Vitajte na Marse (1)

31/05/2021

Čo ak niekto zomrie počas 20 rokov a vráti sa? To je otázka, ktorú si Emery Smiths kladie, keď sa ponoríme do podrobností rôznych misií, ktoré priviedli Randyho Cramera do iných svetov. Poskytuje nám vhľad do psionickej povahy bytostí pôvodných z Marsu, ich spôsobu komunikácie a neobvyklej povahy ich životného cyklu. Popíše tiež ekologické obleky, rôzne vozidlá a pohonné systémy, ktoré použil. Odhalené informácie nie sú ničím veľkolepým.

Emery Smith  : Dnes v rámci „Kozmického odhalenia“ opäť prijímam Randyho Cramera, ktorý bol na vojenských medziplanetárnych misiách. Vitaj Randy.

Randy Cramer  : Ďakujem Emery.

Emery: Má tajný vojenský vesmírny program základne na iných planétach ako Mars?

Randy: Och, absolútne. Teda, určite by som ich nemohol vymenovať všetky, pretože v súčasnosti sú ich tucty, ak nie stovky.

Emery: Čo ťa napadne v našej slnečnej sústave?

Randy: Povedal by som, že akékoľvek planetárne teleso alebo satelit na planéte, ktoré by bolo dobrým strategickým umiestnením, je miestom, kde máme základňu v tomto bode slnečnej sústavy.

Emery: Ako sú postavené? Sú na povrchu? Alebo pod zemou?

Randy: Väčšinou je väčšina stavby v podzemí z bezpečnostných a obranných dôvodov. V závislosti na inštalácii to bude závisieť od množstva výstupkov zo skaly alebo zo zeme. Ale povedal by som, že najväčšie percento týchto zariadení je všeobecne v podzemí.

Emery: Môžeš opísať niektoré zo svojich misií, tieto tajné misie, na ktorých si bol, na týchto planétach? Viem, že si toho už prežil veľa.

Randy: Áno. V skutočnosti existuje konflikt v kasiopejskom systéme, keď napadol priateľský druh agresívny druh, ktorý kúpil vojenskú technológiu od niekoho iného. Keďže sme s nimi už mali obchodný vzťah, v podstate zdvihli telefón a zavolali nás o pomoc. Vyslali sme jednotky a boli sme tam nasadení.

Emery: A aké ďalšie misie si podnikol? Aká bola agenda?

Randy: Ach, väčšinou, keď som sa zúčastňoval mimosvetových misií, boli to ciele vysokej hodnoty. Išlo teda o to, buď zachrániť niekoho, koho chcete udržať nažive, alebo zabiť niekoho, koho chcete vidieť mŕtveho.

Emery: Zabil si počas svojho života mimozemšťanov?

Randy: Och … nespočet. Teda, úprimne ti nemôžem povedať, koľko.

Emery: Aké to bolo byť vo vojne, v boji proti mimozemšťanom?

Randy: Je zaujímavé, že zakaždým, keď som musel vziať život inému človeku, dôjde k emocionálnemu boju, či už ide o výčitky svedomia, krivdu, alebo, ach, bol by som rád, keby som to nemusel robiť. Ale musím byť úprimný. Keď ste vo vojenskom konflikte s iným druhom, nikdy som s tým nemal problém. Nikdy som nemal výčitky svedomia. V niektorých prípadoch je to … Myslím, že to nerád hovorím, ale niekedy je to to isté ako zabiť príšeru. Nechceli by ste sa hádať, alebo mať zlý pocit zo zabitia monštra. Takže niečo, čo vo vojne vôbec nie je ako vy, v situácii, keď sa všetci snažia navzájom zabiť. Je to celkom ľahké, úprimne povedané.

Emery: Samozrejme. Iba cieľ.

Randy: A máte to. V tom čase iba pohyblivý, dýchajúci cieľ.

Emery: Povedal si slovo „monštrum“, takže si teraz hovorím: akí boli?

Randy: No … viete, povedal by som, že občas máme do činenia s inteligentnými druhmi. A niekedy máme do činenia s menej inteligentnými druhmi, ktoré by sa dali označiť ako zvieratá, alebo dokonca ako formy života nejakej príšery, keď sú dosť veľké.

Takže by si mohol hovoriť o veľkom hmyze, veľkých plazoch, veľkých amfibioidoch, ako aj o druhoch, ktoré sú nám podobné alebo neuveriteľne odlišné. Myslím tým, mohli by sme myslieť viaceré končatiny, hlavonožce. Je to dosť široký rozsah.

Emery: Stretol si sa niekedy počas boja s mimozemským druhom, ktorý by mohol ovládať tvoju myseľ a mysle vojakov? Aby ich napríklad prinútili obrátiť sa proti sebe?

Randy: No, jasné, keď sme sa zaoberali pôvodnými reptiliánmi na Marse , bol to skutočne veľmi psionický druh. A tak ich schopnosť dostať sa do našich hláv nás niekedy prinútila vidieť veci, ktoré tam neboli, to bolo asi prvé, čo urobili.

Mnohokrát sme sa stretli s touto hmlou, z ktorej nebolo vidieť, bolo to ako hrachová polievka. Ale spravodajskí dôstojníci sledujúci iné kamery mi povedali, že neexistuje žiadna hmla, a napriek tomu som pred sebou nevidel ani na šesť centimetrov. Tá hmla tam bola, pokiaľ viem. Ale boli to iba psionické ilúzie. Len nám vložili obrázky do mysle, takže to vyzeralo tak reálne, akoby to skutočne bolo.

Emery: Popíšme tú psioniku publiku. Pretože viem, že veľa ľudí nevie, čo to je.

Randy: Uh .. Jednoduchá definícia psioniky je vaša duševná sila. Takže každá schopnosť sústrediť duševnú energiu, meniť energiu hmoty, je psionická schopnosť.

Emery: A bol si vybavený psionickými zariadeniami, ktoré ťa chránia pred niektorými z týchto prípadov?

Randy: Nie, keď som bol nasadený na MDF (Mars Defence Force), keď som bol na Marse. Boli sme v podstate dosť zraniteľní, kedykoľvek by reptiliáni využili svoje psionické schopnosti. V skutočnosti ich nepoužívali tak často, ako by mohli. Aby som bol úprimný, tak na nás strieľali. Keby používali všetku svoju svalovú silu, konflikt by sa skončil veľmi rýchlo. 

Emery: Aké dary dostaneš so psionikou? Pretože viem, že to učíš.

Randy: Áno, učím hodinu psioniky. Bol som geneticky upravený tak, aby som mal vyššiu náchylnosť na psionické schopnosti.

Absolvoval som základné vojenské školenie. A potom … vlastne dlhý príbeh a malé oznámenie k mojej knihe. Keď nás zajali domorodí reptiliáni na Marse, jedna z vecí, ktorú robili, bolo, že nás previedli cez ich psionický výcvikový program. Povedal by som, že to bol bod, keď moje bojové schopnosti boli vylepšené psionickými schopnosťami, ktoré sme sa učili.

Emery: Predpovedal si, aký bude ďalší úder? Niečo také?

Randy: Určite mám prekognitívnu schopnosť detekovať útok sekundy predtým, ako sa stane, áno, to je celkom prirodzené.

Emery: Určite šetrí naše pracovné miesta.

Randy: Áno. Myslím, ak vieš ako … ak cítiš, kam projektil prichádza, a nie si na trajektórii, kde je projektil, potom si sa uhol guľke, doslova. Existujú teda ďalšie veci, ktoré by sme mohli urobiť v boji. Možno si myslíš, že sa chválim, ak o tom hovorím podrobne. Reptiliáni však boli bojovo zdatní.

Emery: Čo je to domorodý reptilián?

Randy: No, keď hovoríme o reptiliánoch na Marse, sú to vyvinuté druhy plazov, ktoré sa v zásade správajú ako jašterica skalná. Preto majú tendenciu mať farbu šupín pieskovej farby. Ale tiež majú niekoľko pekných svetlých vzorov, ktoré sa môžu objaviť na chrbtoch a rukách. Takže môžete vidieť vzory, ktoré môžu byť žlté, čierne, červené, veľmi svetlé kontrastné farby.

Takže sa vyvinuli v podstate z jašterice skalnej. Krátka papuľa, rôznych veľkostí, od výšky 1,70 m do takmer 2,10 m. Majú chvost, ktorý sa dá použiť v boji. Viackrát ma zmietli chvostom. A to bolí. Je to veľký, silný sval, ktorý vám môže zmiesť nohy, alebo vás na chvíľu dokonca zraziť.

Takže, áno, sú prudké. Ak ich chcú použiť, majú aj pazúry. Sú veľmi inteligentné. Najradšej majú boj zblízka. A jednou z vecí, ktoré používajú so svojimi vlastnými psionickými schopnosťami, je v podstate vyhnutie sa projektilom letiacich okolo nich.

Takže niekedy z diaľky sme mali malú efektivitu, a tak sme sa museli priblížiť a zapojiť sa do … primitívneho boja, ako tie pozemné boje r. 1418, kde by ste sa priblížili s bajonetom, ktorý vás vrhne cez pole a kde sa všetci navzájom zabíjajú.

Emery: Videl si ich, ako nosia zbrane alebo vybavenie akéhokoľvek druhu?

Randy: Nie v teréne. Keď boli v teréne, pokúsili sa to urobiť veľmi jednoduchým spôsobom. Keď sme s nimi trávili čas, určite mali technologické schopnosti na výrobu nástrojov, veľmi sofistikovaných vecí. Vo svojom každodennom živote však nepoužívali veľa technológií. Skutočne sa rozhodli žiť vo veľmi jednoduchej, praktickej a low-tech realite.

Ale ich schopnosť je veľmi pokročilá a som si istý, že aj technológia, ktorú mali, bola veľmi pokročilá. Pred zničením povrchu planéty pred niekoľkými tisíckami rokov boli zjavne veľmi, veľmi vyspelí. A po zničení povrchu väčšina z tých, ktorí sa uchýlili do podzemia, zaujala k použitiu technológií úplne odlišný postoj.

A tak niektorí z nich zámerne znížili dopad a využitie technológií v každodennom živote, pretože v minulosti videli, že to vedie len k čoraz viac vojenským konfliktom a nakoniec k zničeniu povrchu a miliardy príslušníkov svojho druhu.

Emery: Takže sú zjavne majstrami telekinézy, pretože môžu pohybovať projektilmi.

Randy: Áno.

Emery: To znamená, že vami pravdepodobne môžu pohnúť.

Randy: Absolútne. Bol som schopný pozorovať, ako budem nazývať malú divíziu reptiliánov, ako hodili drakonickú loď vysokou rýchlosťou do zeme tak, že sa rozbila na milióny kusov. Urobili to so svojimi psionickými telekinetickými schopnosťami a vrhli ju ako skupina na zem.

Emery: To som sa chcel spýtať. Bolo to skupinové úsilie?

Randy: Áno, všetky ich ruky šli v rovnakom čase a loď sa zrútila na zem. A musím podotknúť, že padal vo vysokej rýchlosti. Iba ju postupne neznížili na zem. Zrazili ho takou rýchlosťou, že keď narazil na zem, rozbil sa len na milióny kúskov.

Emery: Boli na palube ľudia?

Randy: Áno, absolútne. Loď už vyslala malý prápor Drakoniáncov, ktorý bol týmto práporom reptiliánov zdecimovaný. A potom, keď sa loď pokúsila odísť, iba ju chytili telekinézou a hodili priamo na zem.

Emery: Čo je to drakonián?

Randy: Och, drakonián je ďalší druh reptiliánov. Ale majú tendenciu vyzerať skôr ako krokodíl, alebo aligátor. Majú dlhú papuľu, tmavozelenú pokožku. Niektoré vyššej úrovne môžu mať krídla. Niektoré z nich môžu byť veľmi vysoké.

Ako druh bývajú väčšinou „zkurvysyni“ v galaxii a veľmi agresívni.

Ich hlavnou taktikou a stratégiou je strach. A tak radi dávajú ľuďom pocit, že sú super silní a super desiví. Ach, sú také silné, že ich nemôžeme poraziť. Krvácajú však ako všetko ostatné. A tak keď sme začali chápať, že ich hlavnou taktikou je zastrašiť nás, začali sme byť menej vystrašení. Takže to nie je naozajstný problém. Myslím, že sú to vojenské výzvy. Ale niekoľkokrát sme ich stretli na bojisku a vyhrali sme.

Emery: Tí domorodí reptiliáni, aký bol ich jazyk?

Randy: Myslím si, že najdôležitejším rozdielom je, že majú iný jazyk a chuť. Takže zvuky, ktoré vydávame, by sme o tom možno ani len neuvažovali, sú veľmi jedinečné pre náš jazyk a naše podnebie.

Sú to zvuky, ktoré sú biologicky odlišné od toho, čo dokáže fyziológia našich úst, jazyka a pier. Takže rovnako aj zvuky, ktoré vydávajú pre svoj jazyk, skutočne závisia opäť od tohto biologického vzťahu medzi ústami, zubami, jazykom, podnebím atď.

Povedal by som, že veľa z ich jazyka zahŕňalo akési hrdelné zvuky, syčanie a klikanie. A je dôležité si uvedomiť, že keby som mal niečo povedať v ich jazyku, aj keď by si to nepočul, povedal by som to s terranským (zemským) prízvukom (smiech), pretože nedokážem vydať presne tie isté zvuky, pretože nemajú rovnaký jazyk a rovnaké podnebie. Ale ich názov pre planétu nie je Mars. Hovoríme tomu Mars, ale oni to volajú Goluka (vyslovuje sa Golouka)

Emery: Páni. Veľmi hlboké.

Randy: Áno. A znova, úprimne povedané, to myslím veľmi zle. Keby tu teda bol domorodý reptilián a počul by ako to hovorím, vyzeralo by to ako úskok, pretože nenávidia, keď nesprávne vyslovíme ich slová.

Emery: Veľa si s nimi hovoril a komunikoval pomocou svojho hlasu?

Randy: Väčšinou hovorili anglicky, aby som bol k tebe úprimný, samozrejme s prízvukom, ale ich angličtina bola v skutočnosti celkom dobrá. A naučil som sa niektoré z ich slov. Neboli sme však vyzvaní, aby sme hovorili ich jazykom, pretože sú veľmi nároční na výslovnosť. A ak neviete slovo správne vysloviť, boli by radšej, keby ste to nepovedali. Je to urážlivé pre ich uši. A cítia sa ranení, keď slová vyslovíte nesprávne.

Emery: Ovplyvňuje ich zvuk?

Randy: Nie som si istý, čo tým chceš povedať?

Emery: Sú citliví na určité frekvencie a zvuky?

Randy: Majú veľmi dobrý sluch. Povedal by som, že majú trochu psí sluch. Počujú v horných registroch a v dolných registroch, ktoré nepočujeme, to je isté. Takže ak je naše sluchové spektrum – Randy drží dva prsty blízko seba o 2 až 3 cm, takéto, ich sluchové spektrum je pravdepodobne toto – Randy roztiahne prsty 10-15 cm.

Emery: Čo jedia?

Randy: Skutočne jedia veľa chvostov salamandry. Na Marse sú tieto obrovské salamandre, ktorým odseknú chvosty a tie potom pripravia v rôznych pokrmoch, ktoré zahŕňajú huby, lišajníky a bylinky. Opísal som ich jedlo ako keby si ochutnával väčšinou bahno. (Smiech) Ale je to aj získaný vkus. A je to veľmi výživné jedlo. Ale to nie je úplne to, čo by sme my ako cicavce považovali za chutné.

Emery: V poriadku. Jedia ľudí?

Randy: Och … na Marse nejedia ľudí. Ale počul som príbehy, že Drakoniánci zjedia čokoľvek / kohokoľvek. Akékoľvek jedlo je k dispozícii.

Emery: Bol si na drakoniánskej lodi?

Randy: Bol som vo vnútri jednej, ​​ktorá bola na zemi. Sily, ktoré z nej vyšli, boli zdecimované. Loď bola deaktivovaná. A potom sme zaútočili na loď, zabili posádku a odišli.

Emery: Mohol by si divákom povedať, keď si vošiel, čo si cítil?

Randy: Vôňu zhnitého mäsa.

Emery: Hovorme o tom.

Randy: Myslím, určite to nebol dobrý zápach.

Emery: Práve som si všimol na mnohých tých miestach havárie, že zhnili … vieš, veľa rôznych druhov mäsa hnijúcich v tých veľkých bobuliach. Videl si niečo také?

Randy: Áno. A zjavne, ako mi bolo povedané, … tak majú radi svoje jedlo. Majú radi svoje jedlo vlažné, zhnité a, viete, je to naozaj fuj! Myslím tým, týmto spôsobom radi jedia jedlo.

Emery: Ďalšia vec je, že keď si sa zmienil o tejto téme, mal si neoprén ?. Teda, určite, máš svoj neoprén. Mal si ale prilbu?

Randy: Absolútne.

Emery: Pretože jedna z otázok, ktorú sa ľudia budú pýtať, ako si cítil s nasadenou prilbou? 

Randy: No, nejde o vesmírne obleky, ale o prostredie. Nie sú úplne a absolútne vzduchotesné. Takže do obleku sa môžu dostať zvyškové pachy a veci. Takže ak sa nachádzate v priestore štipľavého zápachu dlhšie ako pár minút, pravdepodobne ho môžete začať cítiť.

Emery: Niektorí ľudia hovoria o banských výpravách na tieto miesta, tiež o tom, že idú tam a ovládnu mimozemské civilizácie. Počul si o tom?

Randy: No, určite, sme zapojení do ťažobného priemyslu. Už existujú spoločnosti, ktoré ťažia asteroidy. Viem, že na Marse sú bane. Nemohol by som povedať, kde všade sa ťaží. Ale myslím si, že všade, kde je výnosná ťažba, tam chodia aj ťažobné spoločnosti.

Emery: Boli v týchto oblastiach nasadené vojenské sily, aby neustále chránili maloletých?

Randy: Absolútne.

Emery: A z akého dôvodu?

Randy: No, podľa toho, kde si, môžeš byť niekde, kde sú opäť nepriateľské zvieratá / nepriateľský druh, niekto, kto nemusí nevyhnutne chcieť, aby si tam bol. Existujú tiež iba náhodné veci, ktorými sa môžu pochváliť. A ak nemáte nikoho pripraveného, ​​môže to stáť neplnoleté osoby život, pretože maloletí nie sú bojovníci.

Emery: Keď ste nasadení na planéte, dôjde k zúčtovaniu? Prijímajú vás? Čo sa môže stať?

Randy: Myslím, že tu môžem urobiť porovnanie historických referenčných hodnôt. Takže keď európske plachetnice začali objavovať svet a začali sa stretávať s rôznymi domorodými obyvateľmi na tejto planéte, niekedy boli dobre prijaté. Niekedy sa z nich urobilo jedlo a varili sa na panvici! A podľa toho, aké agresívne alebo aké veľké boli sily tam, kde boli … buď medzi sebou bojovali a viedli vojnu, alebo ich pozvali, aby sa k nim pridali a jedli s nimi. Je to naozaj ten istý druh možností. Skutočne záleží na tom, kam idete, aký druh, akú má technologickú a civilizačnú úroveň, aká všadeprítomná je na celej planéte a aké sú jej vlastné postoje k návštevníkom. Niektoré druhy sú návštevníkom o niečo otvorenejšie ako iné. A niektorí sú neuveriteľne nepriateľskí voči všetkému, čo nepochádza z domácej oblasti.

2. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 88
  Randy Cramer: Hybridný vojak pre tajný vesmírny program - (1)Emery Smith sa chce podeliť o svoje skúsenosti z programu 20 rokov a späť ako geneticky a technologicky vylepšený vojak. Počas svojich 20 rokov služby bojoval s domorodými insektoidmi na Marse, hliadkoval v slnečnej sústave, aby bránil Zem pred potenciálnymi útočníkmi a bol vyslaný na misie do iných svetov. Počas všetkých jeho…
  Tags: a, som, sa, v, to, na, že, randy, je, emery
 • 88
  Kto vedie tajný vesmírny program (2)2. ČASŤ Emery: Líšia sa podnikové vesmírne agentúry od vojenských agentúr? Randy: Veľmi. Úprimne povedané, nejde o oblasť, ktorú veľmi poznám. Ale poznám pár ľudí, ktorí slúžili na týchto ministerstvách. To nie je môj prípad. Ale najlepší spôsob, ako to opísať, ako to chápem, je ochrana. Etika, viete, je trochu mimo. Firemné programy sú teda také, aké…
  Tags: a, to, že, je, sa, v, na, ako, randy, emery
 • 88
  Randy Cramer: Hybridný vojak pre tajný vesmírny program - (2)2. ČASŤ Emery: Mal si niekedy v živote v pamäti udalosť, na ktorú si úplne zabudol? Randy: Áno. Emery: Hovorme o tom. Randy: Uh, páni. Dobre ... Emery: Viem, že to môže byť trochu citlivé. Bol som tam ! Randy: Samozrejme, že áno. Myslím tým, že by sme s tým mohli ísť mnohými…
  Tags: a, to, som, si, na, sa, je, že, randy, emery
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Daniel, teším sa na pokračovanie.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK