Svedectvo zasvätenca Jamissona Nerudu: Spúšťače vedomia (8)

15/05/2021

8. ČASŤ

Anne: Prečo? Mám na mysli, že ak majú ACIO a Labyrinth Group toľko peňazí … prečo pracovať s týmito organizáciami?

Dr. Anderson: Po prvé, nie sú škodlivé. Tieto organizácie pozostávajú zo vzdelaných elitárov, ktorí sú možno absorbovaní samými sebou, ale nie zlí. Vidia svet ako biologický experiment, kde prežijú najschopnejší, mocným sa darí a kontrola je tajná. Radi majú kontrolu nad touto skúsenosťou.

Drogy majú pod konečnou kontrolou, ale nie pre nejaký druh uctievania alebo uspokojenia ega, ale pre skutočnú istotu, že si myslia, že sú najlepšími v prijímaní politických rozhodnutí, ktoré ovplyvnia svet, ekonomiku a bezpečnosť.

Nemýľte si to však so škodlivými úmyslami. Nie je to nevyhnutne jedna vec. Toto je hra, ktorú si vybrali. Skutočnosť, že zarábajú neuveriteľné sumy peňazí, je iba súčasťou hry, ale to je dôvod, prečo sedia na sedadle vodiča globálnej ekonomiky … Chcú len chrániť svoj spôsob života ako ktokoľvek iný. Sú v konečnom dôsledku v pozícii, keď to môžu urobiť. Svoju bezpečnosť odvodzujú z toho, že sú na vrchole ekonomického potravinového reťazca.

Anne: Ale manipulujú ľuďmi a nechávajú si informácie pre seba, ak to nie je škodlivé, čo to je?

Dr. Anderson: Podľa vašej definície je naša národná vláda, naša miestna vláda, prakticky každý podnik a organizácia zlá. S informáciami narába a schováva ich každý. Vlády, organizácie a jednotlivci.

Anne: Prekrúcate moje slová. Je to podľa stupňa, že? Myslím tým, že jedna vec je, keď vám nepoviem svoju skutočnú farbu vlasov, a druhá, ak v rámci tejto tajnej siete neposkytujem informácie o tom, ako manipulujem s globálnou ekonomikou. Je to úplne v inom meradle. Nemôžete ich porovnávať. Stále si myslím, že je škodlivé, keď organizácie manipulujú a kontrolujú veci pre svoj vlastný prospech.

Dr. Anderson: Verte mi, nemám v úmysle brániť tieto organizácie, ale musíte to pochopiť, pretože je to dôležité a môže to na vás v nasledujúcich dňoch pôsobiť. Táto tajná sieť mocných organizácií je viac v súlade s cieľmi Labyrinth Group ako s našimi svetovými vládami a najmä s našimi vojenskými vodcami. Ak sa niečoho obávate, bolo by lepšie, keby ste sa viac trápili s administratívou, Kongresom a ministerstvom obrany … Nielen v USA, ale v každej krajine.

Anne: Ako to môžete povedať? Chcete mi povedať, že naša vláda a vojenskí vodcovia nám tajne robia zle a tieto manipulatívne organizácie sa nám snažia pomôcť?

Dr. Anderson: Hovorím, že vedenie v komunite svetových národov je neschopné a dá sa kúpiť za dolár. A nie je to tajná sieť, o ktorej som hovoril predtým, ktorá manipuluje našu vládu a velenie našich vojenských vodcov, aby investovali obrovské množstvo peňazí do deštruktívnych síl, ako sú jadrové alebo biologické bomby. O tom rozhodujú sami. Organizácie, o ktorých hovorím, sú opakom tohto vojenského vývoja, pretože to vnáša do ich modelov kontroly hospodárskeho a sociálneho poriadku určitú neistotu.

Politickí a vojenskí vodcovia sú jediní, ktorí investujú čas, energiu a peniaze do zbraní hromadného ničenia, a pokiaľ to možno považovať za zlomyseľné, je to tak.

Anne: Dobre, vidím váš názor. Ale naznačujete, že tieto tajné organizácie by sa nás pokúsili zabiť, keby sme to všetko zverejnili a distribuovali? Stále nevidím, čo ich robí takými čestnými.

Dr. Anderson: Nemyslím si, že sa zaujímate o tieto tajné organizácie. Neviete dosť na to, aby ste boli pre nich nebezpečná. Okrem toho vyňuchajú zvedavých novinárov, ktorí sa ich snažia odhaliť. Žiadni neboli výrazne úspešní. Napísali sa o nich desiatky kníh. Nebudú vás teda obťažovať. Ich záujem bude spočívať len na mne. To je jeden z dôvodov, prečo som v tom, čo vám hovorím, opatrný. Viem, že prečítajú tieto prepisy rovnako ako NSA, CIA, ACIO a celá Labyrinth Group.

Umožňujem vám zaznamenávať tieto rozhovory, pretože viem, kto bude počuť tieto slová, a chcem, aby vedeli presne, čo som zdieľal s vami a prostredníctvom vás s ostatnými. Nerobím hodnotný úsudok o tom, či sú tieto tajné organizácie čestné, alebo nie. Len poznamenávam, že nie sú jediní, ktorí zbytočne míňajú obrovské peniaze a intelektuálny kapitál na zbrane hromadného ničenia. Podľa môjho názoru sú nepochybne kompetentní vládnuť viac ako naši vojenskí a politickí vodcovia.

Anne: Stále to nechápem, ak sú Labyrinth Group, ACIO a táto tajná sieť organizácií také čestné a benevolentné, prečo sa bojíte o život? A prečo sa pred verejnosťou skrývajú ako šváby?

Dr. Anderson: Aby som odpovedal na vašu prvú otázku, bojím sa o život, pretože viem o informáciách, ktoré by mohli spôsobiť nenapraviteľné škody rôznym tajným organizáciám … Aj keď to nemám v úmysle.

Anne: Ale len preto, že viete tieto veci, budú vás prenasledovať a chcieť zabiť? Zdajú sa mi ako super skupinka, určite nie zlá …(irónia)

Dr. Anderson: Pamätajte … Sú hladní po moci, po kontrole. Neradi sa zbavujú niekoho, kto by mohol spôsobiť potenciálne škody. Keby som chcel, mohol by som ich zničiť. Viem toľko o ich počítačových algoritmoch, ako aj o ich technológii kódovania.

Anne: Ale ako by ste sa chceli dostať k ich systému, zdá sa mi, že by ste sa dostali do veľkého nebezpečenstva, keby ste sa o to pokúsili.

Dr. Anderson: Nepotrebujem ísť do ich systému, aby som spôsobil škodu, musím ísť do ich systému, aby som zabránil poškodeniu. Pozvú ma do svojho systému.

Anne: Nerozumiem …

Dr. Anderson: Keď som vyvíjal systém prvýkrát, boli vyvinuté určité algoritmy oneskorenia, ktoré sa vyskytli v konkrétnych časoch, a pokiaľ nebudú udržané, program sa v podstate sám zničí. Niečo, čo si tieto organizácie nemôžu dovoliť.

Anne: Prečo s tým boli v poriadku?

Dr. Anderson: Je to súčasť práv, ktoré skupina Labyrinth Group odníma svojim klientom. A čo je dôležitejšie, zaisťuje, že naše technológie – aj v zriedenom stave – sú implementované s našou radosťou a nie sú unesené. Mám prístupové kódy k tomuto systému a kódový kľúč na vykonávanie prevencie a údržby, aby sa zabránilo zničeniu programu. Uistil som sa, že som jediný človek, ktorý o tom vie.

Anne: poviete mi, že so všetkou touto fotografickou vizuálnou pamäťou, ktorá existuje na chodbách labyrintu, že vy jediný poznáte kódy?

Dr. Anderson: Nehlásil som presne tie správne čísla, keď som naposledy aktualizoval ich systém … Takže áno, som jediný, kto vie správny kód. Naplánoval som to, aby som zaistil svoju bezpečnosť …

Anne: Ale so všetkými týmito géniami Labyrinth Group, hovoríte mi, že nemôžu vyriešiť tento problém sami?

Dr. Anderson: Nie bez ohromného množstva času … čo je niečo, čo Fifteen nebude robiť. Je to príliš drahé a veľké rozptýlenie pre výskum BST.

Anne: Už o tom vedia?

Dr. Anderson: Áno, informoval som ich krátko po mojom odchode.

Anne: Musia byť naštvaní.

Dr. Anderson: Nebol to príjemný rozhovor.

Anne: Myslela som na všetky tieto vymyslené technológie, ktoré Labyrinth Group má, ale niečomu nerozumiem. Ako ich vyrábate? Myslím, že INTEL ich asi nestavia, však?

Dr. Anderson: Presne tak. Na tejto planéte nie je nikto, kto by bol schopný tieto technológie vyrobiť. Všetky sú založené na technológii Corteum – čo je asi 150 generácií pred našimi najlepšími výpočtovými technológiami tu na Zemi. Napríklad projekt LERM využíval iba vnútornú technológiu v rade 200 rôznych technológií, a to bola nepodstatná súčasť projektu …

Anne: Čo to bolo?

Dr. Andersona: Je to derivát technológie laserovej telemetrie, ktorú ACIO vyvinulo asi pred 20 rokmi, ale splnil konkrétnu potrebu projektu LERM, pretože bol založený na analogických protokoloch, ktoré boli potrebné pre aplikáciu v tejto konkrétnej časti experimentu.

Anne: Takže Corteum vyrába všetko to, čo navrhuje Labyrinth Group. Čo ak sa Corteum z nejakého dôvodu zrazu rozhodne nezdieľať tieto technológie? Prestala by existovať Labyrinth Group?

Dr. Anderson: Možno. Ale Fifteen je vynaliezavý a má pripravené nejaké nepredvídané udalosti, aby zabezpečil, že sa nikdy nič také nestane. Majte na pamäti, že Corteum je prinajhoršom prinajmenšom rovnako motivované ako my vyvíjať túto technológiu, možno aj viac. Majú nesmiernu úctu k Fifteenovi, ako aj pred akýmkoľvek iným ľudským kontingentom v Labyrinth Group.

Napriek tomu, keď sa pôvodne formovala Labyrinth Group , Fifteen rokoval s Corteami o zdieľaní zdrojového kódu pre projekty, ktoré by vyplynuli z výskumu BST. Všetky technologické základne boli skopírované do 2 samostatných výskumných laboratórií. K dispozícii je úplná redundancia až po napájanie.

Anne: Nesnažia sa hlavy týchto rôznych tajných organizácií tlačiť na Fifteen, aby vás našiel … Vďaka svojej technológii vzdialeného pohľadu vás nemôžu ľahko nájsť?

Dr. Anderson: Šéfovia týchto tajných organizácií vedia, že na Fifteen nemá žiadny vplyv. Po prečítaní týchto informácií budú vedieť, že ho budú mať ešte menej. Fifteen a Labyrinth Group navrhli a vyvinuli všetky svoje bezpečnostné systémy. Až do posledného. Vedeli, že musia byť dlžní Labyrinth Group za určité technológie, ktoré im – metaforicky povedané – pomohli stať sa neviditeľnými. Na Fifteen nemožno vyvíjať nátlak. V skutočnosti je to naopak, Fifteen ich môže dostať pod tlak … .. Aj keď si myslím, že to sa nestane nikdy.

Pre Fifteen sú tieto organizácie jednoducho najlepšou alternatívou k našim vládam, aby prevzali kontrolu nad ekonomickými motormi a spoločenskými poriadkami globálnej infraštruktúry. Vďaka tomu s nimi sympatizuje a snaží sa im pomôcť, pokiaľ im môže venovať svoj čas a energiu.

Anne: Ako sa pred nimi skryjete?

Dr. Anderson: Začal som proces dezercie takmer pred 1 rokom. Ako som vám už povedal, systematicky som sa sám začal vyhýbať rušivým bezpečnostným opatreniam ACIO … ktoré zahŕňajú elektronické snímače implantované pod kožu na zadnej strane krku. Týmto zariadeniam som sa účinne vyhýbal, takže budem mať šancu zostať nevystopovateľný, kým nenájdeme rozumné riešenie.

Anne: Myslím, že neexistuje nič, čo by polícia, alebo FBI mohli urobiť, aby vám pomohli?

Dr. Anderson: Každopádne nič, čo by ma zaujímalo.

Anne: Ale čo urobíte, aby ste sa chránili?

Dr. Anderson: Ako by ste si predstavovali, Anne, existujú určité informácie, ktoré s vami nemôžem zdieľať vzhľadom na povahu týchto rozhovorov. Toto je príklad, nemôžem vám povedať viac, ako som vám povedal.

Anne: Môžete zostať dlhšie, stále mám veľa otázok?

Dr. Anderson: Môžem dnes večer zostať tak dlho, ako chcete.

Anne: Perfektné, nemyslím si, že to bude trvať tak dlho. Rada by som sa opäť vrátila k Tvorcom krídel. V skutočnosti väčšinou nie som taká roztržitá. Je to tak, že mi hovoríte veci, ktoré ma vedú stovkami smerov súčasne, a je pre mňa ťažké zostať sústredená. Prepáčte … Dobre, povedzte mi viac o svojich skúsenostiach s Tvorcami krídel. Už ste predtým povedali, že ste mali návštevy u nich … Je to tak?

Dr. Anderson: Myslím, že najlepší spôsob, ako ich opísať, je, že boli ako lucidný sen.

Nakoniec, keď som s nimi prvýkrát komunikoval, zdriemol som si v laboratóriu a náhle som sa zobudil, akoby mi niekto stlačil ruku na plece, aby som sa zobudil, a keď som sa otočil, nebol tam nikto. Pokrčil som plecami, akoby sa mi to snívalo, a vrátil sa späť k svojmu spánku.

Posledná vec, ktorú si pamätám, je prebudenie a videnie 2 svetelných objektov veľkosti človeka s celkovým vzhľadom tela … Aj keď boli príliš jasné na to, aby som ich mohol sledovať priamo…. Takže som si najskôr nebol istý, ako vyzerajú. Svetlo malo kvalitu rytmickej pulzácie a táto pulzácia akoby trénovala moje vlastné vedomie. Bolo to ako … Ako pocit niečoho mimoriadne silného, ​​ale zároveň jemného … Účinok dipólu bol veľmi neobvyklý, nemal som emocionálny strach, ale psychicky som sa necítil v súlade so svojou vierou, akoby som sa mal cítiť vystrašený.

Musel som byť počas tejto skúsenosti v polovedomí, asi 20 sekúnd, a potom som cítil, že moja myseľ je spojená s mysľami týchto bytostí. Povedali mi, že sú Tvorcami krídel, a že vstúpili do môjho času, aby mi pomohli. Zaujímalo ich iba odhalenie ich kódovania, pretože mali pocit, že sa ich časová kapsula dostala do dobrých rúk.

Svoje dokumenty kódovali z dvoch dôvodov: jeden na zaistenie bezpečnosti ich časovej schránky a jej obsahu, a druhý na zabezpečenie toho, že tí, ktorí ju objavili, budú slúžiť účelom Tvorcov krídel, a nie svojim vlastným.

Anne: Takže hovoríte, že cítili, že Labyrinth Group nebude plniť ich želania? Ak je to tak, nemyslím si, že títo Tvorcovia krídel majú hlboký prehľad o Labyrinth Group.

Dr. Anderson: Až na malý odhad. Tvorcovia krídel sú Labyrinth Group…. Iba 750 rokov v našej budúcnosti.

Anne: Robíte si srandu, ako to môže byť?

Dr. Anderson: To je takmer presne to, čo som si vtedy povedal, len to bolo vyjadrené s väčším úžasom. Túto možnosť sme považovali za jednu zo 4 prijateľných hypotéz, nikdy sa však nebrala vážne, pretože sme nikdy nemali žiadny zjavný dôkaz okrem symbolických vyobrazení. Tak či onak, to bolo v zásade to, čo mi chceli oznámiť pri tej prvej vedomej interakcii.

Vybrali si ma, z akýchkoľvek dôvodov, za svojho styčného spolupracovníka a boli zameraní na to, aby mi pomohli dostať ich obsah časovej schránky do verejnej sféry, presnejšie na internet. Bola to podstata ich vzdelávania. Takže keď …

Anne: Stále nechápem, ako môžu reprezentovať Labyrinth Group… Ak majú BST, tak prečo to neposlať ďalej, ako som už povedala? Kde je ich záujem?

Dr. Anderson: Rovnako ako väčšina vecí o BST, aj vy sa musíte oslobodiť od všetkých svojich konvenčných koncepcií o tom, ako sa svet otáča, skôr ako pochopíte podstatu BST. Tvorcovia Krídel sú výsledkom úplne nového vývoja ľudstva. Nie sú časovo obmedzovaní. Sú schopní oddeliť svoje fyzické a nefyzické ja a v konečnom stave cestovať a komunikovať s vertikálnym časom . Nie som si istý, či presne túto formu BST Fifteen má na mysli …Je to skôr ako bilokácia, až na to, že je v rôznych časových obdobiach namiesto vo vesmíre.

V mimozemskom čase môžu znova zhmotniť svoje fyzické telá a interagovať s fyzickým prostredím, ak chcú. Môžu si dokonca vziať predmety so sebou a preniesť ich do mimozemského času, ako to bolo v prípade „Ancient Arrow“. Aby ste však mohli dať BST, alebo niektorý z týchto aspektov každému jednotlivcovi, organizácii alebo vláde, musíte im najskôr úplne porozumieť a mať v nich dôveru. Chce to čas a je to zážitok pozornosti. Vyžaduje tiež testovanie. A myslím si, že to robia Tvorcovia krídel so svojimi časovými kapsulami. Testujú Labyrinth Group a najmä Fifteen, aby zistili, aké sú ich skutočné zámery.

Anne: Viem, že moja otázka bude trochu zmätená, ale Tvorcovia krídel sú v našej budúcnosti o 750 rokov, však?

Dr. Anderson: Áno.

Anne: A v budúcnosti budú predstavovať labyrintovú skupinu, že?

Dr. Anderson: Áno.

Anne: A neveria súčasnému vedeniu Labyrinth Group a / alebo členom v nej.

Dr. Anderson: Zjavne to nestačí na to, aby mohli ďalej odovzdávať svoje technológie.

Anne: Možno preto vložili svoje vedomosti o BST do 7 časových kapsúl a rozptýlili ich do alebo pod skalné útvary, alebo inde. Ale čítala som v poznámke od ACIO … Alebo ste to možno práve vy, kto mi povedal … Že kapsula bude naposledy objavená až v roku 2023 a po prevzatí moci touto nepriateľskou cudzou silou. Nedáva to žiaden zmysel.

Dr. Anderson: Chápem význam vašej otázky. Moje interakcie s Tvorcami krídel na veľa rôznych tém, bohužiaľ, nezašli tak ďaleko. Možno neskôr sa dozviem viac z ich plánov, a to už od volieb v roku 2018 a prevzatia nepriateľských zahraničných síl. Mal som s nimi iba 3 interakcie a všetky 3 boli krátke stretnutia a najmä jednosmerná komunikácia … Komunikujú mi správy.

Anne: Cítim potrebu tento rozhovor ukončiť. Moja myseľ sa prehrieva. Myslím, že keby ste mi práve teraz povedali niečo hlboké, prešlo by mi to cez uši bez stopy. Môžeme sa stretnúť túto stredu znova a možno ešte hovoriť o týchto interakciách, ktoré ste mali s Tvorcami krídel?

Dr. Anderson: Áno, vyhovuje to môjmu harmonogramu.

Anne: Dobre, skončila som na dnes večer.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 92
  Svedectvo zasvätenca Jamissona Nerudu: Cestovanie v čase (4)4. ČASŤ Anne: Takže všetky vlády na svete sú manipulované touto tajnou sieťou organizácií. Čo sú to za organizácie? Spomenuli ste niekoľko, ale aké sú ďalšie? Je medzi nimi aj mafia? Dr. Anderson: Väčšinu z nich by som mohol vymenovať, ale na aký účel? Väčšina z vás by žiadnu nespoznala, alebo na ne nenašla…
  Tags: a, je, sa, v, to, že, na, ako, o, anne
 • 89
  Svedectvo zasvätenca Jamissona Nerudu: Cestovanie v čase (5)5.ČASŤ Anne: Ak má skupina Ak má skupina Maze pripravené štyri zo svojich piatich technológií a čaká len na interaktívnu časť, musí mať vopred pripravené modely scenárov a intervenčné body týkajúce sa spôsobu počítania, ktoré sa postarajú o túto mimozemskú rasu, však? Dr. Anderson: Áno. majú definovaných asi 40 scenárov a…
  Tags: a, je, sa, že, to, na, anne, anderson, o, dr
 • 89
  Svedectvo zasvätenca Jamissona Nerudu: Spúšťače vedomia (4)4. ČASŤ Anne: A celé to bolo vytesané zo skaly? Dr. Anderson: Bolo to úplné dielo ruky človeka ... alebo cudzej ruky .... a vedeli sme to priamo z prechodového tunela. Bolo to ako narodiť sa do úplne nového sveta. Bolo absolútne ticho, vzduch bol chladný bez toho, aby bol nepríjemne chladný. Po živote…
  Tags: a, že, sa, to, v, je, som, ako, na, anne
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK