Súhrn starších správ (10.09.2021)

10/09/2021

Táto obrovská a dlhotrvajúca operácia, ktorá sa odohráva minimálne od novembrových „volieb“, sa musí uskutočniť „podľa zákona“. Čo znamená, že si musíme počkať, kým sa celá dráma neodohrá.

Dobre, takže potom sa naskytne otázka, čo každý z nás urobí počas čakania?

Dúfam, že budeme žiť náš skutočný, autentický život. Zbavíme sa toxických vzťahov, pracovných miest a návykov, budeme nasledovať svoje najvyššie a najlepšie ciele a projekty, nadviažeme vzťahy s ostatnými, ktorí majú podobnú myseľ. Čokoľvek menej, povedzme si na rovinu, je stratou nášho drahocenného času. Pre nás je myslieť si, že Trump, alebo akýkoľvek iný človek je náš záchranca, tou najhoršou chybou, akú môžeme urobiť. Predstavuje figúrku toho, čo sa deje na vyšších úrovniach spoločenského poriadku (alebo neporiadku); my, ľudia, sme zodpovední každý z nás za to, čo sa deje na miestnej úrovni. Každý z nás sa musí postarať o seba. Pravdepodobne viete, čo je vaše. Viem, čo je moje. Urobte to. zdroj

Juan o Savin: Pozrite sa na covid … aj 19 … hrajú tieto hry v číslach … 19 je číslo sily … je to hyperdimenzionálne číslo … všetky ich projekty sú kódované číslami, ktoré im dodávajú určité energie … takže niečo, čo má v sebe 19 s tým spojená je vždy vec s maximálnou energiou … takže kódovali covid s 19 s maximálnym počtom energie …

Mimochodom, číslo princa Williama je 117 … Narodil sa v cykle 117 Saros, čo je cyklus hviezdnych otočení … narodil sa na letný slnovrat a zatmenie slnka v ten istý deň … títo čarodejníci … možno si nemyslíš, že je to také dôležité, ale realita je taká, že v zákulisí sú ľudia, ktorí sa snažia manipulovať a ovládať spôsob, akým svet funguje do svojej astrológie, svojho tajného náboženstva … značkujú veci istým spôsobom … pre nich je to hyperkriticky dôležité … zdroj

Mesto Londýn, Vatikán a DC nie sú súčasťou krajín, v ktorých sa nachádzajú. Sú to nezávislé pozemky, ktoré vlastnia … Rothschildovci a globalistický kartel. Sú to symboly okultizmu.
Majú tiež spoločnú vec – obelisky, čo tiež ukazuje, že všetky sú spojené slobodomurárstvom, ktoré sa modlí priamo k samotnému diablovi, ktorého nazývajú Lucifer, boh dobra a svetla. Krista nazývajú zlým človekom. Títo satanisti riadia veci, čo vysvetľuje veľa negatív v dnešnom svete. Obelisk je falického vzhľadu a predstavuje mužský penis. Je symbolom egyptského boha slnka Ra a je starodávnym symbolom mužskej energie a generácie (G) v slobodomurárstve.

Londýnsky obelisk (aka Kleopatrina ihla): Nachádza sa na brehu rieky Temža. Tento obelisk bol prevezený do Londýna a postavený v roku 1878 za vlády kráľovnej Viktórie. Obelisk pôvodne stál v egyptskom meste On, alebo Heliopolis (mesto slnka). Krajina templárov sa rozprestierala až do tejto oblasti Temže, kde mali templári svoje vlastné doky. Obidve strany obelisku sú obklopené sfingou. Symbolika siaha až do staroveku.

Vatikánsky obelisk: Nachádza sa na Námestí svätého Petra a bol presunutý z Egypta na jeho súčasné miesto v roku 1586. Kruh na zemi predstavuje ženskú vagínu, zatiaľ čo samotný obelisk je penis. Toto sa bežne nazýva okultná symbolika.

Washingtonský obelisk (tiež známy ako Washingtonov pamätník): Washingtonský pamätník, ktorý je vysoký 555 stôp, je najvyšším obeliskom na svete a tiež najvyššie položenou stavbou vo Washingtone DC. Základný kameň pamätníka, 12-tonovú mramorovú dosku, venoval Veľký lóž slobodomurárov. Rovnako ako vatikánsky obelisk, aj washingtonský pomník je obklopený kruhom označujúcim ženstvo.

3 mestské štáty, ktoré ovládajú svet, a ich role:

City of London – financie: Prijíma dane od svojich poddaných (otrokov) v Kanade a Spojených štátoch. Navrhujú a kontrolujú naše finančné a bankové systémy.

Vatikán – náboženstvo: Pápež chce spojiť všetky náboženstvá do jedného, ​​čo je absolútny nezmysel. Pápež sa odtrhol od pravdy (zmätene označovanej ako „východná cirkev“, alebo „východná pravoslávna cirkev“, alebo „pravoslávna cirkev“ alebo „pravoslávna“) asi pred 1000 rokmi.

Washington DC – armáda: Tábory smrti a hromady čierneho plastových rakiev, z ktorých každá pojme šesť až desať tiel, sú v USA hromadené vysoko v dĺžke podobnej vláčiku, kam len oko dovidí v USA dnes. Jedná sa o zvrchované podnikové subjekty, ktoré nie sú súčasťou krajiín, v ktorých sa nachádzajú zdroj

3 Knihy … Great Awakening/ Velke probuzeni, napsano Sidney W.Powel v roce 1900, Travels and Adventures of Little Baron Trump / Cestovani a Dobrodruzstvi maleho Barona Trumpa z roku 1800 Napsano pravnikem Lockwood, A Hillary Clinton in Wonderland psano Lewis Carroll… Ted bude tezke me nejak presvedcit, ze cestovani Casem neexistuje

zdroj

Vieme, že šialenci v oblasti kontroly experimentujú a manipulujú s ľudstvom už dlho. Keď hovoríme o tom, čo je skutočné, spochybňujeme štruktúru spoločnosti, to, čo prijímame ako „skutočnú“ pravdu, alebo dokonca možné. Keď odhalíme ďalšiu vrstvu manipulácie, otvorí to to dvere k vážnemu prehodnoteniu našich vier a faktov, ktoré ich vytvárajú.
Keď si človek uvedomuje mieru zasahovania do našej reality, žijeme v inej stratosfére od tých, ktorí o tom nevedia.

Q naznačil, že CIA, ktorá nikdy nebola vytvorená na účel, ktorý tvrdí vláda, poskytuje skripty pre svoje siete každý deň. Sú známe ako „záchytné body zo štvrtej rána“. Vtedy sa doručia spravodajským staniciam, aby hlásatelia mohli celý deň posilňovať jednotnosť správ, aby ovplyvnili verejnú mienku a stanovili „fakty“. Stačí iba pár sekúnd videa nižšie, aby ste zistili, že je to pravda. A ľudia boli ovplyvnení k tomu, aby uverili tomu, čo počujú v správach

Po 11. septembri celý svet, s výnimkou veľmi málo, verilo, že lietadlá zasiahli Svetové obchodné centrum v New Yorku aj Pentagón, a že oheň zničil budovu 7 vo WTC.
Toto nie je lietadlo narážajúce do Pentagónu. Je to raketa – a stav „miesta havárie“ potvrdzuje, že nešlo o žiadne lietadlo. Žiadne poškodenie budovy, žiadne trosky lietadla na mieste. Čistá fikcia.

zdroj

Predstavte si, že veríte, že názor celebrity na spoločenské problémy stojí za to si vypočuť.
Ide o ľudí, ktorí sú doslova platení v miliónoch dolárov, aby predstierali, že sú lepší ako vy, pretože môžu spievať alebo vyzerať dobre na kamere. Väčšina z nich len tak tak narazila na trojciferné čísla v IQ oddelení. Keď sa prach usadí, celebrity už nebudú oslavované. Bude to zvláštna, ale osviežujúca zmena. zdroj

USA sú pod vládou ozbrojených síl! Informácie o situácii nájdete v archíve kongresu. zdroj

Krajina sa môže zúčastniť na programe GESARA, iba ak sme suverénni, preto obnovujeme Batávsku republiku, aby sme zhodili bremeno a dokázali vybudovať nový začiatok. Všetci starostovia sú strážcovia cabal systému zavedeného nacistami 18. mája 1940.

Demokracia sa začína od ľudí, kde menovaní správcovia budú formovať vôľu ľudí, nie naopak. Prišla búrka, celá Zem bude zbavená Deep State, satanistov a pedofilov.

Keď sa strach populácie zmení na hnev, už ho nemožno ovládať pre všetky zločiny, ktoré má politika na svedomí. Armáda to urobí práve preto, aby sa zabránilo chaosu, takže si nemusíme špiniť ruky politickou spodinou. zdroj

Mnohí veria, že to všetko začalo s JFK Jr. Začalo to dávno predtým s Teslom.

Nasazení Bundeswehru uvnitř: co se tady děje?Podle zpráv v médiích se Bundeswehr připravuje na interní misi, ve které má 15 000 vojáků podporovat civilní orgány při řešení koronské krize. Je také možné, že by podle zpráv měla pomoci policie. Vojáci Bundeswehru by měli být připraveni nejpozději do 3. dubna.Podle zprávy Spiegela mají být vojáci rozmístěni na ochranu a podporu obyvatelstva, na pořádek a dopravu, na dekontaminaci a na logistiku, skladování a přepravu.Mise Bundeswehru je zajímavá, protože americké jednotky Shaef jsou v současné době v Evropě a zejména v Německu. zdroj

Niektorí hovoria, že svet sa odklonil na cestu skazy, keď začali lockdowny.
Hovorím, že svet začal pociťovať pôrodné bolesti, ktoré povedú k zrodu Veľkého prebudenia.
 Amen na tieto slová múdrosti. Udržujte svoju vieru jasne žiariacu, svetoví patrioti. zdroj

Anon:  „Asi o  9:00 dnes ráno  4. apríla mi zavolala priateľka, ktorá pozeral BYU-TV, keď EBS oznámila, že robí 10-minútový test, a že o to požiadal účastník. Overila to a nadväzovalo to na FEMA. V teste bolo spomenutých niekoľko krajov. Zaujímavé. Myslím si, že testujú nový systém Starlink. “ zdroj

Náklad, ktorý obsahuje asi 20 000 kontajnerov, bol starostlivo skontrolovaný a naložený na ďalšie plavidlá na ďalšiu prepravu. Tie, ktoré obsahujú deti, ženy, zbrane hromadného ničenia, drogy a urán na ceste do Rotterdamu a Baltimoru, sú skonfiškované a budú zaznamenané na videozáznamy, ktoré sa budú zdieľať po celom svete s cieľom prebudenia más.
Nie je pravdepodobné, že MSM oznámi tieto zistenia a / alebo ukáže časti videí, aby nechali verejnosť spochybňovať pravdu, ktorú im poskytujú. To by mohlo znamenať koniec mediálnej domény ovládanej cabalou. Vzniknú nové zdroje so skutočnou žurnalistikou, ktoré budú informovať o necenzurovaných faktoch a pravdách. zdroj

Od prvého Q dropu v  októbri 2017 Q zmenil Hnutie pravdy, priniesol ho do médií hlavného prúdu a vytvoril celosvetové Veľké prebudenie.
Majte vieru v ľudstvo.
Majte vieru v seba.
Majte vieru v Boha.
Q povedal, verte plánu, nie plánu Q, alebo Trumpovmu plánu, ale PLÁNU – Božiemu plánu

Keď sa dnes ráno zobudíte, zhlboka sa nadýchnite slobody. Len aby ste vedeli, že je to s Trumpom isté – Boh ho pomazal. Čo o ňom skutočne nikto nevie je to, že študoval na MIT 7 rokov a nikdy nebol zapísaný v zozname študentov. Trump hovorí viacerými jazykmi, vedeli ste? Hovorí sa tiež o ňom, že je kvantovým fyzikom. Nepochybujem o tom ani na chvíľu, pretože ak si toho človeka naštudujete, narazíte na fotografie kníh v jeho kanceláriách v poličkách a na stoloch a všetko, čo musíte urobiť, je spojiť bodky. Je génius. Ja osobne viem, že sa to stane. Prezident Trump drží všetky karty.

Zdá sa, že Donald Trump naďalej používa vojenské lietadlá, čo naznačuje, že je stále de facto vrchným veliteľom. Ak viete, tak viete.

80% drog užívaných na svete pochádzalo cez Mjanmarsko, alebo Barmu v Ázii cez Čínu.
Práve teraz ničia DUMBs v Číne. Prebehli zatknutia. Teraz máme technológie a zlato na uzdravenie sveta. Z tunela pod Alpami a Vatikánom vyťažili zlato, starodávne dokumenty a vzácne umenie. zdroj

Groteskná operácia psychologického boja proti americkému ľudu, známa ako „Bidenovo prezidentstvo“, je riadená z podzemnej základne vo Švajčiarsku; zhodujú sa na tom MI6, NSA, FSB, CIA a ďalšie zdroje. Základňa sa rozprestiera na hraniciach Lichensteinu, Rakúska a Švajčiarska a podľa zdroja CIA umožňuje vstup z ktorejkoľvek z týchto troch krajín. Napriek drvivému temnému príbehu o pandemickej záhube a „zahraničných nepriateľoch“ v korporátnych médiách je však skutočnosť, že vládnuca trieda bola prinútená ustúpiť do Švajčiarska, v skutočnosti znamením, že prehrávajú vojnu o planétu.

Dostávame echo, že nielen Biely dom je neobývaný, ale aj Kongres, Senát, Najvyšší súd, Rada federálnych rezerv, ministerstvo financií atď. Teraz tiež prichádzajú správy z NSA, že ani budovy štátnej správy nie sú obsadené. Žiadame našich čitateľov, ktorí žijú v DC a v blízkosti budov štátnej správy, aby sa stali reportérmi pre občanov a pokúsili sa potvrdiť, či je to pravda. Živé prenosy kamier určite naznačujú, že je to tak, ale v dnešnej dobe digitálnych trikov sú najspoľahlivejším zdrojom ľudské oči.

Fox News Jessie Waters a Tucker Carlsen boli súčasťou Plánu po celú dobu.

Britské spravodajské agentúry vytvorili americké spravodajské agentúry. Britské spravodajské služby zabezpečili, aby sa každý, kto odíde do Nemecka, stal dvojitým agentom. 

Prečo väčšina lekárskych kníh zámerne vynecháva informácie, aby ľudia nemali úplný obraz o tom, ako funguje mozog a myseľ. Existuje niekoľko ľudí, ktorí chcú mať kontrolu nad tým, ako sa skutočne vykonáva kontrola mysle, takže chcú zabezpečiť, aby pravda nevyšla najavo. Práve používajú masovú kontrolu mysle a traumu na masách. zdroj

Navrhujeme, aby ste všetky tieto novinové titulky nebrali ako fakt. Musíme čítať medzi riadkami a pochopiť, že operácia pozemskej Aliancie stále pokračuje.

Včera som sa dozvedel, že India zaviedla lockdown v Bombaji kvôli šialeným štatistikám Covid. Nie je to možné – pokiaľ nehovoria v kóde a toto sú úmrtia nežiaducich? Alebo môžu potrebovať ľudí z cesty, aby nezavadzali, keď budú vykonávať svoje skryté operácie. Často to znamená vypratávanie tunelov a DUMB, alebo zadržanie, ale na ďalšie informácie si budeme musieť počkať. Detaily môžu byť v najbližších dňoch zriedkavé, keď si bezpečnosť a úspešnosť operácie budú vyžadovať mlčanie.

Toto sú číre špekulácie, ale čo ak … sa veľké množstvo predátorov vytráca a musia ich odstrániť? Vieme, že armáda je tam vonku a robí to, čo treba; len nevieme podrobnosti. Prídu niekedy neskôr. Medzitým dostávame titulné príbehy. zdroj

Propad na burzách
Trump řekl, že pokud by se Biden stal prezidentem, došlo by k pádu akciového trhu, jaký jsme nikdy předtím neviděli.
Pravdou je, že krach nového akciového trhu je NUTNÝ zavést nový systém. Zdravý systém založený na vzájemné kontrole / dělbě moci. Systém pro nás, lidi. A to se stane za Bidana.
Brilantní!!!
Ještě se to nestalo. Poté dojde k uzdravení a já předpokládám, že to celé nebude trvat tak dlouho, dokud si to každý bude myslet. Ale počkejte a uvidíte … zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Správy 26.07.2021Je to oficiálne. Je to historické. Rozvíjajú sa doteraz nevidené a nepočuté udalosti - dobré aj zlé. Napríklad sme sa práve dozvedeli, že v Tunisku… Tuniský prezident prepustil predsedu vlády, rozpustil parlament, pozastavil imunitu všetkým poslancom a vyhlásil, že po násilných nepokojoch a mimoriadnom stretnutí s ozbrojenými silami a bezpečnostnými…
  Tags: a, na, v, sa, je, to, že, správy
 • 98
  Správy 23.04.2021V roku  2016  bol prvým oficiálnym činom prezidenta Trumpa ráno, keď sa ujal funkcie, návšteva ústredia CIA, kde vyhlásil vojnu proti obchodovaniu s deťmi. Potom vytvoril Pentagónsku špeciálnu jednotku na pedofilov V  júli 2018  začalo 10 000 vojenských síl Special Ops cvičiť na záchranu detí z DUMBS V  júli 2019  americkí námorníci spojili s navy seals…
  Tags: a, v, na, je, že, to, sa, správy
 • 98
  Správy 31.07.2021Cabala útočí na mnohých frontoch - záplavy, zemetrasenia, pandemické lockdowny, rozptyľovanie od auditov, vražedné vakcíny, vakcinačné pasy, narušenie dopravy atď. Zdá sa, že každý týždeň prináša novú krízu. Prevratné a tragické. Počet očkovaných sa zvyšuje. S tým, ako sa ľudia očkujú druhýkrát, narastá aj počet ochrnutých, zmrzačených a mŕtvych. Desím…
  Tags: a, sa, je, v, na, to, že, správy

3 komentáre

 1. jirik

  Táto obrovská a dlhotrvajúca operácia, ktorá sa odohráva minimálne od novembrových „volieb“, sa musí uskutočniť „podľa zákona“. Čo znamená, že si musíme počkať, kým sa celá dráma neodohrá.

  Při té poslední větě mě tak napadlo – to zavírání do FEMA táborů a zavírání lidí, kteří se odmítají nechat testovat, očkovat,… do tzv. sběrných táborů, zapadá do celej drámy ako?
  Nebo položím otázku jinak – koho vlastně zavírají do těch táborů v Austrálii a na Novém Zélandu? A pro koho jsou stavěny tábory po Evropě?

  Odpovedať
 2. jirik

  SLOVENSKO: Neustále sa zhoršujúca sociálno-ekonomická situácia, zdražovanie potravín, elektriny, bývania a základných služieb, ale aj viaceré zmeny pracovno-právnej legislatívy v neprospech zamestnancov a ich zástupcov ženú do ulíc. Odborári chystajú viacero protestov v regiónoch. Prvý sa uskutoční 17. septembra v Košiciach so začiatkom o 10:00 hodine na Tyršovom námestí. Ďalším mestom bude Prešov.https://cz24.news/v-slovenskych-regionoch-zacinaju-protesty-zdrazovanie-potravin-elektriny-byvania-zenu-k-zablokovaniu-ciest-aktivizuju-sa-aj-odborari-k-odstraneniu-fasisticko-mafianskej-totalitnej-vlady-vsak-pom/
  ***** ****
  Asistentka pedagoga na základní škole odmítla dělat dozor u testování dětí. Z důvodu jejího nesouhlasu s testováním jí byla ukončena pracovní smlouva.https://youtu.be/4hmcuur3XBk
  ***** ****
  Kvôli testovaniu dali výpoveď úplne všetky učiteľky v základnej škole v českej obci Vranéhttps://cz24.news/kvoli-testovaniu-dali-vypoved-uplne-vsetky-ucitelky-v-zakladnej-skole-v-ceskej-obci-vrane/

  Odpovedať
 3. polarexplorer

  Ďakujem.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here