšťali takej krutosti a korupcie voči iným ĽUĎOM, budú mať čoskoro…
  Tags: a, sa, v, na, správy
 • 97
  Najväčšia bitka v histórii: Svetlo vyhralo! (2. časť)Skutočným dôvodom požiaru v Norte Dame bolo zastaviť obetovanie detí, ktoré sa malo uskutočniť počas veľkonočného víkendu. Aliancia varovala ľudí vo vnútri, aby si z nej vzali cennosti, a päť dní pred Veľkonočnou nedeľou ju zasiahla DEW (Priama energetická zbraň – Laserová zbraň) z vesmírnej družice alebo antigravitačného plavidla TR3B…
  Tags: a, v, na, sa, že, správy
 • 97
  Správy 04.11.2021Highwire/Del Bigtree dal odkaz na dôležitú diskusiu na Twitteri, ktorý som zachytil neskoro časť a nesie zdieľanie. Rôzni účastníci rozprávali svoje príbehy o tom, ako očkovanie a nemocničné protokoly poškodili ľudí a navždy zmenili ich životy. Obete, lekári, politici poskytli svoje príspevky a uznali, že niektorí sa v prijatých rozhodnutiach…
  Tags: a, na, v, sa, správy
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
matyas
matyas
2 years ago

Dnešní dávka skenovacích letů 😀

https://ctrlv.cz/I0fW

https://ctrlv.cz/QiMp

Tohle sice není skenovací let, ale viděli jste někdy na radaru U2? Já ne 😀

https://ctrlv.cz/kJVI

A děkuji za (starší) zprávy 🙂

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

pepe
pepe
2 years ago

Zdravim vsetkych

Stale citam v roznych spravach atd, ze bude ludom ukazana ich prava historia. A ze vsetko co sme sa ucili v dejepise je uplne inak.

Mate niekto nejaky odkaz na youtube alebo nejake clanky kde to vsetko je? Osobne som narazil len na dokument o plochej zemi, kde je spominane ze sme na zemi cca od 1850 ( nepametam si presne rok), a ze skoro vsetky mesta na svete boli vyludnene a prazdne potom sa zacalo zaludnovanie. Velke stavby po svete boli postavene niekym inym atd..

Na dokument sa uz nedostanem pozrel som prve 4h ale potom ho uz niekto zmazal 🙁

Sandra
Sandra
Reply to  pepe
2 years ago

Doporucuji na YT Nová chronologie dějin lidstva- Mojmír Mišun

pepe
pepe
Reply to  Sandra
2 years ago

@Sandra

Dakujem

jirik
jirik
2 years ago

Francouzi umí protestovat – BOJUJÍ za svá práva a inspirují tím zbytek světa.

https://summit.news/2021/08/19/video-shows-angry-french-shoppers-being-blocked-from-entering-supermarket-because-they-dont-have-covid-passports/

Video z Francie ukazuje rozzuřené nakupující, kterým policie brání ve vstupu do supermarketu, protože nemají COVID pas.

A je to tu. Ak nemáte doma záhradku, pripravte si zásoby..
Francúzsko: Supermarkety s potravinami už tiež vyžadujú covid-pas!

Paríž, 21.8.2021 (LifeSiteNews) – Niektoré supermarkety s potravinami už tiež vyžadujú od zákazníkov pri vchode „zelený pas“!
Na videu na Twitteri sa objavili zábery s políciou brániacou skupine ľudí vstúpiť do supermarketu. V minulých týždňov sa začal vyžadovať „zelený pas“ vo všetkých prevádzkach ako bary, kaviarne, reštaurácie, kiná, vlaky, štadióny a fitness centrá. Teraz k tomu pribudli aj supermarkety! Tento týždeň niektoré reťazce oznámili, že vyžadujú od zákazníkov platný „zelený pas“ pred vstupom do obchodov s rozlohou vyše 20 000 m2 v oblastiach, kde je incidencia vyššia ako 200 na 100 000 obyvateľov. Oznamy o novej úprave vyvesili na vchode mnohých supermarketov. Carrefour napríklad vyvesil oznam:
„Vitajte! Od pondelka 16. augusta majte pripravený covid pas na pokojn ý zážitok pri nakupovaní.“ …
Pokuta do 750 eur hrozí ľuďom, ktorý sa preukážu falošným pasom. Tá sa zvýši na 1500 eur pri druhom takom priestupku a na 3750 eur pri treťom! …
Nové opatrenie sa nestretlo s pochopením. Tvrdí sa, že to nemá právny podklad v dekréte zo 7. augusta – novom francúzskom zákone o riadení krízy s covidom-19. Táto legislatívy špecifikuje, že rozšírenie vyžadovania pasu s musí diať „za podmienok zaručujúcim prístup k základným tovarom a službám vrátane v niektorých prípadoch aj verejnej dopravy“. Teda mnohí považujú zákaz vstupu do supermarketov bez pasu za nezákonný.

Francúzi nie sú tí, ktorým môžu kakať na hlavu, hrozí občianska vojna.

v diskuzi na https://www.badatel.net/britska-ockovacia-sprava-vyvinove-poruchy-plodu-paralyza-mrtvica-ci-slepota/#comments

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK