Videnie na diaľku a projekt Looking Glass| 1.časť

03/02/2022

VZDIALENÉ PREHLIADANIE

Existuje niekoľko definícií diaľkového sledovania a niekoľko z nich tu bude navrhnutých.

Podľa Medzinárodnej asociácie diaľkového pozorovania (Internation Remote Viewing Association) je diaľkové pozorovanie:

„nová percepčná disciplína na získavanie informácií, ktoré nie sú dostupné bežným fyzickým zmyslom. Počas studenej vojny ho vo veľkej miere používali takzvaní „psychickí špióni“ na utajované vojenské projekty, má dlhú históriu ako nástroj na získavanie spravodajských informácií aj ako predmet výskumu a aplikácií v civilnom svete.“

Doktor Courtney Brown definuje vzdialené pozorovanie ako

„mentálnu schopnosť vnímať a opisovať miesta, osoby alebo udalosti na vzdialených miestach v minulosti, prítomnosti a budúcnosti. “

Stránka Stillnessinthestorm.com opisuje vzdialené pozorovanie ako „zručnosť vyvinutú prostredníctvom mentálnej disciplíny, ktorá praktizujúcemu umožňuje pozorovať udalosti alebo miesta v akomkoľvek priestore alebo čase, dokonca aj v alternatívnych časových líniách, s pomocou spúšťača a tzv. dirigenta“.

ÚČEL POZOROVANIA NA DIAĽKU

Podľa Courtneyho Browna v jeho knihe Cosmic Voyage (1996) bolo pôvodným účelom výcviku týchto diaľkových pozorovateľov alebo „psychických bojovníkov“, ako ich Brown nazýva, diaľkové špehovanie domnelých nepriateľov USA. Títo vyškolení diaľkoví pozorovatelia však začali experimentovať so zaujímavejšími cieľmi, než je videnie za múrmi Kremľa, a začali skúmať fenomén UFO.

Tvrdí, že tento záujem o diaľkové pozorovanie sa začal v CIA v 70. rokoch 20. storočia. Napriek tomu väčšinu výskumov v tejto oblasti „vykonávala americká armádna rozviedka“. (Cosmic Voyage, 1996)

Doktor Courtney Brown je docentom politických vied na Emoryho univerzite (výňatok z jeho životopisu, ako vyšiel v knihe Cosmic Voyage (1996).

Courtney Brown Bio from the Book Cosmic Voyage
Foto: Cosmic Voyage (1996)

PROTOKOLY DIAĽKOVÉHO POZOROVANIA

Tieto protokoly nevypracovala armáda ani spravodajská agentúra, ako by sa dalo očakávať, ale umelec (maliar) Ingo Swann, ktorý ich opísal ako „základný teoretický prehľad toho, prečo funguje diaľkové pozorovanie“. (Everybody’s Guide to Natural ESP: Unlocking the Extrasensory Power of Your Mind, 1991). Hoci Ingo Swann nebol vedec, jeho protokoly boli „ranou verziou protokolov diaľkového videnia, ktoré používa americká armáda“ (Everybody’s Guide to Natural ESP: Unlocking the Extrasensory Power of Your Mind, 1991).

NÁSTROJE A TECHNOLÓGIE DIAĽKOVÉHO POZOROVANIA

Stránka Greaterreality.com zdieľa protokoly diaľkového pozorovania, ktoré sa môžete naučiť a vyskúšať. Akadémia diaľkového videnia a diaľkového ovplyvňovania reality ponúka aj nástroje a technológie pre civilné použitie.

ŠTRUKTÚROVANÉ DIAĽKOVÉ SLEDOVANIE

SRV alebo štruktúrované diaľkové pozorovanie, ako tieto protokoly označuje Courtney Brown.

AKO SA VYKONÁVA

Vedecké pozorovanie na diaľku sa používa tak, že sa zaznamenávajú informácie prichádzajúce z nevedomia skôr, ako do nich môže zasiahnuť vedomá myseľ, ktorá uplatňuje „bežné intelektuálne procesy v bdelom stave, ako je racionalizácia alebo predstavivosť“.

Kľúčovou zložkou týchto protokolov je kreslenie obrázkov.

ČO BOLO ODHALENÉ POČAS SEDENÍ VZDIALENÉHO POZOROVANIA?

Courtney Brown odhalil, že nefyzické entity, ktoré nazýva „Midwayers“, skupina subpriestorových bytostí, ktoré pochádzajú z Knihy Urantia, boli cieľom tímu diaľkových pozorovateľov, ktorý chcel túto skupinu preskúmať.

KTO SÚ MIDWAYERI?

„Títo Midwayeri sú pridelení na Zem, aby pomáhali ľuďom v záležitostiach týkajúcich sa ľudského duchovného vývoja.“ Nie sú to mimozemšťania, pretože majú trvalú základňu na Zemi, ale nie sú to ani ľudia vo fyzickej podobe. Napriek tomu „pracujú a žijú v ľudskom prostredí“. Podľa trénerky diaľkového pozorovania Courtney Browna sa musíme sústrediť na zvyšovanie nášho vedomia, aby sme sa dokázali vyrovnať s tým, čo príde v najbližších rokoch.

PROJEKT LOOKING GLASS

Podľa aktualizácie situácie v Health Ranger Report (30. marca 2021) je projekt Looking Glass exotická technológia, ktorá umožňuje vedcom, ktorí spolupracujú s vládou USA, v podstate vidieť budúcnosť, alebo presnejšie, dokážu vypočítať pravdepodobnosť výskytu budúcich udalostí alebo budúcich časových línií.

DOKÁŽE PROJEKT LG PREDPOVEDAŤ BUDÚCNOSŤ?

Podľa Billa Hamiltona, poradenského senior programátora-analytika, ktorý slúžil v letectve (USAF Security Service) , vyšetrovateľa UFO a autora, „Pokiaľ ide o LG (Looking Glass): Ako som pochopil, toto zariadenie (minimálne pred 3 až 4 rokmi) sa nemohlo zamerať na podrobnú postupnosť činností v budúcnosti. Inými slovami, nemohli ste vidieť presne, čo sa stane, ako sled udalostí.“

KTO OVLÁDA TÚTO TECHNOLÓGIU?

Mike Adams hovorí, že buď je táto technológia zbraňou proti nám, ľuďom na celom svete, alebo ju ovládajú biele klobúky. Táto technológia môže byť použitá tak na dobro, ako aj na zlo. Záleží na tom, kto ju ovláda. Môžu sa pozrieť na možné časové línie, preskúmať ich, a ak by ste zmenili veci v súčasnosti, pravdepodobnosť týchto časových línií by sa podľa toho posunula. Mike Adams ide ďalej a vysvetľuje, že „existuje viacero možných budúcností a slobodná vôľa je metóda, pomocou ktorej si vyberáme, ktorá budúcnosť sa skutočne zhmotní“. (Aktualizácia situácie v Health Ranger Report 30. marca 2021)

Podľa Adamsa sa naša budúcnosť stáva našou prítomnosťou prostredníctvom našej slobodnej vôle.

Opakuje to, čo hovoria iné zdroje, že len vďaka tejto technológii nebola zvolená Hillary Clintonová, ale Trump s bielymi klobúkmi v armáde (a spravodajských službách), ktorý zachránil ľudstvo.

PRIBLIŽOVANIE ČASOVÝCH LÍNIÍ BUDÚCNOSTI

Podľa určitých zdrojov biele klobúky ovládajú túto technológiu a už vyhrali! V čase 1:08:22 hod (vo vyššie uvedenom videu) tieto zdroje tvrdia, že teraz sa dopredu posúva len jedna časová línia a v skutočnosti všetky časové línie konvergujú k tejto jednej časovej línii, ktorá je časovou líniou prebudenia alebo vzostupu (ktorú ja nazývam „masové prebudenie“ ľudstva na celom svete) a Deep State teraz nemôže urobiť nič, aby to zastavil. Takže všetko zlo, ktorého sme v súčasnosti svedkami, vrátane cenzúry, zločinov proti ľudskosti, sú posledné zúfalé kroky antihumánnej globalistickej, proluciferiánskej agendy, aj keď už prehrali hru. Cabala bude bojovať až do svojho konca.

Zlo nakoniec nevyhrá. Vyhráva Boh. Slobodná vôľa môže vždy posunúť budúcnosť. To je kľúč k nastaveniu časovej osi. „Vedomie nie je niečo, čo vám udelil Bill Gates. Ale Boh. A vaše vedomie je kľúčovou súčasťou tohto nastavovania časovej osi. To, čo práve teraz zažívame, je masové prebudenie.“

POTVRDENIE PRE MASOVÉ PREBUDENIE

Mike Adams uvádza príklady, ktoré majú ukázať dôkazy tohto masového prebudenia:

Koľko ľudí si uvedomilo obchodovanie s deťmi, o ktorom pred piatimi rokmi nevedeli? Koľko ľudí vedelo o nebezpečenstve vakcín? Koľkí si uvedomujú, že Zem pozorujú mimozemšťania? A teraz máme technológiu LG, ktorá nám hovorí (že Boh nakoniec zvíťazí, masové prebudenie). Komentár na stránke sgtreport.com brilantne zhŕňa svedectvo Billa Wooda, hoci jeho meno neuvádza. Sgtreport.com odkazuje na video Mikea Adama, ktoré som už spomínal.

„Dôležité je, že v týchto časových líniách sme už prekročili bod konvergencie, čo znamená, že Satan, hlboký štát a démonické sily už nemôžu urobiť nič, aby zastavili konečné víťazstvo dobra nad zlom. Neznamená to, že sa v posledných zostávajúcich ťahoch nebudú snažiť spôsobiť čo najviac bolesti, utrpenia a deštrukcie, ale konečný výsledok je už vopred určený.“

TECHNOLÓGIA ŽLTEJ KOCKY

V rozhovore Kerry Cassidyovej z Projektu Camelot s Billom Woodom Kerry Cassidyová spomenula spolu so zrkadlovým zariadením aj ďalšie zariadenie. Bola to žltá kocka.

Podľa distractify.com technológiu žltej kocky údajne používa priemyselno-vojenský komplex na manipuláciu s časovými líniami.

„Áno, znie to ako zápletka za Avengers: Je to fascinujúca premisa: sklo je v skutočnosti portál, ktorý nám umožní nielen prezerať si alternatívne časové línie, ale aj používať ho ako akési zariadenie na cestovanie v čase, ktoré umožní tým, ktorí ho vlastnia, ovplyvňovať našu súčasnú časovú líniu.[…] Takže ten, kto používa Žltú kocku, môže teoreticky vidieť pravdepodobné výsledky v dôsledku konkrétnych akcií. Bráni tomu však „úroveň vedomia“ toho, kto bol prítomný pri sledovaní vývoja budúcich udalostí. Aj ľudské emócie by často zahmlili a ovplyvnili výsledky holograficky premietaných udalostí, čo je zaujímavé.“

AKO TÁTO TECHNOLÓGIA VYZERÁ?

Podľa mojich vedomostí existujú dve verzie tejto technológie. Jedna, ktorú Corey Goode opisuje ako zariadenie, ktoré sa zmestí do dlane ako poznámkový blok. Zdá sa, že odstránili všetky zmienky o tejto konkrétnej technológii. Druhá verzia je niečo, čo vyzerá ako skonštruované, obrovské prstene (spomína to David Wilcock), ktoré sa, ak som to správne pochopil, stanú strojom, ktorý funguje ako hviezdna brána a otvára červiu dieru, cez ktorú sa dá cestovať. Podľa Wilcocka túto technológiu používajú prinajmenšom od 40. rokov 20. storočia. Tu je niekoľko obrázkov…

Project Looking Glass Rings

Ako táto technológia funguje, vysvetľuje v prednáške na Rumble: Stargate and Project Looking Glass with David Wilcock

David Wilcock je autorom bestsellerov New York Times: The Source Field Investigations, The Synchronicity Key, The Ascension Mysteries a jeho najnovšej vynikajúcej knihy Awakening in the Dream. Je tiež profesionálnym prednášateľom, filmárom a výskumníkom starovekých civilizácií, vedy o vedomí a nových paradigiem hmoty a energie.

„Podľa údajných zasvätencov sa technológia LG zrejme používala na pohľad do minulosti a dopredu v čase, pričom sa využívalo vedomie operátora ako druh riadiaceho mechanizmu. Operátor by sedel v kresle, ktoré bolo zrejme získané zo zostreleného mimozemského plavidla schopného priamo komunikovať s vedomím.“

Podľa Courtney Browna „zaujatosť operátora by mala priamy vplyv na získané snímky. Ak by sa napríklad niekto pozeral do obdobia Ježišovho ukrižovania, ak by to robil ateista, nemusel by vidieť vôbec nič. Ak by však bol kresťanom, mohol by vidieť neslávne známu udalosť ukrižovania.“

Tento typ technológie môžete vidieť odhalený vo filme Kontakt (1997).

Tu je úryvok z filmu, ktorý ukazuje túto technológiu:

VIAC INFORMÁTOROV ODHAĽUJE PROJEKT LOOKING GLASS

Dan Burisch, doktor mikrobiológie, ktorý pracoval pre tajné vojenské sily USA, vystúpil a odhalil svoje poznatky o tomto projekte. Podľa portálu monkeyandelf.com Burisch „pracoval priamo na príkaz „Majestic 12″“.

„Majestic 12“ je podľa záznamov FBI „tajný výbor vytvorený s cieľom využiť nález mimozemského lietadla a utajiť túto prácu pred verejným skúmaním“. Samozrejme, na konci tohto vyhlásenia ho odvolávajú a tvrdia, že sa zistilo, že ide o falošný dokument, ktorý dostali dve kancelárie FBI. Tento dokument si môžete overiť tu.

MIMOZEMSKÁ TECHNOLÓGIA

Dan Burisch hovorí o zariadeniach Looking Glass ako o zariadeniach vyrobených mimozemskou technológiou vyrobenou na Zemi, ktoré vytvárajú „“hviezdne brány“ alebo dimenzionálne portály[…] Prostredníctvom týchto hviezdnych brán by ste sa mohli dostať do červí diery, a teda do paralelnej dimenzie alebo do priestorovej súradnice odlišnej od našej.“

PRÍSTROJ S POHĽADOM CEZ SKLO

Dan opisuje hviezdnu bránu v Oblasti 51 ako obrovský prístroj s „plošinou, ktorá umožňovala hodiť predmet dovnútra červie diery a cestovať do iných hviezd, teleportovať ľudí alebo materiály z jedného miesta na druhé okamžite“. Burisch varuje, že tento typ zariadenia nie je veľmi spoľahlivý ani bezpečný, keďže videl človeka, ktorý počas jedného z týchto experimentov zomrel.

VYUŽITIE TEJTO TECHNOLÓGIE

Používala sa aj na „videnie pravdepodobnosti budúcich udalostí“

KTO TÚTO TECHNOLÓGIU POSKYTOL?

Túto technológiu dali prezidentovi Eisenhowerovi rasami Orion ET (ktoré nedávno odhalil Corey Goode, zasvätenec SSP). Bola to „kocka široká asi osem centimetrov a dlhá ďalších osem centimetrov, schopná predpovedať budúcnosť. Bola odovzdávaná medzi bohatými a mocnými, aby si mohli vo svojom živote dobre vybrať“.

the orion cube device illustration
STARGATE-device-of-extraterrestrial-origin


Orionská kocka uvedená vyššie je údajne podľa Burischa zariadenie Hviezdnej brány, ktoré je známe aj ako zariadenie „Looking Glass“. Malo by byť ukryté pred Spojenými štátmi v rámci Oblasti 51.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Zmenila technológia Blank Slate priebeh ľudskej evolúcie? (4)4. ČASŤ VI. Ústredná rasa ako bohovia tvorcovia Doktor Neruda v rozhovoroch potvrdzuje, čo Plejáďania hovorili o zasiatí vesmíru do funkčných nosičov duší. Hovorí, že Centrálna Rasa opakovane experimentovala s rôznymi typmi nosičov duší, kým sa nevytvorili dosť dobré na to, aby niesli časticu energetickej sily zo Zdroja do rozpínajúcich sa vonkajších…
  Tags: a, je, sa, v, to, na, ako, že, tajné
 • 92
  Odhalenia všetkého, čo sa v Antarktíde tak dlho deje (1)Insider Pete Peterson poskytol veľa informácií o prítomnosti Atlantídy v Antarktíde. V zákulisí sa odohráva veľa vzrušujúcich udalostí. Antarktída nikdy nebola taká osídlená ako dnes: vedci, politici, výskumníci všetkého druhu, oprávnení, akreditovaní novinári, celý svet zvedavých ľudí, ktorí nikdy neprestanú držať tajomstvo o tom, čo sa na tomto kontinente skutočne deje.…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, to, ako, tajné
 • 91
  Tajomstvá života na MesiaciJohn Lear predstavuje informácie týkajúce sa umelého pôvodu nášho Mesiaca a vlny mimozemskej aktivity, ktorá sa rozprestiera na jeho povrchu aj v hĺbkach jeho podložia. V tejto diskusii s Emerym Smithom vysvetľuje, že utajenie tejto aktivity si vyžaduje veľkú časť verejne známeho rozpočtu vesmírnych programov a aktívnych dezinformačných programov. Podľa zasvätených…
  Tags: a, je, na, to, sa, že, v, tajné
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
2 years ago

Zaujímavé, ďakujem 👍

Deni
Deni
2 years ago

Dakujem

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK