Vakcinácia ako smrť duše: Krv a DNA tvoria most pre pôsobenie ducha v hmote na Zemi!

29/10/2021

Spomenuli sme veľmi reálnu možnosť, že plánované pravidelné očkovanie môže zmeniť ľudskú DNA, a tým aj genetické zloženie krvi, a tak prerušiť spojenie medzi ľudskou dušou a Božskou iskrou!

Áno, má to biblický presah…

Mnohé stopy spájajú tieto udalosti so satanským znamením šelmy, pred ktorým varuje biblická kniha Zjavenie Jána!

16 A dá znamenie na pravú ruku alebo na čelo každému, malému i veľkému, bohatému i chudobnému, slobodnému i otrokovi, 17 [a] aby nikto nemohol kupovať ani predávať, iba ten, kto má znamenie: meno šelmy alebo číslo jej mena…

…a o niečo ďalej v Zjavení je dôrazné varovanie, aby sme neprijali meno a vlastnosť ŠELMY:

9 A iný, tretí anjel išiel za nimi a volal mocným hlasom: „Kto sa pokloní šelme a jej obrazu a prijme znamenie na čelo alebo na ruku, 10 bude piť víno Božieho hnevu…

V tomto pokračovaní vám chceme ukázať, že krv, alebo skôr jej genetické zloženie, skutočne veľmi úzko súvisí s fungovaním duší.

Ak náhodou neberiete naše predchádzajúce argumenty vážne, možno by ste spozorneli, keby ste si preštudovali prednášku, ktorú prorok Abdrushin venoval práve tejto téme. Naozaj stojí za vašu pozornosť:

Tajomstvo krvi

Abdrushin tvrdí: Hlavným účelom ľudskej krvi je vytvoriť most pre pôsobenie ducha v hmote na Zemi! Vyžarovanie krvi je v skutočnosti mostom pre činnosť duše. A to len vtedy, keď má táto krv veľmi určité zloženie vhodné pre danú dušu… Duch môže toto zloženie aj zmeniť. To je tajomstvo slov „duch tvorí telo“.

Vstup do inkarnácie je priamo spojený so začiatkom krvného obehu!

To, že krv je spojená s duchom, sa dá ľahko dokázať. Treba len vziať do úvahy, že až so vstupom ducha do vznikajúceho detského tela, teda pri vtelení, ktoré nasleduje vo veľmi určitom štádiu vývoja uprostred tehotenstva a spôsobuje prvé pohyby, začína v tele cirkulovať aj jeho vlastná krv, zatiaľ čo pri pozemskej smrti, keď duch opustí telo, krv prestáva pulzovať a úplne zaniká.

Poznámka redakcie: Inými slovami, inkarnácia – alebo spojenie ducha (Božskej iskry) “ s telom – sa začína približne v polovici tehotenstva, v okamihu, keď začne pracovať srdce.

Samotná krv teda existuje len medzi vstupom a výstupom ducha, kým je duch v tele. Áno, na základe neprítomnosti krvi možno určiť, že duch definitívne ukončil svoje spojenie s pozemským telom, t. j. že nastala smrť. V skutočnosti je to tak: len so vstupom ducha do tela sa môže vytvoriť ľudská krv a s odchodom ducha už nemôže existovať vo svojej pravej podstate… Duša, ktorá obsahuje ducha ako jadro, sa môže navonok prejaviť len prostredníctvom vyžarovania krvi.

Vyžarovanie krvi je teda v skutočnosti skutočným mostom k činnosti duše, a to iba vtedy, ak má táto krv určité zloženie vhodné pre danú dušu.

Poznámka redakcie: Duchovní ľudia už pravdepodobne vedia alebo tušia, že DNA funguje ako anténa, ktorá je naladená na určitú frekvenciu (vibráciu). Je všeobecne známe, že genetika úzko súvisí s krvou – no a ľudská krv má tie správne rezonančné vlastnosti, aby sa stala nositeľom energie, ktorá rozvádza vysokú vibračnú energiu Božskej iskry v srdci človeka do celého hmotného tela. Múdre duše snáď v tejto chvíli lepšie pochopia, prečo tak naliehavo varujeme pred prijímaním znaku šelmy a s tým spojeným požitím rôznych mRNA harabúrd – pretože je skutočne veľká pravdepodobnosť, že vaša krv, úzko spojená s vašou DNA, bude geneticky modifikovaná vakcináciou mRNA tak, že zmení svoje vibračné (rezonančné) charakteristiky natoľko, že vy osobne stratíte spojenie so svojou Božskou iskrou. Dôsledok je len jeden – smrť duše.“

Abdrushin ďalej píše o tom, ako by lekári mohli pomáhať ľuďom práve úpravou zloženia krvi, čo by následne zmenilo vyžarovanie – pochopenie vibračných alebo rezonančných vlastnosti tejto krvi. Možno vám to bude znieť paranoidne, ale venujte chvíľu svojej duši a zamyslite sa spolu s nami: naozaj si myslíte, že materialistická satanistická veda, ktorá udržuje ľudstvo v nevedomosti o duchovnej podstate človeka, že tá istá veda bude mať záujem o zlepšenie duchovného stavu človeka? Možno ešte šokujúcejšie je, že túto možnosť predpovedal Abdrushinov súčasník R. Steiner.

Pred viac ako sto rokmi Rudolf Steiner napísal:
„V budúcnosti odstránime dušu pomocou medicíny. Pod zámienkou ‚zdravého hľadiska‘ bude existovať vakcína, ktorou bude ľudské telo liečené čo najskôr priamo pri narodení, aby sa u človeka nemohla rozvinúť myšlienka na existenciu duše a Ducha.
Materialistickým lekárom bude zverená úloha odstrániť dušu ľudstva. Tak ako sa dnes ľudia očkujú proti tej či onej chorobe, tak sa v budúcnosti budú deti očkovať látkou, ktorú bude možné vyrobiť presne tak, aby ľudia vďaka tomuto očkovaniu boli imúnni voči tomu, že budú vystavení „šialenstvu“ duchovného života. Bol by mimoriadne inteligentný, ale nevyvinulo by sa v ňom svedomie, a to je skutočný cieľ niektorých materialistických kruhov.
S takouto vakcínou môžete ľahko spôsobiť, že éterické telo sa odpojí od fyzického tela. Po odpojení éterického tela by sa vzťah medzi vesmírom a éterickým telom stal mimoriadne nestabilným a človek by sa stal automatom, pretože fyzické telo človeka musí byť na tejto Zemi prežiarené duchovnou vôľou. Vakcína sa teda stáva akousi silou, vďaka ktorej sa človek už nemôže zbaviť materialistického pocitu. Stáva sa materialisticky konštituovaným a nemôže sa už pozdvihnúť k duchovnému“.
Rudolf Steiner (1861 – 1925)

Abdrushin pokračuje: Každý svedomitý lekár môže v budúcnosti vedome pomáhať, keď prijme poznatky a správne im porozumie. Práve to sa stane jednou z najväčších a najprenikavejších pomôcok lekárov pre celé ľudstvo, pretože účinky v tom sú také bohaté, že národy, keď sa s tým správne zaobchádza, musia v sebe rozkvitnúť do najvynikajúcejšej vôle a zručnosti, pretože budú môcť rozvinúť celú svoju silu, ktorá sa netlačí do záhuby, ale do pokoja a vďaky v naplnení snahy o Svetlo.

Naše varovanie pred vakcináciou je založené nielen na dôkladnej odbornej analýze a rukopisnom výskume, ale nezabúdajte, že biblické proroctvo nám tiež jasne hovorí, aby sme teraz na konci veku, v čase súdu, rozhodne neprijímali znamenie šelmy!

Manipulácia s ľuďmi prostredníctvom strachu

Strach a iné negatívne emócie vytvorené médiami, ktoré ovplyvňujú podvedomie – ego. Vyhoďte televíziu a všetky globalistické médiá. Toto je presne ten druh strachu, ktorý je zámerne vytváraný a živený médiami a potom rafinovane využívaný mocipánmi, aby vás zatlačili do globálneho väzenia NWO. Prinútiť vás prijať znamenie šelmy a všetky možné obmedzenia ľudskej slobody.

Zostaňme, prosím, všetci v Kristovej láske a nenechajme sa zlákať „výhodami“, ktoré (veľmi pravdepodobne už čoskoro) budú ľuďom ponúkané ako odmena, ak sa nechajú testovať alebo opichať.

V mRNA vakcíne sa nachádzajú technológie, ktoré môžu veľmi rýchlo zmeniť spôsob, akým žijeme, kto sme a čo sme… Už teraz vám to celkom neskrývane hovorí arciglobalista Klaus Šváb:

KLAUS SCHWAB: „Štvrtá priemyselná revolúcia povedie k spojeniu našej fyzickej, digitálnej a biologickej identity“

Ale stále máme slobodnú vôľu a možnosť voľby…

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Incunabula: najvyššia úroveň tieňovej vlády svetaNa konci decembra 1997 sa uskutočnil rad mimoriadnych rozhovorov medzi „novinárom“ a „informátorom.“ Nikto nemôže s istotou povedať, kto tento „novinár“ a „informátor“ v skutočnosti bol; riziko vystavenia by bolo určite príliš veľké na to, aby odhalili svoju skutočnú identitu. Niet pochýb o tom, že strhujúce a bezprecedentné dialógy, ktoré viedli, sa…
  Tags: a, sa, na, v, je, že, správy
 • 98
  Správy 14.01.2022Všetci sme toho v poslednom čase veľa prežili. Prednedávnom bola zavraždená CirstenW, patriotka. V správach sa uvádzalo, že mala covid. Môžete vidieť znaky toho, že Deep state chce presadiť naratív a lož, že antivaxeri by sa mýlili a "zomreli by na covid, ak by sa nedali očkovať". Bola známa tým,…
  Tags: a, v, sa, na, že, je, správy
 • 95
  Súhrn starších správ (19.08.2021)V USA bolo vznesených viac ako 222 000 obvinení proti globálnym elitám a viac ako 3 000 000 zatknutí na celom svete.Zdá sa, že nemecká polícia a americká armáda spolupracujú. Toto je koordinovaná akcia vedená generálom Flynnom, ktorý riadi niekoľko vojakov z rôznych...
  Tags: a, v, na, je, sa, správy
Subscribe
Notify of
guest
25 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
lubomira maria
lubomira maria
2 years ago

velmi pekne dakujem
znovu pripominam modlitbu aramejsky otcenas:
Motlitba pána

Rodič náš, Stvoriteľ Kozmu
Svetlo Tvoje priveď do nášho vnútra,
Stvor Kráľovstvo Tvoje v nás
Aby želania Tvoje mohli našimi byť
Vo svetle aj v Tvare
Daj nám naše každodenné potreby v chlebe a poznaní
Osloboď nás od pút omylov našich,
Ako aj my sa zriekame moci
Danej chybami druhých.
Nedopusť,
Aby nás povrchné veci očarili,
Ale zbav nás od toho
Čo zdržuje v Ceste
Lebo Ty dávaš vznik Moci a Životu
– Tvojej piesni,
ktorá všetko oslavuje.

Amen.

Motlitba pána
Rodič náš, Stvoriteľ Kozmu
Svetlo Tvoje priveď do nášho vnútra,
Stvor Kráľovstvo Tvoje v nás
Aby želania Tvoje mohli našimi byť
Vo svetle aj v Tvare
Daj nám naše každodenné potreby v chlebe a poznaní
Osloboď nás od pút omylov našich,
Ako aj my sa zriekame moci
Danej chybami druhých.
Nedopusť,
Aby nás povrchné veci očarili,
Ale zbav nás od toho
Čo zdržuje v Ceste
Lebo Ty dávaš vznik Moci a Životu
– Tvojej piesni,
ktorá všetko oslavuje.

Amen.

Israismael
Israismael
Reply to  lubomira maria
2 years ago

Toto pohladí ducha takéto Slová …Je naozaj veľmi ťažké dnes priniesť ľuďom poznanie Vo Svetle Pravdy..Ľudia sú už úplne zaslepení temnom a k tomu ešte tento systém globálneho sialenstva ,ktorý je zrejme záverečným suzením ľudstva..Vakcinacia je skutočne veľmi vážnym zásahom do štruktúry vyžarovania krvy,resp ľudskej DNA..Je to až neuveriteľné že práve v našej generácii ľudí na tejto Zemi sa rozhoduje o záverečnej skúške človeka/ducha/,ktorý prechádza práve v dnešnej dobe ako pozemstan Súdnym očistenim a triedenim podla Božej voli….My sme priamo účastníci Záverečných kapitol Zjavenia Jana Apokalypsy…

benetri
benetri
2 years ago

Čítal som pred pár rokmi Vo svetle pravdy, či podtitul Tajomstvo Grálu od Abd-Ru-Shina a teda musím priznať, že to bolo veľmi ťažké čítanie a ešte ťažšie pochopenie. Tá kniha mi dala veľmi veľa, aj keď mi jedno prečítanie nestačilo, pri každom ďalšom čítaní niektorej kapitoly sa predo mnou otvárali nové poznania.
S knihou som sa stretol už skôr, ale absolútne ma nezaujala a nechytila. Doslova som ju odmietal. A ani neviem prečo som ju neskôr vôbec začal čítať. Potom ma to už až nútilo pokračovať ďalej a snažiť sa pochopiť jej posolstvo. Niektoré kapitoly som čítal i päťkrát, kým som ich nepochopil. A veľa mi dali i vzájomné konzultácie s manželkou, s ktorou sme o prečítanom debatovali a snažili sa vzájomne si pomôcť pri pochopení.
Podľa môjho názoru ťažká kniha. Ale ani Steinerove sa nečítali ľahko. Jedno je však isté – Tá kniha mi dala nielen poznanie, ale doslova ma prebudila. Kým pred tým som bol ťažkým materialistom a pesimistom, po prečítaní a snáď aj pochopení sa zo mňa stal iný človek. Manželka tvrdí, že vraj lepší. A duchovnejšie orientovaný.
Na jednu vec treba dať pozor – kniha sa dosť rozchádza s Bibliou. Viem to, lebo Bibliu mám tiež prečítanú, ale celú – Starý i Nový Zákon. Starý Zákon mi pripadá skôr ako nejaké kapitoly z rôznych kníh, ktoré ktosi umelo zložil do ďalšej knihy. No a Nový zákon obsahuje tak veľa rozporných tvrdení, že človek naozaj musí byť hlboko veriaci, aby to bral, ako je to napísané. Keďže som Bibliu čítal ešte ako materialista, tak mi tie rozpory až klali oči. Tiež som zistil, že staršie vydania Biblie (najstaršiu som mal z roku 1753) majú iné texty, ale i iných apoštolov, čiže cirkev si ju upravuje podľa potreby. A ťažko sa dá veriť tomu, ak niekto po pár storočiach doslovne opakuje vety, ktoré pred 200, či tristo rokmi povedal ktosi iný.
Kedysi, na seminári psychológie, nám profesor predviedol, ako asi funguje ľudské podanie nejakých faktov. Vybral desiatich študentov a postavil ich do radu. Potom prvému pošepkal do ucha nejakú vetu, ktorú napísal na tabuľu. My sme ju videli, ale tí v rade jej boli otočení chrbtom. Prvý potom povedal tú vetu druhému a tak ďalej, až po posledného. Posledný ju potom vyslovil nahlas. Lenže povedal čosi úplne iné, ako bolo na tabuli. A ten prvý potvrdil, že tá veta na tabuli, bola tá, ktorú mu ten profesor povedal. Čiže došlo k absolútnemu skresleniu nielen podstaty, ale i významu. A pritom celé odovzdávanie odkazu prebehlo za nejaké tri minúty a nie za tri storočia. Pokus sme, samozrejme, ešte pár krát zopakovali, lenže výsledok bol rovnaký – výsledné vety sa nikdy nepodobali na počiatočný originál.
Vtedy sme sa učili, ako sa šíria klebety. Lenže ten výsledok možno absolútne vztiahnuť i na svedectvá tzv. apoštolov z Biblie.
Ďakujem Danielovi za dnešný článok. A len pripájam – ak naozaj chcete duševné pozdvihnutie, tak si Tajomstvo Grálu pod titulom Vo svetle pravdy od Abd-ru-shina určite prečítajte, aj keď je to dosť hrubá kniha.
Prajem všetkým Svetlo v Duši a nedajte sa zlomiť. Lebo liek na návrat Duše naozaj neexistuje. Tým, že sa človek venuje materializmu, či dokonca čarodejníctvu a iným temným činnostiam, tým ešte Dušu nestráca a tým ani večný život. Z toho sa dá vystúpiť. Pochopiť zákonitosti Stvorenia, získať poznanie a obnoviť, spevniť spojenie Duše s nami. Lebo DNA je stále tá istá. Lenže zmenou DNA sa to jediné puto trhá. Nie je to vidieť, aspoň nie navonok, ale človek ostáva už len rozum, teda nižšie Ja a telo na dožitie. Potom je totálny koniec.
Tie lekárske MedBeds dokážu pomôcť v mnohom. Opraviť telo, doslova ho obnoviť, zregenerovať až na bunkovej úrovni. Lenže aj keď dokážu pomôcť i pri obnove DNA, aj keď nie úplne, nedokážu nadviazať nové spojenie s Dušou. Pretože opustená, odvrhnutá Duša sa osamotene vráti do zdroja a tým, že bola násilne odpojená, sa stráca akákoľvek pamäť, či spojenie s bývalým Bytím. A pre večný život je najpodstatnejšie učenie sa a Bytie.
Pekný deň všetkým, ktorí to dočítali až sem.

Israismael
Israismael
Reply to  benetri
2 years ago

Veľmi krásne napísané od srdca ..keďže poznám aj ja posolstvo Abdrushina tak ma to veľmi nadchlo takéto Vaše Slová…Dal som slová s veľkým S napriek tomu že nie ste samozrejme Abdrushin ale odráža to jeho učenie úplne a zreteľne a tak som to cítil z tých slov ..Dávajte ďalej poznanie,aj keď je to ťažké v dnešnej dobe že málo ľudí tomu rozumie…Ďakujem za prispevok

benetri
benetri
Reply to  Israismael
2 years ago

Ďakujem za povzbudivé slová!

valsodar
valsodar
2 years ago

Problémom tejto informačnej úrovne je,že sa na to pozerá len úrovne vedomia ega s medzistupnom alebo skôr nesprávnym pochopením,že ono ego má dušu.Pochopenie môže nastať až keď si uvedomíme, že my sme tie duše, ktoré si oblekajú a tvoria tie telá,takže manipulácie tela nemôžu mať následky pre dušu!

benetri
benetri
Reply to  valsodar
2 years ago

Ego žiadnu dušu nemá! Ego patrí telu a telo je ochranný obal pre dušu v tejto úrovni bytia. A pre upresnenie, duša je ochranným obalom ducha. Duch a ego sú dva protipóly v zmysle vesmírneho zákona rovnováhy. Ego je de facto rozum s jeho logikou a spochybňovaním všetkého, čomu nerozumie.

Meno *jarca
Meno *jarca
Reply to  benetri
2 years ago

Děkuji, moc pěkně napsáno. ❤

Jarka
Jarka
2 years ago

Tajemství vězí ne v DnA, ale v mitochondriální DnA – mitochondriích, které dědíme pouze po matce. Má kruhový tvar a staré kultury ji zobrazovaly pravděpodobně jako hada, který se kouše do ocasu – tedy věčnost, astrální světlo. Tento symbol najdeme v mnoha sakrálních stavbách. Plně souhlasím – chtějí lidem zabránit vrátit se po smrti těla ke zdroji. A protože do toho vložili už mnoho prostředků, nehodlají se jen tak vzdát. Je to největší podlost a lidé zaslepení materialistických chápáním světa o tom nic netuší. Jak píše Bible „podle jména jsi živ, ale jsi mrtev“, protože lidé mají obrácené vnímání života a smrti. Smrt je nový začátek a je to skutečná svoboda. Moc děkuji za tento článek.

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem, prekrásne je to napísané.

Lubomira Maria
Lubomira Maria
2 years ago

Kniha „Ve svetle pravdy“ poselstvi gralu od Abdrushina.
Tato kniha bola prelozena a prepisana. Preto je dolezite citat povodne vydanie od Abdrushina.
Slovosled tohto originalu je spravny a ten sa ma citat. Mam vzdanie 3.nezmenene vydanie od nakladatelstvi Hlas Zlin.
Nekupjute hocijake vydania. Mali poruseny slovosled aj texty(martinus a pantarei -zle vydania). Ani neviem ci original je teraz dostat.
Ale je na internete
https://poselstvi-gralu.cz/index.php/poselstvi-gralu/80-poselstvi-gralu
Tu je jej obsah aj text:
http://www.abdrushin.cz/ve-svetle-pravdy/
Je potrebne ju citat od zaciatku po koniec. Otvara urcite kody duse, ducha, vedomia

benetri
benetri
Reply to  Daniel
2 years ago

Jediné správne a neupravené vydanie je to predvojnové, tuším z r.1939. Všetky ďalšie vydania (už po smrti proroka) upravil jeho „priateľ“, ktorý zodpovedal za ich vydanie.
Problémom ďalších vydaní oproti originálu sú naozaj poprehadzované kapitoly, jednotlivé odstavce, či slová. V podstate pri čítaní nechápete, čo vlastne autor sledoval. Inak to prvé vydanie bolo vydané v češtine v Prahe.
V podstate som veľa vecí pri čítaní pochopil temer okamžite, keď som sa dostal k šalátovému originálu. Tam to dávalo zmysel, ktorý ale nedávali následné vydania.

Lubomira Maria
Lubomira Maria
Reply to  benetri
2 years ago

ano beneri ale nejaky pan z Ciech ked dotycnemu v Rakusku skoncilo licencne pravo na kopirovanie mnozeni originalu pred niekolkymi rokmi, zareagoval obnovil patent a licenciu a vydava povodne vydanie knihy. Len som zabudla kto.
Ale v skratke je dolezite zit cestne a moralne svoj zivot. Osobne pre mna preklad cestiny je lepsi aj ked som slovenka.
Vysvetlenie bozich desatoro je aj vyssie v mojom odkaze .

jirik
jirik
Reply to  Lubomira Maria
2 years ago

benetri a Lubomira Maria: dík za příspěvky a odkazy. Je to velmi čtivé a vnitřně obohajující.

na odkazu http://www.abdrushin.cz/ve-svetle-pravdy/ je uveden rok vydání 1931
Pořadí přednášek
Český překlad původního německého vydání z roku 1931
Pro správné pochopení Poselství Grálu je nezbytné číst přednášky v daném pořadí. V opačném případě vzniklé mezery znemožní porozumění celku.

lubomira maria
lubomira maria
Reply to  jirik
2 years ago

ano to je original, dakujem

benetri
benetri
Reply to  jirik
2 years ago

nepamätám si už presne ten rok, bolo to predsa len dávno, ale pretože som našiel viaceré tlače a hlavne tie z neskoršieho obdobia, ktoré som mal vlastne ako prvé, tak to bolo dosť nezrozumiteľné, aj keď obsah vyzeral zaujímavo. Len ma to vôbec neťahalo dočítať ani prvú knihu.
Úplnou náhodou som potom objavil u kamaráta v knižnici toto dielo, ale už také napoly rozpadnuté a len z plezíru som si to vzal pozrieť doma, v kľude. Bolo to predvojnové pražské vydanie a teda to ma už zaujalo. Všetko naväzovalo na seba a relatívne bolo dosť ľahko pochopiteľné, aj keď teda niektoré kapitoly, či aspoň odstavce som musel čítať viackrát. Ale oproti napr. knihe v kníhkupectve to bolo úplne iné, zrozumiteľné čítanie.
Musím vám dať za pravdu, Jiřík, že vzájomné naväzovanie textov odstavcov a najmä kapitol bolo pre pochopenie celku nevyhnutné.
Inak, zdá sa mi, že prorok bol Čech?! Netvrdím to, lebo už mi pamäť až tak dobre neslúži.

jirik
jirik
Reply to  jirik
2 years ago

benetri 31/10/2021 o 01:11
dočetl jsem to do 21 přednášky/kapitoly a mám sto chutí s tím přestat. Ze začátku jsem cítil určité vnitřní změny, včetně otevírání srdce/srdeční čakry a teplo rozlévající se do rukou. Ale po několika přednáškách/kapitolách informačně zajímavé, ale vnitřně už bez obohacení….

Israismael
Israismael
Reply to  Daniel
2 years ago

To srdce musí byť totiž predpripravené skôr pred vstupom ducha v polovici tehotenstva a to pre absolútnu logicnost.. Totiž akoby pumpovala krv keby nebolo skôr,, pumpy“ teda toho srdiečka?.. Akonáhle vstúpi duch do telicka začína tvoriť krv a začína práca srdca ako pumpy… To ze srdce sa vyvinulo skôr, teda v tom 6 týždni tak ma to svoju logicnost ale nepopiera to vetu v článku že srdce začína bit v pracovnej činnosti ako pumpa v polovici tehotenstva…

Martin
Martin
Reply to  Daniel
2 years ago

A kto je ten pán? Môžem poprosiť naňho kontakt? 🙂

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  Martin
2 years ago

Poslali sme na email 🙂

Eva
Eva
2 years ago

Srdce lidského plodu v děloze začíná bít v 6. týdnů, dávno a dávno před polovinou těhotenství.

benetri
benetri
Reply to  Eva
2 years ago

Hmm, ak dobre viem, tak síce srdce sa vyvíja a začína fungovať, ale telo si vytvára vlastný krvný obeh až niekedy po prvom trimestri a vtedy aj vstúpi Duch človeka do tela, ktoré je dovtedy vlastne ničím, je to len zárodok bez Ducha a duše. Vlastne ani potrat dovtedy nie je vraždou, či zabitím. Telíčko sa stáva človekom až po vstupe Ducha do tela. Lebo srdce síce začne fungovať skôr, ale ešte nie je dostatočne vyvinuté a ani telo ešte nemá vyvinutý cievny systém, ani vlastnú krv. Tá sa údajne síce tvorí skôr, ale až vstup Ducha ju formuje a formuje aj DNA. Preto je poškodenie DNA také nebezpečné, pretože ohrozuje priamo Ducha človeka.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK