Vďaka bielym klobúkom svitá nový úžasný svet

05/06/2021

Chcem poskytnúť malé zhrnutie vecí, pretože na Zemi sa toho teraz deje TAK veľa. Je to také vzrušujúce.

Toto je Schumannov diagram z dnešného dňa, 5-27-21

Biela = intenzívnejší výbuch elektromagnetickej (EM) energie alebo excitácie ionosférickej plazmy/svetelné výtrysky. Tie rozptyľujú systém (podobne ako slnečné erupcie na fotografii).

Zelená = normálna

Modrá = nízka intenzita

Dňa 5-27-21 jeden EM výbuch nameral 72 Hz. 5D+ rezonuje medzi 40Hz a 100Hz.

Vo videu nahranom 5-13-21 David Wilcock overil to, čo Gene Decode 2-11-21 opísal ako „udalosť vzostupu“.

Wilcock povedal: „Medziplanetárne klimatické zmeny sú ústredným bodom pre dôkaznú podporu SOLÁRNEHO ZÁBLESKU. Pozorujeme, ako sa celá slnečná sústava rozjasňuje. Slnko sa javí jasnejšie. Svetlo je belšie. Máme 100 údajov z NASA o rôznych anomáliách, ktoré sa vyskytujú v celej našej slnečnej sústave. CELÁ SLNEČNÁ SÚSTAVA SA NABÍJA!“

Pripomíname, že toto je to, čo Gene Decode opísal ako udalosť Vzostupu a návrat Kristovho vedomia do 5D+:

53:19 Gene Decode: [vedecká diskusia o vesmíre a planétach]… [Gene Decode:] Energia prichádzajúca na Zem pochádza zo Slnka… klamú vám… polárna žiara v skutočnosti pochádza zo Slnka vo vnútri Zeme… Zem je dutá… a ak sa naučíte, ako sa tvoria rastliny… preto nazývajú Pluto planétou, pretože nemá Slnko, je príliš malé…

57:12 Všetky planéty sa menia… Mars už nemá ani ľadové čiapočky, na Marse je tiež hurikán o veľkosti Texasu, ktorý sa už desať rokov vôbec nerozptýlil… na všetkých planétach dochádza ku globálnym klimatickým zmenám… s ľudstvom to nemá nič spoločné… odkiaľ pochádza naša energia? Zo Slnka, ktoré získava energiu z centrálneho Slnka…

57:20 Existuje táto veľká energetická sieť, ktorá prúdi celým Stvorením… keď sa dostaneme do tejto infračervenej bariéry, energia nášho Slnka stúpa a stúpa a stúpa… keď sa dostane do určitého bodu, je to ako rezonančný oscilátor… keď sa dostanete do určitého bodu, kde sa pole zrúti, zrúti sa do jadra… to je to, čo nazývajú Udalosť… Veľká udalosť… Nič nemôže zastaviť to, čo prichádza…

57:50 Keď sa to zrúti do jadra, potom to začne rezonovať silnejšie a silnejšie, až to preskočí oktávu… čo v tomto prípade preskočí 2 oktávy [z 3D do 5D+]… už je to v procese, keď to začína stúpať o oktávu v jadre… preto energia stúpa… na Zemi a na všetkých ostatných planétach… a potom to vyletí von a obtočí sa to okolo každej planéty, čo spôsobí, že sa tiež zdvihne…

58:11 53:19 Michael Jaco: Je to udalosť vzostupu, o ktorej hovoríme? To je to, čo to spôsobuje?

58:20 Gene Decode: Čo sa deje? Áno. Toto je ono. Toto je udalosť Vzostupu… a cabal o nej vedela a snažila sa ju prebrať, aby bola negatívnou udalosťou… nie je to negatívna udalosť… je to pozitívna udalosť… je to negatívna udalosť 3D 4D 5D negatívnej Zeme…

58:36 NASA to ani neukazuje… majú obrázky z vesmírnej stanice, dostal som obrázky v e-maile od jedného páru z Indie. Môžete to vidieť… na obežnej dráhe za nami je 4D 5D Zem… už sa formuje, už došlo k oddeleniu negatívnej a pozitívnej časovej línie…


Juan O Savin nahral video s Davidom Nino Rodriguezom dňa 5-25-21

Juan povedal, že sa chystá niekoľko intenzívnych vecí. Pravdepodobne úder pod pás. A David sa obával, že prezident Trump bude zatknutý.

Ja v tento scenár neverím. Za čo zatknete prezidenta Trumpa? Za víťazstvo vo voľbách v roku 2020?

Ale majte na pamäti, že nech sa stane čokoľvek je to na to, aby sa prebudili tí, ktorí ešte tvrdo spia.
Charlie Ward povedal, že Biele klobúky nemajú ani potuchy o tom, ako sú mnohí stále zhypnotizovaní MK Ultra a MSM. Každopádne som na anonupe zverejnila časť toho, čo mal Juan na srdci, takže tu to je:

Q Storm Rider & JO Savin sa navzájom opakujú.
PRICHÁDZA STRAŠIDELNÁ UDALOSŤ 🙏

🔥 Juan O Savin 5-25-21
„TOTO BUDE OVEĽA HROZIVEJŠIE
OVEĽA DRSNEJŠIE
BUDE TO SKÚŠKA VIERY
AJ TÝCH NAJVERNEJŠÍCH Z PRAVÝCH VERIACICH.
Niektoré z týchto ďalších krokov
bude veľmi ťažké zvládnuť.
Pre Ameriku je to skúsenosť blízka smrti.
BLÍŽI SA ÚDER POD PÁS, KTORÝ ĽUDIA NEBUDÚ SCHOPNÍ VIDIEŤ
AKO SÚČASŤ PLÁNU.
Uvedomte si, že toto všetko už bolo zahrané.
NIE JE TU NIČ, ČO JE MIMO DOSAHU BOHA.
Tí ľudia, ktorí si myslia, že nepriateľ má situáciu pod kontrolou?
V CELEJ TEJTO SITUÁCII JE BOŽIA RUKA.
V celej krajine sú všade démoni v úzkosti.
Čaká nás dráma, ale pochopte, že to nie je mimo sféry Božieho zásahu,
pomoci a kontroly.
Toto je Casino Royale pre planétu Zem a na konci dňa TO ZVLÁDNEME“

Mimochodom, Juan O Savin nie je jediný, kto naznačuje, že nás čaká nejaká rana. (Q) Storm Rider to povedal a ja som to zverejnila. Tu je stránka z jeho tweetu z 5. 25. 21:

Ďalšie kroky plánu budú najťažšími chvíľami, ktorými si ANONS a Patrioti prejdú. Tu sa stratila všetka nádej Táto UDALOSŤ bola naplánovaná >Muselo to tak byť< všetko je prepojené>Blízko SMRTI, CIVILIZAČNÁ UDALOSŤ< Približujeme sa POVSTANIE ĽUDÍ +BOJ+ZA TRUMFA restra<

Prosím, vedzte, že sa nebojím.

Nech už Biele klobúky pripravili čokoľvek, ak ste na rovnakej vlne ako Q-team, ak bdiete a digitálne bojujete. Ak sledujete Charlieho Warda od marca 2020 a počúvate všetkých úžasných ľudí, ktorí prinášajú pravdu vo videách a podcastoch. Ak ste v spojení s ostatnými Anonmi a Pán vie, ak ste Starseed, alebo Lightworker ste väčšinu svojho života bdelí a pravdepodobne už roky vlastníte menu a viete všetko o NESARA / GESARA a Tesla a Med Beds a ste jedno so Všetkým, čo je; Zdrojom, Bohom alebo akokoľvek nazývate Pána – potom už viete, že SA NEMÁME ČOHO BÁŤ.

Áno, môžu nastať hrozivé udalosti, ale nie pre anjelov. Len pre diabla a jeho skazenú armádu. Zem, ľudstvo, Galaxia a slnečná sústava sú pevne na ceste do 5D+. Démoni hlbokého štátu idú iným smerom, alebo do zabudnutia, alebo ako rada hovorím o ich cieli – do Vesmírneho prachu.

A mimochodom, démoni hlbokého štátu sú vo veľkej PANIKE. Prehrávajú na VŠETKÝCH frontoch. Prezident Trump dnes vydal toto vyhlásenie o počte mŕtvych ľudí, ktorí budú voliť vo voľbách v roku 2020:

Vyhlásenie Donalda J. Trumpa, 45. prezidenta Spojených štátov amerických

Mimoriadne správy! V prezidentských voľbách v roku 2020 „hlasovalo“ obrovské množstvo mŕtvych ľudí, oveľa väčšie, ako ktokoľvek predtým poznal alebo videl. Niektorí z týchto „mŕtvych ľudí“ dokonca podali žiadosť o hlasovanie. Toto je len jeden z mnohých podvodných aspektov prezidentských volieb 2020. Ľudia to práve teraz začínajú chápať!

4457 Biblické Q

Dňa 5-22-21 prezident Trump zverejnil ďalšie vyhlásenie: „Kde je Durham?“

24. mája 2021 zverejnil skvelý plagát na anonup Jimbo_66 zhrnutie toho, čo sa deje po celom svete, s názvom „Defender Europe 21“. Zozbierala som jeho sériu príspevkov a ponúkam ich tu pre tých, ktorí chcú vedieť, čo sa deje s globálnou vojenskou operáciou:

To všetko sa deje bez vášho vedomia, skryté mainstreamovými médiami a diskrétne, aby sa obyvateľstvo pod mediálnou hypnózou falošnej pandémie covid nevyplašilo.
Na celej planéte prebieha rozsiahla vojenská operácia pod vedením americkej armády. Hlavným veliteľom operácie je americký prezident Donald Trump ako vrchný veliteľ novej globálnej aliancie, ktorú vedú ruský prezident Vladimir Putin, čínsky prezident Si Ťin-pching a indický premiér Naréndra Módí.
V Európe operácia prebieha pod záštitou NATO a oficiálne ako vojenské cvičenie DEFENDER 21, na ktorom sa zúčastňuje 28 000 vojakov zo 16 krajín.
Európske veliteľstvo americkej armády sídli v nemeckom Stuttgarte a veliteľské centrum americkej armády sa nachádza na základni vo Wiesbadene.
To sa oficiálne začalo vo februári a v súčasnosti vrcholí v 27 krajinách. Vo februári najväčšia americká vojnová loď ENDURANCE dopravila do gréckeho prístavu Alexandroupoli obrovské množstvo vojenskej techniky – vrtuľníky, tanky a ďalšiu mobilnú techniku, ako aj niekoľko tisíc vojakov, ktorí cestovali po zemi a letecky cez Bulharsko do Rumunska a dovnútra Európy.
Dňa 7. mája dorazila do prístavu Alexandrupoli priamo z New Yorku loď LIBERTY, ktorá priviezla ďalšie vojenské vybavenie a vojakov. V Maďarsku americké a maďarské špeciálne jednotky nedávno uskutočnili operáciu na Dunaji, nazvanú ´Čierna labuť´.
Touto udalosťou dali biele klobúky kód na spustenie Veľkej udalosti.
Pred niekoľkými rokmi Pentagón vytvoril skupinu 60 000 vojakov, ktorí boli špeciálne vycvičení a pracovali v utajení. Táto skupina vykonáva zatýkanie v rámci celosvetovej vojenskej operácie. Doteraz bolo na celom svete vykonaných 120 000 zatknutí. Všetko bude oznámené po skončení operácie.
V súčasnosti médiá zakrývajú zatýkanie a popravy náboženských, politických a hospodárskych vodcov falošnými motívmi, odstúpeniami, rozvodmi, smrťou v dôsledku koronavírusu, falošnými pohrebmi, počítačom vytvorenými obrazmi a používaním dvojníkov, aby sa zabránilo panike davov.
Americké víťazstvo je víťazstvom celého sveta. Armáda odvádza v zákulisí obrovskú prácu.
Tí, ktorí sa dopustili zločinov proti ľudskosti, budú po vojenských tribunáloch za mrežami, popravení alebo uväznení na doživotie.
Väznica Guantánamo výrazne rozšírila svoje priestory.
Pod oceánmi sa nachádzajú podzemné zariadenia neprístupné pre ľudí. Sú tam genetické laboratóriá, kde sa robili strašné experimenty, ktoré vám zatiaľ nemôžeme prezradiť.
Spájajte túto skutočnosť so silnými zemetraseniami v oceánoch, napríklad v Japonsku. Sme v záverečnom dejstve operácie. Udalosti sa začali!
Po veľkých udalostiach, ktoré budú nasledovať, s tým, čo zažijú, ľudia nikdy nedovolia, aby tento hlboký štát znovu získal kontrolu a vládu nad ľudstvom.
Temno sa stále snaží naplniť a pokračovať vo svojej agende, ale nepodarí sa mu to. Po tom všetkom, čo urobili, budú môcť ľudia vidieť, kto v skutočnosti sú – nerobia nič pre dobro ľudí, ale len to, čo slúži ich záujmom!
Celá táto situácia trvala tak dlho, pretože davy podmienené „falošnými pravdami médií a vzdelávania“ budú tvrdohlavo odmietať vidieť pravdu, spôsobí to psychologické šoky a kognitívnu disonanciu.
Po tejto poslednej epizóde sa naše životy konečne zmenia k lepšiemu.
V niektorých prípadoch nebudete môcť ľuďom povedať pravdu, ale musíte ich nechať, aby ju videli na vlastné oči. Pravda o podvodoch na voličoch bude odhalená v Arizone. Po Arizone bude všetko padať ako domino.
Aliancia má všetko pod kontrolou, odpočítavanie je v plnom prúde.
Nemáte predstavu o podstate globálnej operácie a o bremene zodpovednosti, ktoré nesú biele klobúky, vojaci, anonistickí informátori a vlastenci.
Celkovo sa malo vyčistiť 10 000 podzemných zariadení na celom svete vrátane 1 800 v Amerike. Nejde o jednoduchý postup, ktorý sa má vykonať rýchlo a dokončiť sa. Prebieha tu skutočná vojna. Je veľa krajín, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť a prístup – ľudia, deti, zbrane, chemikálie, genetické laboratóriá, továrne na klony.
Tí, ktorí s nami vedú vojnu sú super vojaci, so super možnosťami; je tu veľa pascí a oveľa oveľa viac. Vo všetkých krajinách musia biele klobúky bojovať proti tajným službám, skorumpovanej polícii, riaditeľom, nelegálnym vojenským formáciám. Okrem toho musia bojovať s touto armádou temnoty, ktorá bojuje v podzemných zariadeniach.
Nepriateľom sú skorumpovaní lekári, mainstreamové médiá, súdne štruktúry, vedci, štátni predstavitelia, farmaceutické spoločnosti…
Vojenský boj za záchranu planéty predstavuje 800 miliónov. Navonok je niekoľko vojsk rozdelených do proti sebe stojacich táborov, z ktorých mnohé prenikli do temnej siete elity.
Je to obrovská operácia a nepochopiteľná pre ľudí vo vašej rodine a priateľov, ktorí utekajú za očkovaním, aby zostali v norme a zachovali si svoje malé pohodlie cestovania a stravovania.
Toto všetko má len jeden cieľ, Dobro a oslobodenie ľudstva.

Ospravedlňujem sa za tento chaotický príspevok, ale Patrick si myslel, že by ste mohli chcieť vedieť, čo sa deje v mojom svete. Vyššie uvedené je len časť z toho. Čo viem v kostiach, je, že táto vojna je vyhratá. Boh vyhral. Možno nás ešte čaká dlhá cesta s odhaľovaním a prechodom, ale ťažká práca bola vykonaná a bola vykonaná už dávno. Ako povedal Gene Decode minulý rok: „Všetci vrchní manipulátori sú preč.“

Teraz už vieme, že Gene Decode mal na mysli to, čo Charlie Ward prvýkrát oznámil v apríli 2020: V marci ’20 skončili hlavy 13 démonických pokrvných rodín, pápež, kardináli, mafia/jezuiti a Vatikán.
Potom Buckinghamský palác a kráľovná, potom mesto Londýn a teraz Washington, oboje kaput.
Federálny rezervný systém, kaput. Daňový úrad kaput. Americká korporácia kaput. Systém SWIFT kaput, státisíce zatknutí, MILIÓNY zachránených detí, tisíce vyhodených D.U.M.B.S., kolabujúce vlády, odstúpenie generálnych riaditeľov atď. Inými slovami, Biele klobúky búrajú celý démonický matrix. Je to ZÁZRAČNÉ.

Nádherná, úžasná, zázračná 5D+ Zem je už tu, vibračne povedané. A žehnajte Ronovi Gilesovi za jeho úžasné príspevky. Súhlasím s ním na 100 % a nemôžem sa dočkať oficiálneho spustenia Kvantového sveta. Je to tak vzrušujúce.

Boh žehnaj geniálnemu Q-tímu a ich Božskému plánu. Nech sa darí všetkým bielym klobúkom.

S neprestajným požehnaním,
xo, Kat

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

  • 97
    Gene Decode a Michael Jaco: Vojna o slnečnú sústavu je v Božích rukách, prvá časťStrhujúci videorozhovor Gene Decode a Michael K. Jaco zaznamenaný v deň svätého Patrika, 3.-17. 21.. Juan O Savin a Gene Decode sa opäť vyjadrujú prakticky doslovne. Títo dvaja muži amerického námorníctva čítajú situáciu, v ktorej sa momentálne nachádzame, takmer úplne rovnako. Juan O Savin je zasvätený hlbšiemu INTELu, pretože je vo…
    Tags: a, to, sa, je, v, na, správy, gene, decode, juan
  • 88
    Juan O Savin: Celý život som na to čakal, nemôžu zablokovať Boha a sám diabol to vie – 2. časť2. ČASŤ Juan O Savin - aktualizácia aktuálnych udalostí 4.13.2021 0:34  Juan O Savin:  Jedna vec, s ktorou som chcel začať, veľmi stručne, je, že nemám žiadne sociálne siete ... ak je niečo, na čo ľudia narazia, o čom si myslia, že som „ja“, nie je to pravda ...  1:20  Chris, Aktuálne udalosti:  Viem, že ste…
    Tags: a, to, je, sa, v, správy, juan, o, savin
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Ivy.

Anonymous
Anonymous
Reply to  polarexplorer
2 years ago

Ďakujeme za zpravy dúfame, že prídu dalsie

Daniel
Admin
Reply to  Anonymous
2 years ago

♥️

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK