Súhrn starších správ (27.08.2021)

27/08/2021

Tí, ktorým chýba kritické myslenie, sú príliš leniví na to, aby si mohli urobiť vlastný výskum, a nechali sa sociálne skonštruovať do tej miery, že ak im globálny elitný mainstream a sociálne médiá povedia skočiť z útesu, je to módne, nová norma pýtali by sa, kde je útes. Tí, ktorí sa ich snažia zastaviť, budú v skutočnosti hanbou, výsmechom dokonca násilné. Uzamknú vás mimo škôl, telocvične, reštaurácie, koncerty, športové podujatia vám dokonca zabránia lietať, ak sa nezúčastníte jedného z najväčších podvodov s kontrolou populácie v histórii. Podvod, ktorý mohol stihnúť iba globalista.

S čím nepočítali, je Veľké prebudenie, občiansky novinár, napriek tomu, že sa k slovu dostala masívna cenzúra. Nerátali s tým, že odvážne biele klobúky a neviditeľné benevolentné sily pôsobia proti videným a nevídaným negatívnym silám. Nebrali tiež ohľad na kvantový skok v evolúcii sponzorovaný vysoko, vekom Vodnára a koncom Tyranie. Vždy sa nájde percento ľudí, ktorí tento posun neurobia. Boli im ponúkané príležitosti, aby sa prebudili a rozhodli sa tiež nie. Slobodnú vôľu nemožno prestúpiť. Napriek tomu sa nemýľte Ľudstvo a Zem stúpajú na vyššiu úroveň s nimi alebo bez nich. Tyranie a všetko, čo k tomu patrí, nie je pre túto zmenu charakteristická.

Tí s najväčším svetlom, najväčšou láskou, najväčšími vedomosťami sú najväčšou hrozbou. Budú mať najväčšie výzvy. Nikdy nezabudnite, prečo ste hrozbou, kto ste a s čím ste tiež prepojení. Všetci máme moc usmerniť lásku Stvoriteľa najvyššiu moc vo vesmíre do akejkoľvek situácie. Stojte pevne vo svojom božstve. Nájdite svoje centrum, keď všetci vo vašom okolí stratia to svoje. Ved toto tiež prejde. Vláda tyranie videná a neviditeľná sa chýli ku koncu. zdroj

Všichni v ČR a SR a jinde měli a pořád ještě mají možnost si vyhledat data o tom co se děje, ale neudělali to, vykašlali se na to. Byla to jejich volba a je to jejich právo. To je to o co se aliance snaží, aby těchto lidí bylo co nejméně, ale nemůžou nikoho násilím nutit, musí to být jejich svobodná volba.I když to pro mnohé bude znít hrozně, neřeším jestli se někdo nechal očkovat a má z toho problémy, třeba i přetrvávající nebo dokonce zemřel. Byla to jejich volba a za tuto volbu jsou si sami zodpovědní. Nejsem zodpovědný za volby někoho jiného ani za volby nejbližších, rodiny, i když je to smutné sledovat. Jsem zodpovědný pouze za své volby. Jediné co můžu udělat je říct jim, že nedělají dobře a vysvětlit proč, pokud jsou ochotni poslouchat což většinou nejsou. Zbytek je na nich. Měli více možností výběru. zdroj

Okamih, keď sa búrka posúva a všetka ťarcha, váha sveta sa prenáša z Tých, ktorí niesli Svetlo, na tých, ktorí ignorovali Pravdu. Budeme tu pre nich. Boh už vyhral! Teraz je ľahké vidieť, ako sme pri všetkých predchádzajúcich príležitostiach, o ktorých sme si mysleli, že sme pripravení, v skutočnosti neboli. Lin Wood povedal: „Ak sa hanební herci pokúsia zvrhnúť vašu krajinu a jej vládu, urobte si čas a identifikujte každého z nich pre obžalobu. Za zločin vlastizrady hrozia vážne tresty vrátane smrti zastrelením. Všetkým zradcom hrozí tento potencionálny trest bez ohľadu na ich hodnosť, alebo úroveň úradu.

„Ak napravíte podvodné voľby a identifikujete všetkých zúčastnených, ste hotoví? Nie. Močiar musíte úplne vyčerpať, inak jeho stvorenia budú pokračovať v ovládacích hrách. CIA, rovnako ako komunisti, infiltrovala všetky aspekty života vnútri našej krajiny. A to je len jedna z „3-písmenkových agentúr“, ktoré tvoria DS. Vyčerpanie tohto hlbokého močiara si vyžaduje čas.

„Po DS, ktorý musí byť tiež identifikovaný a stíhaný, aby sa zabránilo ďalšej kontrole cabaly DS nad superbohatými a mocnými globalistami, subjektmi, ktoré vlastnia svetové finančné systémy a ovládajú významné spoločnosti, ktoré tvoria svetovú ekonomiku. Musíme vedieť kto sú všetci títo ľudia, a potom si nájdite čas a stíhajte ich v maximálnej miere stanovenej zákonom. Som ochotný počkať a čo vy? Chcem ich vidieť, ako sú všetci postavení pred súd. Vy snáď nie?
„Pokiaľ ide o Cabalu a jej túžbu zarobiť ešte viac peňazí, uspokojiť jej členov zvrátenými sexuálnymi túžbami a uctievať Satana, ktorý im dal bohatstvo a moc výmenou za obete malých detí prostredníctvom obchodovania s deťmi a pedofíliou. Musíme si nájsť čas, aby sme našli a zachránili tieto deti zotročené po celom svete. Sú ich milióny. Mnoho z nich roky trpelo bolesťou a zúfalstvom. Múdrosť mi radí, aby som bol trpezlivý. Spravodlivosť prichádza. Dobro zvíťazí nad zlom. Pamätajte, že v bitke medzi mocnosťami a kniežatstvami už Boh zvíťazil. Boh je na našej strane. Hovoríme viac ako o volebných a politických stranách, hovoríme o našej ľudskosti. “ zdroj

Malá teória. Ako Rakúšan je veľmi vzrušujúce sledovať, kde je lockdown spôsobený Covidom. Wiener Neustadt sa stáva zakázanou zónou. Nachádza sa tu vojenská akadémia, ktorá bola založená za Márie Terézie. Toto mesto bolo najhoršie zničené v Rakúsku počas druhej svetovej vojny. Toto miesto musí mať nejaký strategický význam.

Včera (8.3.) V rozhlase povedali, že zatvorenie Wiener Neustadt by bolo logistickou výzvou. Ozbrojené sily sa používajú na testovanie/zásobovanie. Mám podozrenie, že sa to používa tak, aby nikoho neprekvapilo, prečo je tam armáda tak náhle prítomná. Včera sme sa pohrávali s tým, ktoré mestá by ešte mohli byť uzavreté a mysleli sme si, že by to mohlo zasiahnuť Bad Gastein v Kitzbühli. Pohotovo prišla správa, že Gastein bude uzavretý. Bad Gastein je po Kitzbühli a Velden am Wörthersee, VIP mesto zla. Tu sa v zime stretáva celý dav.

Cez Gastein je niekoľko úrovní a je rozdelený na suterénne/tunelové systémy. Hore môžete lyžovať a pod nimi sa dejú veci, ktoré ani nechcete vedieť. Takže niet divu, že sú operácie aj tam. Mayrhofen v Zillertale bol za posledné dva týždne uzavretý. Od dobrého priateľa vieme, že tam hore v horách je starý zabudnutý nacistický internačný tábor. (Nikto o tom nehovorí a len veľmi málo ľudí vie o jeho existencii.) Mám podozrenie, že okolo Mayrhofenu sú tunely, ktoré slúžia na obchodovanie s ľuďmi/skladovanie. Zo Zillertalu sa dá pomerne rýchlo dostať na diaľnicu Inntal. Takže tam určite existujú dobré príležitosti na pašovanie. Tirolsko je už všeobecne uzavreté. Tirolsko je viac-menej tranzitnou cestou z Talianska do celej Európy. Nie je vylúčené, že tu možno obchodovať s ľuďmi.

Okres Radstadt bol minulý týždeň tiež vysoko rizikovou oblasťou. Radstadt je len pár kilometrov od diaľnice Tauern, ktorá je dôležitou tranzitnou cestou s tunelom Tauern. Kdekoľvek sú tunely, veci sa stávajú zaujímavými. (Gastein je tiež neďaleko) Myslím si, že to začne vo Viedni v najbližších niekoľkých týždňoch. Viedeň má podzemie. Každý to vie najneskôr od filmu „Tretí muž“. Veľa tam vyjde najavo. Príbeh sa už buduje, včera prišli správy, že vo Viedni zúri nová mutácia a zapĺňa jednotky intenzívnej starostlivosti. Zostáva to vzrušujúce zdroj

Q predpovede mi pripomínajú starodávne proroctvo. Biblickí proroci vždy hovorili výstredné veci
a potom sa im vysmieval hlavný prúd. V tomto okamihu sa mu už splnilo dosť Q „predtúch, vízií, predpovedí, proroctiev“, aby mohol byť kritizovaný, obávaný a napadnutý rovnako ako jeho biblické náprotivky. Postupom času sa títo starí proroci stali rešpektovanými, keď ľudstvo videlo, ako sa ich „vízie“ zhmotňujú a plnia. To isté sa stane s Q-Teamom. Minulosť predpovedá budúcnosť – budúcnosť dokazuje minulosť. zdroj

Vakcína na covid 19 od Pfizeru obsahuje Chlorid draselný – Taká istá zložka je používaná pre väzňov odsúdených na trest smrti
PATENTY:
Ovládanie mysle.
Systém riadenia mysle pre ľudské rozhrania.
Mysľou riadený systém.
Metóda a prístroj na zmenu frekvencie mozgových vĺn.
Myšlienková prenosová jednotka…
Geneticky modifikované ľudské zabijacké bunkové línie
Zber energie.
Mechanizmus získavania energie pre zdravotnícke pomôcky. zdroj
This image has an empty alt attribute; its file name is hcpbkamciilipdij-1.png
V roku 2008 bol Dr. Anthony Fauci spoluautorom príspevku o epidémii španielskej chrípky, ktorá sa hodnotí ako najničivejšia moderná pandémia. V dôsledku prvej svetovej vojny zmietla celú planétu a spôsobila milióny úmrtí.
Čo teda zistili doktor Fauci a jeho kolegovia pri štúdiu tejto pandémie?
Zistili, že väčšina obetí španielskej chrípky nezomrela na španielsku chrípku. Zomreli na bakteriálnu pneumóniu. A bakteriálna pneumónia bola spôsobená … nosením masiek.

zdroj

Keď niekto príde, aby napísal históriu tohto (r) evolučného obdobia v dejinách ľudstva, myslím si, že sa bude pozerať na to, čo sa práve deje, ako na skrytú vojnu. Deje sa to v DUMBs, v povrchových vojenských základniach, tunely spájajúce Rím a Jeruzalem, pod atlantickými ostrovmi, pod Antarktídou.

My to nevidíme a Aliancia zariadila lockdown, aby nás udržala mimo ulíc, aby sa zabezpečilo, že nebudeme vidieť dym vychádzajúci spod Washingtonu DC, prekážať pri prenose moci vo Vatikáne, alebo byť svedkami uzavretia Buckinghamského paláca a všetkých tunelov pod nimi. Vraj vojaci zahynuli v skrytej vojne. Obe strany zasievajú semeno informácií aj dezinformácií. Túto vojnu by bolo možné veľmi dobre vyhrať bez toho, aby verejnosť vypočula čo len výstrel. Možno zemetrasenie alebo dve, pretože je do vzduchu vyhodený tunel. Mnoho streľby prebiehajúcej pod – a možno aj nad – Zemou, mimo dohľadu verejnosti.

Vieme, že galaktici nedovolia jadrové výbuchy vo vesmíre (a väčšina jadrových zbraní je odpaľovaná raketou). Vieme, že nebude povolená ani úplná konvenčná vojna. Rovnako dobre vieme, že svetový mier je súčasťou NESARA. Žiadny mier v tejto krajine, žiadna NESARA. Na zvyšok čakáme.

V určitom okamihu sa dozvieme podrobnosti o tom, ako smrteľná, ale konečná vojna za oslobodenie tejto planéty prebiehala takmer úplne mimo pohľadu verejnosti. To môže prísť hneď, ako prídu oznamované núdzové vysielania. zdroj

Vojenský zdroj odhalil tri technológie, ktoré boli vydané. Nižšie uvedené boli prvé z takmer 6 000 technológií, ktoré boli vydané, aby tento svet prosperoval. 

1. Antigravitačný stroj: TR3B je rýchlejší ako svetlo. Má tvar trojuholníka a umožňuje vesmírne cestovanie, ťažbu asteroidov alebo planét. Bežia na vesmírnych časticiach na pohon. Žiadny motor vyžadujúci raketové palivo.

2. Energia nulového bodu pre voľnú energiu a už žiadne požiadavky na fosílne palivá po premene.

3. Supravodič izbovej teploty. To znamená bezplatné energie pre všetkých!

Prečo prezident Trump vytvoril Vesmírne sily: Postaral sa o to, o čom deep state klamal verejnosti posledných 6 alebo 7 desaťročí. vyššie uvedené tri sú prvé z takmer 6 000, ktoré majú byť uvoľnené, aby tento svet prosperoval.

V boji proti deep state je teraz nevyhnutná naša pomoc – preto k výmenám mien dôjde čoskoro. Šírením týchto informácií dôjde k odhaleniu médií a prebudeniu ďalších ľudí. zdroj

Za týmto účelom sa rozhodli, že pre naše dobro musí ľudská rasa pochopiť, ako blízko sa dostali k zániku. Už nikdy nemôžu prestať dávať pozor a umožniť ostatným myslieť za nich, alebo konať za nich. Musia vo svojej existencii hrať aktívnu, vedomú úlohu, aby sa im darilo a rozvíjali sa. Musia vnútorne porozumieť nedostatkom a nástrahám starých systémov, ktoré boli zmanipulované a vládli si samy.

Aby to pre nás, prebudených, bolo skutočné, musí ostávať nejaký prvok neznámeho; musí existovať otázka, čo je skutočné a čo nie. Na konci bude každý z nás ohromený tým, čo bude prezentované. Veľké finále bude úplne ohromujúce a bude obsahovať úžasné prekvapenia pre všetkých.

Pri svojich cestách po blogosfére a na sociálnych sieťach sa teda informujte, ale nedovoľte, aby strach zahnal vaše nadšenie. Čakajú nás vzrušujúce časy a Plán sa odvíja podľa plánu v rukách kvalifikovaných a oddaných humanitárnych pracovníkov.

Boli sme vybratí, aby sme tu boli v tento významný čas. Sme tu z dobrého dôvodu ako ukazovatelia cesty, tak si to užite čo najviac. Žite svoju pravdu, zažnite stopu Svetla a múdrosti pre nové prebudenie.

Ukázalo sa, že tento proces pôjde dozadu a potom znova vpred. Existuje niekoľko spôsobov, ako môžeme vidieť, že sa to deje. Armáda dala v roku 2016 Trumpovi kontrolu nad Amerikou (a svetom), teraz sa Trump dočasne vzdal kontroly v prospech armády a potom opäť v perfektnom okamihu vloží Trumpa späť, pretože ho ľud zákonne zvolil za prezidenta v obrovskom víťazstve vlani v novembri.

Dostávame veľa negatívnych informácií o vakcínach a je zrejmé, že Big Pharma padá a ľudia si všeobecne uvedomia, že vakcíny nepotrebujú a nikdy by ich nemali akceptovať. Boli sme urobení perfektne. Náš imunitný systém nemôže byť „vylepšený“ toxickými koktejlami. zdroj

Menej ako 10 ľudí má info o tom, čo sa skutočne deje. Trump je jedným z nich.
Toto sú tie najskvostnejšie mysle, ktoré Boh odložil na čas ako je tento, keď si vezmeme svoju krajinu späť.
Boh vyslyšal naše modlitby a počul výkriky nevinných detí. On nás neopustí

Nakoniec tento výňatok z channelovania Matthewa Warda z marca objasňuje dve veci. Po prvé, Aliancia URČITE vyhrá boj o záchranu ľudstva. Po druhé, v USA dôjde k nevyhnutným občianskym nepokojom, keď bude oficiálne potvrdené prezidentstvo prezidenta Trumpa. Matthew hovorí, že toto oznámenie musí predchádzať NESARA / GESARA.

Marec 2, 2021

„Je pravdepodobné – povedzme nevyhnutné -, že po verejnom uznaní bude nasledovať obdobie nepokojov, že vláda krajiny sa reformuje. Ako sa uvádza v našej poslednej správe, musí to predchádzať implementácii ďalších ustanovení G / NESARA, ktoré budú mať priaznivý dopad na život na celom svete, a prechod na správu vecí verejných je primárnym zameraním svetelných síl v tejto krajine. Aj keď je zákon priamym legislatívnym predpisom, jeho podstata je duchovná, jeho účelom je ukončenie dlhej vlády temna na Zemi.

Vieme, ako veľmi sa tešíte na nasledujúci deň a chceli by ste vedieť, kedy to bude. Keby sme to vedeli, bolo by nám potešením vám to povedať, ale nevieme. Úspech tohto monumentálneho projektu je v energetickom poli potenciálu Zeme úplne jasný – a je kontinuálny – je hotový – ale neexistujú absolútne časové osi. “(Matthew Ward)
zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 100
  Juan O Savin o Q-Projekte a Charlie Ward o výstupoch Jima Carreyho ako Joea Bidena (2. časť)NEVEDOMOSŤ NIE JE BLAŽENOSŤ - JE ČAS SA PREBUDIŤ! S DENISE BOLAND, PEPE & CHARLIE WARD 6-15-21 https://www.bitchute.com/video/qX7xQMpz1t9G/ 7:33 Charlie Ward: Bidan, to je pantomíma. Je to prezident korporácie Spojené štáty americké. Korporácia bola v roku 2018 vyhlásená do konkurzu a finalizovaná v roku 2021, teda začiatkom tohto roka. 7:47…
  Tags: to, a, sa, je, na, že, v, správy
 • 100
  My sme to dovolili?! (2. časť)Prečo? Tak a teraz si skúste odpovedať na otázku, prečo to muselo dôjsť až sem? Pretože je Deep State až tak zlý? Áno, je veľmi zlý, pre väčšinu je dokonca nepredstaviteľne zlý, ale to nie je ten hlavný dôvod! Pretože tu na nás robili všetky možné mimozemskej rasy tisíce rokov svoje experimenty? Áno, to…
  Tags: a, to, sa, je, že, na, v, správy
Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
rudo
rudo
2 years ago

skevel spravy ale s tym Faucim a maskami je to trochu inak

zapal pluc ktory zabil 50 milionov 1918-1920 bol sposobeny

experimentalnou bakterialnou vakcinou, ktorou zapichavali najprv americkcyh vojakov potom aj civilov aj v Europe aj v Amerike

autor celeho programu epxerimentalnej vakciny a zapichavacej genocidy bol Dr GATES

ano , dedko toho sucasneho zlocinca GATESA

preco Fauci vyrobil teoriu ze to boli masky? preco KRCMERY zhruba v rovnakom case tvrdil ze masky skodia?
nuz aby ten ich zlocinny satanizmus bol kazdemu jasny ked tie masky zacali prikazovat, proste priprava sadistickeho vysmechu otrokom rovno do zaruskovanych ksychtov.

im nestaci vrazdit, oni sa pri tom chcu aj zabavat

Palino
Palino
Reply to  rudo
2 years ago

to je len zhoda mien, nie príbuzenstvo.

matyas
matyas
2 years ago

Zřejmě hloupá otázka, ale nevíte někdo něco blíž o tom, co se nachází pod Los Angeles? Protože už cca týden si všímám skenovacích letů, každý den aspoň dvakrát. Tak mě zajímá, jestli někdo víte něco víc (jasně, Los Angeles = město padlých andělů, tak samozřejmě že to tam bude provrtaný mnohem víc, ale jestli někdo neví něco víc než já).

rudo
rudo
Reply to  matyas
2 years ago

jedna z moznosti: pod celym kontinentom severna amerika su hlboke tunelove kanaly po urovnou mora
je mnoho vchodov z oboch stran oceanu aj severneho mora pod kontinent. premavaju sa tam tajne aj cinske ponorky, je mnoho krizovatiek tychto tunelov a mnoho vychodov hore na povrch
Cina ma v USA a za hranicami cele divizie svojej armady, ktore sa tam mohli dopravit aj ponorkami.
Je lahko mozne ze pod LA je jedne z tych ponorkovych vchodov a je tam ponorkova zakladna a cakaju tam cinske divizie na rozkaz do utoku
teraz ide o vsetko. specialne jednotky co bojuju v tuneloch a vytahuju deti boli zriadne z povodne ponorkovych oddielov, asi vedeli preco

Soldier 17
Soldier 17
Reply to  rudo
2 years ago

Děkuji za super článek. Jsem u vás rád. Důležité datum je 11.09.2021 přesně 20 let a další informace pro vás, kteří jste zde a třeba čerpate skvele informace jako já, mohu prozradit, že kdo má v rodném čísle 17 je v týmu Q. Ve jménu Boha a Ježíše Krista, Amen 🙏❤️🙏

matyas
matyas
Reply to  rudo
2 years ago

Je to dost možné rudo, nedivil bych se tomu, děkuji.

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Raamil
Raamil
2 years ago

No bude to chcieť ešte impulz nad vašu predstavivosť.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK