Tyranský technokrat, Bill Gates, chce počas svojho života zrealizovať globálnu víziu

24/03/2021

Bill Gates – Čo vám nepovedali,“ segment dokumentárneho filmu Plandemic, hodnotí osobné a profesionálne pozadie magnáta spoločnosti Microsoft, Bill Gates. Napriek populárnemu mýtu mnohí považujú Billa Gatesa skôr za oportunistu ako za geniálneho vynálezcu a video sa dotýka niekoľkých menej čestných okamihov jeho kariéry.

Po rokoch budovania reputácie „bezohľadného technologického monopolistu“ bol Bill Gates 2.0 uvedený na trh založením nadácie Bill & Melinda Gates Foundation. Vďaka tejto nadácii znovuobjavil a zmenil svoju „značku“ na jedného z najštedrejších filantropov na svete.

Gatesova charita nie je to, čo sa zdá
Bohužiaľ, ako poznamenali AGRA Watch, 2 Shiva Vandana, Ph.D. a ďalší, značka filantropie spoločnosti Gates vytvára pre každý problém, ktorý rieši, niekoľko nových problémov, ktoré možno najlepšie označiť ako „filantrokapitalizmus“. Ako je uvedené v článku AGRA Watch „Filantrokapitalizmus: Africké programy Gatesovej nadácie nie sú charitou“, publikovaný v decembri 2017, zástancovia filantrokapitalizmu.

„Často od investícií do sociálnych programov očakávajú dlhodobé finančné výnosy, alebo sekundárne výhody. Filantropia sa stáva ďalšou súčasťou motora zisku a podnikovej kontroly. Stratégia „rozvoja“ nadácie Gates Foundation v skutočnosti podporuje neoliberálne hospodárske politiky a globalizáciu spoločností. “

V priebehu rokov Gates skutočne skončil v pozícii, keď monopolizuje alebo má neprimeraný vplyv nielen na technologický priemysel, ale aj na globálne zdravie a vakcíny [a vyľudňovanie], poľnohospodárstvo a potravinovú politiku (vrátane biopirátstva a falošných potravín), úprava počasia a ďalšie klimatické technológie, bezpečnostný dozor, vzdelávanie a médiá.

Nie je prekvapením, že je napojený na organizácie na kontrolu faktov online, ktoré uškrtia slobodu prejavu, a nedávno povedal v „60 minútach“ (šou), že na boj proti nedôvere vo vedu musíme nájsť spôsoby, ako „spomaliť bláznivé veci.“ Čo je „šialené“ a čo nie, je však zriedka také jednoznačné, ako by si mainstreamové médiá želali, aby ste verili.

A ako pravý filantrokapitalista aj Gatesova veľkorysosť nakoniec prospieva sebe samému. Ako je diskutované v „Bill Gates – najnebezpečnejší filantrop v moderných dejinách?“ nadácia Bill & Melinda Gates Foundation venuje miliardy rovnakým spoločnostiam a odvetviam, v ktorých nadácia vlastní akcie a dlhopisy. Ako sám Gates v uvedenom videu prezrádza, prišiel na to, že vakcíny sú fenomenálnymi tvorcami zisku, pretože sú najlepšou investíciou, akú kedy urobil, s návratnosťou viac ako 20: 1.

Jedna vec, ktorá to umožňuje, je vláda, ktorá dala výrobcom vakcín na ochranu zodpovednosti. „Filantropia“ Billa Gatesa je fingovaná!

Gates, globálny klimatický cár

Gates financuje úsilie o odvrátenie slnečných lúčov od zemského povrchu v snahe bojovať proti globálnemu otepľovaniu – čo je v najlepšom prípade iracionálny prístup, berúc do úvahy potenciál, ktorý má na zničenie globálneho poľnohospodárstva. [článok tu]

Jeho najnovšia kniha tiež podrobne popisuje jeho odporúčania týkajúce sa zmeny podnebia, medzi ktoré patrí aj naliehanie na vlády, aby podporili samotné spoločnosti, do ktorých investuje a podobné gestá. Vďaka rozsiahlemu cestovaniu súkromným lietadlom Billa Gatesa sa z neho pravdepodobne stáva jeden z najväčších prispievateľov uhlíka na svete – skutočný super emitent. ~ Nation

Medzitým, ako poznamenal The Nation, je samotný Gates vážnym znečisťovateľom. Má kaštieľ s rozlohou 66 000 štvorcových stôp, súkromné ​​lietadlo, 242 000 akrov poľnohospodárskej pôdy (čo z neho robí najväčšieho vlastníka poľnohospodárskej pôdy v USA) a invesuje do fosílnych palív, odvetví ako sú letecké spoločnosti, ťažké stroje a automobily. „Podľa akademickej štúdie z roku 2019, ktorá sa zameriava na extrémne emisie uhlíka od prúdovej elity sa vďaka rozsiahlemu cestovaniu súkromným lietadlom Billa Gatesa pravdepodobne stane jedným z najlepších prispievateľov uhlíka na svete – skutočný super emitent,“ píše The Nation

„V zozname 10 skúmaných celebrít – vrátane Jennifer Lopez, Paris Hilton a Oprah Winfrey – bol Gates zdrojom najviac emisií. „Bohatí jedinci môžu emitovať niekoľko desaťtisíckrát väčšie množstvo skleníkových plynov, aké sa pripisujú globálnym chudobným,“ uvádza sa v dokumente. „To vyvoláva otázku, či je obhajoba klímy celebrít vôbec žiaduca …“

Gates vedie technokratické prevzatie

Gatesovo zameranie na zmenu podnebia dáva zmysel, keď si uvedomíte, že je súčasťou technokratickej elity, ktorá už celé desaťročia pracuje na pohltení svetových zdrojov v očakávaní Veľkého resetu, predtým známeho ako Jeden svetový poriadok. Za posledný rok potrebu vládnutia po celom svete oznámili vládni lídri po celom svete. Výzvou je, že je potrebné „resetovať“ globálnu ekonomiku a spôsob života, práce, cestovania a socializácie, aby sme dosiahli svet spravodlivejší a udržateľnejší. Riešenie zmeny podnebia pod hlavičkou globálnej núdze je neoddeliteľnou súčasťou tejto PR kampane.

Ak ste venovali pozornosť, pravdepodobne ste videli rady. Počas počiatočných odstávok na začiatku roka 2020 sa vyskytlo množstvo článkov, ktoré hovorili o tom, ako sa prírode a divej zveri darí bez ľudskej socializácie a cestovania. Inokedy bola pandémia COVID-19 predstavená ako varovanie pre nás všetkých, čo sa stane, keď sa dostanete zo synchronizácie s prírodou.

Žiadne skutočné jedlo pre vás

Gates zjavne cíti tlak, aby sa pričinil o uskutočnenie technokratického sna. Povedal „60 minútam“, že túži vidieť, ako sa jeho rôzne vízie uskutočnia počas jeho života, a predpokladá, že mu môže zostať 20 alebo 30 rokov. Ako uvádza ZeroHedge. „Gates presadzuje drastické a„ zásadné “zmeny v ekonomike s cieľom okamžite zastaviť uvoľňovanie skleníkových plynov – predovšetkým oxidu uhličitého – a„ ísť na nulu “, aby zachránil planétu pred dlho prognózovanými (a neustále nesprávnymi) environmentálnymi požiadavkami. katastrofa. Zmeny, ktoré budeme musieť vykonať, aby sme realizovali víziu spoločnosti Gates, zahŕňajú:

  • Pridelené ročne 35 miliárd dolárov na výskum podnebia a čistej energie.
  • Elektrické všetko.
  • Rozšírená spotreba syntetického mäsa, pretože kravy tvoria „4% všetkých skleníkových plynov“.
  • Prestavba v oceliarskom a cementárenskom priemysle, ktorý podľa Gatesa predstavuje 16% všetkých emisií oxidu uhličitého, vstrekuje až 30% zachyteného CO2 do betónu a vytvára iný typ ocele.
  • Široké prijatie novej generácie jadrovej energie na doplnenie veternej a solárnej energie.
  • A keďže výroba rastlín na výrobu falošného mäsa emituje aj plyny, spoločnosť Gates podporila spoločnosť, ktorá z plesní vyrába klobásu a jogurt, ktoré miliardár nazýva „celkom úžasné“ … „Mikrób bol objavený v zemi v gejzíri v Yellowstone National Park. Bez pôdy alebo hnojív je možné ju pestovať na produkciu tohto výživového proteínu – ktorý sa potom dá zmeniť na rôzne potraviny s malou uhlíkovou stopou. ““

Gates by v skutočnosti chcel, aby bohaté západné krajiny úplne prešli na syntetické laboratórne chované hovädzie mäso a bráni legislatívnym pokusom zabezpečiť, aby bolo falošné mäso ako také správne označené, pretože to spomaľuje prijatie verejnosťou.

Gates opäť dokazuje, že feudalizmus ako systém je zlyhanie

Vďaka svojmu vlastníctvu pôdy je Gates zjavne v monopolnej pozícii (opäť!), aby riadil poľnohospodárstvo a výrobu potravín akýmkoľvek smerom, po ktorom túži a chce, aby sme všetci jedli čo najviac syntetických potravín. Ako je uvedené v dlhom a podrobnom článku o Gatesových filantrokapitalistických snahách The Defender.

„Thomas Jefferson veril, že úspech príkladného amerického zápasu o nahradenie jarma európskeho feudalizmu ušľachtilým experimentom v samospráve závisí od trvalej kontroly nad pozemskou základňou národa desaťtisícmi nezávislých farmárov, z ktorých každý má podiel na našej demokracii.

„Takže prinajlepšom je Gatesova kampaň za zamaskovanie amerických poľnohospodárskych nehnuteľností signálom, že feudalizmus môže byť opäť v móde.“ V najhoršom prípade je jeho nákupná horúčka predzvesťou niečoho oveľa alarmujúcejšieho – kontroly globálnych dodávok potravín megalomanom lačným po moci s napoleonským komplexom. “ Tento článok ďalej podrobne popisuje Gatesovu „dlhodobú stratégiu ovládnutia poľnohospodárstva a výroby potravín na celom svete“, počnúc jeho podporou GMO v roku 1994.

Od tej doby sa Gatesove „filantropické“ prístupy k hladu a výrobe potravín stavajú na jeho technologických, chemických, farmaceutických a ropných priemyslových partneroch, čím sa zaručuje, že pre každý neúspešný záchranný podnik bude napriek tomu bohatší. „Rovnako ako v prípade vakcinovania v Afrike, neexistovalo ani vnútorné hodnotenie, ani zodpovednosť verejnosti,“ píše Defender. „Štúdia z roku 2020„ Falošné sľuby: Aliancia za zelenú revolúciu v Afrike (AGRA) “je vysvedčením o 14-ročnom úsilí Gatesovho kartelu.
Vyšetrovaním sa dospelo k záveru, že počet Afričanov trpiacich extrémnym hladom sa zvýšil o 30 percent v 18 krajinách, na ktoré sa zameral Gates. Vidiecka chudoba dramaticky metastázovala …

V rámci plantážneho systému Gatesa sa vidiecke obyvateľstvo Afriky stalo otrokmi na vlastnej pôde tyranského poddanstva špičkových technológií, mechanizácie, prísnych harmonogramov, náročných podmienok, úverov a dotácií … Jedinými subjektmi, ktoré profitujú z programu Gatesa, sú jeho medzinárodní partneri …

Jeho investičná história naznačuje, že klimatická kríza pre Gatesa a jeho kumpánov nie je ničím iným ako alibi pre rušivú sociálnu kontrolu, dohľad nad stupňom „Veľkého resetu“ vrátane jeho dementných a hrôzostrašných márnivých projektov stratosféry s chloridom vápenatým, alebo morská voda na spomalenie otepľovania, rozmiestnenie obrovských balónov na nasýtenie našej atmosféry reflexnými časticami, ktoré zahltia slnko, alebo jeho nebezpečný hazard vypúšťania miliónov geneticky modifikovaných komárov na južnej Floride.

Keď umiestnime tieto schémy nočnej mory do kontextu spolu s experimentálnymi vakcínami, ktoré ročne nanúti 161 miliónom afrických detí, je celkom jasné, že Gates nás všetkých považuje za svoje laboratórne potkany. “

Gates samozrejme tiež zohral vedúcu úlohu v globálnej reakcii na pandémiu COVID-19.

Podľa investigatívneho novinára Jordana Schachtela, ktorý má kanál v Substacku, 13 Gatesovcov zapojilo do „politík reakcie na koronavírus v trestnej činnosti z nedbanlivosti“, ktoré zabili nadmerný počet starších občanov v domovoch dôchodcov v New Yorku, Kalifornii, New Jersey, Pensylvánii a Michigane .

Schachtel poukazuje na to, že v týchto prípadoch je bežné, že si vypočuli strašne nepresné predpovede modelovania z Inštitútu pre metriky a hodnotenie zdravia (IHME), ktorý financuje a kontroluje Nadácia Billa a Melindy Gatesových. „V marci a začiatkom apríla boli politickí„ odborníci “z IHME financovaného spoločnosťou Gates informovaní, že ich nemocnice budú čoskoro preplnené pacientmi s koronavírusom.

„Modelári z IHME tvrdili, že tento obrovský nárast spôsobí, že nemocniciam dôjde vybavenie na záchranu života v priebehu niekoľkých dní, nie týždňov či mesiacov. Čas mal zásadný význam a teraz nastal čas na rýchle rozhodovanie, tvrdili modelári. „Na dvoch samostatných tlačových konferenciách 1. apríla a 2. apríla Cuomo objasnil, že jeho politické rozhodnutia vychádzajú z modelu IHME …

„Na brífingu 9. apríla sa guvernérka Michiganu Gretchen Whitmerová odvolala na model IHME s cieľom premietnuť úmrtia a prostriedky OOP potrebné na predpokladaný nárast. Rovnaký príbeh to bol aj s vládou v Pensylvánii. “ Členovia pracovnej skupiny pre koronavírusy v Bielom dome Drs. Anthony Fauci a Deborah Birx, obaja majú značné väzby na Gatesa, sa tiež spoliehali na predpovedné modely IHME. Ako poznamenal Schachtel: „Tieto modely a politické rozhodnutia, ktoré sa zakladali na ich spoliehaní, spustili reťaz udalostí, ktoré viedli k neurčitým blokovaniam, úplnému ukončeniu podnikania, celoštátnym zákazom vychádzania a najneslávnejšie známym úmrtiam v domove dôchodcov.“

Odstrániť to, čo už neslúži

Gatesova nadácia tiež sponzorovala Udalosť 201, skriptované cvičenie, ktoré sa konalo iba mesiace pred vypuknutím COVID-19, ktoré bolo nakoniec pozoruhodne prorocké. Je čudné, že v rozhovore pre BBC v apríli 2020 Gates poprel, že došlo k simulácii, a povedal: „Nesimulovali sme to, necvičili sme, takže v zdravotnej, ako aj v hospodárskej politike sa nachádzame na nezmapovanom území.“

Norbert Häring v článku pre National Herald India zdôrazňuje zjavnú zábudlivosť Gatesa a uvádza: „Je pravda, že ak by sa trochu menej kládol dôraz na manipuláciu názorov, mohla by sa venovať väčšia pozornosť zdravotnej a hospodárskej politike. Jedno zo štyroch stretnutí bolo celé venované tomu. Gates na to ťažko mohol zabudnúť. „Video o kontrole verejnej mienky je najzaujímavejšie, pretože pomáha uviesť na pravú mieru úsilie v tejto oblasti, ktoré v súčasnosti zažívame.

„Jeden účastník nám hovorí, že Bill Gates financuje prácu na algoritmoch, ktoré prehlbujú informácie na platformách sociálnych médií, aby sa zabezpečilo, že ľudia môžu dôverovať informáciám, ktoré tam nájdu.“

Gates vymazal aj ďalšie dôkazy, podľa ktorých sa pravda vracia, aby ho prenasledovala. Príklad: Gatesovci kontrolóri faktov vehementne popreli tvrdenia, že Gates niekedy povedal, že budeme potrebovať pasy o digitálnych vakcínach, a vydával to za ďalšiu šialenú konšpiračnú teóriu. Gates to však povedal v júni 2020 na konferencii TED Talk. Potom, čo citát začal kolovať na sociálnych sieťach, niekto práve upravil toto konkrétne vyhlásenie zo svojho prejavu. V článku z 11. decembra 2020 The Defender predstavil dôkaz.

Kontrolóri faktov tiež odmietajú tvrdenia, že na sledovanie sa nakoniec použijú subdermálne mikročipy, alebo digitálne tetovanie, avšak ako poznamenal The Defender, Gates poveril MIT, aby vyvinuli injekčný systém farbív s kvantovými bodkami na „tetovanie“ lekárskych údajov o vašom tele a má patentovanú technológiu, ktorá využíva implantované biosenzory, ktoré monitorujú činnosť tela a mozgu a je viazaná na systém kryptomeny.

Investoval tiež desiatky miliónov do mikročipových zariadení s diaľkovo ovládanými systémami na dodávanie liekov, vojenských dodávateľov, ktorí sledujú pandemické infekcie a dodržiavanie očkovania. Investuje viac ako 1 miliardu dolárov do satelitov 5G pre video dohľad a 5G antén. Keď dáte všetky tieto veci dohromady, Gatesove plány začnú dostávať dosť hrozivý nádych.

Gates je najviditeľnejšia postava modernej technokracie

Či už je to vopred naplánované, alebo nie, pandémia COVID-19 sa zjavne používa na uvedenie vysoko kontroverzných zmien, ktoré sú nepochybne totalitným budovaním, vrátane súkromného prevzatia vlády prostredníctvom verejno-súkromných partnerstiev. Dozor sa stal najväčším odvetvím zameraným na zisk na našej planéte a celá vaša existencia je teraz zameraná na zisk. Medzi tými, ktorí najviac profitujú, je samotný Gates.

Čas beží. Aby sme mali šancu to zastaviť, musíme pochopiť našu trajektóriu a spojiť sa, aby sme zmenili smer, ktorý pre nás nastavil Gates a ďalší ako on.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK