Technológie, ktoré nám nedovolia používať

13/05/2021

Akým by bol náš svet, keby nedochádzalo k večnému boju oficiálnej vedy s ľudskou vynaliezavosťou? Pozrime sa na niekoľko unikátnych objavov, ktoré boli pred ľudstvom skryté. Starlite – materiál, ktorý je schopný odolávať vplyvu supervysokých teplôt – viac ako 10 000 stupňov …

Tvorcom tohto podivuhodného kompozitného materiálu je amatérsky vynálezca z Yorkshiru – Maurice Ward. Tento jedinečný vynález bol predvedený v televíznom programe nazvanom „Tommorow’s World“ v marci 1990. K predvedeniu možností materiálu, moderátor pokryl jedno slepačie vajce vrstvou Starlit a druhé nechal bez zmien. Obe vajcia potom podrobili ohrevu za pomoci acetylénového horáka. Škrupina bez termo ochrany Starlit sa v okamihu roztavila. Ako veľmi sa však televízni diváci čudovali, keď po päťminútovom ohreve vajce pokryté Starlit, nielen že zostalo celé, nepoškodené, a keď ho moderátor rozbil, bolo vnútri úplne surové! Tepelne odolnú štruktúru, ktorá by podľa svojich charakteristík predbehla dokonca aj kremenný aerogel, tvorí 21 rôznych zložiek. Technológia bola odsúdená k svetovej známosti, bolo možné okamžite rozbehnúť jej masovú výrobu, lenže …V roku 2011 si tajomstvo výroby Starlit vynálezca vzal so sebou do hrobu.

Generátor Paula Baumanna

Pozrieme sa do švajčiarskej obce Linden na návštevu komunity 250 obyvateľov. Len tak mimochodom, od roku 1980 si táto obec sama vyrába energiu. Bez akéhokoľvek paliva. Predstavujem vám elektrostatické generátory Testatika, ktoré boli vyprojektované hodinárom Paulom Baumann pred takmer 35 rokmi. 
4 také zázračné stroje podávajú výkon viac ako 750kW. To bohato postačí na zabezpečenie potrieb rodinných domov, miestneho kina, televízneho centra, laboratóriá, továrne na nábytok, dielní a tiež sídla verejných služieb. Základom tohto zariadenia je princíp generátora Vimšustra (Véda), ktorý sa skladá prevažne z rotujúcich diskov a využíva elektrostatické interakcie. Hlavným tajomstvom týchto zázračných staníc je obsah mriežkových kondenzátorov – dvoch veľkých cylindrov, bez ktorých systém nebude fungovať správne.
Prečo už dávno podobné generátory nepoužívajú všetky dediny vo Švajčiarsku?

Benzín za pár korún

Jedinečnú technológiu, ako vyrobiť palivo z obyčajného odpadu, vypracovala skupina ruských vedcov v roku 2012. Prístroj je schopný spracovať prakticky všetko – plast, drevo, papier, organický odpad – na analóg benzínu v objemoch, ktoré stačí na vykurovanie viacpodlažného domu. Ak by sa taký „diabolský“ prístroj začal masovo vyrábať, zbavil by ľudstvo večných problémov s gigantickými skládkami odpadov a odpadkových ostrovov plávajúcich v oceánoch. Tu ju máme, cestu k záchrane ľudstva a prírody pred odpadkovou apokalypsou! Len vziať a použiť! Lenže svetová elita nemá vytvorenie rozumného ekologického a ekonomického spoločenstva v pláne. Obraz ľudstva ako globálneho parazita sa nám už dávno vtláča do hláv; a robí sa to preto, aby sa uzákonila svetová politika postupné radikálnej redukcie populácie Zeme.

Prenos energie cez najtenšie kábel 

Pred niekoľkými rokmi ruskí vedci spôsobili skutočnú revolúciu vo fyzike – vypracovali jednokáblový systém prenosu elektriny. Kábel, ktorý teraz zmieňujeme, má priemer len 8 mikrónov. Je 10x tenší než ľudský vlas! Vedci predviedli, ako po takej nitke, ktorú voľným okom sotva uvidíte, sa prenáša elektrická energia s výkonom 25 kW. Takýto kábel je schopný dodávať elektrinu pre 2 – 3 domčeky, alebo jeden obchod strednej veľkosti. Podrobnejšie tu. Jedna zaujímavosť – tento vynález pracuje v rozpore s Ohmovým zákonom. Výhody použitia zázračného kábla sú zrejmé – straty pri prenose elektriny sú takmer nulové, nie je treba požívať tony kovu na výrobu hrubých rozvetvených káblov, môžu sa zrušiť početné transformátorové stanice. Avšak energetici sa tvária, akoby sa nechumelilo a všelijako sa snažia vyhnúť užitočnému vynálezu.

„Hviezdne“ batérie

Toto je vynález roka 2003. Špeciálne panel zbiera slnečné lúče všetkých dostupných pásiem a to aj v noci! Pre porovnanie: obyčajná tužková batéria je schopná dodávať prúd o veľkosti 1A po dobu jednej hodiny, zatiaľ čo kapacita tej „hviezdnej“ je desaťtisíckrát väčšia! Vynálezcovia superbatérie sľubovali, že ju začnú masovo vyrábať ešte v roku 2005. Štart výroby však napodiv stále čaká. Ale to ešte nie je celý zoznam nerealizovaných vynálezov.

Antigravitačný efekt Hutchison

V roku 1979 kanadský bádateľ John Hutchison objavil zaujímavý rad efektov na základe pokusov s pozdĺžnymi poľami Tesly. Počas práce so zdrojmi vysokého napätia (najčastejšie s Van de Graaffovým generátorom, dvoch a viac Tesla-cievok) sa utvára zóna, v ktorej začínajú predmety buď levitovať, alebo sa taviť (pokiaľ ide o kov či drevo). O Hutchisove zázraky sa začali zaujímať obchodníci aj vládne orgány, hlavne americké výskumné laboratóriá. „Predviedli sme minimálne 750 prezentácií levitačného progresívneho pohybu,“ povedal sám Hutchison. “ Vzorky kovov  sa rozpadali a pretvárali sa na nové neznáme kovy. Pozorovali nevysvetliteľné efekty – iné predmety sa vpíjali do kovu. Jednopólové magnetické polia sa tak svojím vplyvom na vedeckú spoločnosť podobajú Pandorinej skrinke. „. Čo potom? A ako reagovala spomínaná vedecká obec?
Vedci nazvali Johna Hutchsona bláznom.

Studená jadrová syntéza

Čo je potrebné na spustenie studenej syntézy? Banka s vodou a dve elektródy a pred nami je hotová elektráreň. Pravda, voda nie len tak obyčajná, potrebujeme vodu „ťažkú“ (deutérium) a elektródy musia byť vyrobené zo špeciálnej zliatiny. Cez ne sa púšťa prúd. Na konci osemdesiatych rokov po príkaze Georgea Busha staršieho, vtedy ešte prezidenta USA, bola založená medzinárodná skupina expertov zaoberajúcich sa studenou fúziou. Komisia bola s verdiktom veľmi rýchlo hotová: idea je chybná, teda nepodlieha financovaniu štátom. Okrem toho bol udelený striktný zákaz patentovania akýchkoľvek vynálezov, v ktorých je čo i najmenšia zmienka o studenej fúzii. Zaujímavé je, že aj v Sovietskom zväze sa vedecké prostredie proti tejto technológii spolčilo. Analogická komisia vedená akademikom Krugljakovom, do ktorej patril aj laureát na Nobelovu cenu – Ginsburg, zopakovala závery kapitalistických vedcov: „Studená fúzia je pseudoveda.“
Nie je príčina v tom, že zavedenie technológie studenej fúzie by priviedlo k pádu svetový energetický trh? Prečo sa tieto aj mnohé iné vynálezy masovo nezavedú? Po prvé: užitočné vynálezy zlacňujú život, zatiaľ čo hlavným cieľom svetového systému je dosiahnutie maximálneho zárobku akýmikoľvek spôsobmi.
Po druhé: ak sa človek oslobodí od otrockej driny, zdvihne hlavu a pochopí, že má nad sebou pána. Za dverami potom budú otázky: z akého dôvodu tento pán riadi jeho život?
A za tretie: priepasť v technologickej vyspelosti medzi elitou a „stádom“ je principiálne dôležitá, pretože pomáha upevniť vládu globálneho mocenského systému. Aké technológie myslíte už vládcovia nášho sveta vlastnia a používajú? Som presvedčený, že priepasť medzi nimi a tým, čo slúži nám, je pravdepodobne rovnako veľká ako medzi kozmonautmi a africkými domorodcami.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 99
  Ley línie - „KĽÚČ“ na odblokovanie matrixuOpäť narazíme na ďalšiu tajomnú prírodnú silu známu ako elektromagnetické polia Zeme, Shumanovu rezonanciu, alebo známejšiu ako Ley línie. Znovuobjavenie ley línií v tomto storočí odhaľuje tajomstvá prírody. Ley línie sú svetielkujúce pramene, za ktoré dnes mnohí tiahnu, a skoro netušia, aké bohatstvo leží na konci týchto jemných svetelných čiar. Všetky línie…
  Tags: a, v, na, je, sa, ako, zaujímavosti
 • 98
  Zlovestné miesta: Georgia GuidestonesGeorgia Guidestones je záhadná žulová pamiatka v okrese Elbert v štáte Georgia. Gigantická stavba, známa tiež ako americký Stonehenge, je vysoká takmer 20 stôp a je vyrobená zo šiestich žulových dosiek s celkovou hmotnosťou 240 000 libier. Najúžasnejším detailom pamätníka však nie je jeho veľkosť, ale správa na ňom vyrytá:…
  Tags: a, na, v, je, sa, zaujímavosti
 • 98
  Schumanova rezonancia – ako nás ovplyvňuje?Zvykli sme si na to, že v správach máme informácie pre meteo senzitívnych ľudí, o tom ako nás tlak a počasie v daný deň ovplyvňujú. Ale skúsili ste sa niekedy pozrieť na Schumanovu rezonanciu a jej denné hodnoty? Ako nás ovplyvňuje Schumanova rezonancia? Schumanova rezonancia zaznamenáva vibrácie našej matky Zeme. Ideálna rezonancia je na frekvencii…
  Tags: a, v, sa, ako, je, na, zaujímavosti
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem Daniel.

Terpentýn Drbohlaf
Terpentýn Drbohlaf
3 years ago

Co se týká generátoru Paula Baumanna, ve skutečnosti známého jako Thestatica (po našom testatika), tak jeden takový výkonnější prototyp s průměrem kola cca 1,5m dá výkon kolem 10 kW. Čtyři tedy max. 50 kW. Vedení které by z nich čerpalo 750kW by muselo mít dráty o průměru 1 cm! Když se podíváte na některé konstrukce, uvedené na síti, tak vidíte, že těch 10kW je tak akorát. Řekl bych že zdroj informace poněkud chybně přeložil nějaké údaje.

To samozřejmě nic nemění na skutečnosti, že se tyto přístroje dlouho skrývají před veřejností. Jeden z argumentů byl, že tato technologie odhaluje způsob čerpání energie z nulového bodu způsobem, který, zneužit, by vedl k vývoji zbraní, schopných anihilovat naši Zemi. No, na youtube jsou už nyní i jiné info přímo k dispozici. Například tady:

Něco k Testatice:

https://icestuff.com/~energy21/testimages.htm

alte
alte
Reply to  Terpentýn Drbohlaf
2 years ago

Statické magnetické pole nemôže v statických cievkach generovať elektrický prúd.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK