Tajné kolónie na Marse obchodujú až s 900 mimozemskými civilizáciami

03/06/2021

Na inšpekčnú prehliadku tajnej kolónie Marsu, ktorá sa uskutočnila pred necelými dvoma mesiacmi, 20. júna, sa zameriava siedma epizóda Cosmic Disclosure televízie GaiaInformátor tajného vesmírneho programu, Corey Goode, už skôr zverejnil podrobnú správu o incidente 22. júna. V rozhovore s Cosmic Disclosure s Davidom Wilcockom Goode sumarizuje kľúčové aspekty turné a uvádza ďalšie podrobnosti o údajnom obchodovaní uskutočnenom tajným vesmírnym programom, Medziplanetárny podnikový konglomerát , s až 900 mimozemskými civilizáciami.

Po príchode na základňu na južnej pologuli Marsu popísal Goode, že videl zaparkované vesmírne vozidlo v tvare šípky, ktoré patrilo Medziplanetárnemu podnikovému konglomerátu (ICC). Goode tvrdí, že tieto vozidlá patria medzi najvyspelejšie kozmické lode vyrobené v rámci vesmírneho programu ICC. Jedno z vozidiel v tvare šípky zachytilo živé vysielanie NASA z Medzinárodnej vesmírnej stanice. Bola ukotvená k vesmírnej stanici a incident stále NASA uspokojivo nevysvetlila. Goode hovorí, že takéto prípady sa konajú v „tajnom kozmickom programe Aliancie“ s cieľom pripraviť obyvateľstvo Zeme na hlavné informácie, ktoré sú pred nami.

Incident pri dokovaní UFO na ISS

Šípkové UFO zakotvilo na Medzinárodnej vesmírnej stanici. Televíznu správu ExoNews nájdete tu .

Goode tiež opísal systém podzemných dráh, ktorý používal sklovitú horninu pre steny tunelov, ktoré sa krížili medzi zariadeniami po celom Marse. Popísal tunely, ktoré vyzerajú ako vlnité sklo. Wilcock vysvetlil, ako sa musia klasifikované zariadenia na razenie tunelov pravidelne pozastavovať, aby vytvorili zosilnené prstencové časti, ktoré dodajú tunelom zvlnený vzhľad. Výskumník podzemných základní Richard Sauder opísal, ako funguje také pokrokové tunelovacie zariadenie :

Jadrové podružné elektrárne pracujú tak, že sa topia v skale a pôde, v skutočnosti ju za chodu vitrifikujú a nechávajú za sebou úhľadný tunel so sklenenou výstelkou. Teplo dodáva kompaktný jadrový reaktor, ktorý cirkuluje tekuté lítium z jadra reaktora do čela tunela, kde taví horninu. Pri tavení horniny lítium stráca časť tepla. Potom cirkuluje späť pozdĺž exteriéru tunelovacieho stroja, aby pomohol ochladiť vitrifikovanú horninu, keď sa raziaci stroj hýbe vpred. Ochladené lítium potom cirkuluje späť do reaktora, kde sa začína celý cyklus. Týmto spôsobom sa jadrový subterén rozrezáva cez horninu ako dážďovka s 2 000 stupňami Fahrenheita (1 100 Celzia) s jadrovým pohonom, ktorá sa hýbe hlboko pod zemou.

Sklenené trubice vyfotografoval orbiter Mars Global Surveyor z NASA, čo viedlo k špekuláciám, že by išlo o tunely nejakého druhu, postavené obrovskými červami, alebo inou metódou. Goodeho skúsenosti zo zariadenia na Marse objasňujú, že tieto sklenené trubice sú v skutočnosti súčasťou tajnej železničnej dopravnej siete na celom Marse.

Trubičková štruktúra na Marse

Snímka Mars Global Surveyor z Marsu vyrobená v roku 2000. Kliknite sem, aby ste dostali zdroj a súvisiaci článok.

Jedným z najohromujúcejších aspektov inšpekčnej cesty je tvrdenie, že Medziplanetárny podnikový konglomerát (ICC) obchoduje s najmenej 900 rôznymi mimozemskými civilizáciami. Goode a podplukovník Gonzales (pseudonym používaný iným očitým svedkom, ktorý sa zatiaľ neukázal) ukázali optické neurologické zariadenie, ktoré bolo navrhnuté na prepojenie s technológiami, ktoré boli na vesmírnych lodiach veľmi populárne. Goode vyjadril svoje prekvapenie nad tým, ako ďaleko ICC zašlo pri vývoji pokrokových technológií, ktoré požaduje množstvo mimozemských civilizácií. Goodeho prekvapenie je niečo, o čo sa v širokej verejnosti s najväčšou pravdepodobnosťou podelí po zistení pravdy o rôznych tajných vesmírnych programoch a ich interakciách až s 900 mimozemskými civilizáciami.

Pre tých, ktorí skúmajú Goodeovu dôveryhodnosť, je obzvlášť užitočné porovnávať jeho spomienky na inšpekčné cesty po Marse v rozhovore Cosmic Disclosure a správu, ktorú napísal 22. júna. Porovnávanie svedectiev je veľmi známa technika, ktorú používajú vyšetrovatelia, ktorí chcú potvrdiť, či osoba klame alebo nie. Preto policajní vyšetrovatelia prinútia svedkov, aby svoje spomienky opakovali znova a znova. Tu je obzvlášť dôležité, že pri písaní a hovorení sa využívajú rôzne mozgové hemisféry. Zatiaľ čo Goodeho písomná správa využíva viac analytických funkcií ľavého mozgu, verbálna správa využíva intuitívnejšie funkcie pravého mozgu. Keby klamal, alebo si akokoľvek vymýšľal svoj príbeh, vznikli by nezrovnalosti. Nezistil som však žiaden rozpor medzi predchádzajúcou písomnou správou a Goodeho slovnou spomienkou na inšpekčnú cestu po Marse. Goodeho rozprávanie o incidente sa javí ako úprimná spomienka na zážitky, ktoré sa skutočne vyskytli, namiesto toho, aby sa pokúsil vybaviť si niečo, čo bolo vykonštruované.

Goode sa v rozhovore pre Cosmic Disclosure stručne dotkne niekoľkých ďalších otázok týkajúcich sa stagnujúcich gigantov, ktorých globálne elity (Cabal / Illuminati) mylne považovali za svojich vracajúcich sa bohov. Okrem toho poskytuje viac podrobností o dokumentoch NSA, ktoré vzal Edward Snowden, a ktoré boli nakoniec dešifrované, a čoskoro budú zverejnené na obrovskej skládke dokumentov. Toto je epizóda Cosmic Disclosure, ktorú si naozaj nechcete nechať ujsť!

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 91
  Nacisti a reptiliáni v Antarktíde - odhaľovanie pravdy pomocou diaľkového pozorovaniaInštitút Farsight práve zverejnil výsledky viacerých pozorovaní na diaľku, ktoré sa zameriavajú na skutočnú históriu Antarktídy, pokiaľ ide o odtrhnutú nemeckú kolóniu, ktorá tam bola založená s pomocou mimozemšťanov počas druhej svetovej vojny. Seansy diaľkového pozorovania sa uskutočnili pomocou prísneho slepého vedeckého protokolu, ktorý vypracoval Dr. Courtney Brown, a výsledky…
  Tags: a, v, na, že, sa, z, o, ktoré, tajné
 • 89
  Voľná energia uzamknutá v priestoroch s vysokou bezpečnosťouNikola Tesla sa narodil príliš skoro ... Elity na začiatku minulého storočia odpovedali Nikolovi Teslovi na jeho myšlienku generovania voľnej elektrickej energie vyrobenej priamym čerpaním z nevyčerpateľného energetického vákua vesmíru: voľná energia, ktorá tiež sprístupňuje túto energiu v ktoromkoľvek bode v bezdrôtovom svete: „Ale, pán Tesla, kam dáme merač?“ „ Hlavný…
  Tags: a, na, že, v, sa, je, s, ako, tajné
 • 88
  Nemecké tajné spoločnosti bombardovali pôvodných Marťanov, aby budovali osady ľudských otrokovHlavné americké a medzinárodné letecké a kozmické spoločnosti pomohli nemeckým tajným spoločnostiam vybudovať na Marse veľké podzemné základne po tom, čo Nemci pomocou pokrokových jadrových zbraní zničili státisíce pôvodných Marťanov. Corey Goode vysvetlil historický vývoj prvých veľkých marťanských kolónií vytvorených nemeckými tajnými spoločnosťami v 40. rokoch. Goode hovorí, že potom,…
  Tags: a, na, v, že, s, ktoré, marse, ako, sa, goode
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Palino
Palino
2 years ago

odkazy sú žiaľ nefunkčné

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  Palino
2 years ago

Ktoré nefungovali?

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK