V Izraeli znamená odmietnutie očkovania na COVID-19, že „Váš život je v podstate preč“

18/03/2021

Mnoho ľudí o tom nevie, ale na opačnej polovici sveta v Izraeli je odmietnutie očkovania proti Wuhanskému koronavírusu (Covid-19) teraz rozsudkom smrti.

Aj keď zatiaľ izraelská vláda nestrháva hlavy ľuďom za to, že odmietli vakcínu (pozri Zjavenie 20:4), stanovila požiadavku očkovania, aby mohli viesť „nový normálny“ život .

„Keď vakcínu nevezmete, váš život sa v podstate skončil,“ varuje Ilana Rachel vo videu o tom, čo sa deje vo Svätej zemi.

„Zákaz vstupu do nákupných centier. Už žiadne návštevy divadla. Deti vo veku asi 16 rokov, ktoré si nepodali injekciu, nesmú robiť skúšky. Protestujúce strany v Knessete sú utíchané a ohrozované armádou.

Rachel ďalej vysvetľuje, že izraelská vláda v skutočnosti odobrala lekársky preukaz vodcu opozičnej strany za to, že hovoril v rozpore s mandátom očkovania, a nazval ho „lekárskym apartheidom“.

„Mestská rada dostane lekársku dokumentáciu, aby skontrolovala, či ste vakcínu vzali,“ hovorí ďalej Rachel. „Izrael sa stal peklom na zemi kvôli klamstvu Covid.“ Zvyšok sveta bude nasledovať, ak neurobíme nič. “

Ak sa necháte zaočkovať, zníži sa váš odpor a sila vôle proti známke šelmy

Rachel je súčasťou hnutia za ľudské práva, ktoré rozšírila na svoju vlastnú politickú stranu kvôli pretrvávajúcim hrôzam okolo wuhanskej chrípky a drakonickej reakcii izraelskej vlády na ňu.

Našťastie v Spojených štátoch, aspoň zatiaľ, nie je povinné očkovanie ničím – a dúfajme, že to tak aj zostane.

Bohužiaľ pre Izrael je to tak a ľudia, ktorí tam žijú, musia urobiť tvrdé rozhodnutie.

Buď Izraelčania nechajú lekársky ústav preprogramovať svoju DNA tak, aby mohli kupovať, predávať a jesť, alebo odmietnu vakcínu a sú vylúčení zo spoločnosti, v dôsledku čoho môžu zomrieť hladom.

Aj keď očkovanie samo o sebe nie je úplnou známkou šelmy, ako niektorí tvrdia, v skutočnosti prepíše genetiku človeka. To znamená, že namiesto „organického“ človeka sa osoba očkovaná proti wuhanskej chrípke stane osobou GMO (geneticky modifikovanou) .

Moderna pripúšťa: mRNA vakcíny sú „operačným systémom“ určeným na programovanie ľudí

Je tiež možné, že tieto vakcíny proti Wuhan vírusu preprogramujú príjemcov takým spôsobom, že neskôr po ceste už nebudú mať vôľu alebo pochopenie na to, aby odmietli Znak šelmy, čím sa ich prijatie stane nevyhnutným osudom.

Vakcíny proti koronavírusom sa zdajú byť súčasťou prvej časti zavedenia Známky šelmy, s ďalšími komponentmi a súčasťami čoskoro. Rovnako ako budova potrebuje základ, sú tieto injekcie základom pre prebiehajúcu stavbu Znaku šelmy v tele ľudí. „Znie to ako holokaust 2.0 ,  napísal jeden komentátor na YouTube.

„V EÚ (Európskej únii) sa to už deje s novým povinným pasom pre vakcíny, bez ktorého nebudete môcť robiť nič,“ napísal ďalší.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Vakcína Pfizer v Izraeli: Odborníci hovoria o „novom holokauste“Štúdia francúzskej univerzity zistila „desaťkrát až stokrát vyššiu úmrtnosť spôsobenú vakcínou Pfizer“, odborníci hovoria o „novom holokauste“ Odborníci na infekčné choroby na univerzite v Marseille hovoria o „novom holokauste“ založenom na oficiálnych údajoch vlády v Izraeli - Takmer polovica všetkých oficiálnych úmrtí na covid nastala po očkovaní, počnúc polovicou decembra…
  Tags: a, na, v, že, o, to, ľudí, sa, zo, sveta
 • 10000
  Každý typ vakcíny COVID-19 má veľmi tajný a zlovestný účelTu je hlavný dôvod, prečo globalisti NWO je tak sústredená na ustanovenie globálneho očkovacieho programu COVID-19 s certifikátmi imunity. Nie, nemá to nič spoločné s imunitou vyvolanou vakcínami ako jediný spôsob kontroly tejto úplne vyrobenéj pandémie a umelú paniku vyvolanú ich bioinžinierovaným koronavírusom, ktorý sa nenápadne rozšíril v 5G-intenzívnych mestských…
  Tags: a, v, na, covid, ako, je, sa, proti, zdravie
 • 10000
  Moderna pripúšťa: MRNA vakcíny sú „operačným systémom“ určeným na programovanie ľudíautor: Lance D Johnson Experimentálne injekcie, ktoré zavádzajú spoločnosti Moderna a Pfizer, nie sú ničím podobné tradičným vakcínam. Tieto platformy mRNA sú „operačným systémom“ určeným na programovanie ľudí a premenu ich buniek na efektívne systémy dodávania liekov. Spoločnosť Moderna teraz vychádza na verejnosť so skutočnými zámermi, ktoré stoja za platformou…
  Tags: na, a, sa, v, sú, je, ľudí, že, ako, aby
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK