Svedectvo Phila Schneidera o utajovaných projektoch pred jeho vraždou (2)

05/04/2021

1. Časť

Náš spôsob fungovania a súčasná štruktúra našej vlády je založená na technokracii, nie na demokracii.

Je to v skutočnosti forma feudalizmu a nemá to nič spoločné s republikou Spojených štátov. Títo ľudia nedôverujú a rozhodli sa zakázať každodennú modlitbu na verejných školách (poznámka redaktora: toto už neplatí za Bushovej administratívy, ktorá sa zasadzovala za návrat modlitieb do školy a za vrátenie prísahy vernosti Americkej vlajke.). Za modlitby v škole vám môže byť uložená pokuta vo výške viac ako 100 000 dolárov a dvojročné väzenie.

Verím, že to môžeme urobiť lepšie, a tiež verím, že americká vláda sleduje skutočnú stratégiu na zotročenie amerického ľudu. Nie som veľmi dobrý rečník a nebudem ticho, kým ma niekto nezastrelí, pretože sa mi zdá nevyhnutné odhaliť skupinám, ako je vaša, existenciu tohto druhu zverstva.

Firmy zapojené do okultných programov v Spojených štátoch.

Existuje mnoho ďalších problémov. Mám tu napríklad čísla týkajúce sa roku 1993. K dnešnému dňu existuje takmer 29 prototypov nenápadných a nezistiteľných lovcov. Rozpočet pridelený americkým Kongresom na plánovanie tohto typu projektu na obdobie 5 rokov je približne 245,6 milióna dolárov. Za túto sumu je v skutočnosti nemožné vykonať v týchto okultných programoch čo i len najmenšiu vec. Výsledkom je, že sme klamaní.

Skryté rozpočty bezstarostne presahujú 1,3 bilióna dolárov. Jeden bilión sa rovná 1000 miliárd. Bilión dolárov váži 11 ton. A americký kongres nikdy nevidel skutočné účty tejto podzemnej „jaskyne Aliho Babu“ predstavované skrytými rozpočtami.

Dodávateľmi zapojenými do týchto stealth stíhacích programov sú: Mc Donnell-Douglas, Morrisson-Knudson, Wackenhut Security systems, Boeing Aerospace, Lorimar Aerospace, l’Aérospatiale (Francúzsko), Mitsubishi Industries, Rider Trucks, Bechtel, IG Farben a mnoho ďalších. .

Takto to má byť pre nás ako slobodné a milujúce bytosti? To si nemyslím.

Hviezdne vojny a zjavná mimozemská hrozba.

V skutočnosti je 68% rozpočtu na obranu pridelených priamo alebo nepriamo do skrytého rozpočtu. Projekt Hviezdne vojny sa vo veľkej miere spolieha na tajnú vojenskú technológiu. V skutočnosti by necelá unca technológie prúdiacej z programu Stealth Weapons Program uvidela denné svetlo, keby sme nevyťažili trosky z havarovaných mimozemských lodí. Nič. Niektorí z vás sa asi pýtajú, čo transportuje raketoplán?

V skutočnosti veľké ingoty veľmi zvláštnych kovov, ktoré sa dajú roztaviť iba vo vesmíre a nedajú sa vyrobiť na povrchu Zeme. Na výrobu týchto druhov kovov skutočne potrebujú vákuové prostredie, ktoré sa dá nájsť iba vo vesmíre. A všetko, čo sa nám hovorí, je veľmi ďaleko od pravdy. Myslím si, že vládni úradníci nás zvrhli tým, že nás prinútili prehltnúť všetky tieto klamstvá.

Ešte pred niekoľkými týždňami som bol zamestnancom americkej vlády pod rúškom bezpečnostnej akreditácie typu Ryolite 38, čo je jedna z najvyšších akreditácií na svete.

Myslím si, že jediným dôvodom existencie projektu Hviezdne vojny je slúžiť ako preventívny nárazník v prípade útoku mimozemšťanov, pričom prípad vlastne nemal nič spoločné so studenou vojnou, ktorá slúžila ako zámienka na výber peňazí daňových poplatníkov. A toto všetko prečo? Celá táto klamná manipulácia bola naplánovaná a potom organizovaná už viac ako 75 rokov.

Tajná letecká technológia používaná americkými spravodajskými agentúrami a OSN.

Moji priatelia, mám tu ďalšiu informáciu: DEA (Úrad pre kontrolu liečiv) a ATF (Úrad pre alkohol, tabak a strelné zbrane) sa spoliehajú iba na svoje taktické tajné zbrane, ktoré zodpovedajú takmer 40% ich prevádzkového rozpočtu. Tak tomu bolo v roku 1993 a ich počet sa iba zvýšil. Podľa Centra pre strategické štúdie OSN v rokoch 1990 až 1992 používala tajné lietadlá vo viac ako 28% svojich medzinárodných operáciach.

Strážcovia tajnosti, sily Delta, počiatky bosnianskeho konfliktu.

Stealth Guardians: V skutočnosti existujú tri odlišné typy policajných jednotiek, ktoré strážia naše najlepšie strážené tajomstvá. Vojenské spoločné taktické sily (MJTF), známe tiež ako sily Delta alebo čierne barety, sú v prvom rade mnohonárodnou taktickou silou pôvodne používanou na monitorovanie tajných lietadiel po celom svete. Mimochodom, už nebolo vyrobených menej ako 172 tajných zariadení. Desať bolo účastníkmi nehôd, kvôli ktorým nám zostalo asi 162 lietadiel. Bill Clinton ich dal OSN pred šiestimi týždňami.

Existujú náznaky, že sily Delta boli do Bosny vyslané počas posledných dní Bushovej administratívy ako ochranná jednotka „ostreľovača“. Vydali sa bez rozdielu strieľať, pričom zabíjali obete na oboch stranách, aby priliali olej do ohňa a eskalovali konflikt na čisto politické účely.

Úvahy o bombových útokoch v USA.

Nie je to tak dávno, čo ma požiadali, aby som pripravil správu o útoku na World Trade Center (nie z 11. septembra, ale z roku 1993). Prijali ma ako experta, pretože poznám asi 90 chemických druhov výbušnín. A pozrel som si fotografie z miesta činu hneď po útoku. Betón bol doslova rozomletý na prášok a roztavený. Oceľ a rámy boli doslova natiahnuté o šesť stôp dlhšie ako boli pôvodné rozmery. Existuje iba jedna zbraň, ktorá môže spôsobiť také poškodenie, a to je mini atómová bomba. Mohol to byť iba mechanizmus jadrového typu. Samozrejme, keď vám povedia, že išlo o dusičnanovú výbušninu, 100% vám klamú. A ľudia, ktorí boli vzatí do väzby, pravdepodobne neurobili nič.

V skutočnosti mám dôvod domnievať sa, že rovnaká skupina ľudí vo väzbe spáchala ďalšie zločiny, ako napríklad vraždu rabína v New Yorku. Chcem však poukázať na to, že pri poslednom bombovom útoku v Oklahoma City vám tiež povedia, že ide o výbušninu vyrobenú pomocou dusičnanov a hnojív.

Najskôr vám povedia, že je to 1000 librová bomba s hnojivom. Potom vám povedia, že je to bomba s hmotnosťou 1 500 libier, potom 2 000 libier a teraz hovoríme o 20 000 librách. Do pickupu s Ryderovým modelom sa nezmestí 20 000 libier hnojiva. Samozrejme, nikdy som nemiešal tieto výbušniny ako také. Ale poznám chemickú štruktúru a aplikácie výbušnín používaných v stavbách…

Moja reputácia je založená na tomto poznaní. Pomohol som vykopať najmenej 13 hlboko podzemných vojenských základní v Spojených štátoch. Pracoval som na projekte „Malta“ v západnom Nemecku, Španielsku a Taliansku. A zo skúsenosti vám poviem, že výbuch s dusičnanovým zariadením by neotriasol ani oknami mrakodrapu federálnej vlády v Oklahoma City. Je pravda, že stroj by spôsobil smrť niekoľkých ľudí, bol by poškodil časť fasády budovy, ale nikdy by nepriniesol tento druh zničenia. Verím, že mi klamali a už nesúhlasím s tým, aby som kupoval všetky tieto klamstvá, a preto vám hovorím, že vás klamú.

Pravda, ktorá stojí za zmluvou republikánov s USA.

Pokiaľ ide o vývoj, myslím si, že mi v tejto krajine nezostáva viac ako šesť mesiacov (Schneider pravdepodobne hovorí o svojej rakovine). Ale my sme v skutočnosti svetu na smiech, pretože nás ovláda toľko zlých ľudí, ktorí riadia túto krajinu. Verím, že môžeme urobiť viac. Tiež verím, že ľudia nad 45 rokov sa veľmi vážne obávajú o svoju budúcnosť. Ukážem vám pred očami niekoľko najhorších scenárov.

Rovnako ako zmluva s Amerikou. Obsahuje rovnaké terminológie, aké použil Adolf Hitler na vyvrátenie Nemecka v roku 1931. Verím, že môžeme urobiť viac. Táto zmluva s Amerikou je posledným kŕčom našej federálnej vlády, ktorý zničil ústavu a listinu práv.)

Niektoré štatistické údaje o prítomnosti „čiernych vrtuľníkov“.

Existuje asi 64 000 „čiernych vrtuľníkov“ (čierne vrtuľníky sú v skutočnosti zariadenia bez značiek alebo registrácií, ktoré sa často vyskytujú v blízkosti výskytu UFO, prípadov únosu a najmä v prípadoch zmrzačenia dobytka v prériach stredných a juhovýchodných krajín Spojených štátov). S každou ďalšou hodinou staviame jeden. Je to dobré využitie našich peňazí? Prečo by federálna vláda potrebovala 64 000 čiernych vrtuľníkov? Dokonca pochybujem, že svetové vojenské potreby musia dosiahnuť číslo 64 000.

Pochybujem, že všetky krajiny potrebujú toľko vrtuľníkov. Existuje 157 tajných lietadiel F-117 A vybavených LIDAR (Light Detection And Ranging, systém diaľkovej detekcie) a počítačom podporovaným radarom a zobrazovacím systémom. Môžu vás vidieť blúdiť z miestnosti do miestnosti, keď letia ponad váš domov. Keď preletia nad vami až do výšky 30 000 stôp, môžu detekovať objekty vzdialené niekoľko centimetrov. Je to také presné. Pracoval som pre federálnu vládu dosť dlho na to, aby som vedel, ako podnikajú.

Zariadenie na vyvolanie zemetrasenia, AIDS ako biologická zbraň vyrobená z mimozemských látok.

Federálna vláda teraz vynašla technológiu schopnú spôsobiť zemetrasenia. Som geológ a viem, o čom hovorím. Počas zemetrasenia, ktoré pustošilo mesto Kobe v Japonsku, nedošlo k žiadnym nárazovým vlnám, ako tomu je pri bežnom zemetrasení.

V roku 1989 došlo v San Franciscu k zemetraseniu. Rovnako neboli žiadne rázové vlny. Je to vlastne technológia podobná Teslovej, ktorá sa používala na démonické účely. Výskumné programy založené na skrytých rozpočtoch narušili vedu, ako ju poznáme dnes.

Pozrime sa napríklad na AIDS, ktorý od základu vytvoril laboratórium National Ordinance Laboratory v Chicagu v roku 1972. Bola to vlastne biologická zbraň, ktorá bola použitá proti americkému ľudu. Viem to, pretože som bol schopný nahliadnuť do dokumentácie, ktorú vlastní Úrad strategických štúdií, program, ktorý ešte stále trvá a ktorý riadi CDC v Atlante. Na vytvorenie vírusu použili sekréty zvierat, ľudí ale aj mimozemšťanov humanoidného typu.

A najhoršie na tom je, že naša vláda sa spojila s týmito mimozemšťanmi humanoidného typu. Nemáme žiadnu obranu proti ich zárodkom, žiadnu. Jedná sa o biologické zbrane, ktoré majú najhoršie následky. Každý cudzinec na tejto planéte by mal byť umiestnený v úplnej karanténe.

Saddám Husajn zabil pomocou podobných biologických zbraní viac ako 3,5 milióna Kurdov. Zaslúžime si to my, obyvatelia zeme? Absolútne nie, ale nerobíme proti tomu nič. Strácame každý deň viac času a každý deň poškodzujeme čoraz väčší počet ľudí na tejto planéte.

Dnes umieram na rakovinu, na ktorú som ochorel počas práce pre federálnu vládu. Môžem žiť ďalších šesť mesiacov, možno nie. Ale poviem ti jednu vec: ak sa ešte môžem vyjadriť, je to to, že Boh mi chce dať príležitosť povedať všetko, čo viem. Za posledných 22 rokov bolo zavraždených 11 mojich najlepších priateľov. Osem z týchto vrážd sa považovalo za samovraždu. Pred príchodom do Las Vegas som odviezol kamaráta k Joshua Tree neďaleko 29 Palms.

Keď som išiel cez hory vedúce do mesta Needles, v skutočnosti ma nasledovali dve vládne dodávky vybavené poznávacími značkami G14. Vo vozidle boli dvaja ľudia a najmenej jedna osoba vyzbrojená Uzzi. Presne viem, kto sú títo ľudia. Vystúpil som na 19 konferenciách a pravdepodobne som oslovil viac ako 45 000 ľudí … No, nechal som sa týmito ľuďmi predbehnúť a zastavil som uprostred cesty. Zastali na oboch stranách môjho vozidla priamo nad roklinou.

Takto to teda dopadne? Roztrhol som svoju bezpečnostnú kartu a poslal som ju späť vláde s tým, že som bol ohrozený a že mám v úmysle dať na sieť takmer 140 000 strán dokumentácie týkajúcej sa štruktúry vlády a všetkých ich plánov. Túto úlohu som už začal.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Zmenila technológia Blank Slate priebeh ľudskej evolúcie? (4)4. ČASŤ VI. Ústredná rasa ako bohovia tvorcovia Doktor Neruda v rozhovoroch potvrdzuje, čo Plejáďania hovorili o zasiatí vesmíru do funkčných nosičov duší. Hovorí, že Centrálna Rasa opakovane experimentovala s rôznymi typmi nosičov duší, kým sa nevytvorili dosť dobré na to, aby niesli časticu energetickej sily zo Zdroja do rozpínajúcich sa vonkajších…
  Tags: a, je, sa, v, to, na, ako, že, tajné
 • 97
  Odhalenia všetkého, čo sa v Antarktíde tak dlho deje (1)Insider Pete Peterson poskytol veľa informácií o prítomnosti Atlantídy v Antarktíde. V zákulisí sa odohráva veľa vzrušujúcich udalostí. Antarktída nikdy nebola taká osídlená ako dnes: vedci, politici, výskumníci všetkého druhu, oprávnení, akreditovaní novinári, celý svet zvedavých ľudí, ktorí nikdy neprestanú držať tajomstvo o tom, čo sa na tomto kontinente skutočne deje.…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, to, ako, tajné
 • 95
  Tajomstvá života na MesiaciJohn Lear predstavuje informácie týkajúce sa umelého pôvodu nášho Mesiaca a vlny mimozemskej aktivity, ktorá sa rozprestiera na jeho povrchu aj v hĺbkach jeho podložia. V tejto diskusii s Emerym Smithom vysvetľuje, že utajenie tejto aktivity si vyžaduje veľkú časť verejne známeho rozpočtu vesmírnych programov a aktívnych dezinformačných programov. Podľa zasvätených…
  Tags: a, je, na, to, sa, že, v, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK