Švédski odborníci na zdravie: COVID Lockdowny zabili MILIÓNY ľudí

20/03/2021

„V priebehu tejto pandémie som si často želal, aby bol Hans Rosling stále nažive.“ Pre tých, ktorí to nevedia, bol lekárom a profesorom na Karolinska Institutet, ktorí sa osobitne zaujímali o globálne zdravie a rozvoj.

V roku 2012 ho časopis Time vyhlásil za jedného zo 100 najvplyvnejších ľudí na svete. Počas posledných niekoľkých mesiacov svojho života, v roku 2017, napísal vynikajúcu knihu s názvom „ Vedomosť “, ktorá zhrnula väčšinu jeho myslenia a opísal, koľko vecí, ktoré ľudia „vedia“ o svete, je úplne nesprávnych.

Hans Rosling je niečo ako môj hrdina, a keby bol stále nažive, som si istý, že by prispel k vytvoreniu zdravého rozumu v súčasnej situácii. Myslím si, že s jeho globálnym vplyvom by ľudia počúvali …

Dvaja z bývalých kolegov Hansa Roslinga v Karolinska Instituet, profesorka Anna-Mia Ekström a profesor Stefan Swartling Peterson, prešli údajmi z UNICEF a UNAIDS a dospeli k záveru, že v dôsledku obmedzení zomrelo najmenej toľko ľudí v dôsledku obmedzení v boji proti covidu, koľko ich zomrelo priamo na covid.“

Vyššie uvedený citát pochádza od švédskeho lekára Sebastiana Rushwortha. Pri čítaní jeho nedávneho príspevku na blogu som narazil na skutočnosť, že ako vidíte vyššie, dvaja z bývalých kolegov Hansa Roslinga z Karolinska Instituet, profesorka Anna-Mia Elkström a profesor Stefan Swartling Peterson, prešli údajmi z UNICEF a UNAIDS, a dospeli k záveru, že najmenej toľko ľudí zomrelo v dôsledku obmedzení boja proti COVIDU, ako priamo na COVID.

Overil som to pomocou viacerých zdrojov a je pravda, že títo profesori v skutočnosti dospeli k tomuto záveru a existuje veľa zdrojov, ktoré to vyjadrujú. Boli s nimi vykonané rozhovory o ich zisteniach vo švédskej verejnoprávnej televízii SVT. Ak hovoríte švédsky,  môžete si tu pozrieť dokumentárny film, ktorý pojednáva o ich záveroch . ( zdroj ) ( zdroj )

Než pôjdeme ďalej, rád by som spomenul, že lockdowny mohli v skutočnosti zabiť viac ľudí, a to už vzhľadom na skutočnosť, že vieme, že úmrtia sa označujú ako „COVID“ úmrtia, v mnohých prípadoch v skutočnosti nie sú výsledkom COVID.

Napríklad verejné zdravie v Ontáriu jasne uvádza, že úmrtia sa budú označovať ako úmrtiana COVID bez ohľadu na to, či je alebo nie je zrejmé, či bol COVID príčinou alebo prispel k smrti.

Dr. Ngozi Ezike, Riaditeľ odboru verejného zdravia v Illinois uviedol nasledujúce počas prvej vlny pandémie:

„Ak ste boli v hospici a dostali ste pár týždňov života a potom sa tiež zistilo, že máte COVID, považovalo by sa to za COVID smrť, aj keby ste zomreli na jasnú alternatívnu príčinu, stále je to uvedené ako COVID úmrtie. Takže každý, kto je uvedený ako COVID úmrtie, to neznamená, že to bola príčina smrti, ale mal COVID v čase smrti. “

Profesorka Anna-Mia Elkströmová a profesor Stefan Swartling Peterson neboli jediní, ktorí vyjadrili obavy.

Dôsledkov lockdownov je veľa a my zvolíme tento prístup pre vírus s prežitím 99,95 percenta pre ľudí mladších ako 70 rokov a 95-percentným prežitím ľudí starších ako 70 rokov.

Vieme však, že hlavným dôvodom je zabrániť tomu, aby nemocničné systémy boli preťažené zjavnými prípadmi COVIDU.

O škodách spôsobených lockdownmy sa uvažovalo na začiatku pandémie. Správa publikovaná v British Medical Journal s názvom Covid-19: „Ohromujúci počet“ úmrtí navyše v komunite nie je vysvetlená covidom-19 ″, ktorý naznačuje, že karanténne opatrenia vo Veľkej Británii kvôli novému koronavírusu mohli v priebehu apríla a mája zabiť už viac seniorov zo Spojeného kráľovstva ako koronavírus.

MUDr. Bhattacharya, PhD, napísal pre The Hill článok s názvom „ Fakty, nie strach, zastaví pandémiu .“ V ňom poukazuje na niekoľko skutočností týkajúcich sa dôsledkov ochranných opatrení, medzi ktoré patrí aj táto skutočnosť, že:

„Na medzinárodnej úrovni lockdowny uvrhli 130 miliónov ľudí na pokraj hladu, 80 miliónov detí bolo ohrozených záškrtom, osýpkami a obrnou a 1,8 milióna pacientov bolo ohrozených smrťou na tuberkulózu.

„Lockdowny v rozvinutých krajinách zničili chudobných v chudobných krajinách. Svetové ekonomické fórum odhaduje , že lockdowny spôsobia, že ďalších 150 miliónov ľudí upadne do extrémnej chudoby, čo je 125-krát viac ľudí, ako zomrelo na COVID. “

Nezabudnime tiež na mentálne / psychologické dôsledky lockdownov spolu s ekonomickými faktormi.

Mnoho vedeckých publikácií ďalej ukázalo, že lockdown nemá žiadny vplyv na šírenie vírusu.

Napríklad štúdia zverejnená štyrmi profesormi medicíny zo Stanfordskej univerzity nedokázala nájsť dôkazy podporujúce použitie takzvaných „nefarmaceutických intervencií“ (NPI), ako sú lockdowny, sociálne dištancovanie, zatváranie firiem a objednávky doma.

Podľa štúdie tieto opatrenia nie sú dostatočné na zastavenie šírenia COVIDU, a preto nie sú potrebné na boj proti šíreniu vírusu.

Skupina lekárov a vedcov zverejnila esej pre Americký inštitút pre ekonomický výskum, v ktorej vysvetlila a predstavila údaje o tom, prečo sú presvedčení, že lockdowny sú nielen škodlivé, ale zbytočné v boji proti COVIDU .

tejto eseji prezentujú množstvo štúdií podporujúcich rovnaké závery ako vyššie uvedená Stanfordská štúdia.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 89
  5G a koronavírusDr. Albert Schweitzer odišiel v roku 1913 do francúzskej Rovníkovej Afriky založiť nemocnicu a sedemnásť rokov do jeho nemocnice neprišiel ani jeden pacient s rakovinou, pretože Afrika nebola sužovaná rakovinou, ale keď prišli západné spracované potraviny, miera rakoviny stúpla na európsku úroveň. Príčinou rakoviny bola teda karcinogénna strava a nie nejaký…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, ako, to, zo, sveta
 • 88
  Ani inštitút Roberta Kocha a ďalšie zdravotnícke orgány nemôžu predložiť rozhodujúci dôkaz o tom, že nás prenasleduje nový vírus s názvom SARS-CoV-2. To samo osebe premieňa rozhovory o nebezpečných vírusových mutáciách na nezodpovedné obavy zo strachu a takzvané testy SARS-CoV-2 PCR sa rozhodne stávajú bezcennou špekuláciou. V žiadosti o štúdiu,…
  Tags: a, v, že, je, na, sa, ako, to, zo, sveta
 • 87
  Testy COVID19 PCR sú vedecky bezpredmetnéOd Torstena Engelbrechta a Konstantina Demetera Lockdowny a hygienické opatrenia na celom svete vychádzajú z počtu prípadov a úmrtnosti vytvorených takzvanými testami SARS-CoV-2 RT-PCR používanými na identifikáciu „pozitívnych“ pacientov, pričom „pozitívny“ sa zvyčajne rovná „infikovaným“. “ Ak sa však pozrieme pozorne na fakty, záverom je, že tieto PCR testy nemajú…
  Tags: na, a, je, že, ako, v, covid, sa, to, zo
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK