Vírus sa vyvíja VNÚTRI a nie mimo tela a nie je nákazlivý

25/04/2021

Tom Barnett: Keď som zverejnil svoje video, okamžite som mal veľa divákov, ale po niekoľkých dňoch bolo zo sociálnych sietí odstránené. Zjavne nám nie je dovolené šíriť pravdu. Cenzúra a propaganda sa zhoršujú.

Prečo si ľudia myslia, že môžete prenášať vírus, keď vírus nie je nažive? Zbytočne sa bojíme. Vláda spôsobuje veľký stres. Ak prežívate stres a úzkosť z covidu, je to preto, lebo si ju spôsobujete sami a neurobili ste dostatočný výskum. Ja si to nevymýšľam, ani nie som konšpiračný teoretik. Moje štúdie jasne ukazujú, že som si túto záležitosť preštudoval.

Vírus nie je živý organizmus

Najskôr by som vám chcel povedať, že NEMÔŽETE dostať vírus prenášaný od niekoho iného. Pretože vírus nie je nažive, nie je to živý organizmus. Vírusy nie sú ničím iným ako rozpúšťadlom. A tieto rozpúšťadlá sa vytvárajú v bunkách nášho tela. Preto nemôžete dostať vírus od niekoho iného. Vírusy sa vytvárajú na bunkovej úrovni. Teda vo vnútri tela a nie mimo neho. Telo dokáže vytvoriť až stotisíc rôznych druhov vírusov.

Prečo tvoríme vírusy?

Prečo bunka vytvára v tele vírusy (alebo rozpustené látky)? Bunka to robí odstránením nahromadených odpadových látok (toxínov) z nášho tela. Ako teda dôjde k otráveniu bunky? Vysvetlím to veľmi jednoducho.

Ľudia roky trávia svoju myseľ a telo všeličím. Jedia spracovaný cukor a spracované mäso, prísady a vyprážané jedlá, jedlo si varia v mikrovlnke, používajú vakcíny s chemikáliami, pijú vodu z vodovodu, ktorá obsahuje všetky druhy harabúrd atď. Ľudia si myslia, že to nevadí. Matku prírodu však nezaujíma, čo si myslíte. Ak si vyberiete jedlá, ktoré otravujú vaše telo, potom sa vaše telo pokúsi zbaviť odpadu.

Čo je to teda chrípka? To je len vírusová detoxikácia, alebo očista. A prechladnutie je zvyčajne niečo bakteriálne. Vaše telo čistí hlavne ťažké kovy, plasty, chemikálie a priemyselné znečisťujúce látky. Výrobky pre starostlivosť taktiež obsahujú chemikálie. Vo vnútri bunky vírus štiepi odpadový produkt. Preto vám pri tejto očiste môže byť zle.

Ak máte vo svojich bunkách veľa odpadových látok, môže vám byť veľmi zle. A ak máte v tele naozaj príliš veľa toxínov, môže to poškodiť vaše bunky. Pri ťažkej otrave môže dokonca spôsobiť smrť buniek. Ale to sú extrémne prípady.

Telo bude vytvárať vírusy iba na miestach vo vašom tele, ktoré je potrebné vyčistiť. Vírusy sa vytvárajú na miestach, kde sú potrebné. Ak má niekto hepatitídu, kde je postihnutá pečeň, potom nie je ovplyvnené srdce, pľúca a mozog.

Vírus, ktorý sa vytvorí v pečeni, nebude mať vplyv na pľúca ani na srdce. Takže ak sa vírus nemôže preniesť na iný orgán, pochopíte tiež, že vírus nie je určite prenosný na človeka. Vírus neskočí z jedného orgánu do druhého. Takže je nemožné, aby vírus prešiel z človeka na človeka. Preto nemôžete dostať španielsku, ázijskú alebo prasaciu chrípku.

Prečo ľudia dostanú chrípku súčasne?

Nákazlivá je iba bakteriálna infekcia alebo huba. Baktéria alebo huba je živý organizmus. Vírus na druhej strane NIE JE živý organizmus, tak prečo je to tak, že v bunkách často vytvárame vírus súčasne? My ľudia máme vrodenú inteligenciu. Vtáky napríklad vedia letieť na juh. Naše telá veľmi dobre vedia, kedy je potrebná očista. Podľa faktorov prostredia vie, kedy je potrebné sa vyčistiť.

Preto môžu ľudia vytvárať vírus v rovnakom prostredí. Ale nie každý musí dostať vírus v tom čase. Pretože ak sa stravujeme zdravo bez chemických prísad, naše telo vie, že sa nemusí čistiť. Naše telo hovorí aj s inými orgánmi, najmä s imunitným systémom. Preto nás láka opačné pohlavie. Cítime ich imunitný systém.

Čo je to tento koronavírus?

Patent koronavírusu môžete vyhľadať na internete. Patent existuje od roku 2019Koronavírus môžete dostať, iba ak je vstreknutý do krvi. Ako som už povedal predtým, vaše telo robí vírus iba vtedy, keď je bunka otrávená. Vírus je odpadový produkt bunky. Vytvára sa vo vašom tele a nie mimo neho. Takže ak celá skupina ľudí dostane rovnaký vírus, nie je to správne. Potom to muselo byť vpichnuté do krvi.

Ľudia by mali prevziať zodpovednosť za svoje myšlienky, viery a činy. Mali by získať viac vedomostí, aby bolo možné znížiť strach a stres. Takže neverte, že vírus pochádza z určitých rás alebo národov, ako je španielska chrípka alebo ázijská chrípka. Krajina nie je vinná z vírusu. Ale vírusy nemôžeme dostať ani zo zvierat. Vírus nie je nákazlivý.

To, čo určite nechceme, je vstrekovanie zvieracieho tkaniva do ľudského tela očkovaním od Pfizeru, Moderny, J&J, Astrazenecy a Sputniku. To naozaj nie je dobrý nápad. Nehovoriac o všetkých tých chemikáliách, ktoré sú vo vakcínach. To je jediný spôsob, ako sa živočíšne tkanivo môže dostať do ľudského tela: očkovaním. Takže sa držte ďalej od očkovania. Cieľom týchto očkovaní je zabiť vírus. Ale vírus nikdy nebol nažive. Aké množstvo nezmyslov sa hovorí .

Vyhnite sa akémukoľvek druhu očkovania, pretože látky v ňom skutočne nie sú zdravé. Radšej choďte pravidelne von. Potrebujete čerstvý vzduch, slnko a svetlo (vitamín D). Takže vypnite televíziu a sociálne médiá.
Nemôžem ísť príliš hlboko do toho, čo sa v skutočnosti deje v tejto „takzvanej“ covidovej pandémii. O tom by som mohol napísať knihu. Bohužiaľ stále existuje veľa ľudí, ktorí nevedia, čo je v zákulisí tejto pandémie.

Teraz, keď viete, ako ochorieť na vírus, môžete chvíľu rozmýšľať sami.
Kto určuje všetky tieto takzvané úmrtia?
Kto počíta všetky tieto takzvané úmrtia?

Na bežnú chrípku ročne zomiera pol až jeden milión ľudí. Ak covid nie je prírodným vírusom, môže byť vyvolaný iba očkovaním. Mnoho ľudí si zachováva spoločenský odstup, izoluje sa, nosí masku na tvár a umýva si ruky škodlivými látkami a látkami narušujúcimi endokrinný systém.

Ak sa začnete správať takto, veľa nevyriešite a všetko len zhoršíte. Pretože ak to všetko dovolíte, dobrovoľne sa vzdávate svojich práv a slobody. Nenechajte sa týmto nezmyslom poblázniť. Zdvihnite prostredník, choďte von a proste robte zdravé, bežné veci.

Dám vám posledný tip. Použite zdravý rozum, skúste premýšľať sami a urobte si prieskum. Ak nemyslíte samostatne, urobí to za vás niekto iný …

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

  • 81
    Pozor na nebezpečný fluoridStarostlivosť o telo predstavuje mnohokrát skôr otravu organizmu než skutočnú starostlivosť o neho; či už sa jedná o chemicky kyslé telové mlieka, ktoré by mali byť zásadité, alebo o  fluoridované zubné pasty a krémy . Tým býva navyše často dodávaná malinová či akákoľvek iná príchuť, takže majú malé deti tendenciu tento jedovatý lektvar z…
    Tags: v, a, je, na, sa, zdravie
  • 79
    Článok z 1.12.2017 Irina Michailovna Sazonov je lekárka s tridsaťročnými skúsenosťami, autorka kníh "HIV-AIDS: virtuálne vírus alebo provokácia storočia" a "AIDS: rozsudok zrušený", autorka prekladov kníh Dr. Petera H. Duesberga "Vymyslený vírus" (Inventing the AIDS vírus, Regnery Publishing, Inc., Washington, DC) a "Nákazlivý AIDS: všetci sme boli uvedení do omylu?"…
    Tags: a, v, je, sa, na, to, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
1 year ago

Je to jasné. Velký bizns miliardy lidí .

Anna
1 year ago

Manžel toužil se nechat naočkovat. 74 let. Nutil mě také, ale já jsem to odmítla. Málem při tom zemřel.Stále není v pořádku.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK