Súhrn starších správ (30.08.2021)

30/08/2021

Ľudstvo prijíma zmeny, iba ak je alternatíva príliš bolestivá. Toto je len časť ľudskej skúsenosti, pretože sme pohltení našimi malými kútmi sveta a našimi vlastnými skúsenosťami. Pretože ľudstvo nehľadá zmenu, musí nás zmena posunúť vpred, či už sme na ňu pripravení, alebo nie.
V skutočnosti všetky zmeny nastávajú na úrovni duše. Vznikajú na nefyzickej úrovni, kde sa rozhoduje a plánuje všetky zážitky. Ľudstvo sa malo pohybovať po priamke, až kým neodpadli kolesá a to sa stalo v roku 2020.
Rok 2021 bude deviatym rokom novej vlny zmien, ktorá sa začala v roku 2012. Číslo 9 v numerológii predstavuje dokončenie a pôjde o prvý rok nového smerovania v tejto novej vlne zmien. Tento čas nazývame nová renesancia.
Aby mohla prísť táto nová renesancia, musia sa vyjasniť všetky základy, ktoré doteraz udržiavali ľudstvo. To, čo ľudstvo objaví, bude, mierne povedané, poučné.
Tento systém viery vzišiel zo strachu, nedostatku a kontroly. Posledné tisíce rokov sme strávili životom v strachu a podporou tých z nás, ktorí vidia strach za každým rohom, namiesto toho, aby sme sa spájali s našimi dušami a samotným Bohom s vedomím, že sme úplne v bezpečí a že všetci môžeme žiť v láske, mieri, harmónii a radosti.
Naši svetoví lídri hrali tento kontrast, aby ho videli všetci, aby sme mohli žiť inak. Nadchádzajúce zmeny sú mimo dosahu fyzickej sféry a keď prijmeme vedomie, že všetci sme tvorcovia, nie obete, zmeny budú postupovať. Budú nové smery v myslení a vedení. Niektoré z nich budú mať nesprávny začiatok, ale rýchlo sa rozpadnú, keď si pravda nájde cestu na svetlo rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

„Iba prechodom cez tmu nájdete svetlo.“
„Iba na okraji priepasti bude vôľa zmeniť sa.“
Q

Ľudia budú čakať scenár 3. svetovej vojny … Musia aktivovať VŠETKY armády na svete do stavu svetovej vojny, aby sa z nich stali králi a kráľovné. Máte jurisdikciu nad policajnými a trestnými súdmi.
Vráťte sa v čase, uvidíte, ako armáda fungovala počas 1. a 2. svetovej vojny. Mohli si vytvárať rady, ako uznali za vhodné, mali jurisdikciu.

Scenár Castle Rock.

Zoznámte sa so všetkými zavedenými globálnymi vojenskými „cvičeniami“.
Defender Europe 21 pokrývajúci Európu a Afriku.
Austrália má rovnaký čas ako Defender Europe. USA práve ohlásili účasť.
Všetko sa to deje pred vami.
Je to GLOBÁLNA VOJENSKÁ operácia

Myslite vo VEĽKOM, VÄČŠOM, NAJVÄČŠOM !!!
Je VÄČŠIA, ako si dokážete predstaviť.
Je to globálne. Celá planéta sa chystá oslobodiť pomocou každej armády na zemi. zdroj

Pojem „konšpiračný teoretik“ vymyslela CIA, aby utajila pravdu. Každý takzvaný vlastenec, ktorý tento výraz použije na diskreditáciu ostatných, je veľmi podozrivý a robí špinavú prácu pokrivenej CIA. zdroj

V roce 2015 NASA připustila, že myšlenka pozemských portálů – oblastí na planetě, které okamžitě teleportují lidské bytosti z jednoho místa na druhé – je realitou, kterou studují už nějakou dobu.Jedna z kosmických lodí NASA, THEMIS, a shlukové sondy z Evropy nashromáždily dostatek pozorovacích údajů, aby potvrdily, že na mnoha místech existuje magnetický portál hvězdné brány. zdroj

This image has an empty alt attribute; its file name is f20619e273157da0-1024x783.png
Môžeme jednoducho zatknúť opozíciu bez toho, aby sme najskôr odhalili pravdu?
This image has an empty alt attribute; its file name is 8ae561b2651dd75f-1024x884.png
Odpečatenie prvých niekoľkých obvinení prinesie „jednotu“ a „zmenu“ – „zmenu“, v ktorú „môžeme“ uveriť.
Vrátenie moci ľuďom.
This image has an empty alt attribute; its file name is 5bd4545d7d2c3341-1024x829.png
Prvé obvinenie (odpečatenie) spustí masové prebudenie.
Prvým zatknutím sa overí akcia a potvrdí sa ďalší smer.

zdroj

Vojenský režim prevzal kontrolu nad bankovými účtami miliardára Georga Sorosa ‘Nadácia otvorenej spoločnosti (OSF) v Mjanmarsku a oznámil, že podnikne právne kroky proti nadácii, ktorá je obvinená z porušovania obmedzení činnosti týchto organizácií.
Vojensky kontrolovaná jednotka MRTV v pondelok oznámila, že armáda vydala zatykač na 11 zamestnancov mjanmarskej OSF vrátane jej šéfa a zástupcu šéfa pre podozrenie z finančnej podpory hnutia za občiansku neposlušnosť proti vojenskej junte. zdroj

Prečo má Google Earth na Antarktíde označenie Rothchild ?? zdroj

Jednou z mnohých pochybných informácií, ktoré sme dostali o návrate republiky a o tom, ako by sa to mohlo stať, bolo to, že FCC začiatkom januára poslala list vysielacím spoločnostiam po celej krajine s informáciou, že budú presadzovať svoju „povinnosť dodržiavať predpisy“, aby umožnili prezidentovi, aby za mimoriadnych okolností prehovoril v ich priestoroch. Táto informácia prišla s myšlienkou, že Donald Trump preruší denné vysielanie, aby povedal verejnosti pravdu o cabale, voľbách, NESARE atď. Bola to veľmi vzrušujúca myšlienka, ale po jej vydaní v alternatívnych miestach, došlo k odhaleniu a stratilo sa to v „omáčke s toľkými ďalšími fašírkami“. S radosťou môžem povedať, že list FCC je skutočný, potvrdil ho Derrick Bulawa,

Spýtal som sa ho, či môžem zverejniť náš rozhovor o liste, aby sa ostatní cítili povzbudení, a poslal mi skutočný list. Po prečítaní som mu napísal toto:

Derrick, Pretože nie som oboznámený s komunikáciou, ktorú zasiela FCC vysielacím spoločnostiam, nemôžem skutočne povedať, čo je na liste, ktorý vám poslali neobvyklé. Môžete byť konkrétny a objasniť mi to, prosím? Väčšina z toho, čo napísali, znie, akoby to mohol byť normálny postup, napriek tomu ste povedali, že ste nikdy nedostali taký list. Je neobvyklé, že pripomínajú vysielateľom ich „povinnosti spojené s dodržiavaním predpisov“?

Vďaka, Parisse

To bola jeho odpoveď:

Parisse,

Tento odkaz je archívom verejných oznámení FCC. V časti Archívy vidíte oznámenia z rokov 1994 až 2021. Existuje iba 1 oznámenie s názvom „Vymáhanie“ – to je 7. januára 2021. Keby to bola bežná vec, oznámenia by ste videli každoročne, alebo počas hurikánov, ľadových búrok alebo iných katastrof. Nikdy predtým som nevidel toto odporúčanie týkajúce sa výkonu práva. Keďže archívy FCC vidíte online, môžete teraz povedať, že toto odporúčanie týkajúce sa presadzovania sa od roku 1994 nepoužíva. Derrick

Takže tu to je. FCC hrozí, že ak nebudú dodržané pravidlá, oni si ich „vynútia“.

A tu je list … zdroj

Naša holandská ústava je preč … .. “kvôli konaniu kniežaťa Bernharda von Lippeho nikto nepodpísal kapituláciu Nemecka (Hitlerov kabinet) v mene holandskej hlavy štátu, alebo vlády a nikto sa nezúčastnil podpisu neoprávneným nemeckým generálom Johannes Blaskowitzom a kanadským generálom Charles Foulkesom. Z ústavného hľadiska to znamená, že Holandsko je riadnym členom Nemecka od 5. mája 1945. Pretože neboli urobené žiadne podpisy, znamená to, že Holandsko od 18. mája 1940 ústavne neexistuje a po 5. máji 1945 pokračovala okupácia hitlerovským kabinetom na bývalom území Holandska “?.
Potom sa založila skupina Bilderberg, Trilaterálna komisia, Svetový Wildlife fond atď. [skoro ako ČR a SR]

Na každú ľudskú bytosť sa vzťahuje základné právo (obyčajové právo) = nezabíjajte, nekradnite… Ak to človek poruší, spadá pod trestné právo; trestné právo začne platiť, až keď ho niekto nahlási.

Ľudia, ktorí nebránia svoje práva, nie sú svojich práv hodní.

Aby ste sa stali slobodnou ľudskou bytosťou, je potrebné vziať späť všetko, čo ste dali z vašich rúk, prevziať svoju vlastnú zodpovednosť.

Nie je žiadnym tajomstvom, že za posledné 4 desaťročia sa mainstreamové médiá spojili z desiatok konkurenčných spoločností iba do šiestich. Stovky kanálov, webových stránok, spravodajských serverov, novín a časopisov, ktoré tvoria deväťdesiat percent všetkých médií, kontroluje len veľmi málo ľudí – čo ľuďom dáva ilúziu voľby. Trilaterálna komisia zdroj

Zúriace vyšetrovanie zneužívania detí v Nemecku identifikovalo viac ako 200 páchateľov a viac ako 300 obetí v katolíckej diecéze v Kolíne nad Rýnom. Po piatich mesiacoch vyšetrovania boli v nezávislej 800-stranovej správe o desaťročiach zneužívania v rímskokatolíckej arcidiecéze v Kolíne identifikované stovky údajných zneužívateľov a obetí.

Podľa štúdie bolo až 243 príslušníkov duchovenstva a laikov identifikovaných ako obťažovateľov detí, pričom okolo 50% prípadov medzi rokmi 1946 a 2018 zahŕňalo sexuálne zneužívanie a 55% prípadov zahŕňali deti do 14 rokov. Bolo identifikovaných tiež 300 obetí , väčšinou išlo o mužov, ktorí boli týraní pred rokom 1975.
Na základe správy budú z ich funkcií odvolaní najmenej dvaja duchovní a niekoľko „vysokých cirkevných osobností“ bude obvinených z neplnenia si povinností a pokusu o utajenie obvinení.
Kolínska arcidiecéza si nechala vypracovať správu nemeckej právnickej firmy Gercke Wollschläger, ktorá bola zostavená počas 5 mesiacov prostredníctvom rozhovorov s osobami zapojenými do prípadu, potom, čo bola obvinená z prekrývania predchádzajúcich správ o zneužívaní detí v minulosti zdroj

Picture
Príbeh prezidenta Tanzánie v 4 titulkoch:
1 – Poslal vzorky DNA ovocia a ošípanej na testovanie COVID-19, výsledky boli pozitívne pre C-19 (verejne povedal BULLSHIT).
2 – [Oni – Gates] sa rozhodnú „držať ho na uzde“
3 – zmizne.
4 – Teraz je MŔTVY.
Netreba „GÉNIA“, aby sa dalo pochopiť to, čo sa tu stalo zdroj

Čínski starší boli zložení z rôznych viacgeneračných čínskych rodín žijúcich na Filipínach, ktoré po stáročia vlastnili a niesli zodpovednosť za zhruba 90% svetového zlata a požičiavali ho krajinám na zriadenie ich finančných systémov. Bolo päť najlepších čínskych starších, ktorí boli zodpovední za globálne obnovenie meny a uvoľnenie finančných prostriedkov RV.

V roku 1914 Illuminátske pokrvné rodiny podpísali 99-ročnú pôžičku na zlato čínskych starších a potom pokračovali v nelegálnom praní všetkých peňazí amerických daňových poplatníkov prostredníctvom ich súkromného Federálneho rezervného systému, IRS, centrálnych bánk a spoločností – Washington DC, City of London a Svätej stolice vo Vatikáne. To bol systém, ktorý sa teraz zmení s globálnym resetom meny.

Illumináti, Cabala, Deep State alebo Čierne Klobúky získali svoju moc nad ľuďmi na celom svete ovládnutím globálneho finančného systému uctievaním Satana pomocou pedofílie a detskej obete. Cabala bol zložený z 13 rodín iluminátskych pokrvných príbuzných vrátane rodiny Habsburgovcov. Pod nimi boli čierny jezuita pápež Adolfo Nicolas a jeho šesť generálov, pápež František a 350 zamestnancov vo Vatikáne vrátane bývalého jezuitského generálneho sekretára Petra Hansa Kolvenbacha. Na druhej strane boli jezuiti súčasťou väčšiny vlád a vodcov, najmä slobodomurárov, ktorí prenikli do každej spravodajskej agentúry na svete slobodomurárskymi vodcami a stali sa z nich bábky, ktoré plnili jezuitské príkazy. Ďalšími vodcami Cabaly boli šéfovia mafie vrátane chazarských vodcov, Klaus Schwab zo svetových hospodárskych fašistov, kráľovské rodiny v Európe vrátane kráľovnej Alžbety, Holandska a španielskych kráľov.

Aliancia alebo Biele klobúky  boli zložení z prezidenta Trumpa, ruského prezidenta Vladimira Putina, čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga, irackého premiéra Mustafu Al-Kadhímího, indického premiéra Narendru Modiho, Bielych klobúkov v rezorte obrany vedenom tajomníkom obrany Chrisom Millerom, podtajomníkom obrany Intelom Ezrom Cohenom Watnickom a generálom Michaelom T Flynnom, sily Q (zložené z približne 800 špeciálnych operácií, ktoré radili prezidentovi Trumpovi vrátane spoločného šéfa predsedu Pentagónu Marka Milleyho, viceprezidenta) Náčelník John Hyten, generál James McConville, admirál Michael Gilday, generál CQ Brown, generál Paul Nakasone a generál Jay Raymond), [Q] Anoni (dobrovoľní vlastenci pod vedením Ezra Cohen-Watnicka, generála Flynna a JF Kennedyho ml.) , ktorý je Q), Národná bezpečnostná agentúra a rôzne armády po celom svete, vrátane medzinárodných síl oprávnených zatýkať v ktorejkoľvek krajine, Interpol.

BRICS bola aliancia medzi národmi Brazílie, Ruska, Indie, Číny a Južnej Afriky, ktorá vznikla v roku 2008 po takzvanej „hypotekárnej kríze“ v USA. V skutočnosti nastala kríza, keď Cabala pokračoval v tlačení fiatových amerických dolárov, pričom boli v bankrote a neboli schopní platiť úroky ani za zlato požičané od čínskych starších, ktorí podporovali tento americký dolár, ktorý je základom medzinárodného obchodu. V nasledujúcich rokoch od vytvorenia skupiny BRICS vyhodnotili zlato a zdroje 209 národov, ktoré v rámci prípravy na globálny reset meny súhlasili s dodržiavaním predpisov GESARA. Po GCR by boli všetky meny krajín navzájom v pomere 1: 1, namiesto toho, aby sa pri medzinárodnom obchode spoliehali na fiat americký dolár. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 29.08.2021Najvyšší súd USA sa bude zaoberať prípadom opätovného vymenovania prezidenta Trumpa za prezidenta USA. John Solomon je renomovaný pravdovravecký novinár, takže jeho zdrojom môžeme dôverovať. Pamätajte, že prezidenta Trumpa a Alianciu podporuje mocná mimoplanetárna podpora pozostávajúca z Galaktickej federácie, Vznešených majstrov a viacerých entít vyšších dimenzií. Svetlo už VYHRALO na…
  Tags: a, je, v, že, sa, na, to, správy
 • 10000
  Správy 28.08.2021Chápeme, že Trump už dlho vedel, že bude vykonávať túto prácu. Uviedol to v predvolebnom prejave. Povedal, že vedel, že tento deň príde, bolo len otázkou času. Vieme, že máme tím Q, generála Flynna a mnoho, mnoho ľudí a tiež mimozemskú pomoc. Bude to v poriadku. Lepšie ako v poriadku.…
  Tags: a, že, sa, v, to, je, na, správy
 • 10000
  Súhrn starších správ (27.08.2021)Tí, ktorým chýba kritické myslenie, sú príliš leniví na to, aby si mohli urobiť vlastný výskum, a nechali sa sociálne skonštruovať do tej miery, že ak im globálny elitný mainstream a sociálne médiá povedia skočiť z útesu, je to módne, nová norma pýtali by sa, kde je útes. Tí, ktorí…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, že, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here