Vakcíny mRNA môžu spôsobiť, že vaše telo začne „jesť váš mozog“

14/04/2021

Vonkajší obal koronavírusu s obsahom proteínu obsahuje „priónovité oblasti“, ktoré vírusu dodávajú veľmi vysokú adhéziu k receptorom ACE2 (Enzým konvertujúci angiotenzín 2 je enzým pripojený k bunkovým membránam buniek nachádzajúcich sa v pľúcach, tepnách, srdci, obličkách a črevách. ACE2 znižuje krvný tlak katalyzáciou hydrolýzy angiotenzínu II na angiotenzín.) v ľudskom tele. Dokumentuje to štúdia s názvom „Priónové domény podobné SARS-CoV-2 v spike proteínoch umožňujú vyššiu afinitu k ACE2“, ktorú vydal Ústav ľudskej mikrobiológie:

Prítomnosť a jedinečná distribúcia priónových domén v doménach viažucich sa na receptor SARS-CoV-2 je obzvlášť zaujímavá, pretože aj keď proteíny SARS-CoV-2 a SARS-CoV S zdieľajú rovnaký receptor hostiteľskej bunky, angiotenzín-konvertujúci enzým 2 (ACE2), SARS-CoV-2 vykazuje 10 až 20-krát vyššiu afinitu k ACE2

Vakcína mRNA účinkuje tak, že unesie bunky vášho tela a spôsobí ich chrlenie proteínov po vzore spike proteínov v koronavíruse SARS-cov-2. Pretože táto štruktúra obsahuje oblasti podobné priónom, náhodné chyby v mRNA sekvenciách môžu spôsobiť, že príjemcovia mRNA vakcín budú chrliť prióny – nebunková infekčná častica vo svojich vlastných telách.

Toto riziko vyhodnotil Dr. J. Bart Classen, autor článku v  časopise Microbiology & Infectious Diseases : „Vakcíny Covid-19 na báze RNA a riziko priónovej choroby.“ Text štúdie si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Táto štúdia uzatvára: „Výsledky naznačujú, že vakcínová RNA má špecifické sekvencie, ktoré môžu indukovať zloženie TDP-43 proteínu a FUS proteínu viažuceho RNA do ich patologických priónových potvrdení.“

Vysvetľuje tiež:

Je známe, že zloženie TDP-43 a FUS do ich patologických priónových potvrdení spôsobuje ALS, degeneráciu predného temporálneho lobaru, Alzheimerovu chorobu a ďalšie neurologické degeneratívne choroby.

Mayo Clinic hovorí, že CJD, choroba spôsobená priónmi, je 100% smrteľná a nie je liečiteľná. Niektoré z príznakov CJD (priónová choroba) popísané na Mayo Clinic sú:

  • Príznaky podobné mŕtvici
  • Ťažkosti s rozprávaním
  • Zmätok
  • Zvláštne pohyby

Medzi ďalšie príznaky patria emočné zmeny, prudká strata kognitívnych funkcií a zdanlivé zmeny osobnosti. Všetko sa končí smrťou. Len čo sú priónové príznaky zrejmé, je už neskoro. Liečba a zvrat nie sú možné.

Vakcíny mRNA môžu u ľudí rozpútať vlnu úmrtí priónovej choroby „zombie“, známej ako „choroba šialených kráv“ u ľudí (CJD).

Z dôvodu vyššie odhalených mechanizmov existuje možnosť, že vakcíny mRNA môžu v priebehu nasledujúcich niekoľkých rokov rozpútať vlnu neurologických chorôb. Zdá sa, že obete tohto priónového ochorenia majú rýchly nástup Alzheimerovej choroby, demencie alebo kognitívnych funkcií. Tento stav by mohol postihnúť milióny, alebo dokonca desiatky miliónov ľudí iba v Spojených štátoch. Táto vlna priónovej choroby by svojím spôsobom zmenila ľudí na „zombie“, pretože prióny „jedia ich mozog“. (Pre úplnú diskusiu o skladaní priónových proteínov si pozrite celý podcast uvedený nižšie. Prióny vlastne „nejedia“ mozog, ale morfologickým spôsobom ničia mozgové bunky.)

Celé falošné spravodajské médiá trvajú na tom, že je to nemožné. Tvrdia, že prióny nemôžu byť vytvorené vakcínami mRNA. Na druhej strane ide o rovnaké nebezpečne falošné, zavádzajúce a zámerne nepoctivé médiá, ktoré v súčasnosti tvrdia, že koronavírus nebol vyvinutý v čínskom laboratóriu, a súčasne (a falošne) tvrdia, že nikto nezomrel na vakcíny covid-19. Falošné spravodajské médiá majú preto nulovú dôveryhodnosť a je známe, že klamú, aby zakryli zločiny a chyby v bezpečnosti výrobkov očkovacieho priemyslu. Skutočnosť, že korporátne propagandistické médiá tvrdia, že mRNA vakcíny nemôžu spôsobiť prióny pravdepodobne znamená, že môžu.

V Kanade bola dokumentovaná aj záhadná choroba plynúca z mozgu, ktorá demonštruje priónové príznaky ako napríklad „strata pamäti, halucinácie a svalová atrofia“. Lekári tam CJD vylúčili, ale zatiaľ nenašli príčinu.
Link na podcast

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

  • 84
    Pozor na nebezpečný fluoridStarostlivosť o telo predstavuje mnohokrát skôr otravu organizmu než skutočnú starostlivosť o neho; či už sa jedná o chemicky kyslé telové mlieka, ktoré by mali byť zásadité, alebo o  fluoridované zubné pasty a krémy . Tým býva navyše často dodávaná malinová či akákoľvek iná príchuť, takže majú malé deti tendenciu tento jedovatý lektvar z…
    Tags: v, a, je, na, že, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK