Tom, Charlie a Simon 02.03.2021 – analýza dôležitých čísel a kódov

04/03/2021

Tom: DT by mohol byť inaugurovaný tiež na April Fools‘ day, 01.04. , taktiež by to korešpondovalo s mnohými dôvodmi. Chcel by som zvýrazniť nejaké veci ohľadom 04.03. a numerológie tohto dátumu. Najskôr si povedzme o 3.3. – pred pár mesiacmi DT vošiel do takej modrej miestnosti pre tlačovky a povedal, že burza dosiahla an all time high – vrchol všetkých čias. Povedal, že dosiahla 30 000. Taktiež povedal, že 30 000 je sacred number = sväté číslo. Keď si na to spravíte počty, sacred = 50 number= 73 , dokopy 123 = silver and gold.

Wednesday March 3rd = 202 = sacred number, ripple effect (filmová referencia)

Čiže March 4th = 185 = DJT, preto som si myslel, že by to mohol byť jeho deň, ale toto taktiež znamená stock market crash, tiež do WTC a City of London. Chcel som to len zvýrazniť.
Minulý týždeň sme videli v správach veci s Tigerom Woodsom, Tiger Woods = 135 = stock exchange, každý vie, že mal „crash“ . nehodu, taktiež Pierce Morgan, ktorý bol spomenutý vedľa , jeho číslo je tiež 135 a tiež čo je veľmi zaujímavé, princ Phillip tiež znamená 135. Je tu teda veľa čísel, ktoré sa spájajú a nachádzajú sa v tesnej blízkosti. Takže som si myslel, že by bolo zaujímavé to spomenúť, ale obaja z vás by mohli mať extra názor na tie veci 😊

Charlie: No deje sa toho naozaj mnoho. Dnes ráno som bol hneď skoro ráno, asi od 6:00 na telefóne s ľuďmi ohľadom QFS, RV a GCR. Sú veľmi pozitívne naladení, všetko ťažké čo bolo potrebné je už spravené. Takže teraz je jasné, že už len čakajú na ten správny čas. Kritické je teraz načasovanie. Tom, ty by si nám možno vedel povedať čísla, ktoré by k tomu smerovali, ale my naozaj nič nevieme. Informácia príde od Boha, ale takto môžeme aspoň načrtnúť možné čísla.

Tom: Jedna zaujímavosť, ktorú som dekódoval dnes ráno zo včera bol tento článok: Refs scared to give us a penalty = 310 a to = quantum financial system, to čo si práve spomenul Charlie. Ďalším dôvodom prečo si myslím, že 310 =  QFS, je verš v Biblii, Malachiáš 3:10 , hovorí o oknách nebeských otvorených pre ľudí a zosiela požehnanie, ktoré je priveľké na to, aby ho prijali. Windows = trumps = 107, heaven = 55 = melania. Taktiež DT často spomínal múr, wall a čo sa tam deje. Taktiež v spojení s 135, je Wall Street , čiže padnutie burzy, padnutie Wall Street. Ďalšou vecou je March madness , marcové šialenstvo, je to zo športovej terminológie v USA. Je to sezóna školského basketbalu. Keď spravíte na March Madness čísla = 118 = the storm = the blackout = Harry + Meghan, tiež sa to rovná Tom + Simon. Je to zaujímavá doba, do ktorej sa posúvame.

Zaujímavé boli tiež niektoré komentáre DT v jeho prejave na CPAC. Tie spomínal Simon v jeho videu.
Čo si z toho vyčítal ty Simon? Určite si dostal rovnako zaujímavý kód.

Simon: Nie, nie. Ja som nedostal žiadny kód, iba som dostal info, že čas, v ktorom začal rozprávať bol veľmi dôležitý a ten čas, ktorý mu určili, nikdy nemal zámer prísť načas a začať svoj prejav v tú hodinu. Takže ja neviem, čo tie čísla znamenajú ja som iba vedel, že niečo znamenajú, a preto chcem počuť od teba (smiech)

Charlie: Meškal hodinu a 17 však? 

Tom: Haha, Wow. 1:17 to je skvelé, pretože 117 = market crash. Ďalšia vec , o koľkej začal reálne hovoriť 4:50pm = 54 = láska, hovoril teda aj, že či ho máme radi. Keď pridáte pm = 29 = Diana a keď pridáte aj časové pásmo ET = 25, Keď to máte všetko pokope 4:50pm ET = 108 = The Mystery of Mr. E. Drood., čo je tematika o JFK. No teraz to taktiež dáva full moon, spln, čo je zaujímavé je, že v deň prejavu DT bol spln.  Taktiež aspoň 2x spomenul „loud and clear“ , vo vojenskej komunikácii je to rôzne od 5+5, 5×5, ale skutočne „loud and clear“ je 55. Dan Scavino to spomínal mesiace dozadu. Čiže podľa mňa nám tým chcel povedať, aby sme sa pripravili.

Charlie: Nepozeral som to síce naživo, ale podľa mňa to bolo fascinujúce. Mal som veľa správ od ľudí, ktorí sa strachujú, že sa neudialo, čo čakali, ale ja som veľa nečakal. Zaujímavý podľa mňa je fakt, že Biden bol „shot“ v Decembri, doslova. (smiech) Že stratil Biely dom, boli tam aj iné významné veci.

Simon: Nazval Bidena „chief executive“ výkonný riaditeľ

Charlie: Áno, nazval! To sa mi páči. AF1 bolo v Orlande, čo je tiež celkom zaujímavé. Kto v skutočnosti používa tieto lietadlá. Keď som sa rozprával s ľuďmi v pozadí, hovoril som, že armáda je vo vedení a komunikujú s jedným s dvoch ľudí a jeho priezvisko nezačína s B.

Tom: V prejave najskôr poďakoval a veci okolo toho, ale potom druhá, alebo tretia veta v poradí, povedal „lot of things going on“ a pokračoval. Takže som k tomu urobil čísla. Keď to dáte dokopy 226, ktoré sa skladajú z čísel, ktoré referujú na princeznú Dianu a Jon Jon. Myslel som, že to dám len tak do éteru na zamyslenie.

Simon: Čo by som povedal je, že vieme, že tí dobrí nespôsobili nehodu Tigera Woodsa. Zlá strana to má na svedomí a obe strany hrajú hru s číslami. V ideálnom scenári by dobrí mali chcieť zabrániť pádu burzy, ale ak zlá strana stále drží vrchol hry na burze, tak je zrejme potrebné, aby všetko padlo v záujme reorganizácie systému.

Pred troma mesiacmi, cítim sa akoby to bolo roky, v tejto situácii…:) som dostal info, že by sme mohli očakávať niečo medzi 4. marcom až 9. aprílom. Nebolo mi povedané, čo by sa udialo, ale to bola časová os vtedy.

Tom: Spomenul si 4. apríl, keď sme sa prvýkrát rozprávali. Veľkonočná nedeľa. Máš k tomu nejaké ďalšie nápady?

Simon: Pozrite, niektorí veria v Boha, iní neuznávajú „chlapíka, čo sa vznáša v oblakoch na stoličke“. Podľa môjho názoru však to, že DT bol zvolený nebolo iba rozhodnutie ľudí sediacich okolo stola. Myslím si, že to bolo hodne viac duchovného charakteru. (Tom súhlasí)

Sú dva spôsoby, ktorým sa na to môžete pozerať. Vrátiť sa v dátum významný aj z náboženského pohľadu by mohlo znamenať ako popierať Boha, vyzývať ho, alebo byť ustanovený, vyvolený Bohom. Takže ja nemám vyhranený názor, ale ktovie možno sa dátumy zmenili.
Jedna ďalšia vec pre informáciu; Bidenov tím potvrdil, že Biden nepríde na stretnutie s UK v júni. Biden ešte nikam necestoval, s nikým sa nestretol a prvý, kto to mal byť bola Británia, v Cornwall a minulú noc bolo oznámené, že nepríde.

Tom: Zaujímavé, pretože Cornwall = 98 = nezávislosť

Simon: Borris Johnson chcel, aby to bol Cornwall. Nemalo to byť virutálne stretnutie.

Tom: Čo si myslíte o tomto. Rozmýšľal som nad číslami 172 = hyperinflation a bolo v poslednom čase dosť článkov s týmto slovom z rôznych médií. Jednou z vecí, ktorá mi chodí po rozume je, prezident Trump totižto spomínal kolísajúce ceny energií, či táto hyperinflácia nenastane kvôli stlačeniu ekonómie kvôli lockdownom. Nie som ekonóm, ale dáva zmysel niečo, čo hovorila pani online. „Stlačme ekonomiku cez lockdowny, a keď sa tieto zrušia, nastane hyperinflácia.“ No ak sa toto má udiať, ak sa to stalo, bola by to skvelá príležitosť pre biele klobúky, aby napumpovali hodnotu zlata.

Simon: Ak by to bolo skutočne tak, bola by to veľmi nebezpečná cesta, pretože obyčajní ľudia tým trpia a ako bieloklobučník, je to to posledné, čo by ste chceli spôsobiť. Čo ja detekujem, je, že dosť veľa ľudí vyťahuje svoje peniaze z burzy. Banky sa zbavujú bankárov, kancelárií. Nechcel by som, aby nastala hyperinflácia, pretože ak sa pamätáte, po 2. sv. vojne to úplne zničilo bežných ľudí. Myslím si, že z ekonomického pohľadu je to určite možné, myslím, že tá žena má pravdu, ale nemyslím si, že tí, čo strávili takú dlhú dobu tým, aby všetko napravili a pripravili by toto dovolili. Čo si myslíš ty, Charlie? Konieckoncov ty si tu muž na peniaze 😀

Charlie: No to som, ale som aj muž pod vojenskou dohodou o mlčanlivosti takže rozmýšľam, čo môžem a nemôžem povedať 😀 (Simon mu povedal, aby si poškriabal nos a žmurkol , všetci sa smejú)

Dobre, takže prvá časť nového finančného systému je 100% pripravená. Info, ktoré si teraz povedal bolo veľmi blízko a dosť sa toho deje. Je pravda, že sa blíži pád burzy, a preto ľudia, čo o tom vedia vyberajú peniaze. Toto je však súčasťou procesu. Pre „normálneho“ človeka, keď sa pozrieme na celý obraz, oni získajú. Úprimne povedané, momentálne je burza len kasíno pre boháčov. Mám rád pekné veci, ale čo som sa o sebe dozvedel je, že nie som milovník peňazí ako oni. Oni sú posadnutí peniazmi. Môj záujem je pravda, nie peniaze.

Simon: Ja som taktiež nikdy nedával žiadne reklamy na svoj kontent, nikdy som to nespravil napriek tomu, čo mi všetci hovorili. Preto rozumiem ako peniaze dokážu kontrolovať ľudí a informácie. Preto myslím, že my všetci rozumieme nebezpečiu peňazí a ako dokážu človeka zotročiť. Nechápte ma zle, myslím, že peniaze sú skvelou komoditou, ale musia byť neutrálne. Nesmie mať spojenie so zlou energiou.

Charlie: Súhlasím, momentálne je to voľba menšieho zla, ak to mám nejak nazvať, keďže lepšie slová asi nenájdem. Je to veľa ľudí, ktorí majú finančné ťažkosti a ja by som povedal, že je to ako pôrod a bolí to kým sa všetko nenapraví. Blížime sa k naozaj skvelým veciam. Pre ludí, čo sú prebudení, nebojte sa a užívajte si každý deň. Načasovanie nie je v našich rukách, je v rukách Božích.

Simon: Už to nemôže ísť dlhšie, aj na základe zdravého rozumu, keď len trocha sledujete dianie tak vidíte, USA sú vo vákuu a už to nemôže pokračovať pridlho.

Tom: Rozprávali sme sa aj o čísle 219 , rozmýšľal som možno je to 19. február, ale hlbšie som sa na to pozrel a poukazuje to na možné lokácie. Jednou z nich WTC (dvojičky), ale teraz je tam iba jedna. Tiež je to Olivová hora. Je to ďalšia biblická vec. Pamätáte sa na Steve Bannona, robil celé to „mier na vode“ v New Yorku? Priamo pred Sochou slobody, podpisovali tam nezávislosť Číny a novej republiky a hovorili o mieri na zemi na 1000 rokov. Celé milénium, Zlatý vek, akokoľvek to chcete nazvať. A je to rovno tam. Dlho som uvažoval, že teraz je NY bordel, ale celkovo je to významné miesto a v referencii k Číne a čínskym starším, zlatým baniam a Solomonovmu zlatu. Títo dobrí ľudia z Čínskej republiky, ak sú oni za týmto a financujú ZIM, o ktorom sme počuli, a sústreďujú sa v NY pred Sochou slobody, ktorá je symbolom očividne slobody, rozmýšľal som či je nejaké spojenie medzi týmito dvoma vecami. Možno sú tieto dve miesta Olivová hora a Socha slobody symbolické miesta a aj fyzicky miesta, ktoré by mohli byť spojené v rámci nápravy toho, čo sa udialo predtým. Ako vieme nový systém mal nastať v r. 2011, ale bolo to zastavené.

1.04. je štvrtok, rozmýšľam ako tento deň je tzv. deň búrky, možno je to začiatok, alebo koniec búrky? Thor = boh hromu (Thursday). Thor = 61 = casino. Zaujímavé je, že sa to tiež rovná first light , prvé svetlo. First = 72, light = april. Čiže možno po tomto šialenom marci, príde svetlo.

Simon: Čo bolo zaujímavé v poslednom roku Obamovej administratívy objavili v Británii ďalšiu časť Stonehenge a Obama prišiel, aby osobne dostal prehliadku tejto pamiatky. To nie je normálne. Nemáte len tak prezidentov, prechádzajúcich sa po ruinách, ibaže by sa dialo niečo naozaj významné. Trump bol vždy veľmi opatrný s Izraelom, teraz čo sa deje je neskutočné. Opravím ťa Tom, išlo o Solomonov chrám, Solomon zbieral zlato pre svojich ľudí a nebolo to iba pre Izraelitov a Židov, bolo to pre kohokoľvek, kto sa podriadil jeho vláde. Tie peniaze boli osobitný fond a energia z nich sa rozdelila po celom svete a veľké banky boli zámerne postavené na týchto miestach, pretože táto energia pomáhala veciam znásobovať sa. Čiže možno pointou je, že všetky cesty vedú do Ríma a teraz sa Solomonovo zlato vracia späť ľuďom. Všetky tieto kusy zlata sa vracajú späť.

Tom: Keď spravím čísla pre King Solomon = 144 = digital soldier a tiež jedno z jeho mien bolo Jededaiah = 50 = Donald = America. Pripomína mi to Jedi v Star Wars.

American dream = 138 = reevaluation = Donald Trump

Samé zaujímavé čísla. Číslo 14 = princess Diana = resurrection (vzkriesenie, oživenie)

132 = slovo fourteen, štrnásť , 165 =  ressurection = Simon Parkes = Westminister. Ďalšia vec k Westministru, Christ bloodline, bloodline = 88 = Trump Christ = 77 , čiže Christ bloodline = 165 = resurrection again. Potom rozmýšľam, OK, princezná Diana ona mala pohreb vo Westiminister Abbey = 200, two = 58 = NESARA, Ivanka, star , hundred = 74 = Jesus, London, Mesiah, vek DT. Keď spočítate 58+74 = 132 = opäť princezná Diana. Princezná Diana bola pre mňa jedným s prvým významných znakov Q, jej pohreb začal ráno 9:08 , 9+8 = 17. Slovo seventeen = 109 = Diana Spencer. Možno 14. marec, alebo 14. apríl by mohli byť zaujímavé dátumy čisto pozerajúc na symboliku čísel.

Charlie: Keď som začal študovať numerológiu, bolo mi povedané, že bude použitá proti DS, pretože oni ju proti nám používali celé naše životy. To je to, čoho sa boja, že dobrá strana používa ich vlastné nástroje proti nim.

Simon: Je to dôvod prečo sú ľudia odstraňovaní z rôznych platforiem akonáhle spomenú Q, alebo čokoľvek spoločné s Q. Čakám kedy dostanem od YT odkaz, že im chýbam, ale akosi nič nechodí 🙂

Charlie: Ja potrebujem FB a to pre jediný dôvod, som úplne neschopný si zapamätať narodeniny svojich detí 😀

Simon: Teraz je YT dobrý iba na podradnú zábavu a videoklipy. Museli by zmeniť pravidlá fungovania.

Tom: Spravil som dekód aj YT frázy, ktorú používali ako ich slogan: Broadcast yourself = 204 = bolo párkrát v novinách a myslím si, že to má význam pretože broadcast = 83 = prayer, faithful, Jim Caviezel (film sound of freedom) a yourself = 121 = revelation, golden jubilee, No dokopy 204 = Kennedys + Trumps, tiež crypto + currency. Pretože Kennedys = 97 = crypto a currency = 107 = Trumps

Simon: všetko je to veľmi vzrušujúce, ďakujeme ti Tom za všetky vysvetlenia

Tom: Ešte jedna zaujímavá vec, ktorú DT spomenul bolo 1,5 million. Keď spravím čísla na toto, one = 34 = DJT , point = 74 = vek Trumpa, five = 42 = new, million = 84 = sunday, Arizona. Dokopy však dávajú 234 = King Solomon’s temple (chrám kráľa Solomona).

Simon: To nie je možné, aby toto bola náhoda. Naozaj obdivujem ľudí, čo toto robia a počítajú pre Trumpa a dávajú toto info do všetkého čo rozpráva. Je naozaj dôležité, aby sme dávali tieto informácie ľuďom inak všetko bude zbytočné a nikto sa nedozvie pravý význam a preto som rád, že som mohol byť súčasťou tohto s vami, že môžeme toto info zdieľať.

ZdrojSubscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
3 years ago

Dobrý deň. Som vo veľkom napätí… Uvidíme čo sa udeje 🙏🙏🙏 článok je úžasný💕😍 ďakujem❤ Boh nám žehnaj😇

Daniel
Admin
Reply to  Jana
3 years ago

Ďakujeme ❤️

Karel
Karel
3 years ago

Já jsem četl, že DT přišel na pódium o 1 hodinu a 9 minut později (díval jsem se na to, ale čas jsem neregistroval), 1 a 9, tj. 19. president obnovené republiky?

Daniel
Admin
Reply to  Karel
3 years ago

To som nevidel ale to by tiež sedelo 🙂

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK