Test Covid-19 PCR – výstrel nanočastíc pre váš mozog?

19/03/2021

Nemecký vedecký časopis Quarks v tomto článku potvrdzuje : „ RNA vakcíny ponúkajú veľa výhod. Lekári by nemuseli nutne podať vakcínu. Väčšina vakcín proti RNA sa podáva priamo nazálne. Zdá sa, že to má zmysel, pretože veľa infekcií začína v horných slizniciach “. Zvážila armáda možné dôsledky takéhoto scenára? odkaz

Novinárka Candice Vacleová ( Reseau International , Investig’Action Mediapart ) upriamila autorovu pozornosť na prácu francúzskej genetičky Dr. Alexandry Henrion-Caudeovej. Dr. Henrion-Caude bola riaditeľkou Národného inštitútu pre zdravotný a lekársky výskum ( Inserm ) v Paríži. Inštitúcia pre výskum a vývoj Inserm je pod vedením Ministère de la Santé (ministerstvo zdravotníctva) a Ministère de la Recherche (ministerstvo pre výskum) Francúzskej republiky.

Dr. Henrion-Caude vo videu od minúty 33:16 do 37:35 vysvetľuje, že tampón použitý na test PCR sa zavádza do nosohltanu, aby sa bunky extrahovali z etmoidu trením. Etmoid obsahuje tenkú, citlivú, krehkú kribriformnú doštičku. Táto doska je perforovaná s jemnými otvormi. Tieto otvory prechádzajú nervové bunky (neuróny) čuchového nervu . Takto môže byť cribriformová platnička zameraná na dodávanie nanočasticových liekov a vakcín priamo do mozgu. Špička tampónu pokrytého nanočasticami zasahuje presne to správne miesto , aby sa nanočastice mohli dostať do vnútra mozgu. odkaz

Ak je vírus SARS-CoV-2 schopný preniknúť cez rúško a šíriť sa na vzdialenosť až 1,5 metra, prečo sa musí tampón zaviesť cez nos asi 5 cm hlboko do nosohltanu na odobratie vzorky bunky na test PCR? Pretože tampóny injektujú nanočastice do mozgu testovaných obetí? odkaz

Francúzske Haute Autorité de Santé (zdravotný úrad, HAS) odporúča ako alternatívu vzorky slín – ale iba pre testované osoby, ktoré vykazujú príznaky. HAS tiež odporúča orálne výtery (orofaryngeálne výtery) na testovanie RT-PCR u asymptomatických jedincov, kde sú nosohltanové výtery kontraindikované.

Ak sa SARS-CoV-2 prenáša tak ľahko, ako tvrdí WHO a jej príslušné zdravotné úrady, aký má zmysel zavádzajúce rozlíšenie medzi symptomatickým a asymptomatickýmV histórii medicíny sa tento rozdiel nikdy neurobil. Bolo by oveľa menej rušivé, ľahšie a bezpečnejšie zbierať sliny z jazyka a bunky z vnútornej strany líca. Ak však chcete injektovať nanočastice do mozgu cez nosohltan, potrebujete zámienku. Nezávislé laboratórne testy tampónov tu môžu rýchlo poskytnúť prehľad.

Aké sú účinky týchto nanočastíc vo vašom mozgu? 

Predpokladajme, že injekcia nanočastíc do mozgu obetí testu PCR by bola súčasťou nanotechnologického zbraňového systému – aktivovateľného napr. Ožiarením nanočastíc mikrovlnami 5G .

Ako by sme ako spoločnosť reagovali, keby testované obete hromadne ochoreli a zomreli – zatiaľ čo útočník nám umožňuje vysvetliť prostredníctvom svojich kontrolovaných médií: „Červené upozornenie! SARS-CoV-2 zmutoval na zabijácky vírus! “

Výkonný riaditeľ WHO Mike Ryan, zodpovedný za program riadenia zdravotných núdzových situácií WHO: „Možno budeme musieť vstúpiť do domovov a vysťahovať členov svojich rodín“, pravdepodobne násilím.

Z pohľadu vedúceho oponentskej kampane je zrejmé predstaviť technológiu aktivácie injektovaných nanočastíc ako súčasť „Ochrannej koncepcie“ Covid-19. Aktiváciu je možné vykonať napríklad prostredníctvom „Skríningových brán“ Covid-19. Vo svojom Corona Lock Step Scenár 2010 , Rockefeller Foundation už plánoval „kontrolu telesnej teplotoy pri vchodoch do verejných priestorov, ako sú stanice a supermarkety“ ( pozri stranu 19 )

Zdroj1

Zdroj2

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK