Tajná vesmírna vojna a obchodovanie s ľuďmi (2)

02/05/2021

Časť 2

Ako by sa mohol proces zverejnenia odohrať v blízkej budúcnosti, skládky dokumentov, ako napríklad súbory Wikileaks / Snowden NSA; ozve sa viac oznamovateľov; poprední svetoví lídri pôsobiaci v kľúčových otázkach; viac pozorovaní Aliancie Sfér alebo vylodenie mimozemských lodí SSP alebo nejaký iný proces?

Corey: Momentálne prebieha veľká dezinformačná vojna, na ktorú som varoval pred niekoľkými mesiacmi. Kedysi si Cabala / Ilumináti uvedomili, že ich „bohovia“ zradili, a teraz to boli obe skupiny, ktoré sa začali navzájom obracať. Začali tiež aktivovať aktíva, ktoré hlboko infiltrovali do oblasti ufológie, aby začali spôsobovať konflikty, kedykoľvek sa naskytla príležitosť.

Posunuli sa z pozície prevencie zverejňovania informácií pri podmieňovaní verejnosti k akémukoľvek budúcemu falošnému zverejňovaniu, aby sa teraz pokúsili ovládať naratív odhalenia.

Ich cieľom je poskytnúť kontrolované zverejňovanie, ktoré im umožní zostať pri moci a udržiavať systém finančného otroctva a predchádzať ich zločinom proti ľudskosti.

Nechápu, že neexistuje spôsob, ako rozbiť Pandorinu skrinku. Len čo sa otvorí, všetci ich démoni odletia, aby ich všetci videli.

Množstvo informácií zhromaždených Bielymi klobúkmi, ako aj údaje prenášané nedávnymi cabalskými / iluminátskymi defektmi, ktorí boli prevezení do „mimosvetových programov na ochranu svedkov“, sú dosť úžasné. Tieto informácie sú teraz v rukách Pozemskej aliancie a Aliancie SSP (ktoré nemajú rovnakú agendu). Len čo sa veci vyriešia, tieto informácie by sa mali zverejniť prostredníctvom online skládok údajov a 24/7 televíznych programov.

Stane sa to v určitom okamihu a môže to nesúvisieť alebo môže ísť o reakciu na pokus o zverejnenie kontrolovaný Cabalov / Illuminátmi. Bude to v určitom okamihu zahŕňať súdny proces na medzinárodnom súde. Diskutoval som s vedením o masovom zatýkaní a nie sú si istí logistikou spôsobu, akým by sa operácia tohto rozsahu uskutočnila. Bolo by to veľmi ťažké urobiť v jednej obrovskej operácii, a to aj so zdrojmi Aliancií SSP.

Len čo je mačka z tašky, Cabala / Illumináti by vytvorili všetky druhy chaosu pod falošnou vlajkou, aby zabránili alebo spomalili postup. To doteraz bránilo masovému zatýkaniu. Toto je niečo, na čom sa pracuje a niektorí veria, že Aliancia sfér by mohla pomôcť s touto časťou rovnice, akonáhle sa všeobecná populácia prebudí a bude si vedomá zločinov spáchaných týmito skupinami.

Niektorí veria, že to v určitom okamihu umožní Aliancii sfér priamo zasiahnuť a pomôcť zločincom dať sa dohromady pred súd (vrátane rôznych mimozemšťanov a separatistických civilizácií uväznených na Zemi).

Aliancia Sfér zatiaľ dala jasne najavo, že nie je tu na to, aby nás zachránila, a že musíme zachrániť seba. Sám som nevidel nič, čo by ma nútilo myslieť si, že zasiahnu priamo alebo nie. Majú jeden hlavný typ štandardnej smernice, ktorou sa riadia. Je pravda, že pôsobenie negatívnych síl môže otvoriť určitý priestor pre pozitívne sily, aby dokázali viac. Viem, že v určitom okamihu, keď dôjde k energetickým posunom a my sa presunieme do 4. hustoty, títo negatívni ľudia a vibračné bytosti nebudú môcť v našej realite existovať. Môžu jednoducho zmiznúť z našej reality všetci spolu.

Existuje veľa teórií od rôznych výskumníkov a zdrojov, ale sú to iba teórie bez ohľadu na to, ako vrúcne sa im verí. Všetko nebolo úplne pochopené a žiadny zdroj nepozná všetky odpovede na to, čo sa stane. Každému, kto sa prezentuje ako guru alebo vševedúci zdroj, by sa malo podľa správy Aviens Bleus a Aliancie sfér vyhnúť.

Tvrdili ste, že počas rokovaní s bytosťami Aliancie Sfér chceli vodcovia Bielych okrídlených Dracoov bezpečný prechod zo slnečnej sústavy a boli pripravení obetovať svojich dračích vojakov a ďalších podriadených, ale ich ponuka zlyhala. Aký je súčasný stav týchto vodcov Draka a akú úlohu budú hrať v budúcich rokovaniach o budúcnosti Zeme?

Corey: Áno, viem, že som to spomenul v predchádzajúcich otázkach. Bolo to najrušivejšie a najstrašnejšie stretnutie, o ktoré ma požiadali. Muselo sa to stať najskôr v podzemí. Zrazu ma vyzvali, aby ma Aliancia sfér prepravila. Jedna z bytostí modrej / indigovej gule sa objavila v mojej izbe a bola asi 18 centimetrov od mojej hrude, kým sa náhle nezvýšila, keď som bol vo vnútri gule a plával v strede.

Zapol sa zips a zaviedol ma do obrovskej gule. Zhmotní sa miestnosť a ja som potom vysadený, kde sú prítomní Aviens Bleus. Informujú ma, že ranná konferencia Aliancie Draka bola zrušená, a ukazujú mi holografickú scénu, kde tieto plazie bytosti medzi sebou telepaticky komunikujú na diaľku a diskutujú o hrozných veciach, ktoré urobia delegátovi Aliancie sfér (mne ). To ma nesmierne rozladilo a vrátil som sa domov.

Šokovalo ma, že ma nasledujúci deň kontaktoval môj kontakt s Alianciou SSP, ktorý mi povedal, že stretnutie bolo späť. Bol som zúrivý, aby som bol úprimný. O tom, čo som videl noc predtým, som mal veľmi nepríjemné sny. Podarilo sa mi vyjednať zmenu umiestnenia na povrchové a bol som oprávnený prizvať ako strážnu službu 4 vojenské personály z Aliancie SSP (ktorí boli tiež „IE (intuitívni empati)“). Stále som veľmi váhal, či sa zúčastniť tejto konferencie.

Dostávam sa k detailom, ktoré ste spomenuli vo svojej otázke vyššie. Keď som bol na tomto stretnutí, 14 metrov vysoký biely plazovec Royal Dracon sa ma najskôr pokúsil požiadať a zastrašiť ma, aby som sa podrobil. Neviem ako alebo prečo, ale prepadol ma zvláštny pocit moci a s autoritou som hovoril v mene modrých vtákov.

„Draco Royal“ bol viditeľne rozrušený, že som sa mu neplazil pri nohách, akoby bol zvyknutý pri človeku. Bol to veľmi mocný tvor, ktorý telepaticky komunikoval spôsobom, aký som pri mnohých iných komunikáciách s bytosťami pomocou telepatie nikdy nezažil. Zdalo sa, že vysiela silnú, prenikavú energiu, ktorá prerazila moje čelné časové laloky. Vo svojej komunikácii mi povedal, že ak Aliancia sfér nechá všetkých „Kráľovských“ opustiť systém, opustia všetkých svojich Malých plazov, Spojencov a Ľudských adeptov, ktorí tvoria štruktúru povrchovej kontroly.

Keď som mu odpovedal, jeho ponuku som slovne zopakoval. Ľudia, ktorí tam boli, ktorí nám ho predstavili a prezentujú sa ako „výbor 200“, boli viditeľne šokovaní a otrasení.

Na tejto schôdzi bolo ešte niekoľko ďalších, a potom sme sa všetci nahromadili do výťahu uzavretej obchodnej budovy, v ktorej bola schôdza, a vydali sme sa na prístupový bod na strechu. Dostali sme sa tam (raz na streche som sa začal nekontrolovateľne triasť z desivej skúšky). Netrvalo dlho a potom mnoho ďalších skupín Cabaly / Illuminátov začali počuť o tomto stretnutí a začali podliehať panike a zostupovať v chaose. Trvalo nejaký čas, kým som sa z tohto stretnutia spamätal, a niekoľko dní som mal bolesti hlavy a nevoľnosť.

Predtým, ako som sa úplne zotavil, som sa zúčastnil konferencie „Super federácie“ podobnej človeku, kde sa členovia „výboru 200“ striedali ako delegáti Zeme. Vtedy sa dozvedeli, že „kráľovská“ požiadavka bola odmietnutá Alianciou sfér. Od tohto okamihu sa veci stávali čoraz degradovanejšími a chaotickejšími medzi starými skupinami, ktoré sa voľne spájali pod dáždnikom Cabaly / Illuminátov.

Tvrdilo sa, že väčšina podzemných základní Cabaly / ICC / Draco v USA a inde na planéte bola zničená predchádzajúcimi akciami Aliancie SSP. Je to tak?

Corey: Nie. Za posledných 15 rokov bolo niekoľko podzemných základní zničených konfliktnými skupinami ET (niektoré by sme považovali za pozitívne). Bolo tam dosť podzemných / podmorských „veľvyslanectiev“, miest a základní zničených kedysi nepríbuznými skupinami. Za posledné mesiace sa to veľmi zrýchlilo a veľa zemetrasení, ktoré sa vyskytli, je výsledkom týchto bojov medzi negatívnymi silami.

Niektorí z nich požiadajú o pomoc vojenské skupiny Black Ops a občanov rôznych leteckých národov, aby im pomohli pri vzájomných konfliktoch. To je miesto, kam nedávno vstúpili niektoré z klamlivých „starodávnych pozemských civilizácií“ (ktoré sú ľudské), ktoré presvedčili vyššie uvedené skupiny, že sú „pozitívnymi mimozemšťanmi“ na záchranu ľudstva. Manipulovali s ľuďmi nad zemou, aby dodávali vojenské zdroje a éterické energie na ich pomstu na ich nepriateľoch (ďalšie starodávne rozbíjajúce sa skupiny, rôzne prostriedky a personál SSP kontrolované ET a Cabal). Veľmi málo z vojenskej činnosti pochádzajú zo síl Aliancie založených na Zemi alebo SSP.

Hovorilo sa, že plazí draci boli z veľkej časti nútení opustiť planétu a že zostali iba rodiny z rodu Cabaly / Illuminátov, ktoré bránia sprístupneniu bezplatných energetických technológií a mimozemského života a reformujú súčasný globálny finančný systém? Je toto presný popis súčasnej planetárnej situácie?

Corey: Nie. Prebieha masívna dezinformačná kampaň na kontrolu naratívu súčasných udalostí a nakoniec na kontrolu odhalenia. Tieto Cabalové skupiny by chceli odhaliť existenciu určitých bytostí zo sveta (hlavne skupín, ktoré sa vydávajú za mimozemšťanov) a po odpovedí obyvateľstva rozhodnúť, čo ešte zverejniť. Myslia si, že môžu otvoriť „Pandorinu skrinku“, nechať trochu prezradiť a naďalej skrývať svoje zločiny proti ľudskosti a určité technológie, ktoré by zrútili ich systém finančného otroctva. Títo ľudia bojujú až do konca a často používajú výrazy ako: „Vezmeme všetko a nič nedáme, kým nenastane krátky pád a náhle zastavenie“ (je to pirátske heslo, ktoré hovorí o krádeži, kým vás chytia a nezvesia za krk).

Dokázali toľkokrát odvrátiť určité zabudnutie svojich skupín, až mnohí sú presvedčení, že opäť uspejú. Čo sa týka plazov a iných negatívnych mimozemšťanov, ktorí utekajú z planéty. Všetci Draco a ďalší mimozemšťania, ktorí boli na Zemi alebo na základniach inde v systéme pred vytvorením „Pozemskej bariéry“ a „Vonkajšej bariéry“ Alianciou sfér, sú tu stále. Neutekali ani neodišli. Oni a ľudská elita plánovali opustiť náš systém dávno predtým, ako sa tieto veci začali.

Všetci v „The Schedules“ si boli celkom istí, že obdobie týchto aktuálnych udalostí bolo v rokoch 2018 až 2023. Nikto nepredpokladal aktivity aliancie Sfér ani zmenu harmonogramu.

Opísali ste dve nedávne vojenské akcie uskutočnené Alianciou SSP, ktoré mali za následok masaker v majetku Cabaly / ICC / Draco a mali okamžitý karmický efekt v podobe cielených atentátov na vodcov Aliancie zapojených do týchto akcií. Môžete podrobnejšie vysvetliť, ako tieto karmické procesy fungujú vzhľadom na dlhoročnú históriu zneužívania a kontroly Cabaly / ICC / Draka na planéte, kde sa zdá, že princípy „spravodlivej vojny“ tolerujú tieto extrémne činy?

Corey: Dotkol som sa toho pekne aj v jednej z predchádzajúcich otázok, ale budem o tom rozprávať najlepšie, ako viem. S tým, čo bolo opísané ako „vlny tsunami kozmických energií“ prúdiace tam a späť do nášho systému, sa akcie bytostí STO a STS stretnú s okamžitým karmickým výbojom, či už pozitívnym alebo negatívnym. Tieto energetické posuny majú viditeľné zmeny u ľudí všade okolo nás.

Negatívni ľudia sa zvyčajne stávajú čoraz negatívnejšími (a často sa kvôli tomu vystavujú seba-deštrukcii) a pozitívni a milujúci ľudia sa čoraz viac orientujú na STO a sú veľkorysí k svojmu času, svojim schopnostiam a financiám pre tých ktorí to potrebujú.

Bohužiaľ, po nedávnom ICC a ďalších zbehoch vstúpili ľudia do Aliancie SSP s úplne odlišnou etikou a predstavami, ako dosiahnuť víťazstvo.

Niektorí sa rozhodli, že ak je to možné, mali by sa odstrániť základne na Marse a Zemi. Žiadny rozumný človek nebol pripravený zaútočiť na základne na Mesiaci kvôli obrovskému odporu, ktorý by nastal od ostatných zmluvných rás, ktoré majú na Mesiaci ambasády.

Títo noví prebehlíci mali tiež k dispozícii žalovateľné a urgentné spravodajské informácie na dvoch základoch, na základe ktorých boli niektorí členovia Aliancie SSP presvedčení, aby konali bez súhlasu Rady. To malo za následok útok na zariadenie na Marse, ktoré malo pripojený systém podpory kolónií. Celé toto zariadenie bolo úplne zničené a rovnako viac ako štvrť milióna nevinných rodín žijúcich v susednej osade, ktoré boli otrokmi. Toto bolo porovnateľné s bombardovaním Japonska na konci druhej svetovej vojny.

Druhým útokom bol menší útok na podmorské zariadenie (mimo Carolinas v USA) vedené Drakom, išlo však o spoločnú ľudskú operáciu. V tomto zariadení boli stovky unesených ľudí, s ktorými sa experimentovalo a boli vyhladení spolu so základňou. V posledných týždňoch došlo k množstvu útokov infiltrátorov ICC, ktoré sa dostali do cesty medzi niektorými prebehlíkmi. Tieto útoky sa zamerali na posádky a vodcov, ktorí sa zúčastnili oboch útokov (zverstvá).

Na predchádzajúcom stretnutí títo ľudia nesúhlasili s tým, že išlo o zverstvá, a že išlo iba o činy prebiehajúcej vojny a že škoda bola poľutovaniahodná. Nemali ospravedlnenie za to, čo urobili, a nakoniec ich to zastihlo v podobe karmy.

Na nedávnych stretnutiach to bolo vysvetlené Rade spojenectva SSP, ktorú rozladilo chýbajúce varovanie zo strany Aliancie sfér (ktoré nezasahuje do našej slobodnej vôle ani z nej vyplývajúcich karmických následkov). Došlo tiež k značnému poškodeniu medzi dôveryhodnými vzťahmi skupín dezertérov a skupinami aliancie SSP. 

Blue Aviens požadovali, aby nedošlo k rozsiahlym útokom na infraštruktúru ICC, a Rada pre alianciu SSP a Aliancia sfér rokovali o pláne zachovať túto infraštruktúru nedotknutú a po zverejnení ju vrátiť na Zem.

Akonáhle dôjde k „udalosti úplného odhalenia“, začnú platiť ďalšie plány na odstránenie otrockej práce z týchto základní, aby ju rehabilitovali niektorí naši dôveryhodní spojenci.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 96
  Oblasť 51 a tajné podzemné zariadenia (2)2. ČASŤ Keď som stretol Cherry, videla sedem čiernobielych fotografií, nie však videokazetu. Strážca jej umožnil nakresliť ceruzkou iba niektorých z 25 čiernobielych fotografií, nie všetky. A ona mi podala hárok papiera s rozmermi 8,5 x 11cm a jej kresby toho, čo bolo na tých fotografiách a myslím, že to bolo šesť…
  Tags: a, to, som, v, sa, na, tajné
 • 95
  Oblasť 51 a tajné podzemné zariadenia (1)Po celom svete sú obrovské podzemné komplexy prepojené vysokorýchlostnými železničnými systémami, ktoré obsahujú špecializované programy rozdelené na jednotlivé časti. John Lear má osobný kontakt s ľuďmi, ktorí pracovali na takých miestach, ako sú Sandia a Dulce. V tejto diskusii s Emerym Smithom zdieľa to, čo sa dozvedel o ich konštrukcii a…
  Tags: a, to, sa, som, že, v, tajné
 • 94
  Svedectvo Phila Schneidera o utajovaných projektoch pred jeho vraždou (2)1. Časť Náš spôsob fungovania a súčasná štruktúra našej vlády je založená na technokracii, nie na demokracii. Je to v skutočnosti forma feudalizmu a nemá to nič spoločné s republikou Spojených štátov. Títo ľudia nedôverujú a rozhodli sa zakázať každodennú modlitbu na verejných školách (poznámka redaktora: toto už neplatí za Bushovej…
  Tags: a, na, v, že, sa, som, to, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK