Svedectvo zasvätenca Jamissona Nerudu: Spúšťače vedomia (3)

10/05/2021

3. ČASŤ

Anne: Jednou z vecí, ktoré mi pripadali čudné, po tom, čo som videla obrázky obrazov v komorách, bola podobnosť medzi nimi. Jasne ich namaľoval ten istý umelec … alebo myslím, že skupina umelcov. Ale keď si spomeniem na časovú kapsulu, myslela by som si, že by bola zahrnutá rozmanitá skupina umeleckých foriem so sortimentom rôznych umelcov predstavujúcich rôzne trendy atď. a v tomto prípade to tak nie je. Čo si myslíte?

Dr. Anderson: Nemyslím si, že ich motiváciou bolo povedať nám o svojich umelcoch, alebo o rozmanitosti ich umeleckej kultúry. Myslím si, že ich zámer sleduje pôvodnú funkciu umenia, ktorou je forma komunikácie a následne ako druh cestovania v čase, alebo pohybu mimo uvedomovania si tela.

Kontinuita 23 obrazov vnímaných ako celok sa javí ako výzva pre vedomie pozorovateľa, aby šiel úplne v ústrety Tvorcom krídel. Akoby to boli dvere. Sám som to zažil.

Maľby sú vo svojich farbách neskutočne žiarivé. Naozaj si neviete predstaviť, aký dopad na vás majú, keď ich skutočne vidíte. Najmä po ukončení ich čistenia a obnovy. Ale aj keď boli prvýkrát objavené bez spracovania, bolo fascinujúce, aké žiarivé a jasné boli ich farby po 1150 rokoch.

Mnohokrát tí z nás, ktorí sme mali na starosti obnovu a inventarizáciu tohto miesta, sedeli v izbách a pozerali sa na tieto obrazy. Znova a znova som to robil celé hodiny, len som nechal oči blúdiť maľbou a predstavoval si umelcovu myseľ a to, čo sa snažil komunikovať. Bol to veľmi, veľmi silný zážitok … Ako nič, čo som predtým nezažil.

Anne: Myslím, že by ma to trochu vydesilo.

Dr. Anderson: Ja sa len smejem, pretože som mal takúto skúsenosť. Jednej noci po dlhom dni práce v komorách s artefaktmi som bol na mieste posledný. Bol som tak zahĺbený do toho, čo robím, až som si spomenul, že som pri odchode chcel aktivovať bezpečnostný systém. Uplynulo asi pol hodiny a nakoniec som si uvedomil, že som v časovej kapsule úplne sám …

To ticho bolo neuveriteľné. Prešiel som chodbou, ktorá spájala všetky miestnosti a začal som pociťovať ohromujúcu prítomnosť. Kedykoľvek som chcel prejsť okolo jednej zo spální, očakával som, že z maľby na mňa niečo vyskočí. Doslova vyzerali ako živé. Naša prenosná halogénová žiarovka bola naozaj vysoko kvalitná a každá izba bola vybavená rovnakými. Keď som dorazil na koniec chodby – ktorú sme nazvali točité schodisko – a nazrel som do komory 2, zreteľne som uvidel pohyb a vyskočil som, myslím, že nie zo strachu, ale od vzrušenia, aj keď som sa trocha aj bál. Ale tento pohyb bol iba rozmazaný obraz niečoho, čo vychádzalo z farby a rozpúšťalo sa vo vzduchu …

Anne: Čo to bolo? Bol to človek?

Dr. Anderson: Nevidel som to dosť jasne, aby som vám povedal, čo to bolo, ale teraz, keď som mal niekoľko interakcií s Tvorcami krídel, viem, že to boli oni. Tieto obrazy nejako použili, aby sa objavili v našej dobe. Hneď po tejto skúsenosti som začal teoretizovať, že obrazy sú nakoniec dvere, ktoré umožňujú cestovanie v čase, alebo niečo podobné.

Anne: Môže to znieť zvláštne, ale ako viete, že to nebol žart? Že to niekto, alebo skupina nevytvorili, aby to vyzeralo ako mimozemšťania, alebo kapsula budúcej doby len kvôli hre s vašim rozumom?

Dr. Anderson: Jediné, čo považujeme za samozrejmé, je, že nejde o žart. Miesto „Ancient Arrow“ pozostáva z gigantického balvanu, ktorý bol doslova vytesaný v podobe točitého schodiska slúžiaceho každých 30 metrov inej komore – presnejšie 23. Na vybudovanie celej štruktúry by bola potrebná neuveriteľná technológia.

Presne sme datovali vznik obrazov v komorách a definitívne sa určilo, že to bude v 9. storočí, a sme si istí, že vtedy na to neexistovala žiadna technológia.

Anne: Nesnažím sa vám protirečiť … Ale ak tieto artefakty skutočne pochádzajú z našej budúcnosti pred 750 rokmi, zdá sa to také čudné, že boli pochované v obrovskej skalnej štruktúre uprostred ničoho … eštek tomu v Novom Mexiku. A je tiež zvláštne, že vykonali celú túto prácu, aby bolo tak ťažké prísť na to, čo sa to sakra snažia povedať. Viete, čo mám na mysli?

Dr. Anderson: Áno, rozumiem a vaše otázky neberiem ako kontroverzné. Ide mi však o to, že táto časová kapsula, alebo ako to nazvete, je skutočne zbierkou skutočných predmetov a tieto objekty nezodpovedajú ani rovnakému časovému obdobiu. Napríklad, ak boli obrazy vytvorené asi pred 1150 rokmi, artefakty nereagujú ani na naše uhlíkové datovanie a biochemické analýzy.

Aby to nebolo jednoduché, piktogramy, ktoré sme tam začali objavovať, boli datované pred 50 rokmi a mohli byť vyrobené aj rok, mesiac predtým. Miesto nie je objavené. Tieto objekty sú nepochybne záhadou, ale nie sú pre mňa vtipom. Skutočnou otázkou je identita Tvorcov Krídel, ako ich tieto objekty reprezentujú – budúci aspekt ľudstva, alebo mimozemská rasa, ktorá navštívila Zem okolo roku 850 n. L.

Anne: Dobre, povedzme, že to nie je vtip. Tak mi povedzte, prečo ste tak presvedčený, že je to časová kapsula? Zdá sa mi, že by to mohol byť skôr komunikačný proces … Alebo možno vzdelávací nástroj, alebo niečo podobné. Prečo časová kapsula?

Dr. Anderson: Čiastočne preto, lebo sa zdalo, že jeho tvorcovia sa s nami chcú podeliť o svoju kultúru. Keď sme začali prvé skenovania náleziska Ancient Arrow, cítili sme, že všetko vo vnútri komôr je mimozemské. Spočiatku sme boli presvedčení, že sa jedná o ET, a dokonca sme zvažovali možnosť, že tieto položky nechali za sebou, aby si ich mohli vyzdvihnúť neskôr….

Anne: Ako nejaký ET sklad?

Dr. Anderson: Áno, niekoľko obrazov však zobrazovalo ľudí a hlinené krajiny – konkrétne oblasť planéty v severnom Novom Mexiku. Nám sa teda zdalo menej pravdepodobné, že išlo o mimozemskú rasu.

Videli sme tiež dôkazy, že došlo k interakciám s predchodcami Navahov a možno aj s indiánskymi kmeňmi Hopi, dnes známymi ako Anasazi Indians.

A opäť to bolo odvodené z obrazov … Čo boli spočiatku jediné svedectvá, ktoré sme mohli interpretovať. Ako si pamätám, mali sme celkovo 47 možných scenárov, ktoré sme študovali.

Najpravdepodobnejším scenárom – klasifikovaným našimi počítačovými systémami – bol ten, že „Ancient Arrow“ predstavovala mimozemskú rasu, ktorá po sebe zanechala ekvivalent múzea, ktoré svedčí o ich interakciách s indiánmi Anasazi.

Náš druhý najpravdepodobnejší scenár bol, že stránka predstavovala časovú kapsulu, ktorú zanechala budúca verzia Labyrintovej skupiny .

Anne: Je to pre mňa stále čudné … Prečo ste si mysleli, že ide o budúcu verziu labyrintovej skupiny?

Dr. Anderson: Labyrinth Group používa ako identifikačný symbol 3 sústredné kruhy obklopujúce guľu.

V ich obrazoch bolo veľa popisov tohto symbolu. Nám, ktorí sme objavili túto stránku, sa zdala skutočne jedinečná …Je to doslova, akoby sme boli vedení na túto stránku. A pamätajte, že Fifteen si bol veľmi istý v budúcnosť labyrintovej skupiny, že vyvinie BST, a vedel, že budúca verzia lab. skupiny by nejako nadviazala kontakt. Išlo len o to, kedy a ako.

Anne: Viem, že musím znieť ako najväčší skeptik, akého ste kedy stretli, ale to ešte neznamená, že je to časová kapsula.

Dr. Anderson: Nehovorím, že sa mýlite. Hovorím vám iba to, ako je to oficiálne zaradené do labyrintovej skupiny. Môže to mať veľmi veľa významov a účelov. Som všetko pre to prvé a verím, že je to viac ako časová kapsula, aj keď si myslím, že je v tom aj tento prvok.

Anne: Čo si teda myslíte, že je primárnym cieľom?

Dr. Anderson: Ak vezmete Tvorcov krídel ako nominálnu hodnotu, inými slovami, definíciu, ktorú sami Tvorcovia krídel dávajú, hovoria, že je to časová kapsula, ktorá pomôže podporiť rozvoj globálnej kultúry.

Tvrdia, že nejako, keď sa sedem časových kapsúl objaví, poslúžia ako komunikačný most medzi dnešnými ľuďmi a ich budúcimi osobnosťami.

Anne: Čítala som poznámky, ktoré napísal Dr. Sauthers, a pamätám si tiež jeho výroky, ale globálna kultúra sa zdá byť taká nepravdepodobná … Takmer nemožná. A mimochodom, ako by sa dali tieto artefakty nájdené v lokalite „Ancient Arrow“ použiť na vybudovanie globálnej kultúry? To sa mi zdá trochu naivné.

Dr. Anderson: Všetko, čo vám môžem povedať, je, že sa to týka internetu a novej komunikačnej technológie, ktorú Tvorcovia krídel nazývajú OLIN alebo One Language Intelligent Network: inteligentná komunikačná sieť. Ak si prečítate slovník, ktorý som vám zanechal, uvidíte, že sa na neho odkazuje.

Tvorcovia krídel sa zdajú byť presvedčení, že technológia spoločnosti OLIN pomôže vytvoriť globálnu kultúru na internete. Tieto slová zodpovedajú proroctvám, ktoré Labyrinth Group datuje viac ako 1 500 rokov pred nami.Popísaná technológia sa samozrejme nenazvala OLIN, ale pred stáročiami sa predpovedala predstava globálnej kultúry a jednotnej vlády.

Anne: To je to, čo zosnulý George Bush zvykol nazývať Nový svetový poriadok, však?

Dr. Anderson: Áno, ale boli tu ďalší 4 prezidenti, ktorí si boli vedomí tohto konceptu.

Anne: Čo by prinútilo obyvateľov celého sveta rozhodnúť sa, aby sa spojili pod jednu vládu, alebo aby aspoň vytvorili svetovú kultúru … Na čom záleží? Neviem si predstaviť, že by sa to stalo … Nie v mojom živote.

Dr. Anderson: Po dohode s výrobcami krídel sa to stane prostredníctvom elektronickej ekonomiky, a potom prostredníctvom internetovej technologickej platformy OLIN. A prostredníctvom tejto globálnej siete bude globalizovaný vzdelávací a zábavný obsah. Je to základ globálnej kultúry s jednotným obchodom, obsahom a komunitami. Len čo budú tieto infraštruktúry zavedené, bude sa treba riadiť touto infraštruktúrou.

Organizácia Spojených národov je logicky určenou organizáciou pre takúto úlohu. Pokiaľ národy sveta umožnia elektronickú digitalizáciu hospodárstva a využijú technologickú platformu OLIN, bude prakticky zaručené, že sa objaví svetová vláda a svetová kultúra.

Anne: A ako ste povedali minulú noc, má sa to stať v roku 2018?

Dr. Anderson: Podľa tohto proroctva sa v OSN konajú prvé voľby za zjednotenú svetovú vládu. Nebude to všemocný centralizovaný orgán, ale skôr všeobecné, globálne politické rozhodnutie a výkonná organizácia pre záležitosti, ktoré všeobecne ovplyvňujú svet.

Témy ako znečistenie, globálne otepľovanie, spory o hranice, cestovanie vesmírom, terorizmus, obchod, modernizácia technológie OLIN a technológia prenosu všeobecných programov.

Anne: Čo sa teda stane s národnou zvrchovanosťou v tejto novej úlohe OSN?

Dr. Anderson: Chcem odpovedať na vašu otázku vo forme špekulatívnej odpovede, ale som si tiež vedomý, že ste ma na začiatku tohto rozhovoru požiadali, aby som vám pripomenul, či idete mimo tému. Čo by ste rada…

Anne: Nie, máte úplnú pravdu. Prepáčte. Späť k našim artefaktom … Aký bol stav náleziska, keď ste tam vstúpili prvýkrát … Alebo ešte lepšie, prečo ste neopísali svoj prvý záznam na webe?

Dr. Anderson: Bol som jedným z piatich z ACIO, ktorí sa vydali na cestu do Nového Mexika, aby preskúmali túto lokalitu potom, čo bolo podozrenie, že má potenciálne dôsledky pre ET. Nikto z nás v tejto chvíli nevedel, že to nás dovedie k záveru, že miesto „Ancient Arrow“ sa stane takým dôležitým nálezom.

Jediným skutočným náznakom, ktorý sme mali, bol artefakt, ktorý sa našiel neďaleko, z ktorého sa neskôr stal portál vstupu do časovej kapsuly. Bol to tento artefakt, ktorý dostal projekt pod kontrolu ACIO, pretože NSA považoval objekt za pôvodný v ET.

Anne: Čo konkrétne viedlo NSA k záveru, že objekt bol mimozemský?

Dr. Anderson: Rovnako ako všetky ostatné artefakty, nevykazoval žiadnu odpoveď na uhlíkové datovacie skeny a mal zvláštne znaky / symboly, ktoré akoby pochádzali z iného sveta.

Bol to čistý kompozit titánu a berýlia, ktorý, ako možno viete, je mimoriadne vzácny. Možno najdôležitejšie je, že neexistoval žiadny zrejmý spôsob, ako aktivovať objekt, aby sa získal prístup k jeho vnútorným ovládacím prvkom. Jeho vnútro bolo nepriepustné pre rôzne spektrálne analýzy – ani jednoduché röntgenové lúče neboli schopné preniknúť do objektu.

V skutočnosti bol tento objekt v podstate odovzdaný ACIO, ktorý sa domnieval, že má pôvod u ET, a potom sa pokračovalo v skúmaní oblasti, kde bol nájdený. Urobili sme to už bez výsledkov, ale pri ďalšej návšteve sme mohli objekt použiť, pretože jeden z našich vedcov – úplnou náhodou – prišiel na to, ako objekt aktivovať. Chceli sme zistiť, aké následky by to malo, keby sme ho aktivovali v oblasti, kde sa našiel.

Anne: Je to artefakt, z ktorého ste mi ukázali fotografie?

Dr. Anderson: Áno

Anne: Prečo ste si mysleli, že je dôležité aktivovať ho tam, kde sa našiel?

Dr. Anderson: Pretože podľa nášho názoru to bola forma kompasu, alebo majáka. Neboli sme si istí, ale v laboratóriu sme nedokázali určiť nijaké funkčné ciele, takže sa to zdalo ako logický experiment, ktorý sledoval výkon zariadenia v zóne objavenia. Bolo to prvýkrát, čo som bol pozvaný na nálezisko. Keď sa vrátim k môjmu príbehu, prieskumný tím ACIO uvažoval o tom, ako pomocou zariadenia zistiť prístup do útrob kaňonového útesu, kde bola ukrytá časová kapsula.

Keď bolo zariadenie aktivované, zdalo sa, že prenáša myšlienkové vlny, alebo mentálne obrazy tam, kam chce. Vedúci nášho tímu ako jediný držal zariadenie, keď bolo prvýkrát aktivované mimo pracoviska, a okamžite začal vidieť zábery, ktoré ho viedli do kavernóznej stavby vzdialenej 20 – 30 metrov. Vo vnútri jednej z trhlín v útesoch kaňona.

Anne: Zdá sa trochu čudné, že ste našli vnútro náleziska pomocou toho objektu, ktorý ste spomenuli… Myslím, nezdá sa byť príliš ľahké nájsť túto vec mimo vstupu náleziska, a potom sa nechať viesť kam smeruje ? Nebol tam už vchod, alebo ste si museli vystreliť cestu dynamitom, aby ste sa dostali dovnútra?

Dr. Anderson: Vedúca cesta vo vnútri bola dômyselne skrytá za prírodnou jaskyňou, ktorá bola po jej pravej strane dobre ukrytá kríkmi. Táto jaskyňa bola hlboká asi 25 metrov a viedla dovnútra kaňonového útesu.

Predpokladali sme, že ide o indický dom, alebo niečo, čo bolo opustené už dávno. Ku koncu jaskyne sa nachádzala malá komora, ktorá vyčnievala do strany, a vzadu v tejto komore bola na zemi obrovská plochá skala … Možno 2,50 metra do šírky a hrúbky 20 centimetrov. Zariadenie/artefakt, ktorý sa predtým našiel, vysielalo mentálne obrazy nášmu vedúcemu tímu, presvedčilo ho a viedlo k tejto plochej skale. Snažili sme sa balvan odstrániť, ale bolo zrejmé, že je príliš ťažký na to, aby sme ním piati vôbec pohli. Nakoniec na druhý deň sme sa vrátili na miesto s krompáčmi, rydlami a začali sme s namáhavou úlohou rozbiť skalu …

Anne: Takže ste boli presvedčení, že pod skalou niečo je?

Dr. Anderson: Mysleli sme si, že existuje dôvod, prečo zariadenie poslalo nášmu šéfovi taký jasný obraz o tej plochej skale v zadnej časti tejto jaskyne. Zdalo sa logické, že zariadenie – ak to bol nejaký maják – by nás mohlo doviesť k niečomu, čo bolo navrhnuté, aby nám to pomohlo nájsť.

Asi po dvoch hodinách demolovania balvanu sme ho nakoniec rozbili na kúsky dosť malé na to, aby sme zistili, že pod ním skutočne je tunel. Tunel mal tvar „J“ a mal priemer asi 1 meter. Všetci sme zasa vkĺzli do tunela, aby sme sa ocitli pri vstupe do točitého schodiska.

Anne: Takže ste tam boli tí piati … Keď ste so svojimi fakľami skúmali okolie tohto točitého schodiska, čo vám v tejto chvíli prišlo na myseľ?

Dr. Anderson: Všetci sme boli tiež veľmi nadšení a mali sme obavy. Mysleli sme si, že nájdeme ET stavbu, a boli sme si napoly vedomí, že to mohla byť obývaná stavba. Zariadenie začalo vydávať zvuk s frekvenciou, ktorá sa neustále zvyšovala, keď sme postupovali tunelom, a ktorý stíchol, keď sme dorazili pred prvú komoru … akoby bola jeho misia splnená.

4. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Svedectvo zasvätenca Jamissona Nerudu: Spúšťače vedomia (6)6. ČASŤ Anne: Zatiaľ sa chcem vrátiť k Tvorcom krídel. Čo si myslí Corteum o časovej kapsule Tvorcov krídel, myslím, že už videli všetko? Dr. Anderson: Áno, boli zapojení od začiatku. Corteum je neoddeliteľnou súčasťou Labyrinth Group ako každý jej ľudský člen, takže pred nimi nie je nič skryté. Hlavné jadro…
  Tags: a, je, to, sa, na, že, v, anne, anderson, dr
 • 92
  Svedectvo zasvätenca Jamissona Nerudu: Spúšťače vedomia (4)4. ČASŤ Anne: A celé to bolo vytesané zo skaly? Dr. Anderson: Bolo to úplné dielo ruky človeka ... alebo cudzej ruky .... a vedeli sme to priamo z prechodového tunela. Bolo to ako narodiť sa do úplne nového sveta. Bolo absolútne ticho, vzduch bol chladný bez toho, aby bol nepríjemne chladný. Po živote…
  Tags: a, že, sa, to, v, je, som, ako, na, anne
 • 88
  Svedectvo zasvätenca Jamissona Nerudu: Cestovanie v čase (4)4. ČASŤ Anne: Takže všetky vlády na svete sú manipulované touto tajnou sieťou organizácií. Čo sú to za organizácie? Spomenuli ste niekoľko, ale aké sú ďalšie? Je medzi nimi aj mafia? Dr. Anderson: Väčšinu z nich by som mohol vymenovať, ale na aký účel? Väčšina z vás by žiadnu nespoznala, alebo na ne nenašla…
  Tags: a, je, sa, v, to, že, na, ako, anne, anderson
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK