Svedectvo zasvätenca Jamissona Nerudu: Cestovanie v čase (1)

14/04/2021

Ak si niekto niekedy prečíta tento rozhovor, urobte to s prázdnou mysľou. Ak prinesiete myseľ plnú učenia, vzdelania a názorov, v tom, čo som povedal, nájdete toľko polemiky, že nebudete nič počuť. 
Dr. Jamisson Neruda

Rozhovory sú prostriedkom na poskytovanie podrobných informácií o tajných vládnych projektoch, mimozemšťanoch, pokročilých technológiách a plánoch skrytých mocenských elít na kontrolu svetových zdrojov a populácie. Jamisson túto cabalu nazýva Incunabula a podrobne sa o nich hovorí vo štvrtom rozhovore.

Pred čítaním rozhovorov odporúčam najskôr prečítať túto sériu článkov pre lepšie pochopenie:

Zmenila technológia Blank Slate priebeh ľudskej evolúcie? (1.časť)

V roku 1972 sa miesto Ancient Arrow objavilo v Novom Mexiku niekoľkými mladými turistami. Narazili na jaskyne, ktoré ich viedli hlboko do hory.

Toto nálezisko potom prevzala špeciálna pobočka Národnej bezpečnostnej agentúry Spojených štátov, ktorej úlohou je vytvárať a dekódovať šifrované správy. Za chvíľu NSA dospeli k rovnakému záveru ako turisti, že tieto artefakty v podobe neobvyklých obrazov, zvláštnych technológií, leptaných symbolov a zložitých hviezdnych máp boli niečím, čo nepoznali. “Nikdy predtým nevidené tu na Zemi. Web nazvali Ancient Arrow Project, bol klasifikovaný ako „prísne tajný“ a bol izolovaný od verejnosti.

Pri ďalších prieskumoch jaskýň a komôr našli okrem obrazov aj ďalšie artefakty, napríklad poéziu, hudobné záznamy a záznam obsahujúci viac ako 8 000 strán s materiálom napísaným v jazyku podobnom sumerskému. Ani tí najlepší lingvisti v Americkej organizácii pre pokročilé kontaktné spravodajské služby (ACIO) však nedokázali nič z toho dekódovať.

Na druhej strane, počas incidentu v Bolívii, vynikajúci odborník na elektroniku, Paulo Neruda, získal späť nejaké navigačné zariadenie na palube havarovaného UFO a výmenou za použitie jeho nálezov úspešne vyjednal, že bude najatý v ACIO. Paulo Neruda a jeho vtedy štvorročný syn Jamisson sa stali občanmi USA v roku 1955. Neruda starší si pred smrťou v roku 1977 rýchlo zabezpečil vyššiu manažérsku pozíciu v ACIO.

Jeho syn Jamisson vstúpil do ACIO krátko po jeho smrti a stal sa najlepším odborníkom v oblasti lingvistiky, šifrovania a dekódovania, najmä pre projekt Ancient Arrow Project …

Prvý rozhovor s Nerudom pod pseudonymom Dr. Anderson

Anne: Povedali ste niekoľko pozoruhodných vecí o programe Ancient Arrow. Mohli by ste nám povedať, aká bola vaša úloha v tomto programe a prečo ste sa rozhodli dobrovoľne ho opustiť?

Dr. Anderson: Bol som vybraný, aby som sa zúčastnil dekódovania a prekladu symbolov objavených na danom mieste. Mám veľmi veľké skúsenosti s jazykmi a starodávnymi textami. Ovládam viac ako 30 rôznych jazykov a tucet mŕtvych jazykov. Pre túto úlohu som bol vybraný kvôli svojim jazykovým schopnostiam a schopnosti dekódovať symboly, ako sú skalné rytiny, alebo hieroglyfy. Programu „Ancient Arrow“  som sa venoval od samého začiatku, keď ACIO prevzalo zodpovednosť od NSA. Od začiatku som sa podieľal na objavovaní a obnove stránky spolu s tímom ďalších siedmich vedcov ACIO.

Obnovili sme každú z 23 izieb v časovej schránke Tvorcov krídel a skatalogizovali sme tam všetky položky. Po dokončení reštaurovania som sa čoraz viac zaujímal o dekódovanie ich veľmi špecifického jazyka, ako aj o tvorbu repertoáru anglického prekladu. Moje nadšenie prekazil objav v 23. komore optického disku, ktorý naše súčasné technológie nedokázali odomknúť. Predpokladali sme, že tento disk obsahoval väčšinu informácií, ktoré nám o nich chceli Tvorcovia krídel sprostredkovať. Nepodarilo sa nám však nájsť vzťah medzi symbolmi nachádzajúcimi sa na nástenných maľbách v miestnostiach a prístupom k obsahu disku.

Po úspešnom nájdení prístupového kódu optickej jednotky som sa rozhodol program ukončiť. Hneď nato som mal pocit prítomnosti, akoby Tvorcovia krídel boli vedľa mňa. Mal som dojem, že ma navštevujú, že mi dokonca pri práci pomáhali.

Anne: Keď hovoríte „boli ma navštíviť“, aké dôkazy ste mali, že by tam mohli byť Tvorcovia krídel?

Dr. Anderson: Strávil som 70 hodín týždenne prácou na dekódovaní symbolov a trvalo to takmer osem mesiacov. Vyskúšal som všetky možné kombinácie, ktoré mi umožnili vytvoriť prístupový kód k optickému disku. Bol som presvedčený, že to je jediný spôsob, ako to otvoriť. Tiež som bol presvedčený, že ťažkosti boli zámerné, aspoň pre náš mozog. Bolo to skoro, akoby ťažkosti, ktoré som mal pri dekódovaní ich jazyka, pracovali s časťou môjho mozgu alebo s nervovým systémom, ktorý mi umožňoval komunikovať s nimi. Začal som počuť ako sa so mnou rozprávajú .

Najskôr to bolo slovo, alebo dve a potom veta, možno raz denne. To, čo som počul, nedávalo veľký zmysel. Ale jedného dňa, keď som pracoval na nástennej maľbe, som videl, že sa na tom obraze niečo pohlo. Jeden zo symbolov sa presunul a môžem vás ubezpečiť, že to nebola ani ilúzia, ani svetelný efekt. Potom som si uvedomil, že Tvorcovia krídel so mnou môžu komunikovať, že cestujú v čase, a že ich obrazy svojím spôsobom predstavovali dvere, cez ktoré cestovali v čase.

Následne som začal počúvať ich pokyny, alebo presnejšie ich myšlienky. Vnímal som obrázky, ktoré mi ukazovali, ako používať sumerský jazyk na dekódovanie ich symbolov.

Myslel som si, že sa zbláznim. Cítil som, že moja myseľ na mňa hrá triky, príliš veľa pracuje a potrebuje dovolenku, ale stále som počúval hlasy, pretože pokyny, ktoré mi dávali, zneli vierohodne. Keď som našiel prístupový kód a overil, že funguje, vedel som, že s nimi skutočne komunikujem.

Anne: Povedali ste o tom niekomu, mám na mysli vašu komunikáciu s Tvorcami krídel?

Dr. Anderson: Nie, tajil som to. Nebol som si istý, či ten jav dokážem vysvetliť, a nechcel som vzbudiť podozrenie; A tak som sa pustil do podnikania a začal som písať prekladové adresáre pre 8110 strán textu objavených vo vnútri optického disku. Pre lepšie pochopenie významu ich jazyka bolo nevyhnutné mať čo najúplnejší index; tomu hovoríme „granulárny preklad“.

A keď som spustil preklad optického disku, vnímal som fragmenty obrazov Tvorcov Krídel, akýsi hologram, ktorý sa objavil a zmizol v priebehu niekoľkých sekúnd. Navštívili ma celkovo trikrát, vždy u mňa doma a v noci, a povedali mi, že som bol vybraný za ich kontakt alebo hovorcu. Samozrejme, pýtal som sa ich „prečo ja a nie Fifteen? „; oni odpovedali, že Fifteen nemohol hovoriť v ich mene, pretože bol už figúrkou Corteuma.

Anne: Povedz mi o Fifteen. Kto je to?

Dr. Anderson: Fifteen je génius s bezkonkurenčnými vedomosťami a inteligenciou. Od jej vzniku v roku 1963 je vodcom  „Labyrintovej skupiny“  

Mal iba 22 rokov, keď nastúpil do ACIO v roku 1956. Verím, že ho objavili dávno predtým, ako sa presadil na akademickej pôde. Bol to vzpurný génius, ktorý chcel postaviť počítače dostatočne silné na to, aby cestovali v čase. Viete si predstaviť pocit, čo táto ambícia v polovici 50. rokov mohla spôsobiť u jeho učiteľov?

Treba povedať, že sa nebral vážne; bol láskavo požiadaný, aby dodržiaval univerzitné pravidlá a vykonal seriózny výskum. Fifteen sa pripojil k ACIO vďaka spolupráci s BELL LABS. Neviem ako, počuli o tomto géniovi a najali si ho; ale rýchlo predbehol ich výskumný program a chcel uplatniť svoju koncepciu cestovania v čase.

Anne: Prečo sa tak zaujímal o cestovanie v čase?

Dr. Anderson: Nikto si nie je istý. Jeho dôvody sa mohli časom zmeniť. Cieľom bolo vyvinúť technológiu Blank Slate Technology (BST). BST je forma cestovania v čase, ktorá prepisuje históriu v konkrétnych časoch a nazýva sa „intervenčné body“.

Intervenčnými bodmi sú kauzálne energetické centrá, ktoré vytvárajú dôležitú udalosť, ako je napríklad rozpad Sovietskeho zväzu, alebo vesmírny program NASA. BST je najpokročilejšia technológia a úprimne povedané, každý, kto to má k dispozícii, sa môže brániť proti útočníkom. Je to, ako Fifteen rád hovoril, „kľúč k slobode“.

Nemalo by sa zabúdať, že ACIO bolo hlavným rozhraním medzi mimozemskými technológiami a prostriedkami na ich prispôsobenie našej tradičnej spoločnosti, ako aj vojenským aplikáciám. Boli sme vystavení mimozemšťanom a boli sme si vedomí ich misie. Niektorí z nich boli sakra vydesení z ACIO.

Anne: Prečo?

Dr. Anderson: Boli uzavreté dohody s našou vládou, najmä s NSA, o spolupráci s mimozemským druhom, viac obyčajne známym ako šedí, výmenou za prísľub zostať v úkryte a uskutočňovať ich experimenty v tajnosti. Došlo aj k zlyhaniu programu prenosu technológií (PTT), ale to je ďalší problém. Nie všetci Šedí však konali podľa jednotnej agendy. Niektoré skupiny zaobchádzali s ľuďmi rovnako ako s laboratórnymi zvieratami.

Unesú ľudí a zvieratá a robili to posledných 48 rokov. Vykonávajú hlavne biologické experimenty, aby zistili, ako môže byť ich genetika kompatibilná s genetickou štruktúrou ľudí a zvierat. Ich záujem zatiaľ nie je celkom jasný, ale podľa ich programu by išlo o zvečnenie ich druhov, ktorým hrozí vyhynutie. Obávajú sa, že ich biologický systém zaostáva v emocionálnom vývoji, aby mohli zodpovedne využívať svoju technologickú zdatnosť.

Fifteen bol kontaktovaný Šedými v ACIO ; chceli poskytnúť rozsiahly program prenosu technológií, ale Fifteen to odmietol. S Corteom už založil PTT a myslel si, že Šediví sú príliš dezorganizovaní na to, aby splnili svoje sľuby. Okrem toho bola technológia Corteum v mnohých ohľadoch lepšia ako technológia šedých, s možnou výnimkou ich technológií na implantáciu pamäte a genetickú hybridizáciu. Avšak, Fifteen a celá Labyrinth Group si dávali pozor, aby zvážili alianciu so Šedými , aj keby len preto mať vždy aktuálne informácie o ich programe.

Fifteen bol rád informovaný; Nakoniec sme teda vytvorili alianciu, ktorá spočívala v skromnej výmene informácií. Poskytli sme im prístup k našim informačným systémom o genetických populáciách a ich jedinečných predispozíciách podľa rôznych kritérií, ako sú duševné, emočné a fyzické správanie. Pokiaľ ide o nás, informovali nás o svojich genetických objavoch.

Šedí, rovnako ako väčšina takýchto mimozemšťanov, komunikujú s ľuďmi výlučne prostredníctvom formy telepatie, ktorá sa nazýva „sugestívna telepatia“, pretože bolo cítiť, že sa prostredníctvom svojej komunikácie snažia viesť rozhovor do konkrétneho bodu.

Inými slovami, mali program a nikdy ste nevedeli, či ste iba pešiakom, alebo či sú vaše myšlienky naozaj vaše. Myslím si, že preto im Fifteen nedôveroval. Veril, že komunikáciu využívajú na to, aby slúžili ich vlastným záujmom, namiesto aby ich zdieľali. Z dôvodu tejto nedôvery Fifteen odmietol uzavrieť akékoľvek spojenectvo, alebo PTT, ktoré je vlastné našim aktivitám v ACIO, alebo Labyrinth Group.

Anne: Vedeli Šedí o Labyrintovej skupine?

Dr. Anderson: nemyslím si. Boli všeobecne presvedčení, že ľudia nie sú natoľko inteligentní, aby skryli svoje programy. Podľa našich štúdií mali Šedí mylnú predstavu o svojej bezpečnosti tým, že nesprávne vyhodnotili slabosti svojho nepriateľa. Nehovorím, že sme boli nepriatelia, ale nikdy sme im neverili – o čom nepochybne vedeli. Vedeli tiež, že ACIO vlastní technológie a mysle nadradené väčšine zemskej populácie a má k nim minimálny rešpekt; naše schopnosti ich možno aj trochu vystrašili.

Nikdy sme im však neukázali naše základné technológie ani sme im nehovorili do hĺbky o kozmológii, alebo o našich nových fyzikálnych zákonoch. Očividne sa zaujímali o naše spravodajské databázy a to bola ich priorita v ACIO. Fifteen bol ich hlavným rozhraním, pretože v ňom cítili inteligenciu porovnateľnú s ich. Šedí ho považovali za generálneho riaditeľa našej planéty.

Anne: Ako sa z Fifteen stal vedúci ACIO a Maze Group?

Dr. Anderson: Bol riaditeľom výskumu v roku 1958, keď Corteum prvýkrát prišlo do ACIO. Z jeho úlohy malo zmysel, že bol zodpovedný za vyhodnotenie ich technológie a preukázanie ich hodnoty pre ACIO. Corteum si ho okamžite zamiloval a jedným z prvých rozhodnutí Fifteen bolo použiť na neho Corteumov spravodajský urýchľovač .

Po asi troch mesiacoch experimentovania, v ktorom väčšina chýbala v správach, ktoré odovzdal výkonnému riaditeľovi ACIO, bol Fifteen uchvátený obrovskou víziou, ako vytvoriť BST. (Technológia čistého štítu). Výkonného riaditeľa vystrašila intenzita programu BST od Fifteen a mal pocit, že príliš veľa zdrojov ACIO presmeruje na sporný program.

Ale Fifteen bol taký vzpurný, že pri vytváraní Labyrintovej skupiny požiadal o pomoc Corteum. Corteum sa zaujímalo o BST z rovnakých dôvodov ako Fifteen. Kľúč k slobode, ako sa mu niekedy hovorilo, bol úplne prvým programom Labyrintovej skupiny ; Corteum a Fifteen boli jeho úplne prvými členmi.

Počas nasledujúcich niekoľkých rokov Fifteen vybral najlepších vedcov ACIO na testovanie programu urýchľovača inteligencie podobného tomu, ktorý testoval, so zámerom vytvoriť skupinu vedcov, ktorí by v spolupráci s Corteumom mohli úspešne vymyslieť BST.

Podľa Fifteen bolo ACIO príliš pod kontrolou NSA, ktorá mala zase príliš nezrelých vodcov na to, aby niesli zodpovednosť za vývoj technológií, ktoré by boli vyvinuté ako dôsledok Labyrintovej skupiny. Fifteen preto plánoval, že prevezme kontrolu nad ACIO, a pomohli mu jeho noví regrúti. Tieto udalosti sa stali pár rokov predtým, ako som prišiel na ACIO ako študent a stážista.

Môj nevlastný otec veľmi podporil program Fifteen a pomohol mu stať sa výkonným riaditeľom ACIO. Tento prechod priniesol obdobie nestability, ale asi po roku mal Fifteen úplnú kontrolu nad programami ACIO a Maze Group. Keď som už skôr povedal, že bol považovaný za generálneho riaditeľa planéty, no presne tým je.

Zo všetkých mimozemšťanov, ktorí spolupracujú s ľudstvom, iba Corteum chápe úlohu Fifteen. Má jedinečnú víziu vecí v tom zmysle, že vedie priamo k vytvoreniu BST, a pristupuje k ľudským a technologickým prvkom nevyhnutným pre jeho vznik.

Anne: Čo robí BST tak nevyhnutným pre Fifteen a Labyrinth Group?

Dr. Anderson: ACIO má prístup k mnohým starodávnym textom, ktoré obsahujú proroctvá o Zemi. Boli v minulých storočiach našou sieťou tajných organizácií, ktorej sme súčasťou. Tieto starodávne texty nie sú známe akademickým inštitúciám, médiám ani spoločnosti; bravúrne zobrazujú 21. storočie. Fifteen sa o textoch dozvedel už na začiatku, keď sa stal riaditeľom výskumu v ACIO, čím vzbudil svoju túžbu vytvoriť BST.

2. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 84
  Svedectvo Phila Schneidera o utajovaných projektoch pred jeho vraždou - (1)Závoj tajomstva sa postupne dvíha. Od začiatku osemdesiatych rokov sa objavil fenomén, ktorý bol nepovšimnutý médiami: nástup svedkov, a teda svedectiev, ktoré sú v oblasti sprisahania a štúdia fenoménu UFO. Jeden za druhým, vyšší dôstojníci americkej armády (letectvo, námorníctvo, armáda), muži, ktorí pracovali pre rôzne spravodajské služby (CIA, NSA, DIA,…
  Tags: v, a, na, sa, som, že, ako, to, o, tajné
 • 83
  Tajná vesmírna vojna a obchodovanie s ľuďmi (2)Časť 2 Ako by sa mohol proces zverejnenia odohrať v blízkej budúcnosti, skládky dokumentov, ako napríklad súbory Wikileaks / Snowden NSA; ozve sa viac oznamovateľov; poprední svetoví lídri pôsobiaci v kľúčových otázkach; viac pozorovaní Aliancie Sfér alebo vylodenie mimozemských lodí SSP alebo nejaký iný proces? Corey: Momentálne prebieha veľká dezinformačná vojna, na ktorú…
  Tags: a, sa, na, že, v, to, som, tajné
 • 83
  Svedectvo zasvätenca Jamissona Nerudu: Spúšťače vedomia (8)8. ČASŤ Anne: Prečo? Mám na mysli, že ak majú ACIO a Labyrinth Group toľko peňazí ... prečo pracovať s týmito organizáciami? Dr. Anderson: Po prvé, nie sú škodlivé. Tieto organizácie pozostávajú zo vzdelaných elitárov, ktorí sú možno absorbovaní samými sebou, ale nie zlí. Vidia svet ako biologický experiment, kde prežijú najschopnejší, mocným…
  Tags: a, to, sa, že, som, v, ako, na, ich, s
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK