Veľká očista

05/07/2021

Na tejto zemi nie je nič, čo by ste vy ľudia mohli dať z vďačnosti za to, že vás Boh oslobodí od temnej hávede, ktorú ste sami rozmnožili svojou falošnou túžbou!

Keby ste sa aspoň pokúsili pochopiť, že boj Svetla proti všetkej temnote nie je pre Svetlo žiadnou radosťou, ale premáhaním a ničením všetkej špiny toho najodpornejšieho druhu! A pritom najväčšia časť ľudí, pre ktorých oslobodenie sa to robí, sa ešte k tomu všetkému stavia na stranu jedovatej temnoty, len aby svojím nízkym myslením sťažila cestu nositeľovi Svetla!

Hnev Všemohúceho Boha sa už valí na týchto rúhačov, ktorí sú ako tá najodpornejšia háveď odsúdení na to, aby sa udusili vo svojich odporných slinách. Svet musí byť očistený od toľkého zla!

Tento výraz nie je pekný, ale neexistuje iné slovo pre niečo, čo je vo svojej ohavnej odsúdeniahodnosti úplne nevysloviteľné. Ani tento pozemský jazyk nestačí na to, aby správne opísal tento druh nízkeho myslenia.

Iba výrazy „škodcovia“ a „škodná“ môžu naznačovať dva základné typy týchto vyvrheľov, ktorí sa sami vylúčili z akejkoľvek možnosti spásy. Nie sú schopní vytvoriť jedinú čistú myšlienku. Šíria okolo seba len všetko pohlcujúce jedovaté sliny, ktoré teraz padajú späť na nich a musia sa rozložiť!

Roztrhaní nevysvetliteľnou, nenávistnou závisťou sa budú potácať v úzkosti a strachu, v zdesení a hrôze. Žiadna ruka sa nezdvihne, aby zmiernila ich zaslúžený osud.

Budú odstrčení od všetkého, čo sa usiluje o svetlo a duchovnú slobodu. A až keď sú zbití núdzou a utrpením a zmietaní nevýslovnými bolesťami, prebudí sa v nich duchovná iskra uvoľňujúcim rozkladom. Budú ľutovať, že ho zanedbali svojím nepriateľstvom voči Svetlu a že ho chceli nechať zahynúť. Iskra vzplanie v každom jednotlivcovi. Bude bolestne horieť svojou neuhasiteľnou túžbou, až kým nespáli všetko, čo ju držalo pri zemi.

Rozklad tak pokračuje súčasne zvonka aj zvnútra, ruka v ruke v neuveriteľnom utrpení, po stáročia, tisícročia. Ďaleko od akejkoľvek pomoci, ďaleko od akejkoľvek úľavy. Len strach sa naďalej stupňuje do dravého zúfalstva. Nakoniec bude vedomé ja úplne zničené, nič z neho nesmie zostať.

Toto sú cesty všetkých zatratených od chvíle, keď Boh stiahol svoju ruku a vo svätom hneve ich oddelil od možnosti prijať spásnu milosť! Tu museli odsúdení padnúť, museli byť uvrhnutí do priepasti hrôzy a skazy, pretože zhora nemali oporu!

A ten deň najsvätejšieho súdu je tu! Vy, ktorí sa usilujete o vzostup, budete oslobodení od všetkých škodcov a nástrojov temnoty, tak ako ste už dávno oslobodení Svätým svetlom od kniežaťa temnoty! Robí sa to preto, aby ste opäť zosilneli a nemuseli sa ho viac báť.

Celá zem, ktorá vás nesie, sa po očistení od temnoty spolu s vami vznesie do čistejších a jasnejších úrovní. —

Keď budete môcť opäť dýchať čistotu, keď z vás opadne všetko, čo vám bránilo v jasnom pohľade na Svetlo, až spätne uvidíte, aké odporné bolo bahno, v ktorom ste žili. Až pri tomto ohliadnutí sa späť vami otrasie zdesenie a hrôza… a… možno… potom vo vás rozkvitne aspoň časť vďačnosti, ktorú by ste dnes mali venovať Bohu za veľké dielo lásky, ktoré na vás koná prostredníctvom tohto očisťovania!

Už dávno ste mohli a museli vedieť, ako nadľudská je Jeho trpezlivosť a zhovievavosť, ktorú dokonca ešte poskytol teraz už definitívne zavrhnutým.

…Súd vás svojou múdrosťou a spravodlivosťou dostane na kolená v úžase. Budete prosiť o odpustenie za to, že ste často v hneve alebo rozčúlení predvídali pravú spravodlivosť svojimi želaniami, bez toho, aby ste mysleli na všemohúcnosť Boha, ktorý zasahuje ostrejšie a istejšie, aj neúprosnejšie, než si človek dokáže predstaviť.

Pán sa nedá vysmievať! A neposlušnosť voči jeho svätým zákonom je výsmech. Ak si človek myslí, že môže konať podľa svojich túžob bez ohľadu na Božiu spravodlivosť, alebo ak si myslí, že sa môže oddávať svojim náladám bez trestu, vysmieva sa všemohúcej Božej spravodlivosti!

Ale Pán sa nedá vysmievať! Je to varovanie, ktoré má pre každého následok. A deň týchto dôsledkov je tu!

…V tomto neočakávanom výbuchu bude zlo zároveň definitívne zničené a dobro bude vyzdvihnuté. Nutnosť prejaviť činmi všetko, čo je skryté v ľudskej duši, vyvoláva účinky súdu pre jednotlivcov i pre zástupy. Je to celkom jednoduchý dej, ktorý budete môcť pozorovať každým dňom jasnejšie. Učte sa z neho a získajte duchovný úžitok!

Súd sveta v jeho spontánnom konaní je rovnako jednoduchý a prirodzený ako svätá Božia vôľa!

Sami vidíte, že meno boj je príliš dobré na to, aby sa zničili takíto zasvätenci, ktorí ohrozujú všetky cesty, ktoré milostivo dal Boh a ktoré vedú k pokoju ducha.

Nie je to boj, ale veľká očista, dielo oslobodenia prichádzajúca zo Svetla. Pre Svetlo je to však len odporná práca, pretože temnota zostáva až do konca vždy rovnaká, ako bola vždy: vzbudzuje ošklivosť, je opovrhnutiahodná v každom svojom konaní. Nie je to ani čestný, ani úctyhodný protivník!

Svetlo vôbec nemôže mať čestných protivníkov, pretože všetko skutočne čestné chce slúžiť iba Svetlu a nikdy nie temnote.

Toto je úloha, ktorú Svetlo vykonáva pre vás, ľudia!

Vy, ktorým už bolo umožnené vedome sa na všetkom zúčastňovať, hľadajte v tom veľkosť Boha, jeho všemohúcnosť a spravodlivosť a jeho… lásku!

Veď je to láska, keď odstraňuje morový dych z tejto zeme a oslobodzuje vás od neho, aby ste mohli stáť plní radosti v stvorení, ktoré vám milostivo dal za domov!

Ďakujte mu za toto veľké dielo lásky. Nie slovami, ale tým, že budete mať čisté myšlienky a budete myslieť len na dobro a pokoj svojich blížnych. Nikdy nemyslite na to, ako im môžete spôsobiť utrpenie!

Z diela Ducha Pravdy

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  30. máj - Čo sa to dnes v poslednú májovú nedeľu bude diať?Od počiatku stvorenia sveta (jedinou Najvyššou Silou), sa vo stvorení každoročne opakuje dej ktorým je vyliatie obnovujúcej sily na celé stvorenie z najvyšších výšin. Keby Najvyššia Sila, túto silu neposkytla prírode – teda celému stvoreniu i nám, v podstate by sme „prestali ísť“ – ustal by pohyb a kde pohyb…
  Tags: a, sa, v, na, je, to, správy, duchovno
 • 84
  Odseknutie hlavy hydry - O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny - (1. časť)O zvrhnutí sprisahania napriek všetkému - Trump, NSA, Tím Q a JFK Jr. Donald J. Trump nechcel byť prezidentom Spojených štátov. Povolal ho tím Q a Pozemská aliancia (EA). Potrebovali človeka, ktorý nie je súčasťou Deep State a ktorý by si mohol zaplatiť vlastnú kampaň. Trump nechcel kandidovať. Keď sa…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, správy
 • 83
  My ľudia na Zemi, sme neboli stvorení na obraz Boží!Najmä v ezoterických kruhoch sa udomácnili mylné vyjadrenia, ktoré tvrdia, že človek má v sebe niečo ž Boha Stvoriteľa, dokonca mnohí tzv. „guruovia“, v skutočnosti však prevažne falošní proroci, idú vo svojej rúhavosti ešte ďalej a tvrdia, že človek sa môže stať dokonca „bohom“, ak o to bude usilovať.Je jasné,…
  Tags: a, v, je, na, sa, to, duchovno
Subscribe
Notify of
guest
9 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
2 years ago

Šárka Šabatková
20 min ·
VČERA JSME BYLI POMÁHAT V LUZICICH, TO CO JSME VIDĚLI, I PO TÝDNU, CO SE JIŽ UKLIZI? NĚCO NEPŘEDSTAVITELNEHO. ČLOVĚK SI ANI NEDOKÁŽE PŘEDSTAVIT, CO SI LIDÉ MUSELI ZAŽÍT. STÁLE JE SPOUSTA PRÁCE, A JEŠTĚ SPOUSTA PRÁCE BUDE, NA HODNĚ TÝDNŮ. TO CO SLYŠÍTE V TV NENÍ TAK ÚPLNĚ PRAVDA. JE TŘEBA SI VYSLECHNOUT STRANU OD MÍSTNÍCH. NEPRESTAVEJME SI POMÁHAT, IKDYZ NÁM NAŘÍDÍ NAHOŘE NĚCO JINÉHO.
Kdo můžete, jeďte, jeďte pomoct, lidé jsou vděčni za každou ruku, za každou osobu, za každou pomoc.
KDO MÁ ZDRAVÉ RUCE, NOHY – VEMTE RUKAVICE, KSILTOVKY, PRACOVNÍ OBLEČENÍ A JEĎTE. NENÍ VŠE JAK JE UVEDENO V TV.
Zde, si uvědomi spousta lidi hodnotu života. Ze vlastně máme vše co si přejeme, máme i spoustu věci navíc, krere jsou zbytečné a nevazime si toho,a pak během par sekund můžete přijít o vše.
Pomáhejme si navzájem. Nahoře vědí, že to dokážeme, jsme přeci Češi ♥️ a možná toho se boji 🙂 ze nebude třeba jejich pomoci
***** ****
Na jižní moravě pomáhají – slováci, maďaři, romové, vietnamci, rakušané, přidali se i němci (humanitárně a finančně), zahlídl jsem, že pomáhají i bulhaři (jestli osobně nebo humanitárně – to sděleno nebylo), ukrajinci.
***** ****
POMOC PRE MORAVU ➡️ Trnava, TN, NR, GA, SA, TO, NZ a okolie
https://www.facebook.com/groups/132405008975336/

jirik
jirik
2 years ago

Kamil Veverka
31 min ·
Nechtěl sem, ale pořád to ve mě vře. Asi to smažou a mě bloknou🤷‍♂️ dojel sem v sobotu do Hrušek, ptám se proč ty bagry tady stojí a nedělají? Hasiči jim to zakázali, prej si to dodělají sami 😮 najed pod bagr hasičů…. nakládáme jen na naše auta!!! Myslel sem, že sme na jedné lodi, prostě pomoct těm lidem, co nejvíc a co nejrychlej 🤷‍♂️není to pravda. Potvrdili mě to vlastníci baráků které sou určeny k demolici, dobrovolní hasiči aj vojáci(víc nemůžu zveřejnit, ať nemají problémy) Toto mě hlava nebere 😥

25
28 komentářů
9 sdílení
To se mi líbí
Komentář
Sdílet
28 komentářů
Zobrazit další komentáře (6)
Michaela Wimmerova
Měla jsem ubyt. zdarma 3 chlapy s motor. pilama+ženu jednoho z nich. Pracovali v Hruškách na hřbitově minulý týden, potom u p.Kulíka v Lužicích na ranči. Tento týden pokračovali u toho pána. Včera odpol. skončili, šli v Lužicích za koordinátorem, ten je poslal do MNV. Tam je čekala paní, která potřebovala zastrkovat vinohrad🙄, běžné zelené práce. Zůstali vykulení, jestli to myslí vážně, pak odešli. Pro 3 chlapy, lesáky, tu není práce??? Domluvili se, s vojákama , na nějakém kácení v MNV, ale večer jim volali, že to štáb nedovolil, že je to nebezpečné…Tak dnes ráno odjeli domů, někam k Rakovníku. Je normální, že koordinátor z Lužic, je pošle zastrkovat vinohrad? Strávili na Moravě celkem 5 dní, tak díky za to…

jirik
jirik
2 years ago

z diskuze na tadesco.org

Ještě k tornádu na JM

Ahoj, zažili jsme tornádo v Lužicích na vlastní kůži. Stálo při nás štěstí (ochrana Vesmírné Matky), že jsme to překonali živí, zdraví a „jen“ s poškozeným domem a lékárnou. Hned, opravdu hned jsem psal známým, že dle mého názoru tornádo nebylo klimatického původu, ale že to byla spuštěná vysokofrekvenční elektromagnetická zbraň. Trajektorie ničení, vše obytné prostory vesnice, domy, silnice, podél hlavní koridorové trati (Ferdinadky), Břeclav-Hodonín… Tož tak.

HAARP to asi také nebyl (je zastaralý), leda, že by ho již vylepšili. Šlo o nějakou novou zraň s lepším frekvenčně- prostorovým zacílením. J

DJK
DJK
2 years ago

Ďakujeme Daniel, že tu zdieľate aj tieto prednášky z Posolstva.
Pre všetkých úžasná kombinácia spolu s aktuálnym dianím.
Ďakujeme.

Dana
Dana
Reply to  Daniel
2 years ago

Ak môžem, rada pomôžem. Mám aj proroctva o aktuálnom a blízko budúcom dianí spísané, zrozumiteľne vysvetlené. Možno by ešte ľuďom pomohlo k pochopeniu a lepšej príprave k nastávajúcemu dianiu 🙏

Dana
Dana
Reply to  Daniel
2 years ago

Poslané 🙂 nech pomôže 🙏

jirik
jirik
2 years ago

Bronislava Soukupová
Na KD Hodonin je mraky testovin, ryze, mouky, cukru. Osobni zkusenost. Pan Hejtman mi napsal, ze je to zkoordinovane, aby se to dostalo k tem, kteri vari ve velkem. Kontaktovala jsem ho, protoze na KD Hodonin na to nikdo nereagoval, ze uz tam zacinaji litat moli a potraviny se znehodnoti. V sobotu mi psal, ze uz je to zarizene. Ocividne neni…
***** ****
opravdu už krizové centrum KD Hodonín vynechte……a dodávejte přímo k potřebným…..

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK