Tajná vojna v podzemí sa blíži k záverečnému odpočítavaniu

13/11/2021

Podľa Vala Neka, vysokého veliteľa Galaktickej federácie svetov, sme vstúpili do záverečného odpočítavania v epickej zákulisnej vojne, ktorá sa odohráva vo vzdialených podzemných zariadeniach roztrúsených po celých Spojených štátoch a zvyšku planéty. Jeho posledné aktualizácie, sprostredkované prostredníctvom jeho kontaktnej osoby Megan Roseovej, poskytujú mnoho podrobností o koordinovaných vojenských kampaniach, ktoré vedú špeciálne jednotky patriace k Pozemskej aliancii a spolupracujúce so svojimi kolegami z Galaktickej federácie s cieľom odstrániť posledné zvyšky mimozemskej aliancie Deep State, ktorá sa usídlila vo viacerých podzemných zariadeniach.

Dňa 14. októbra Megan sprostredkovala nasledujúce aktualizácie od Vala Neka [VN]:

VN: Koniec vojny sa blíži. Federácia a Pozemská aliancia sa dostatočne pripravili na to, aby komunikačné systémy na Terre boli úplne bezpečné. Rádiové frekvencie, ktoré boli hacknuté Orionskými šedými, trojpísmenovými agentúrami a Temnou flotilou, sú teraz v rukách Pozemskej aliancie. Ako som už hovoril, Pozemská aliancia bojuje po boku Federácie, aby získala planétu späť. Poslednou časťou tejto vojny, posledným odpočítavaním, je vojna v podzemí. Vojna v podzemí je jednou z najkrvavejších a najstrašnejších vojen, aké sme kedy viedli. Som si istý, že to isté môže povedať aj terranská armáda.

To, čo tu Val Nek opisuje, nie je nepodobné posledným mesiacom druhej svetovej vojny, keď nacistické Nemecko a cisárske Japonsko bojovali až do trpkého konca. Slúžilo to dvojakému účelu. Na to, aby sa spojeneckým mocnostiam znepáčilo zničenie životne dôležitej civilnej infraštruktúry potrebnej na obnovu krajiny, a tiež na to, aby sa získal čas na presmerovanie personálu a zdrojov do podzemných základní v Antarktíde a Južnej Amerike na vytvorenie tajného vesmírneho programu „Temná flotila“ (alias „Nacht Waffen“), ktorý bol formálne spojencom Drakonského impéria.

Dnes sme svedkami podobných neľútostných bojov, ktoré sa tentoraz odohrávajú v Hlbokých podzemných vojenských základniach (DUMB) v USA a inde po celej planéte, pretože Pozemská aliancia postupuje proti Hlbokému štátu a jeho spojencom z Orion Gray po tom, čo sa jej podarilo vyčistiť Antarktídu podobne, ako to bolo opísané v predchádzajúcich článkoch. Val Nekova zmienka o „konečnom odpočítavaní“ naznačuje, že Hlbokému štátu a jeho mimozemským spojencom sa kráti čas, pretože ich strategická situácia sa v podzemnej vojne rúca.

Hoci výsledok vojny môže byť jasný, dá sa predpokladať, že Hlboký štát, podobne ako pred ním nacisti, predlžuje vojnu, aby v zlom úmysle zničil životy a infraštruktúru, a zároveň využíva príležitosť premiestniť všetok personál a zdroje, ktoré môže, mimo bojísk na zostávajúce „bezpečné miesta“, či už na Zemi, v našej slnečnej sústave alebo inde v galaxii.

Val Nek pokračoval vo svojej aktualizácii opisom toho, ako sa liečia vojaci Pozemskej aliancie zranení v krutých podzemných bojoch:

V predchádzajúcich správach som uviedol, že títo vojaci nachádzajú útočisko v liečebných technológiách dostupných na veliteľstve lunárnych operácií, ktoré sa čoskoro rozšíri na plne funkčné, najmodernejšie zariadenie s technológiou vyššej hustoty, ako je uvedené v Jupiterských dohodách. Hoci nemôžem hovoriť za Pozemskú alianciu, môžem oznámiť, že povinnosti Federácie, pokiaľ ide o čistenie a vypratávanie podzemných základní, sú už splnené. To je vynikajúca správa.

V predchádzajúcej správe Val Nek informoval o tom, ako bolo veliteľstvo lunárnych operácií prebudované na zdravotnícke zariadenie, kde sa Pozemskej aliancii predstavila liečebná veda a technológie Galaktickej federácie. Na masovej výrobe týchto pokročilých liečebných technológií, ktoré sa mali nakoniec uvoľniť pre ľudstvo, sa podieľali veľké spoločnosti.

Dôležité je, že v predchádzajúcom článku som citoval JP, slúžiaceho príslušníka americkej armády, ktorého poznám od roku 2008 a ktorý prezradil, že on a jeho kolegovia z armády boli vyslaní na Mesiac, aby vybudovali nové zariadenia pre nadnárodnú alianciu spolupracujúcu so „severskými“ mimozemšťanmi. Toto bolo dôležité potvrdenie toho, čo predtým tvrdil Val Nek, a robí pravdepodobným, že zranení príslušníci špeciálnych jednotiek sú odvážaní na Mesiac na liečenie.

V ďalšej aktualizácii Val Nek hovoril o dvoch dôležitých amerických základniach, kde prebiehali podzemné boje:

Existujú dve základne, ktoré boli poslednými, o ktoré sme sa zaujímali: základňa Dulce a Oblasť 51. Ako už predtým informoval veliteľ Ereydon, boli zajatí Orionskí šediváci a podarilo sa nám identifikovať ich energetickú frekvenciu, ich genetické kódovanie, ktoré spája ich vedomie. Môžem potvrdiť, že tento kód bol skutočne hacknutý a čoskoro budú všetky komunikačné systémy na Terre zabezpečené. V súčasnosti už v tomto ohľade neexistujú žiadne mimozemské hrozby pre Terru. Aliancia má za úlohu obnoviť servery, zmeniť ich frekvenciu a nahradiť satelitnú komunikáciu. Majú všetko, čo potrebujú, majú technológiu. S oslobodením planéty Terra sme sa pohli dopredu.

Val Nek sa tu odvolával na predchádzajúcu správu od Thora Hana Eredyona, ďalšieho veliteľa Galaktickej federácie, ktorú mu sprostredkovala Elena Danaanová a ktorá hovorila o zajatí deviatich mimozemšťanov Orion Gray. Opäť existovalo nezávislé potvrdenie takéhoto tvrdenia, ktoré pochádzalo od ďalšieho kontaktéra Alexa Colliera, ktorý opísal, čo sa dozvedel od Rady Andromedy o zajatí skupiny Orionských Šedých.

Položil som Val Nekovi sériu otázok o jeho aktualizácii, ktoré mu Megan láskavo sprostredkovala, a dostal som nasledujúce odpovede:

O1. Bitky na týchto podzemných základniach opisujete ako mimoriadne kruté. Môžete sa podeliť o nejaké podrobnosti o týchto bitkách z hľadiska použitých zbraní, personálu a ich umiestnenia?

VN: Áno, môžem hovoriť v mene personálu federácie, ktorý bojoval po boku Pozemskej aliancie. Je dôležité poznamenať, že povinnosťou Federácie je odstrániť mimozemskú prítomnosť v týchto oblastiach. V záujme výcviku pozemskej armády bojovali po boku Federácie aj ľudskí vojaci, aby zlikvidovali niektoré oblasti. Títo ľudskí vojaci nikdy nevideli také hrôzy, väčšina z nich, a zaslúžia si našu najväčšiu úctu. Zbrane, ktoré boli použité na likvidáciu škodlivej mimozemskej prítomnosti v týchto oblastiach, sú spoločné pre Federáciu a budú vyrobené pre Pozemskú alianciu na použitie v budúcnosti. Najlepšie vám ich opíšeme ako laserové zbrane. Vysielajú vysokofrekvenčný „laser“, ktorý demagnetizuje atómové väzby štruktúry alebo osoby, čím spôsobuje traumu a smrť. Tieto zariadenia sú relatívne jednoduché a sú účinné v 4. a 5. hustote, kde žije väčšina týchto bytostí. Väčšina týchto ľudských vojakov nie je schopná voľným okom efektívne vidieť na 4D alebo 5D. Na pozorovanie majú špeciálne superobleky s prilbami.

Nie je to technológia Federácie, skôr niečo, čo bolo predtým vyvinuté v ich vesmírnych programoch, ale napriek tomu je to účinné. Naša vojenská stratégia bola takáto: izolovať časť základne a zaútočiť. Robilo sa to tak, aby sa zachovalo čo najviac života, pretože tieto bytosti a skorumpovaní vojenskí úradníci držia ako rukojemníkov ľudí a iné bytosti na pokusy.

O supervojenských oblekoch, ktoré nosili pracovníci tajného vesmírneho programu, som prvýkrát počul v roku 2014 od Randyho Cramera, ktorý tvrdí, že v rokoch 1987 až 2007 slúžil v programe 20 a späť. Opísal, ako bol vycvičený na boj proti pôvodným mimozemským druhom na Marse v mene tajného vesmírneho programu riadeného korporáciami, na ktorého ochranu boli tajne naverbovaní americkí mariňáci.

Cramerovo svedectvo podporil bývalý príslušník americkej námornej pechoty a policajt štátu Washington Michael Gerloff, ktorý poskytol rozsiahlu dokumentáciu svojich tvrdení, že americkí mariňáci boli počas výcvikového tábora verbovaní pre tajný vesmírny program. Iróniou je, že Galaktická federácia tajne vyzbrojila domorodých Marťanov, aby bojovali proti Temnej flotile a korporátnej aliancii, čím oslobodili svoju planétu.

Neskôr Val Nek v odpovedi na otázku č. 1 poskytol ďalšie informácie.

Otázka 1: VN: Chcel by som dodať, že základňa Dulce a Oblasť 51 boli posledné, ktoré boli vyčistené kvôli vysokopostaveným šedým obyvateľom zo skupiny Orion. Tieto bytosti niesli hlavnú frekvenciu, ktorá bola potrebná na nabúranie ich vedomia a internetových systémov Terry. Oblasť 51 dlhý čas využívali ako základňu Killy Tokurt, konkrétne Vysokí bieli, a úradníci skorumpovanej terranskej vlády. Tieto bytosti, môžem oznámiť, že malý počet z nich bol tiež zajatý za podobným účelom. Killy Tokurt majú prepojenie na terranskú vládu. Killy Tokurt už veľmi dlho ponúkajú terranským vládam určité služby, ktoré nebudem zverejňovať, ale sú súčasťou mimozemskej infiltrácie. Môžem oznámiť, že tieto informácie sme získali späť a usilovne pracujeme spolu s alianciou.

O Vysokých bielych (alias Killy Tokurt) máme rozsiahle informácie vďaka zasväteným odhaleniam doktora Charlesa Halla, ktorý v polovici 60. rokov minulého storočia slúžil takmer tri roky ako meteorológ USAF na leteckej základni Nellis. Napísal päťdielnu sériu kníh s názvom Millennial Hospitality (Tisícročná pohostinnosť), v ktorej opísal dohody medzi USAF a Tall Whites z 50. rokov 20. storočia a spôsob, akým si navzájom poskytovali služby vrátane podzemného zariadenia v Indian Springs, z ktorého mohli Tall Whites pôsobiť.

Dôležité je, že Hallovo pozoruhodné tvrdenie sa potvrdilo v podobe novinového článku z Nevady, v ktorom sa opisujú finančné prostriedky vyčlenené na výstavbu veľkého podzemného zariadenia v Indian Springs v čase dohôd, ktoré nikdy neboli oficiálne zverejnené. Tvrdenie Vala Neka, že v dôsledku podzemných bojov v Oblasti 51 bolo zajatých niekoľko Vysokých bielych, je v súlade s informáciami doktora Halla o tom, že tam mali veľkú základňu.

Z Las Vegas Review Journal 1. januára 1951

Ďalej som sa Vala Neka pýtal na tajnú základňu v mojej rodnej Austrálii:

O2. Bola Pine Gap v Austrálii medzi podzemnými zariadeniami, kde sa bojovalo? Ak áno, čo môžete prezradiť o tomto zariadení a o všetkých bitkách, ktoré sa tam odohrali.

VN: Nie som oprávnený prezradiť operácie v Austrálii, hoci môžem potvrdiť, že vojna v podzemí bola vyhraná a mimozemšťania buď utiekli, alebo boli násilím odstránení z planéty.

To je skutočne dobrá správa, pretože Pine Gap bol popri Dulce New Mexico dlho považovaný za miesto, kde dochádzalo k najhoršiemu porušovaniu ľudských práv zajatých civilistov používaných na genetické experimenty.

Ďalej som sa Vala Neka opýtal na neslávne známy incident v Dulce v roku 1979:

O3. Základňu Dulce opisujete ako jednu z posledných, ktorá bola vyčistená, ako sa tamojšia prebiehajúca bitka dá porovnať s hláseným incidentom z roku 1979, keď došlo k prestrelke medzi jednotkami Delta americkej armády a Orion Grays?

VN: Základňa Dulce bola centrom siete Orion Grey. Tamojšie podzemné zariadenie je hlboké mnoho kilometrov s prístupom do tunelov po celej krajine Spojených štátov. Nie som si vedomý konkrétneho incidentu, na ktorý sa odvolávate. Môžem však oznámiť, že tento druh Šedých umiera rýchlo a veľmi ľahko. To však nebolo naším cieľom. Naším cieľom bolo najprv ich chytiť a nájsť kľúč k ich úľovému vedomiu. To sa Federácii podarilo. Zvyšok základne a bytosti, ktoré ju obývali, zlikvidovala Federácia pomocou našich zbraní, ako je opísané vyššie.

Ľudských rukojemníkov odviedla a postarala sa o nich Pozemská aliancia v zariadeniach, ktoré zriadila na lekárske účely. O ľudsko-hybridné alebo mimozemské druhy rukojemníkov sa starala Federácia, pretože obsahujú genómy, ktoré lekársky personál Aliancie nepozná. Možno vás však bude zaujímať, že vaša pozemská armáda bude vyškolená v genetike týchto druhov, ak to bude v budúcnosti potrebné.

V roku 2003 som napísal rozsiahlu správu o viacerých svedectvách zasvätených osôb o udalostiach v Dulce a o neslávne známej prestrelke, ku ktorej tam došlo. Správa je k dispozícii na mojej webovej stránke.

O4. Kolujú fámy, že Hlboký štát si robí poslednú zastávku v Austrálii a na Havaji, je na týchto fámach niečo pravdy?

VN: V záujme Meganinej bezpečnosti sa k tejto otázke nemôžem vyjadriť.

Je to veľmi výstižná odpoveď. Austrália prijíma jedny z „najdrakonickejších“ policajných zásahov v západnom svete proti protestujúcim, aby presadila oficiálnu vládnu zdravotnú politiku. Pokiaľ ide o Havaj, v čase písania tohto článku opúšťame s manželkou po 17 rokoch pobytu Veľký ostrov, pretože znamenia sú veľmi predvídavé pre tých, ktorí sa rozhodnú nepodriadiť čoraz drakonickejšej zdravotnej politike. Je veľmi pravdepodobné, že Hlboký štát a jeho mimozemskí spojenci skutočne robia posledné kroky v týchto dvoch idylických tichomorských lokalitách.

Moja ďalšia otázka sa týkala zbraní hromadného ničenia, ktorými disponuje Hlboký štát:

O5. Objavili sa tvrdenia, že Hlboký štát hrozil použitím prenosných jadrových zbraní a iných exotických zbraní, ako sú skalárne, torzné, „topletové“ a „strangeletové“ bomby, ak by bola ohrozená jeho existencia. Boli takéto zbraňové systémy lokalizované a neutralizované?

VN: Ó áno, s radosťou o tom informujem. Jadrové zbrane sa dajú ľahko zneškodniť pomocou technológie z Federácie. Táto technológia bola v päťdesiatych rokoch ponúknutá vládam vášho národa, ale odmietli ju. Teraz vám môžem oznámiť, že táto technológia je v rukách Pozemskej aliancie a oni láskavo prijali náš názor na jadrové zbrane. Náš názor je takýto: sú to zbrane hromadného ničenia pre všetkých zúčastnených a nebudú prospešné pre planétu Terra. Táto technológia na likvidáciu jadrových zbraní využíva magnetickú frekvenciu. Magnetická sila je vyrobená z prvkov, ktoré planéta Terra nepozná. Je to pomerne jednoduché, keď si predstavíte bombu ako jednoduchú chemickú reakciu, ako zvrátiť chemickú reakciu pomocou prvkov, je to jednoduchá technológia.

Je veľmi pravdivé, že technológia jadrových zbraní už dlho vyvoláva veľké obavy Galaktickej federácie, ktorá šírenie týchto zbraňových systémov vyzdvihovala ako dôležitý prvok svojich historických diplomatických kontaktov s rôznymi administratívami USA a Sovietskeho zväzu. O týchto historických rokovaniach veľmi podrobne pojednáva najnovšia kniha Eleny Danaanovej Nikdy vás nenecháme na holičkách, ktorú vrelo odporúčam.

Okrem toho odporúčam pozrieť si nedávnu tlačovú konferenciu za účasti bývalých dôstojníkov USAF, ktorí odhalili, ako UFO zasahovalo do jadrových rakiet a účinne ich neutralizovalo na bližšie nešpecifikované obdobie. To priamo potvrdzuje pripomienky Vala Neka o technológiách Federácie, ktoré dokážu neutralizovať takéto nebezpečné zbraňové systémy.

O6. Spomínate, že Pozemská aliancia nahrádza kompromitované satelitné komunikačné systémy, je Starlink Elona Muska hlavným prostriedkom pre nový nekompromitovaný systém?

VN: Áno, satelity, o ktorých hovorím, sú satelity na zemi. Tieto satelity budú nahradené satelitmi na obežnej dráhe Terry, na oblohe. Starlink nie je správny názov pre tento systém, je to niečo iné. Nebudem to prezrádzať, ale môžete špekulovať. Využíva podobnú technológiu ako satelitný systém, ktorý nazývate Starlink.

Odpoveď Val Nek je opäť veľmi výrečná. Niečo podobné ako Starlink bolo pripravené a čoskoro sa oficiálne spustí. Moja špekulácia je, že Val Nek naráža na vesmírny plot, ktorý je formálne pod kontrolou amerického vesmírneho velenia. Tento nový komunikačný systém bude určite riadený Vesmírnym velením USA a mnohonárodnou vesmírnou alianciou, ktorú vytvorilo v dôsledku Jupiterských dohôd, o ktorých sme hovorili v predchádzajúcich článkoch. Dôležité je, že generál James Dickinson, šéf Vesmírneho veliteľstva, v auguste potvrdil, že bolo dosiahnutých viac ako 100 dohôd s rôznymi národnými vesmírnymi agentúrami, vojenskými veliteľstvami a leteckými korporáciami, vďaka čomu je možné, že takýto satelitný komunikačný systém bol tajne pripravený a je blízko k spusteniu.

Moja záverečná otázka pre Vala Neka znela takto:

O7. Ak sú hacknuté rádiové frekvencie a komunikačný systém, ktoré sa predtým používali na potláčanie nesúhlasu a prebúdzania verejnosti, teraz v rukách Pozemskej aliancie, ako dlho budeme musieť čakať, kým uvidíme náznaky sociálnych médií a masmédií, ktoré budú zverejňovať skutočné informácie o tom, čo sa deje okolo našej planéty?

VN: Na túto otázku nemôžem úplne odpovedať, pretože sa týka súkromných pozemských spoločností a nie je v rukách Federácie. Môžem prezradiť, že Pozemská aliancia dostala technológiu a nástroje na vytvorenie prospešného internetového systému. Časový rámec nemôžem prezradiť, ale nebude trvať dlho. Je to aktívna operácia, prosím, pochopte to.

Je príznačné, že Val Nek to sprostredkoval tesne po tom, ako prezident Donald Trump oznámil založenie novej spoločnosti pre sociálne médiá, Truth Social. Ako som už hovoril, podľa profesora Haima Esheda, otca izraelského vesmírneho programu, Trump spolupracuje s Galaktickou federáciou, aby ľudstvu odhalil jej existenciu. Preto by nebolo veľkým prekvapením, že Trump zohráva kľúčovú zákulisnú úlohu pri vytváraní nového internetového systému.

Záverom možno konštatovať, že v najnovšej správe Vala Neka je veľa vecí, ktoré možno uvítať. Jeho odhalenie, že ľudstvo vstúpilo do záverečného odpočítavania blížiacej sa porážky aliancie Deep State, Orion Gray, Drakoniánov a Temnej flotily, je veľmi vítanou správou. Aj keď nás čakajú ďalšie kruté bitky, tajná podzemná vojna vstúpila do rozhodujúcej fázy a na jej výsledky a odhalenie budúcnosti Star Treku možno nebudeme musieť čakať príliš dlho.

© Michael E. Salla, PhD.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 96
  Juan O Savin: Všetko je o deťoch, o návrate Ameriky do starých koľají a o jubilejnom rokuV prvom rade je to všetko o deťoch: ich záchrana a vyhnanie strašného démonického satana uctievajúceho moru DS, ktorý infikoval všetky aspekty Ameriky. Potom sa Amerika a planéta vráti do starých koľají. Je to mrzutosť, keď Juan hovorí o deťoch, ale toto je hrozná pravda, ktorej musí svet čeliť. Juan…
  Tags: a, to, sa, v, je, na, o, že, správy
 • 96
  Benjamin Fulford: Nepokoje, vraždy, jadrový teror a chaos, keď sa západný politický systém rozpadáV prvom rade chcem, aby ste všetci vedeli, že sme spoločne nad cieľom, pretože naše elektronické systémy utrpeli počas prípravy tejto správy masívny útok. Napriek tomu protiopatrenia boli aktivované a tu je najnovšia informácia, ktorá bola zameraná na to, aby sa k vám nedostala včas. Séria vrážd na vysokej úrovni, pokus o…
  Tags: a, že, na, v, je, sa, ako, o, to, správy
 • 96
  Devolúcia v reálnom časeRockwellov najnovší bulletin je brilantný. Zhrňuje obrovské množstvo informácií a vyvodzuje z nich spoľahlivé závery. Je to pútavé čítanie. Tu je dlhý úryvok - stojí za to venovať mu čas. Najväčší podiel na tom má nejaký chlapík, ktorý si hovorí ChipLitFam17. Nie, nie je to ďalší kmeň kovidu. Tento týpek…
  Tags: to, sa, že, a, je, v, na, ako, o, správy
Subscribe
Notify of
guest
21 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
benetri
benetri
2 years ago

Veľmi povzbudivé čítanie. Už sa teším na pokračovanie, hlavne to v našej realite. Ďakujem.

alan
alan
Reply to  benetri
2 years ago

Ale zatial nateraz sa priprav na to ze uz PODLA ZAKONA pojdes zachvilu do p…. zo zamestnania na ulicu a zdochnes od hladu!
Potom sa chod prihlasit na Galakticku federaciu. Vraj platia vysoke podpory v nezamestnanosti :))))
Vam to tu pekne sakramentsky yebe vsetkym!!!!

tauri
tauri
Reply to  alan
2 years ago

alan:
Taky by mě zajímalo, kam až se to nechá zajít….
Zatím se k nám dostávají zprávy, které jsou snad pokaždé „jiné“ ale lidé stále musí věřit plánu..
Za chvilku budeme mít nos jako Pinocchio, pěkně nás za něho tahají a my stále prahnem po lepším zítřku, který není..
Ono se to řekne, tak to přestaňme sledovat a přestane existovat i kovid..
Až jeden den budeme chtít jít na nákup a řeknou nám, kde máte propustku do krámu a my budeme koukat, co to jen proto, že jsme tomu přestali dávat pozornost..No nevím no.
Už teď někde odmítají léčit neočkované a pokud, tak musí mít test..Je teda tohle ještě dobrovolné a plán Aliance, nebo stále tu vládne deep state..Jaký je vlastně rozdíl mezi tím, kdy vládne deep state či aliance a jen tomu všemu přihlíží..
Co když jsou tu lidé, co si nezaslouží takové jednání? Proč to musí odnést všichni? Proč ne jen ti, co to podporují a chtějí jen otroctví?

benetri
benetri
Reply to  tauri
2 years ago

Tauri, určite poznáš také čosi, akože Zlu a jeho šíreniu stačí úplne to, aby Dobro (a teda aj dobrí ľudia) nerobili nič. No a my sa minimálne posledných 30 rokov len prispôsobujeme a mlčíme. Nerobíme nič. Teda – frfľeme, najčastejšie ale potichu. Ísť protestovať, či na veľký štrajk? Na to sme príliš veľkí alibisti. My tam nepôjdeme, maximálne tak, pozrieť sa z chodníka. Nebudeme predsa riskovať nejaké následky. Však sa máme radi a máme i rodiny.
Viem, že nás je veľmi veľa takých, čo sa cítia akoby sa prebudili v inej realite. Prostredie je síce rovnaké, ale tá realita! Akoby niekto vymenil scenár toho filmu okolo nás. Normálne mi to pripadá, sťaby sme sa prebudili v inej časovej osi. A tá od nás teraz žiada preukázať svoju vôľu, svoje chcenie niečoho iného. Lenže sme ostali prekvapení zmenou, zaskočení okolnosťami, málokto dokáže reagovať.
Potom prišla skúška inteligencie, človečenstva a výšky IQ a EQ. A Tvorca, či Otec-Matka, nám znova dáva možnosť ukázať svoje Ja, chcenie svojho Ducha a prejav slobodnej vôle. Lebo tá chrípka, zvaná Covid, je presne o tom. Je to skúška pre človečenstvo. Lebo nie všetci na tejto Zemi sú naozaj ľudia.
V celom Stvorení dal Tvorca slobodnú vôľu len človeku. Pozemskému človeku. Iné stvorenia buď priamo podliehajú vôli Tvorcu alebo majú viac, či menej kolektívnu Dušu a tým i kolektívnu vôľu. A ak nám niekto zvonku pomáha, tak bol vlastne poslaný Otcom-Matkou. Dáva nám šancu, pretože sme až príliš pasívni a ľahko sa dáme ovplyvniť Temnými, ktorí žijú okolo nás, dokonca aj v množstve nás. Lebo nie každý, kto nosí ľudskú podobu, je človek
Zámerne nás udržujú v strachoch a depresiách, veď tieto emócie ich držia pri živote a sile. A my sa prispôsobujeme, mlčíme a neprotestujeme. Aj alebo najmä preto prichádza tento tlak, toto prebudenie. Na mnohých to účinkovať nebude, pretože ich opatrnosť a najmä strach je priveľký. A niektorí sú len moc pohodlní. Ibaže tak ľudstvo neprežije. Máme snáď poslednú šancu.
Civilizácií už bolo na Zemi viac, ak dobre pamätám, tak už sme šiesta v poradí. Všetky zahynuli. Ale všetky dostali šancu ísť vyššie a prežiť. Len na to treba vôľu. Tvorca nám Slobodnú vôľu dal – využijeme ju? Alebo sa proste stratíme kdesi v histórii Zeme? Lebo už sme tí poslední žijúci ľudia na Zemi. A ak prepasieme možnosť dokázať svoju životaschopnosť, svoju vôľu žiť podľa svojho presvedčenia a chcenia, schopnosť postaviť sa čelom Zlu, tak už ďalšie generácie slobodných ľudí proste nebudú.

tauri
tauri
Reply to  benetri
2 years ago

benetri:
Já to chápu, ale už nemohu dále stále bojovat..V práci jsem byl věčně ten, co něco měl a chtěl víc a jak jsem dopadl…Já bych se zase rozepsal, ale stejně je to zbytečné, blbec si to nepřečte a když to píšu Tobě, či jiným lidem, stejně ví o čem je řeč, takže bych si akorád třepil pusu.

Popravdě, ani nevím, jak to řešit, ale jak asi „říkáš“ někdy je lepší nedělat nic.
Jen je smutné tomu všemu přihlížet a vědět, že s tim víc stejně nezmůžem, protože chtít a probudit se musí každý sám.

benetri
benetri
Reply to  alan
2 years ago

Ešteže ťa máme, alan, ty to vyriešiš aj za nás!
Dúfam, že už si zobral aj booster a budeš nám radiť ešte veeeľmi dlho …
Pokorne uznávam tvoju nekonečnú inteligenciu a poznanie!

tauri
tauri
Reply to  benetri
2 years ago

Snad se tu nebudeme vzájemně napadat.. nepřítel je tam, ne tady..

maria
maria
Reply to  alan
2 years ago

alan, chapem Ta,
Pre mna stisenie, urobit zasoby potravin, predala som nadherny byt pod cenu, kupila i dom kde je kurenie s drevom. Vela ludi mi povedalo ze robim chybu.Mam mensi pozemok a par ovocnych stromov. Cestujem do prace dost daleko.
Sefovia odo mna zatial nechcu ani testy ani ocko. Vydiskutovali sme si to Robim aj z domu.
Urobila som vsetko co bolo v mojich moznostiach, Pojdem mozno na pn-ku, ale testy su zrejme infikovane spike proteinom, deti to vidia, cierne gulocky okolo ockovanych vystreluju z ich biopola. Niektori vidia cierne gulocky pri tycinkach na testy – priamo do nervového systemu do mozgu, Proste (o cokolvek dobre a prospesne, liecenie a spalenie spike proteinov) a dakujte svojim anjelom straznym , ochrancom svetla a pravdy.
Urobte si ochranu okolo tela ktora spali a odpudi spike proteiny.
Naozaj pracujte so svojimi anjelmi straznymi a ochrancami lasky, pravdy a svetla. Su tu a pomahaju. Poproste ich o maximalnu pomoc a ochranu.
Stiste sa, pracuje na svojej karme, harmonia, obalte sa bielym, zlatym liecivym svetlom, poproste o zvysenie vibracii a vyzarovania svetla.Odpustite vsetkym vsetko aj sebe(zle myslienky, slova, ciny, skutky, udalosti). Prijmite odpustenie od samého seba. Otvarajte srdce dokoran vo vsetkych urovniach,Dakujte svetlu a laske vo Vasich bunkach. Naplnte svoje telo svetlom bozim.
.Pri konfliktoch vystupujte slusne ale jasne. Ak ste na strajku ukotvujte cez seba svetlo- bielo zlate svetlo a poproste anjelov straznych, osobnych strazcov a ochrancov lasky vsetkych pritomych ludi, aby Vas chranili. Okamzite chrante jedinca na ktorého chce niekto zautocit. Budme v sebe vo svojej sile a vo svetle pravdy.Vlady su ovladane temnimy entitami, nie svetlom – skoda.
Slovak Lipsic aj v parlamente hovori ze vidi reptilianov – kto ho asi dostal pod svoju moc?
Jarcuska dostal 3 vakciny – C vitaminu. Vela ludi v jeho okoli tiez.On sam neveri vakcinam.

Ingrid
Ingrid
Reply to  alan
2 years ago

Alan.Chcem sa len opýtať pre čo si tu v tejto skupinke prečo to vôbec čítaš keď máš takýto názor???Sorry nechcem ťa uraziť. Len by ma ro veľmi zaujímalo 🙂

maria450
maria450
2 years ago

dakujem . Tak tento clanok je vybornou spravou. Kiey bz SR aj CR ,aj EU a planeta zazila oslobodenie uz dnes.

jirik
jirik
Reply to  maria450
2 years ago

u nás se děje toto:
Budúcnosť V4 sa stáva veľmi neistá, keďže, ako sa zatiaľ ukazuje, tak nová česká vláda bude poslušným „poskokom“ západných globalistov

Táto vláda už teraz naznačuje, že akceptuje požiadavky českých ľavicovo-liberálnych štruktúr a veľkej časti českého mediálneho mainstreamu, ktorý sa dožadujú, aby sa vláda Petra Fialu (ODS) dištancovala od politického dedičstva Andreja Babiša.

To znamená, aby sa konzekventne prestala v rámci svojej zahraničnej politiky odvolávať na pojem „národné záujmy“.

Na Fialu tiež vyvíjajú tlak, že Praha musí zmeniť svoj postoj – ktorý sa dosiaľ orientoval na Budapešť a Varšavu – k migračnej politike Bruselu a prijať ju pozitívne.

Takéto výzvy zazneli napríklad predovšetkým aj od vplyvného ľavicovo orientovaného politológa a spisovateľa Jiřiho Peheho (má aj USA občianstvo – podobne ako jeho dcéra, ktorá vyhlásila, že v USA je konečne prezident, ktorého si môže vážiť – Joe Biden).

Pehe ostro kritizoval vo svojom článku uverejnenom na spravodajskom portáli Referendum Babišovu vládu a jej podľa neho zbytočné disonancie s Bruselom. Ďalej zdôraznil, že nová česká vláda sa musí prestať orientovať na maďarsko-poľský nacionalistický populizmus. Pehe tvrdí, že to na medzinárodnej scéne vylepší (údajne) narušený a poškodený imidž Českej Republiky.

Prominentný politik strany STAN Ján Farský vyhlásil, že V4 je preceňovaná a že českej politike nepriniesla nič zmysluplné, a ak predsa niečo, tak len dobré vzťahy so Slovenskom.

Podobne sa o V4 vyjadril aj politik Ondrej Benešík, keď kritizoval to, že Česi vo V4 zohrávali len rolu užitočných idiotov, ktorí sa zasadzovali za maďarské záujmy a že to treba rýchlo ukončiť.

Len ODS nevidí V4 tak kriticky a pokladá tento spolok pre ČR rovnako dôležitý ako NATO a EÚ. Ale zvyšní štyria koaliční partneri sú proti takému názoru a V4 je pre nich podľa všetkého pre Česko už len minulosťou.

Ak ČR skutočne opustí V4 – bude tento krok nasledovať aj SR?

V súčasnosti to za tejto vlády možno predpokladať. To by potom pre V4 už znamenalo definitívny koniec.

Roman Bednár
zdroj hlavnespravy.sk

alan
alan
2 years ago

Na Mesiaci nikto v zivote nebol!!
Nie je to mozne!!!
Mesiac je svetelny obraz.
Mesiac nie je hmota

Raamil
Raamil
Reply to  alan
2 years ago

Je to naozaj tak?

tauri
tauri
Reply to  Raamil
2 years ago

Z nás se to zatím nikdo nedozví…Dokud tam člověk nebude osobně, může se jen domnívat.
Pokud tam někdo rádoby byl, vždy se mi vybaví film Total Recall a implantované vzpomínky na cesty do vesmíru, jako Mars, Jupiter..
Takže pokud jsem všichni stále nějak šáleni vyšší inteligencí, můžou nám stále podsouvat třeba něco, co tam není a nebo nabudit dojmu, že jsme tam skutečně byli. Pokud je to myšleno jen strojově, není problém člověka uspat a prostě mu to tam nahrát…
Zatím je zkrátka skutečná pravda před námi skrývána.

Monika
Monika
Reply to  tauri
2 years ago

Tema mesiac, uz nejaky cas sa snazim zistit nazov filmu – islo v nom o to, ze astronauti leteli iba naoko na mesiac, pritim zostali v nevadskej pusti. Ich raketa, ale zhorela v atmosfere a oni ich na tej nevadskej pusti zacali likvidocat, aby sa neprevalila loz s mesiacom. Neviete niekto ako sa ten film vola?
Dakuhem a ospravedlnujem sa za komentar trosku od veci.

valsodar
valsodar
Reply to  Monika
2 years ago

Kozorožec 1

mikes
mikes
2 years ago

ZEMĚ JE PLOCHÁ I KULATÁ ZÁROVEŇ:
0. PŘEDMLUVA?
Tento svět je pro VĚTŠINU LIDÍ TAKOVEJ JAKEJ JE PROTOŽE VÁM ŘEKLI!!! ŽE JE TAKOVEJ JAKEJ JE. (škola, tv, rodiče atd.)
Nikdo si sám nic neověřuje a nezjišťuje, nikdo po ničem nepátrá, nikdo nad ničím nepřemýšlí, nikdo se sám o nic nezajímá… A ani se nepočítá s tím, že byste to někdo někdy dělal.
Když se pak takový člověk něco dozví nebo mu někdo něco řekne tak se to snaží zařadit či napasovat do toho co mu ŘEKLI!!
No a když mu to tam nepasuje tak to označí za nepravdu, lež, či výmysl a dál už se tím nezaobírá. A TOTO JE JEDINÝ ZPŮSOB PŘEMÝŠLENÍ většiny lidí na téhle planetě. Když to nepasuje do toho co jsem si nechal nalhat tak to není pravda. A To vás naučily ve škole. To je úkol školy. Paní učitelku vystřídá TELKA a ta se nezpochybňuje.
A jen každý tisící, a to kdoví jestli, se zeptá: a jak jsi na to přišel????
No a tohle není přemýšlení, TAKHLE SE NEDÁ přijít vůbec na nic.
Jak má někdo názor než právě požadovaný zažívá syndrom bílé vrány a taky se stává TROLEM, aspoň na TADESCU tomu tak je. Každý kdo pro své postřehy předkládá důkazy, není TROL. A co vy tady, jak na tom jste?:
1. MĚSÍC NEEXISTUJE A SLUNEČNÍ SOUSTAVA JE VÝMYSL A LEŽ:
Čím větší vzdálenost od pozorovaného předmětu se předmět postupně rozmazává posléze splývá s okolím aby pak z toho všeho byla jedna barva. (na zemi modrá) Čím větší objekt tím je potřeba větší vzdálenost, aby se tak stalo. A co se týče kontinentů světadílů a moří je ta vzdálenost cca 30 tis. km mizí barvy a od 70 tis. je vše jedna barva. Žádná moře a kontinenty a oblačnost není od této vzdálenosti vidět. TZN že měsíc je daleko (k vzhledem k tomu co je tam vidět) cca 30 tis. Km, ale to není možné, takže je to projekce. K vzhledu jeho OFICIÁLNÍ vzdálenosti, Měsíc by pak musel být viděn jako šedá koule.
TO VYSVĚTLUJE PROČ JE JEDNOU VYSKOKO JINDY ZASE NÍZKO, VELKÝ ČI MALÝ NEBO I INTENZITA SVITU.
2. NÁPLAVA PO POTOPĚ?
Plno domů postavených kolem r. 1700 má 2 vchody. Jeden na úrovni chodníku. Druhý 2-5 metrů pod chodníkem. Je to náplava po zatopení kráteru v r. 1750
JAK JINAK LZE TENTO FAKT VYSVĚTLIT??
A nejednou máme vysvětleny i tzv. podmořské stavby. Byly postaveny před potopou tj. před zaplavením kráteru v 1750. Náš svět je v kráteru na gigantické planetě obvod 40 mil. Km
3. KDE SE VZALA VODA NA TY POTOPY?
Vy jste nad tím nikdy nepřemýšlely?? Já po mnoho let. Vedle našeho kráteru je moře A tak sem šplouchly tsunami v r. 1750. Jako důsledek čerpání energie kráteru pro ENERGENICKY NENAŽRANÉHO falešného boha a jeho BEN-BEN-STONE.
4. GIGANTICKÉ STROMY?
Stolové hory nejsou žádné hory ale pařezy gigantických stromů. Na výpočet výšky stromu z pařezu je ekvivalent 200. Pařez dlouhý 3 km (a že jsou) x 200 je výška stromu 60 km. A toto je možné jen za předpokladu, že jsme v kráteru na gigantické planetě. Nebo nějaký jiný nápad? Zkamenět může něco, jen když je to zbaveno vody. To lze jen a pouze při vysoké teplotě termonukleárními výbuchy. Všechny zkameněliny jsou výsledek jejich bezuzdného vraždění. Grand Canyon a pod. jsou bývalé povrchové doly. A kde je struska z těch dolů? Tak to jsou sopky co jsou ze sypaného materiálu. Říká se „příroda čaruje“ houbeles , všechno je důsledek jejich těžařské činnosti. A dinosauři byly naši kamarádi . Jezdily jsme na nich jak na koni. Je plno důkazů že to tak bylo. To všechno oni vyvraždily.
5. ĎÁBLOVA BIBLE?
Stránky mají rozměry 890 mm x 490 mm, kniha váží 75 kg a podle výpočtů by na výrobu potřebného pergamenu byly potřeba kůže asi ze 160 oslů či telat. Zajímavá anomálie, ale do té doby než uvidíte jako já celou knihovnu těchto obrovských knih a to i výše jak 2 patra. Tak to už se musíte ptát: kdo ty knihy četl? Pro koho je kdo vyráběl? To držel tu knihu v jedné ruce jako my? Skoro 80 kg v jedné ruce? Kam zmizely čtenáři těchto knih? Nezničila je právě tato katastrofa? Stejně jako ZCELA URČITĚ zničila i Velkou Tartárii? Ty ledopády zasáhly celou gigantickou planetu.
6. BLACK SUN?
Kolem gigantické planety je plazmový obal. Paprsek černé hvězdy BLACK SUN při dopadu na plasmový obal vytváří slunce. Od plazmového obalu se i odráží tzn. že jsou 2. Jedno pravé a druhé je odraz. Znamená to že na gigantické planetě je světlo pořád? Přitom na nejstarší mapě kráterové země jsou nakresleny hvězdy. Celá hvězdná mapa-obloha a všechny planety je odraz kráterů a nerovností této gigantické planety.
Jsou zde různé biologické systémy. Tak to bůh vymyslel: všechny civilizace napráskal na jednu planetu.
Zvláštní poděkování: Space X a 2x raketoplán, že nám ukázal kráter Zemi a Gigantickou planetu.
Naše slunce je uměle vytvořeno falešným bohem (a jsou 2) i celá iluze planety je jimi vytvořena. Je 2 x sever a 2x jih. Obeplutí či Cesta kolem světa je tudíž po obvodu.

6. PYRAMIDY JAKO PROTIBĚŽNÉ SYSTÉMY?
Jsou zde, v kráteru, 2 energetické systémy. Přátelský je ten původní tvaru nekonečné ležaté osmičky vinoucí se jako had směrem nahoru tzn. hadí energetický princip a je prostoupen celým, kráterem a je ve všem co zde roste a žije. Druhý je parazitický: Připluli sem z kráteru Saturn tj Atlantida vzdálenost 2 mil. km. (Mars je daleko 1 mil. km). A znáte ho jako NOE a ARCHA (New York = nová archa). Ta je u vchodu do kráteru pořád zaparkovaná a měla by to být živá bytost, patrně parazit. Ráj zde skončil příchodem tohoto parazita, který se usadil v malém kráterku nad naším. To je to oko nad pyramidou v logu iluminátů. Jak jsem přišly, založily kolonie a po celém kráteru staví protiběžné systémy (většinou pyramidy) na čerpání energie pro energeticky nenažraného falešného boha a superpočítače BEN BEN STONE. Pod každou pyramidou by měla být ještě jedna a pak to není nic dobrého. V nejednom dokumentu říkají, že to jsou elektrárny no a to taky jsou:
Protiběžné systémy dělají z vody olej potažmo ropu. Proto je kolem Gízy poušť a proto tam mají tolik ropy. Nebo nějaký jiný nápad nejlépe s důkazem? Protiběžné systémy stavěl i Hitler.
7. SYMBOLY VE FILMECH?
Jistě znáte film: Oni žijí! Od Johna Carpentera, ale on taky natočil Útěk z New Yorku s Kurtem Russllem. Tento film je celý v symbolech o kráterové zemi a o našem vězení v kráteru. Hlavní hrdina se jmenuje Had tj. odkaz na energetický systém našeho kráteru. Je tam i ukázán východ z kráteru tj. Héraklovy sloupy kdy jeden je rovný a druhý křivý směrem dovnitř – symbol pro východ z kráteru.
JE TO IDEÁLNÍ VĚZENÍ NALHAT LIDEM, ŽE JSOU NA MALÉ MODRÉ KOULI ŘÍTÍCÍ SE VESMÍREM. KDO SE PAK BUDE CHTÍT DOSTA VEN? NIKDO!
Film THOR: Proletí klíčovou dírkou což je odkaz na gigantickou planetu (klíčová dírka je místo ne měsíci tj. na velké zemi, Vatikán má tvar klíčové dírky).
Poté nějaký týpek pobíhá po Stonehenge (což je mapa kráterové země a okolí kráteru a proto to v 50 letech celé přebudovaly). A pak ten stejný člověk je v blázinci. Vzkaz je jasný: svět kde žiješ je kráter na gigantické planetě a když to budeš říkat, zavřeme tě do blázince. Nebo nějaké jiné vysvětlení.
8. DYSNEYLAND JAKO MAPA KRÁTEROVÉ ZEMĚ?
Je dostupné video kde WALTER E. DYSNEY což je šifra: alter ego: dysney. Což je ve skutečnosti HITLER ukazuje členům kultu, co se chystají kolonizovat mimo kráter. Všechny raketoplány apod. lítají právě sem EPCOT to je město psychopatů.
MAPA DYSNEYLANDU je mapa kráterové země. A co kolonizovaly a co budou stavět mimo kráter.
Nacházíme se v KRÁTERU NA GIGANTICKÉ PLANETĚ OBVOD 40 mil. km.
Měsíc je naskenovaný a promítaný obraz (starý 17 mil. let) této gigantické planety, na které je náš svět v jednom z mnoha kráterů: SULPICIUS GALLUS M
Celá hvězdná mapa-obloha a všechny planety je odraz kráterů a nerovností této gigantické planety.
Jsou zde různé biologické systémy. Takhle to bůh vymyslel: Všechny civilizace napráskal na jednu planetu

Antarktida je ledová stěna konec světa (rusové jsou nejdál a je tam -70C) a východ z kráteru je pod jižní Amerikou – to ale je to uzavřeno A PŘÍSNĚ STŘEŽENO páč jsme zde uvězněni parazitickou hmyzí entitou.

Stancew
Stancew
Reply to  mikes
2 years ago

Mikesi díky za velmi zajímavý příspěvek. Toto téma jsem zatím odkládal stranou, zejména díky snaze sledovat probíhající „end game“ a podnikání pokusů se na to nějak připravit. Narazil jsem na YT na nějaké jak to vypadalo dobře zpracované dokumenty na toto téma, ale dosud jsem nenarazil na někoho v ČR/SR, kdo je v tom zorientovaný a nakopl by mě správným směrem.

Vidím, že jsi v této věci kovaný a proto prosím na nasměrování na dobré zdroje informací pro začátečníka, ideální by samozřejmě byla nějaká komunita, která se tím zabývá. Já jsem postupně zjistil, že skoro vše je jinak, než jak to do nás cpali na školách a v mainstraemu, takže jsem snad připraven i na takovýto zcela nejzásadnější posun paradigmatu, který toto předtsuje. Díky.

Deni
Deni
2 years ago

Precitala som si clanok aj vsetky komentare.Ja osobne od urcitej doby citim,ze mam tu poslanie sirit lasku a svetlo.Verim v dobro ,ktore zvitazi!!!❤hlavne nesmie clovek zufat.Vzdy sa najde riesenie v kazdej situacii.

jirik
jirik
2 years ago

ROZLOUČENÍ – Mé blogy na aktualne.cz končí.
Jana Zwyrtek Hamplová 11. 11. 2021 | 04:39 Přečteno 62300 krát
Děkuji všem čtenářům za přízeň. Dneškem mé blogy z rozhodnutí aktualne.cz končí. Bylo tu s vámi krásných 11 let. Je mi smutno.

PLUJEME VŠICHNI SPOLEČNĚ NA JEDNÉ LODI. Jmenuje se TITANIC

I tak by šel nazvat aktuální čas, ve kterém žijeme. Nebo spíše nežijeme? To je věc pohledu každého z nás.

Tím tancem myslím všechny ty tiskové konference a výstupy vládních představitelů, kterými se nás snaží přesvědčit, jak to všechno mají pevně v rukou, jak ví, co říkají, a jak je musíme hlavně poslouchat, aby to všechno dobře dopadlo. Asi jim to zní jako rajská hudba, protože mají rádi moc, a moc je sladká. To řinčení bubnů na vládní palubě má však pouze jediný cíl – oni političtí kapitáni tohoto „virobraní“ se snaží onou „hudbou“ přehlušit pronikání vody do podpalubí, aby to pasažéři, tedy my, občané, neslyšeli. Pokud ale necháme loď plout, a budeme dál tančit při hudbě, kterou nám hrají všichni ti Vojtěchové, Arenbergové, Blatní, Prymulové, Svrčinové a další jim podobní, a nekoukneme se včas do podpalubí, jaká je realita, půjdeme k totalitnímu dnu. Všichni. Jen namísto stranických knížek budeme nosit všemožné „dobrovolné“certifikáty.

Není přes ten ryk na palubě snadné kouknout se pod povrch věcí veřejných. Lépe se totiž věří oné hudbě na palubě, než abychom se začali brodit onou realitou o pár pater níž. Zvláště když už tu máme zase zakázané věty, pravda se nazývá deziformací a dezinformace pravdou, a když ani to nefuguje, nastoupí tvrdá cenzura. Člověk si v listopadu 1989 říkal, že ty totalitní praktiky vymřou po meči, a ono ne. Vrací se, a k mému údivu tentokrát ze západu. A lidé chtějí mít klid – jak pro podobný klid vstupovali kdysi do partaje.

A jaká je ona realita v podpalubí?

Je tu kruté probuzení mocných. Vakcína nefunguje, jak se hlásalo – ti, kteří se nechali očkovat, chrání pouze sebe, a to ještě ne vždy. Vakcína nebrání nákaze, nebrání onemocnění, a narozdíl od původních očekávání její účinek funguje jen pár měsíců. Z jedné dávky byly dvě, teď už tři, a co bude dál, se prostě neví. Aby se to celé nezhroutilo jako domeček z karet, opět se to zakrývá nedůvodným sebevědomím a arogancí a útoky – třetí dávka vše vyřeší,a kdo ji nepodstoupí… Známe to. Ale jako nebyla pravda to, že očkovaní už nikdy neonemocní, a že očkovaní už nikdy nikoho nenakazí, není pravda ani toto tvrzení o třetí vakcíně. Kdo na to poukazuje, je ale opět označován za dezinformátora. Přitom nejvyšší dezinformační kampaň byla ona slavná tečka, ze které je dnes otazník s vykřičníkem.

Když mocní zjistili, že to, co hlásali, se hroutí jak domeček z karet, bylo nutné najít viníka. A tak prstem pana Vojtěcha ukázali na neočkované. Ti, ano právě ti za to mohou, že ještě onu tečku nemáme. Je to pandemie neočkovaných. Ti mohou za to, že do podpalubí teče voda, ne my, konstruktéři lodě. Zkrátka ti, kteří s námi nahoře netančí, a nehrají tu kamufláž, a křičí na poplach něco o vodě v podpalubí, to jsou ti zločinci – protože vás nutí do galoší a studené vody. Zkrátka politikové, aby ochránili sami sebe před hněvem milionů podvedených, to hodí na ty, kteří jim na ty řeči o tečce neskočili. Skončí to u soudu, a je to dobře.

Ale zpět k oné realitě z podpalubí.

O vakcíně už byla řeč. teď něco k oné bezinfekčnosti. Od počátku tvrdíme, že prokazovat se očkováním, testem nebo prodělanou nemocí je proti všemu – ústavnímu pořádku a zákonům této země, ale hlavně proti veškeré logice. Zkrátka že je to hloupé nařízení, sloužící jen k šikaně občanů a jejich vydírání směrem k očkování. V těchto dnech se k pojmu bezinfekčnosti vyjádřila vědecké rada Přírodovědecké fakulty v Olomouci svým usnesením. Členové Vědecké rady PřF upozornili, že nyní používané potvrzení o očkování, prodělání nemoci nebo negativním testu ve skutečnosti bezinfekčnost neprokazuje. „Zmíněný posun významu slova ,,bezinfekčnost“ nelze ospravedlnit jako užitečnou zkratku. Záměrný, nespontánní a účelově motivovaný posun významu slov považuje Vědecká rada PřF UP za nepřijatelný a společensky škodlivý,“ stojí v usnesení Vědecké rady PřF. Akademikům, jejichž erudovanost nelze zpochybnit, patrně došla trpělivost. V překladu – opatření po nás vyžaduje nesmysl, a pojem je zneužíván. Uvedené listiny nic podobného nezaručují. Hlavně, že se kolem tohoto pojmu točí poslední týdny naprosto všechno.

A jak je to s včasnou léčbou při prvních příznacích virového onemocnění? Prof. MUDr. Vojtěch Thon, Ph.D. z Masarykovy univerzity to řekl jasně – tato léčba byla a je zanedbaná, ve své podstatě žádná. Léky, které byly jsou k dispozici, se nepředepisují. Tvrdá slova pro ty, kdo kvůli zabedbání lékařské péče (protože jim bylo i zakázáno chodit i do ordinace),skončili v těch nemocnicích, nejčastěji se zápaly plic. Neléčí se ne proto, že by to nechtěli lékaři, ale že takto rozhodli ti, co tu údajně bojují s nějakým virem. Tedy zanedbávání léčby a plné nemocnice byly především vinou politiků.

O oddělování očkovaných a neočkovaných se už napsalo snad vše – společným jmenovatelem je to, že k odlišování osob očkovaných a neočkovaných není žádný medicínský důvod, že jde o politické rozhodnutí, tedy opatřeními se přikazuje nezákonná diskrimin ace skupiny obyvatel. Tedy máme tu diskriminované děti, kterým odepíráme právo na vzdělání jen proto, že to chtějí politikové – ne lékaři, a máme tu diskriminované dospělé, opět z politického rozhodnutí, aby je tímto vydíráním přinutili k dobrovolnému (!!) očkování experimentální vakcínou. A neštítí se kvůli tomu ani brutální kampaně, která je etickým dnem.

Očkování dětí – v červnu se tvrdilo, že nepřichází v úvahu, dnes už se prosazuje. Říká se, že bezpečné je očkovat i těhotné, i ty, co prodělali nemoc. Vím, že mnozí lékaři se křižují. Jsme skutečně jen pokusní králíci? Jak je možné, že se stanovisko mění z měsíce na měsíc? Podle přání koho? Rozhodně to nejsou lékaři, ani žádné vědecké studie.Tedy opět politické rozhodnutí? Byznys?

A reklama na Tečku? To není přece reklama, když vlastníkem vakcíny je stát… Se tvrdí. Takže se může porušovat vše, co porušovat lze, včetně zákazu osobností v reklamě… Podle práva prý vakcína není lék. Svatá prostoto… Asi spálím své právnické knihy.

A co ti lékaři, kteří prosazují toto všechno? Je zmapováno, zda nejsou napojeni na byznys s testy či vakcínami? Není. Ale už lze nějaké nitky zachytit. Aby se nám pak zase nevyskytla nějaká hnízda…

Roušky – které mají politikové před kamerami, aby je poté ihned sundali, a objímali se a žive diskutovali… Divadlo hodné Thálie. Zato děti v nich ničíme. Realita.

Stát tedy vydává protiústavní a nezákonná opatření, která nemají jakékoli medicínské důvody, ale jsou pouze politickým nátlakovým rozhodnutím, tedy politikové, ne lékaři, rozhodují o tom, kdo si může dát v restauraci kávu, a které děti musí mít oddělená WC a právo přístupu k základnímu vzdělání, a kdo si může jít zaplavat a zacvičit do fitka, zazpívat si, zalyžovat si…. Tedy máme tu politickou segregaci občanů včetně dětí jedna radost, a všechny to nechává naoprosto klidnými. Tančíme na palubě, jak oni hrají… a ti, co vidí už stav podpalubí, ať si tam vykřikují, my je přehlušíme a zcenzurujeme… Tančícím ale ještě nedochází, že k tomu dnu půjdou taky… A totalita často „požírá“ své děti.

Ale je tu ještě jedna pikantnost. Stát si myje ruce.

Odpovědnost za následky očkování si nese každý sám, protože se rozhodl dobrovolně (!!!!!!!!!!!!!!!!!).
Odpovědnost za protizákonnou šikanu v práci nesou zaměstnavatelé.
Odpovědnost za šikanu dětí nesou učitelé.
Odpovědnost za šikanu pacientů nesou lékaři.
Odpovědnost za šikanu hostů restaurací nesou číšníci a majitelé.
Odpovědnost za vyžadování nezákonností nese policie a hygiena.

Protože opatření je prý politickým rozhodnutím, za které ministr právně neodpovídá. Pouze politicky, tedy nijak.
Vědí to všichni, že za stát nasazují krk?

A perlička nakonec. V tomto týdnu byl zveřejněn jednou kolegyní právničkou dokument, ve kterém se jí odpovídá na dotaz ohledně očkování poslanců, a to tak, že tento údaj nemůže být sdělen, protože jde o citlivý osobní údaj. Poslanci jsou patrně jiný druh člověka, tedy ten když půjde na kávu, nemusí nic, a u vstupu do sněmovny je taky asi nikdo nešikanuje, že je jinak vyhodí z práce, když se nenaočkují…

Resumé
Máme tu vakcínu, které nesplnila většinu očekávání a většinu toho, co se tvrdilo. Ok – stane se. Byl to experiment. Ale lže se dál.
Prokazování bezinfekčnosti je odborný nesmysl a pojem je politicky zneužíván. A děje se to stále.
Na základě rovněž výhradně politického rozhodnutí se tu vytvořily skupiny lidí, kterým jsou odebírána základní práva, což je protiústavní. A nikomu diskriminace náhle nevadí.
V první fází nemoci se bránilo léčbě, a lidé se nechávali napospas, neléčba probíhala po telefonu. Bude se z toho někdo zodpovídat?
Někde je odepírána základní zdravotní péče bez oněch nesmyslnách papírů.
Státní moc je přenášena na civilní osoby, což je protizákonné. Oni ještě neví, co jim hrozí v případě, že je lidé zažalují. Mají na zažalování ři roky.
Šikanují se a vydírají se zaměstnanci, rodiče dětí, podnikatelé. A ničí se jim životy, což je zločin zejména u dětí. Stát se jednou nedoplatí.

A na palubě se stále dál tančí, pořádají tiskovky, lidé se zastrašují a vydírají dál, jako by se nechumelilo, a uvažuje se o dalších opatřeních daných medicínských i právních kvalit.

Naštěstí to řada lidí ještě nevzdalo, pojmenovává věci pravými jmény, a hledá v tom podpalubí záchranné čluny. Ty záchranné čluny se jmenují – pravda, vzájemná empatie, vzájemná laskavost, vzájemná úcta, pochopení, naslouchání si, argumenty… a pak společně hrr na ně. Na tu palubu. Ze které padají ty lži a vyvolává se nenávist.

Což je onen Titanik, který nás táhne ke dnu.

Zachrání nás jen ty záchranné čluny, na které nastoupíme ruku v ruce, a přestaneme jim ty lži, divadla a tance tolerovat. A to máme v rukou. Tedy směr do záchranných člunů. A pokud tu z paluby nebudou chtít? Půjdou ke dnu jednou sami.

Jitka
Jitka
2 years ago

Na právní názor se můžete zeptat:

Venduly Zahumenské stavbeznouze@gmail.com

Davida Zahumenského david@davidzahumensky.cz

Tomáše Nielsena tnielsen@nielsenlegal.cz (Zdravé fórum z.s.)

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK