Trump vyhral. Prezident TRUMP proti etablovaným mocnostiam

24/06/2021

Takto Trump cestuje po svete a ukazuje lídrom dôkazy o najhorších zločinoch, ktoré spáchali, a núti ich, aby jeden po druhom splnili plán na zmenu sveta, a to všetko pre väčšie dobro ľudstva.
Vypracovanie tohto plánu trvalo dlho a celé jeho doterajšie prezidentstvo bolo zamerané na jeho realizáciu. Čoskoro uvidíme úplne iný svet, len čo pravda vyjde najavo.

1. Dôkazy o podpore Trumpa

Uvoľnite sa. Trump už vyhral. Prinútil svet, aby sa podriadil #MAGA (Make American Great Again), alebo riskoval DEKLASIFIKÁCIU (vypovedanie/odhalenie). Všetko, čoho ste teraz svedkami, sú len najnovšie otrasy satanských socialistov. A to prebudí MILIARDY ľudí. Tu je dôkaz, ktorý vás uspokojí.

2. Pristúpenie Saudskej Arábie

V polovici roka 2017 navštívil Trump Saudskú Arábiu. Kráľ verejne ADOROVAL tým, že na Trumpovu počesť usporiadal tanec s mečmi. Symbolizuje to, že idú spoločne do vojny. Správa 140 od Q.
V októbri 2017 sa prevratom v Saudskej Arábii zrútila časť [ich] pyramídy.

3. Pristúpenie Izraela

Bezprostredne po odchode zo Saudskej Arábie navštívil Trump Izrael. Aj dnes Saudská Arábia a Izrael stále dodržiavajú plán. Trump navštívil Múr nárekov (čo nie je múr starovekého chrámu v Jeruzaleme, ale múr starovekej rímskej pevnosti Antonia). Izrael verejne súhlasil s tým, že Spojeným štátom umožní presunúť svoje veľvyslanectvo z Tel Avivu do Jeruzalema s jeho vojenskou ochranou.

Israel floats plans for ′Trump Station′ by Jerusalem′s Western Wall | News | DW | 27.12.2017

4. Podriadenie sa Vatikánu

Trump opustil Izrael a odletel priamo do Ríma. Pápežovi Františkovi ukázal KONKRÉTNE dôkazy o obchodovaní s ľuďmi, ktoré poskytla nová koalícia vytvorená USA, Saudskou Arábiou a Izraelom. V piesku boli nakreslené červené čiary. Pápež sa verejne predstavil na tejto fotografii.

Trump to Pope Francis After Vatican Meeting: I 'Won't Forget What You Said'

5. Členstvo v EÚ a NATO

Trump potom opustil Rím a odletel do Bruselu. EÚ a NATO si potom uvedomili, že „máme všetky dôkazy“, a bolo im povedané, aby prestali bojovať proti #BREXIT a zvýšili svoj príspevok do NATO. Lídri EÚ sa verejne sklonili pred touto fotografiou, na ktorej Trump vystupuje ako posledný šéf.

Trump does not mention support for Article 5 in NATO speech6. Bitka o Las Vegas

V októbri 2017 Q naznačil, [že] sa pokúsili odstrániť nového korunného princa Saudskej Arábie Bena Salmana (ktorý je na pravej strane). Zlomyseľný bývalý korunný princ Al-Walid* bol neutralizovaný.

Prince Mohammed Bin Salman on selling Saudi Aramco | Edmund O'Sullivan

MOHAMED BEN SALMAN. ODPLATA.

 • Majetok Al-Walida odhaduje agentúra Bloomberg LP na 26 miliárd dolárov, čo je 20. miesto na svete v roku 2013, takže ide o významného podnikateľa, ktorý prostredníctvom holdingovej spoločnosti kráľovstva vlastní podiely v mnohých nadnárodných spoločnostiach: v bankovníctve: V roku 1991 investoval 590 miliónov (približne 40 USD za akciu) do banky Citigroup. Za 9 rokov sa jeho investícia v oblasti stavebníctva znásobila 15-krát: V roku 2011 predstavuje projekt výstavby najvyššej veže na svete (1 km) v Džidde, Kingdom Tower; v nehnuteľnostiach: Kingdom Centre, Kingdom City a Songbird Estates; v hoteloch: 50 % hotela Four Seasons vrátane hotela George V v Paríži. 33, 3 % hotelov Mövenpick Hotels & Resorts a Fairmont Hotels and Resorts, viac ako 200 hotelov po celom svete; najväčší akcionár po spoločnosti Disney v spoločnosti Euro Disney SCA, v ktorej vlastní 10 % kapitálu; vlastník vydavateľstva Rotana, najväčšieho hudobného vydavateľstva na Blízkom východe, filmovej produkčnej spoločnosti, časopisu a šiestich hudobných kanálov; v médiách: V sociálnej sieti Twitter americké filmové štúdio 21st Century Fox. Vo Francúzsku vlastní hotel George V v Paríži (kúpený v roku 1996 a znovu otvorený v roku 1999) a 17,3 % spoločnosti Eurodisney. V noci zo 4. na 5. novembra 2017 saudskoarabské úrady na príkaz Mohameda bin Salmána zatkli v rámci „protikorupčnej kampane“ princa Walida Ben Talala a Amarha Mosesa. Mal tak zaplatiť za nesúhlas svojho otca Talála bin Abdelazíza Al Saúda s vymenovaním Mohameda bin Salmána za korunného princa kráľovstva. Spolu s niekoľkými ďalšími saudskými hodnostármi je zadržiavaný v hoteli Ritz Carlton v Rijáde. Po troch mesiacoch zadržiavania a diskusií, počas ktorých dal saudský štát Walidovi Ben Talalovi na výber medzi zaplatením, alebo postavením sa pred justičný systém krajiny, sa princ rozhodol zaplatiť a tak bol 27. januára 2018 prepustený. Zostáva však naďalej v domácom väzení.

Ukázalo sa, že ovládal Twitter. Teraz sme to my, kto ovláda Twitter.

Toto bola KRUTÁ UDALOSŤ.
Prečítajte si správu Q 117.

7. Kúpa generálnych riaditeľov veľkých technologických spoločností

Po odstránení bábkového vodcu Al-Walida začína korunný princ Ben Salmane Trumpom schválenú cestu po všetkých generálnych riaditeľoch spoločností, ktoré vlastní alebo kontroluje saudská strana pyramídy.
Google. Apple. Twitter. Facebook. Microsoft. atď.

8. Pristúpenie Japonska

Vzhľadom na pristúpenie blízkovýchodných a digitálnych gigantov presúva Trump v novembri 2017 svoju pozornosť na Áziu. Japonsko vyhlasuje svoje členstvo tým, že umožňuje Trumpovi odovzdať trofej šampiónovi sumo. Japonský cisár zomiera, čím vytláča z vlády ďalšiu starobylú líniu predkov.

President Trump presents trophy to winner of sumo tournament during visit to Japan - New York Daily News

9. Severná a Južná Kórea sa pripájajú

Trump opustil Japonsko a odletel do Južnej Kórey. Mnohí sa domnievajú, že je to 1. krát, čo sa Trump vybral na severokórejské hranice, aby sa stretol s Kimom. Len niekoľko týždňov predtým sa hora, v ktorej sa nachádzal severokórejský jadrový výskum „zrútila“ pričom zahynuli [ich] jadroví vedci.
Odstránenie jadrovej hrozby?

10. Pristúpenie Číny

Trump následne cestuje do Číny, aby sa stretol so Xiom v Zakázanom meste. Ide o VELKÝ akt pristúpenia. Pripomeňme si, že Xi sa už s Trumpom stretol na jar 2017 na niekoľko dní v Mar A Lago. Čína sa tiež chce vymaniť zo svojho deep state. (Xi je na správnej strane, komunistická strana na nesprávnej strane).

Donald Trump to push China on trade, North Korea during his two-day visit - ABC News

11. Pristúpenie Vietnamu

Trump potom zamieri do Vietnamu, aby získal na svoju stranu ázijských lídrov vrátane Singapuru a Filipín. Trump sedí na čestnom mieste napravo od vietnamského vodcu na znak podpory.

Second Trump-Kim summit propels Vietnam to geopolitical center stage - ABC News

12. Členstvo generálneho riaditeľa Svetového ekonomického fóra v Davose

Začiatkom roka 2018 svetoví lídri pochopili plán a priemerný americký občan sa prebúdza do Q. Trump letí do jamy levovej vo švajčiarskom Davose za prítomnosti Sorosa. Všetci generálni riaditelia najväčších nadnárodných spoločností a svetových bánk prisahajú Trumpovi v Davose vernosť.

13. Pristúpenie Indie

Trump sa teraz zameriava na Indiu. Jej vodca Naréndra Módí týmito objatiami verejne sľubuje vernosť Trumpovi. Na tejto fotografii má zviazané ruky, aby ukázal, že má zviazané ruky a že sľubuje vernosť. Tieto odkazy sú pre [nich] dôležité a veľmi symbolické.

After Donald Trump's refusal, India looks for Republic Day guest | Latest News India - Hindustan Times

14. Vernosť Strednej Ameriky

Trump získava vernosť nového mexického prezidenta. Ako aj lídrov stredoamerických krajín. Trump nadbieha ich lídrom, keď im sľubujú vernosť zastavením karaván nelegálnych prisťahovalcov.

15. Pristúpenie Brazílie

Trump víta nového priateľa pri stole, keď si Brazília zvolí svoju vlastnú verziu Trumpa v prezidentovi Bolsonarovi. Ten sľubuje vernosť (na fotografii so zviazanými rukami) a ponáhľa sa zatknúť najlepšieho priateľa Oprah Winfrey, duchovného poradcu a stíhaného obchodníka s ľuďmi. Oprah Winfrey bola zatknutá a popravená.

16. Nástup Argentíny

Na stretnutí G7 v Argentíne Trump zhromaždí všetkých svetových bankárov a donúti ich podriadiť sa. Keď Trump odchádza z pódia a necháva argentínskeho prezidenta osamote, dáva tým najavo vernosť Argentíny Trumpovi. Argentína je pre obchodníkov s ľuďmi útočiskom.

Trump Overheard Saying 'Get Me Out of Here' at G-20 Summit

17. Vernosť Trudeaua a Merkelovej

Trudeau a Merkelová sľúbili Trumpovi vernosť na samite G7 v Kanade. Tieto fotografie Trumpa so skríženými rukami sú ďalším znakom [toho, že] prisľúbili vernosť Trumpovi. Všimnite si Trudeauove zložené ruky. Pekný dôkaz podriadenosti.

18. Macronova vernosť

Macron je manželom jedného z [nich] a ten pracoval pre Rothschildovcov. A napriek tomu na týchto fotografiách úplne prisahal vernosť Trumpovi. Trump má všetky dôkazy a títo lídri majú za úlohu upratať [svoje] príslušné tajné štáty, inak Trump všetky dôkazy VYHLÁSI.

19. Mayovej vzdanie

Spomeňte si, ako Theresa Mayová plakala ako malé dieťa, keď odstúpila, aby ju mohol Boris Johnson (Bojo) nahradiť vo funkcii britského premiéra. Mayová vďačí Trumpovi za svoj život. Q naznačil, že Trump Mayovú varoval [že] sa jej chystá vziať život.
Víťazstvo. #BREXIT

20. Kráľovnino vzdanie

Kráľovná prisľúbila vernosť Trumpovi, keď mu dovolila, aby ju predišiel pri prehliadke čestnej stráže. Potom umiestnila Trumpa pod svoju pečať na centrálne miesto. Potom ho posadila do kresla Winstona Churchilla.
Dôkazy úplného podriadenia.

21. Podriadenie sa princa Charlesa

Rovnako ako v prípade kráľovnej, aj Trump predchádza princa Charlesa pri prehliadke čestnej stráže. Ide o očividný akt podriadenia sa. Aké úspešné. Myslím, že všetko zlato kráľovskej rodiny máme bezpečne uložené v Amerike.

22. Pristúpenie Ruska

Trump pokračuje vo svojom svetovom prístupovom turné a navštevuje Fínsko, kde sa stretáva s Putinom. Na tomto slávnom samite Putin dáva Trumpovi futbalovú loptu a hovorí: „lopta je na vašej strane“. Plné členstvo. Celý svet teraz hrá túto hru.

Vladimir Putin may have given Trump a soccer ball with a transmitter chip | CNN Politics

23. Vzdanie sa Kevina Spaceyho

Spacey doručil novinárom „pizzu“ v čiapke s nápisom „na dôchodku od roku 2017“ a potom natočil tie zlovestné „House of Cards“. Spacey odišiel na Epsteinov ostrov. Vie všetko. Podriadil sa a vyklopil všetko. Spravodlivosti bude učinené zadosť. Bol popravený.

24. Vzdanie Georga Busha ml.

Bush doručil „pizzu“ aj svojej tajnej službe, čo je ďalší akt podriadenosti. A na otcovom pohrebe sme všetci videli jeho nedostatočnú reakciu na listy, keď Jeb a Laura (Laurel) prepadli panike. Podriadenie sa.25. Schumer/Pelosiová podriadenie.

Obaja títo zákerní politickí agenti „zámerne“ urobili príšerné rozhodnutia v mene Demokratickej strany. Zničili demokratov zvnútra. Predložili sa v tomto falošnom videu s kontextovým prejavom. Na fotografii majú zopäté ruky.

26. Newsomovo/Brownovo vzdanie sa (kalifornský guvernér, resp. bývalý kalifornský guvernér)

Po požiaroch v oblasti Paradise si Trump spolu s guvernérmi Newsomom a Brownom prezrel škody. Video si môžete pozrieť na YouTube. Počas dlhých 3 minút mali obaja ruky „zviazané za chrbtom“, keď sa Trump prihováral novinárom. Absolútne vzdanie sa.

27. Cuomovo vzdanie sa (guvernér štátu New York)

Na nedávnej tlačovej konferencii guvernéra Cuoma sa podriadil Trumpovi, pričom mal pod tričkom viditeľne svoje „dva piercingy“. Na fotografii to môžete jasne vidieť. Verte tomu alebo nie. Cuomo stratil všetku dôveryhodnosť svojím katastrofálnym riešením COVID.

28. Poddanie sa federálnej vlády

Počas COVID Federálny rezervný systém po 1. krát za 100 rokov ustúpil z ministerstva financií pod Trumpovou kontrolou. Fed predložil a vyplatil všetku svoju hotovosť, zatiaľ čo naše ministerstvo financií (teraz so sídlom v Rene v Nevade) zabezpečilo aktíva. Zvyčajne to bolo naopak.

29. Podriadenosť senátorov GOP (Veľká stará strana).

Všetci republikánski senátori, ktorí počas Obamovho funkčného obdobia hlasovali za potvrdenie Brennana (ako riaditeľa CIA), buď odstúpili, odišli do dôchodku, alebo prisľúbili vernosť Trumpovi.
Trump už republikánsku stranu očistil. Demokrati si ešte musia upratať dom. 2020 drvivé víťazstvo.

30. Poddanie sa Nového Zélandu

Nový Zéland bol skorumpovaný našou vlastnou CIA a mal byť [ich] bezpečným útočiskom počas vlády teroru [Hillary Rodham Clintonovej] na Zemi. Po bodnutí v Christchurchi a špionáži 5 eyes si Trump koncom roka 2019 Nový Zéland podmanil. Späté ruky a zdvihnuté palce.

31. Lindsey Graham je verný

Lindsey Graham bol podplatený Johnom McCainom (NoName). Prispel k zvrhnutiu tohto psa.
Táto fotografia z jedného pohrebu ukazuje vernosť, keď generál Kelly upozorňuje Lindseyho Grahama, že armáda sleduje s kým sa rozpráva. Kissinger? Mimochodom, generál Kelly je vlastenec.

32. McCain sa odmietol podriadiť

A tak bol popravený za vlastizradu. Stavím sa, že to [DS] nečakal. Správa Q z roku 1649 predpovedala, že jeho „smrť“ sa bude zhodovať s Národným dňom psov. Všimnite si pokrčenú americkú vlajku prehodenú cez jeho rakvu? Vzdanie sa. SENÁTOR JOHN MC CAIN ZOMREL VO VEKU 81 ROKOV. SPRAVODLIVOSTI JE UČINENÉ ZADOSŤ.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 91
  Súhrn starších správ (23.08.2021)Od roku 2018 vydal Donald J. Trump bez zjavného dôvodu deväť výkonných príkazov, teda zákonov.Pomocou nich sa jednoducho zaviedol trest smrti spolu s vyvlastnením za trestné činy velezrady a pedo-trestnej činnosti. Na konci roku 2020 sa druhy presadzovania rozšírili o štyri možnosti elektrického kresla, streľby, obesenia a smrtiacej injekcie.Čo som…
  Tags: a, na, v, sa, že, správy
 • 89
  Vytriezvenie demokratov - mohol za všetko Trump?Donald Trump už nie je v Bielom dome, táto „chyba voličov“ a „ruský agent“, ako ho prezentovali centrálne americké médiá, už krajinu nevedie a situáciu v krajine pre bežného občana to veľmi  nezmenilo. Táto skutočnosť sa stala predmetom diskusie na kanáli HBO zo strany Trumpových odporcov, počas ktorej dospeli k…
  Tags: sa, a, v, na, že, správy, trump
 • 89
  Po výkonnom nariadení 13818 - 82 FR 60839 a po tejto „poslednej hodine“ už médiá neexistujúNa prezidenta Donalda Trumpa útočia dva známe tieňové štáty v rámci amerického štátu (a všetkých ostatných štátov): to je spravodajské zoskupenie na jednej strane - ktoré zahŕňa CIA, NSA, NGA, FBI a ide o názov „tieňovej vlády“; a veľké korporácie so svojimi lobistami, ktoré financujú Kongres, na strane druhej - konkrétne…
  Tags: a, na, v, sa, s, správy, trump
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Jana
Jana
2 years ago

Srdečne ďakujem❤

Daniel
Admin
Reply to  Jana
2 years ago

♥️

Edita jaslovska
Edita jaslovska
2 years ago

Co to ma znamenat, ze pri prehliadke pred cestnou strazou dostal Trump prednost?! Podla diplomatickeho protokolu mu ta cest patrila a nebola znakom podriadenosti. Aspon tolko viem o dipl. Protokole. Prestanem vam verit. Nepiste bludy.

Daniel
Admin
Reply to  Edita jaslovska
2 years ago

Budeme radi 🙂

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK