Trump – Niektoré skutočné fakty

16/02/2021
 1. Trump sa neuchádzal len o ďalšie štvorročné voľby v roku 2016 – Trumpa armáda oslovila, aby kandidoval, a celé jeho víťazstvo bolo a stále je vojenskou operáciou.
 2. Trumpov cieľ za prvé 4 roky bolo najskôr „vysušenie močiara“. Močiar bol / je hlboký a zahŕňa všetky priemyselné odvetvia na svete, bankovníctvo, film, farmaceutický priemysel, potravinárstvo, pomenujte akýkoľvek , je pod nadvládou ; veľa sa vybavilo.
 3. Barack Obama pred odchodom z funkcie podpísal výkonný príkaz na odpustenie komukoľvek spáchanie akéhokoľvek zločinu vo vláde. Z tohto dôvodu nikto nebol braný na zodpovednosť, keď sa Trump ujal úradu.
 4. Tieto močiarne krysy nebolo možné za tieto trestné činy súdiť (napr. E-mailový škandál Hillary, Clintonova nadácia, špehovanie FISA na Trumpovu kampaň atď.) ~ Iba trestné činy PO OBAMOVOM odchode z funkcie – museli byť preto odhalené nové trestné činy.
 5. Armáda ich potrebovala chytiť pri páchaní trestného činu s dôkazom.
 6. Prezident Trump vo svojom prejave 7. januára 2021 uviedol: dôjde k „plynulému a usporiadanému prechodu moci“.
 7. To v žiadnom prípade neznamená, že prezidentova moc prechádza z prvého funkčného obdobia na Joe Bidena! Počuli ste ho, že hovorí Joe Biden?
 8. Prechádzame zo zaniknutého USA Corp do republiky. Prezident Trump technicky nezíska „druhé volebné obdobie“ a ako tweetoval, „nebude na januárovom Inauguračnom dni“ – to znamená, že inauguračný deň nebude. Toto bolo posledné zaznamenané funkčné obdobie prezidenta, ktorý pracoval v „americkej korporácii“.
 9. Prezident Trump zrušil zákon o bankách z roku 1781 z Anglicka. USA sa vracajú späť k Republike a Donald J. Trump bude prvým prezidentom novej republiky s ústavou úplne nedotknutou.
 10. Dátum začiatku novej republiky je 4. marec 2021 ~ to bol pôvodný dátum začiatku obdobia nového prezidenta (až do zmeny v roku 1933).
 11. Na konci prejavu prezidenta Trumpa povedal: „Naša neuveriteľná cesta je iba na začiatku.“
 12. Trump získal obrovské víťazstvo a bude prezidentom ~ Novej republiky.
 13. Močiarne krysy potrebovali spáchať ich trestný čin počas posledných 4 rokov; a teraz boli uväznení.
 14. Vedomé potvrdenie podvodných volieb, ako práve urobili Pence a Kongres, je považované za vlastizradu.
 15. Prezident Trump je teraz stále prezidentom USA do 20. januára 2021. Má právomoc odvolať sa na povstalecký akt. Zákon o povstaní pojednáva o vlastizrade na vojenskej úrovni.
 16. Prečo prezident predtým nezapojil zákon o povstaní? Pretože to zahŕňa armádu a ľudia by ho obvinili, že je diktátor. Dal všetkým dostatočnú príležitosť na očistenie od podvodnej voľby: Najvyšší súd, Ministerstvo spravodlivosti, súdy, snem a viceprezident. Všetci si väčšinou vybrali svoju stranu a rozhodli sa potvrdiť (vedome) voľby.
 17. Na mnohých priaznivcov Trumpa Deep State vyvíjal nátlak a hrozby, vždy sa tak dialo. Ľudia, ktorí sa zdajú proti Trumpovi buď zažili vyhrážky, alebo sú súčasťou DS. Ľudia si vybrali stranu.
 18. Nepodceňujte prezidenta a túto vojenskú operáciu. Trump sa pred víťazstvom často javí ako slabý (prečítajte si Umění udělat dohodu, kniha od DT). Twitter a Facebook teraz zakazujú a cenzurujú prezidenta ~ to dáva prezidentovi príležitosť využiť systém núdzového vysielania (zriadený v roku 2018) na kontaktovanie všetkých Američanov s ohľadom na ďalšie informácie, ktoré budú musieť počuť.
 19. Trump opakovane povedal: „máme všetko (dôkazy).“ Povedal tiež: „Nikdy sa nevzdáme.“ A povedal: „to najlepšie ešte len príde!“
 20. Nesledujte a nedôverujte MSM; sú Deep State. Nevzdávajte sa. Verte!!!

  Článok zo 16.1.2021 Zdroj

Podobné články

 • 83
  Dvadsaťdva dní je počet dní od dnešného dňa (10.02.2021) do 4. marca 2021. Stále cítim, že tento deň je významný. Prečo? Je to dátum, ktorý naša pôvodná ústava vyhradila ako Inauguračný deň. A prečo si myslím, že je to dôležité, je to preto, lebo teraz čelíme novým voľbám, ktoré nariadila…
  Tags: je, a, sa, to, v, na, z, zo, sveta, trump
 • 81
  Pápež František celebroval omšu na námestí v Budapešti s okultným krížom za chrbtomPápež František celebroval desivú omšu na námestí v Budapešti s okultným krížom za chrbtom, ľudskou lebkou pribitou pod nohami Krista a hadom omotaným okolo kríža za pápežským stolcom! Had so šípovým chvostom olizujúci ľudskú lebku odkazuje na ukrižovaného hada ako symbol okultnej alchýmie! Pracovník technických služieb, ktorý pripravoval pódium pre…
  Tags: a, na, v, je, z, sa, zo, sveta
 • 80
  Nový dokument dokazuje, že klimatické inžinierstvo riadením počasia (NIE „globálne otepľovanie“), ničí život a planétu oveľa viac ako COVID-19Pretože vo svete posledný rok dominovala falošná hrozba, ktorú globalisti chcú, aby sme verili, že predstavuje COVID-19, je doteraz skryté oveľa väčšie riziko pre ľudské zdravie a samotný život na tejto planéte. Vo veľmi dobre zdokumentovanom a vynikajúco vyrobenom výbušnom novom filme The Dimming (stemňovanie) od Dana Wigingtona z GeoengineeringWatch.org sú…
  Tags: a, v, na, je, sa, to, z, zo, sveta
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK