Trump pokračuje vo vysušovaní „bažiny“ a stavia na svojej rodinnej histórii

26/06/2021

TÍ, KTORÍ POCHYBOVALI, ŽE PREZIDENT TRUMP UPLATŇUJE „UMENIE VOJNY“ BUDÚ ČOSKORO JESŤ SVOJE SLOVÁ!

Cabala a jej bahenné kreatúry prezidenta Trumpa úplne podcenili. Pokúsili sa ho zvrhnúť. Pokúšali sa zničiť jeho značku, jeho meno, jeho odhodlanie, jeho lásku k „nám ľuďom“, no napriek tomu sa ho nedokázali dotknúť.

Trump pred rokmi urobil test, aby zistil, kto je mu lojálny a kto nie. Čakalo ho ťažké obdobie a falošné správy tvrdili, že je už vymytý, na mizine a o všetko prišiel. Počas tohto obdobia sa stále sústredil na svoje ciele a keď ho celý svet sledoval a čakal, že zlyhá, predviedol poriadny návrat! Počas tohto procesu zistil, kto sú jeho skutoční priatelia a kto sa len vezie. Zistil, kto je na palube len kvôli prestíži, podpore a darom, ktoré ponúka, a kto je lojálny. Dokonca napísal najpredávanejšiu knihu „Umenie návratu“.

Trump: The Art of the Comeback: Donald J. Trump, Kate Bohner: 9780812929645: Amazon.com: Books

Keď vykonal svoju skúšku lojality, objavil sa ako triumfujúca značka Trump, ktorá predala miliardy a zarobila ďalšie miliardy. Zo svojho experimentu sa naučil veľa o ľudskom charaktere a ambíciách. Dokázal rozoznať povahu svojich blížnych a zistil, kto má gombíky, ktoré sa dajú stlačiť, a ako sa dajú upraviť, aby sa mu páčili alebo nepáčili. Naučil sa, ako povedať určité slová, aby vyvolal nezrelé reakcie ostatných, a ako povedať veci, ktoré v obyčajných ľuďoch premietali veľkosť.

Jeho strana bola na strane robotníkov, lebo tí nežiadajú veľa, len možnosť pracovať a dostať za svoj čas a schopnosti slušnú mzdu. Naučil sa, ako je motivovaná chrbtová kosť Ameriky, a už vedel, ako sa žraloci starajú sami o seba a požierajú aj tých na vrchole. Pre žraloky je obyčajný robotník a malý podnikateľ ako tuniak, ale oni pôjdu po makrelách, dokonca aj po rajach, cicavcoch a dokonca aj po ľuďoch. Majú obrovské zuby, ktorými môžu rozhrýzť a zožrať všetko, po čom túžia.

Kde však získal taký rešpekt voči obyčajnému robotníkovi? Nie je ťažké kriticky premýšľať….jeho starý otec bol prisťahovalec a prišiel do Ameriky. Bolo to v roku 1885, keď si jeho starý otec Friedrich Trump, šestnásťročný nemecký holič, kúpil jednosmerný lístok do Ameriky, aby unikol trojročnej povinnej vojenskej službe z Kallstadtu v Pfalzi, ktorý bol vtedy súčasťou Bavorského kráľovstva.

(Vľavo) Friedrich a Elisabeth Trumpovci, kolorovala Marina Amaral. (Vpravo) Fred a Mary Trumpovci, rodičia Donalda Trumpa.

Myslíte si, že prezident Trump si NIE JE vedomý tyranskej vlády a toho, akú hrôzu plodí? Jeho rodinná história je dobre zdokumentovaná, keď jeho starý otec utekal z Bavorska pred tyraniou.

List starého otca pána Trumpa, Friedricha, bavorskému princovi regentovi, v ktorom prosí o možnosť presídliť sa do Nemecka.
Kredit -Štátny archív Speyer

Celá rodina Trumpovcov, minulá aj súčasná, je hrdá na príležitosti, ktoré Amerika ponúka podnikateľom a tvrdým pracovníkom. Veľmi si váži americký sen, ktorým je možnosť dostať sa na akúkoľvek úroveň vo svojom úsilí, do ktorého vložíte svoje úsilie.

Fotografia vľavo dole: Kópia fotografie predkov prezidenta Trumpa zo začiatku 20. storočia. Na snímke zľava Fred, jeho otec, Friedrich, jeho starý otec, Elizabeth Trumpová, Elisabeth Christová, jeho stará mama, a John George Trump.

Prezident Trump berie svoje rodinné dedičstvo vážne a na svoje korene je veľmi hrdý. Nie sú to korene žiadnej cabaly. V skutočnosti siahajú oveľa vyššie a tí, ktorí to vedia, vedia. Práve preto potrebujú, aby odišiel!

Zamyslite sa nad základnými hodnotami prezidenta Trumpa. Ctí si svoj rodinný erb a geneaológiu, ktorá je pritom veľmi zaujímavá. Jeho starý otec prišiel vo veku 16 rokov do New Yorku, kde si nakoniec zarobil nemalý majetok. O viac ako storočie neskôr sa jeho vnuk Donald Trump stane 45. prezidentom hrdej krajiny mlieka a medu Friedricha Trumpa.

Myslíte si, že Trump nie je hrdý na svoje dedičstvo? Ak hovoríte, že je cabalista… potom ste celý svoj dospelý život nesledovali, ako Trump nadáva na cabalu a centrálnych bankárov. Don bojuje proti hadej hlave medúzy v bažine.

Pozrite sa pozorne na tváre tých, ktorí opovrhujú slobodami amerického ľudu, ktorý miluje svoju ústavu a listinu práv. Uvidíte skupinu chamtivých veľkopodnikateľov, ktorí sa rozhodli vlastniť všetko. Sú to chamtivci z tajných spoločností, ktoré vznikli už dávno a ktoré prišli na to, ako všetko ovládať tým, že sedia v správnych radách a skupujú väčšinové podiely akcií. Tak toto je úplná kontrola a moc bez toho, aby ich bolela hlava pri riadení podniku. Táto nová vymyslená forma kontroly spoločností dala nenásytným dušiam možnosť vymeniť generálnych riaditeľov, dokonca aj zakladateľov vlastných spoločností. Diabol sa skrýva v detailoch a ten vlk nikdy nespí. To všetko preto, že prezident Theodore Roosevelt ukončil ich monopoly.

Follow the Money: The Shocking Deep State Connections of the Anti-Trump Cabal - Kindle edition by Bongino, Dan. Politics & Social Sciences Kindle eBooks @ Amazon.com.

Prezident Trump ich všetkých odpozoroval, prechytračil a prekonal „Umenie dohody“, a to ešte len začína! Stále má plnú ruku a veľkú tučnú Trumpovu kartu, ktorú musí zahrať!

Donald Trump Melania Trump Thor Sticker DC Comics Pro TRUMP 2020 MAGA | eBay

Záverečný súboj s bossom sa chystá vystrčiť svoju škaredú hlavu Medúzy a prezident Trump má zdvihnutý štít a čaká, kým sa škaredý bahenný tvor poriadne pozrie na svoj vlastný odraz – KA-BOOM! Spomeňte si… Trump povedal: „Musíte dosť zatriasť vecami, aby ste urobili niečo významné.“

TRUMP SA RÁD VYROVNÁVA!

A len pripomienka pre tých, ktorí si stále myslia, že Trump len odišiel a nič neurobil. Dokonca sa ani nepokúsil urobiť nič, aby napravil krivdu ukradnutých volieb. Preslávil sa výrokom: „RÁD SA VYROVNÁM!“. A je VEĽMI NAŠTVANÝ na to, ako cabala spôsobila americkému ľudu utrpenie a ako ničí Ameriku, ktorú on miluje!
Do prezidentského úradu išiel s úmyslom vysušiť bažinu a neodišiel… nikdy neodišiel… prestavil sa na GRAND FINÁLE – A FINÁLNY BOSS SÚBOJ!

Začína sa záverečné odpočítavanie. Zostáva odhaliť už len niekoľko menších detailov, ako napríklad výsledky volebného podvodného auditu, podvod s obnovením COVID – a CELÝ ZOZNAM ZLODEJSKÝCH STVORENÍ, KTORÉ SA ZÚČASTNILI ZLODEJSKÉHO PREVRATU NA ZVRHNUTIE VLÁDY SPOJENÝCH ŠTÁTOV.

Záverečné kolo so všetkými dramatickými udalosťami sa blíži k záveru. Tak sa postavte na úroveň!
Zostaňte silní a usilovne sa tlačte do Kráľovstva – Pamätajte, že Boh víťazí!

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 91
  Vytriezvenie demokratov - mohol za všetko Trump?Donald Trump už nie je v Bielom dome, táto „chyba voličov“ a „ruský agent“, ako ho prezentovali centrálne americké médiá, už krajinu nevedie a situáciu v krajine pre bežného občana to veľmi  nezmenilo. Táto skutočnosť sa stala predmetom diskusie na kanáli HBO zo strany Trumpových odporcov, počas ktorej dospeli k…
  Tags: sa, a, je, na, správy, trump
 • 90
  Po výkonnom nariadení 13818 - 82 FR 60839 a po tejto „poslednej hodine“ už médiá neexistujúNa prezidenta Donalda Trumpa útočia dva známe tieňové štáty v rámci amerického štátu (a všetkých ostatných štátov): to je spravodajské zoskupenie na jednej strane - ktoré zahŕňa CIA, NSA, NGA, FBI a ide o názov „tieňovej vlády“; a veľké korporácie so svojimi lobistami, ktoré financujú Kongres, na strane druhej - konkrétne…
  Tags: a, na, je, sa, správy, trump
 • 90
  Odseknutie hlavy hydry - O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny - (2. časť)Po odtajnení dokumentov Národnou bezpečnostnou agentúrou… to by bol prvý krok. Saudská Arábia bola veľkým hráčom a potrebovala vstúpiť na scénu. Je dôležité vedieť, kam sa Trump po tomto kroku dostal. Do svojho tímu si vzal aj Saudskú Arábiu. Trump tam jednoducho nešiel a úplne ich neodstránil, pretože teraz pracujú…
  Tags: a, sa, trump, je, na, správy
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem Ivy.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK