Vitálne svetlo Nikoly Tesly: Liečivá sila ultrafialových lúčov

14/05/2021

Čo by ste povedali na to, keby zdravotnícke orgány začali propagovať ultrafialové svetlo ako liečbu rakoviny, alebo predpísali pravidelné vystavenie slnečnému žiareniu ako také nevyhnutné pre naše prežitie? Faktom je, že tieto zdravotné terapie majú historický základ. Odhalil som to počas svojej 10-ročnej cesty za produkciou dokumentárneho filmu, ktorý skúma stratené liečivé stroje Nikolu Teslu. Tento článok je o pozoruhodnej liečivej sile ultrafialového svetla.

Náš príbeh sa začína v Egypte, kde je hieroglyfom kráľovskej rodiny včela medonosná. Kráľ Achnaton (r. 1353 – 1336 pred n. l.) Bol „kacírskym faraónom“, ktorý vyhlásil, že existuje iba jeden Boh, okrídlený slnečný disk „Aten“. Kamenné rezby zobrazovali jeho kráľovskú rodinu, ktorá vystavovala ich polonahé telá a ich jedlá a nápoje slnku. A zostupné lúče držali priamo v očiach symbol kľúča od života. Po jeho smrti boli Achnatonovo učenie o uctievaní slnka potlačené politickými orgánmi, ale stále ich zdieľali pod zemou starodávne tajné spoločnosti, ktoré tu zostávajú dodnes.

6. júna 1884 pricestoval z Budapešti do New Yorku nový srbský prisťahovalec. Bol ním mladý vynálezca Nikola Tesla, ktorého úlohou bolo vytvárať čisté vodné generátory, ktoré si predstavoval. Okrem toho, že bol vynálezcom, bol Tesla aj fyzikom, vizionárom a strojným a elektrotechnickým inžinierom, ktorý bol známy najmä vďaka svojim príspevkom k disciplíne elektriny a magnetizmu. (Jeho práca vytvorila základ moderných systémov na striedavý prúd s elektrickou energiou (AC) vrátane viacfázových rozvodov energie a striedavého motora.)

V roku 1901 vynašiel Tesla zariadenie, ktoré produkovalo ultrafialové svetlo, keď bolo aktivované cievkami vo „vysokofrekvenčnom prístroji“, čo je zariadenie schopné produkovať blesky. Nakoniec ho niektorí, ktorí sa obávali jeho sily, prezývali „lúč smrti“. Prenosný zdravotnícky prístroj založený na tomto prístroji s názvom „Fialový lúč“ bol nakoniec ponúknutý na predaj verejnosti.

V roku 1906 spoločnosť Tesla založila spoločnosť Tesla Ozone Company a patentovala si stroj s ventilátorom, ktorý nútil vzduch cez oblúkové cievky ultrafialového svetla. Toto fungovalo na ozonizáciu vzduchu tak, že získalo antiseptické vlastnosti, ktoré sa mohli použiť na ničenie choroboplodných zárodkov. Keď sa prefiltroval cez olivový olej, mohol sa na liečbu pľúcnych chorôb vdýchnuť ozonizovaný vzduch. Pretože tento proces dodával oleju liečivé vlastnosti, bol sprístupnený lekárom na liečenie kožných chorôb. ( Pozn. Red .: Niektorí miestni zubní lekári v súčasnosti predávajú ozonizovaný olivový olej na dezinfekciu úst a prevenciu / liečbu infekcie zubov. Niektoré kliniky ho používajú na liečbu chorôb. )

Tesla sa narodil 10. júla 1856 a stal sa asi v polovici svojho života vegetariánom. Jedol väčšinou „obohatené“ ovsené vločky, mlieko a med. Jeho spôsob elektroliečby sa stal veľmi populárny a lekári to propagovali ako liečbu rakoviny a iných chorôb, ktorých je tu príliš veľa, aby sme ich tu spomenuli.

Edgar Cayce (1877-1945), známy ako „spiaci prorok“ a otec celostnej medicíny, vo svojich správach o zdraví pravidelne propagoval ozón a zázračné liečivé sily Teslovho fialového lúča. „Fialové lúče sú zdrojom statickej elektriny s vysokým napätím a nízkym prúdom.“ Názov spotrebiča je odvodený od fialovej farby elektrického výboja, ktorý vyžaruje počas používania. Zariadenie bolo odporúčané vo viac ako 900 meraniach pre rôzne problémy, ktoré si vyžadujú stimuláciu nervového a obehového systému. “ 

Liečivé sily ultrafialového svetla

V roku 1890 britský misionár Theobald Palm vyhlásil, že spaľovanie uhlia spôsobilo, že deti trpeli krivicou – chorobou kostí. Veril, že špecifické liečivé polia slnečného svetla sú blokované znečistením ovzdušia z dymových uhoľných požiarov a tento nedostatok slnečného žiarenia vytvára nedostatok vitamínu D potrebného na tvorbu zdravých kostí.

Počas svojej kariéry Nikola Tesla vytvoril neónové svetlá vyrobené z plynov, fosforov a skla, ktoré umožnili priechod rôznym farbám svetelného spektra. Pochopil, že najviac liečivý účinok má neviditeľná ultrafialová časť. Toto UV spektrum bolo nakoniec rozdelené na písmená podľa frekvencií v dĺžkach nanometrov. UVA alebo blízke UV (315–400 nm), UVB alebo stredné UV (280–315 nm) a UVC, alebo ďaleké UV (180–280 nm).

Pretože solárne ultrafialové svetlo bolo zadarmo (prostredníctvom slnečných lúčov), UV-priehľadné materiály nazývané vita-sklo sa stali populárnymi pre stavbu nemocníc, kúpeľov a solárií v 20. rokoch 20. storočia. Celé mestá pozostávajúce zo „zdravotného skla“ boli naplánované a propagované ako „životne dôležité“ pre tvorbu vitamínu D na liečbu rachiet a iných chorôb.

UVA svetlo je to, čo spôsobuje, že sa telo opaľuje (a prechádza cez bežné sklo). UVB obsahuje „vitálne lúče“ liečivých polí a UVC je filtrované z dosahu prirodzenej ozónovej vrstvy. Tesla pochopil, že odstránením železa v skle potom môžu prechádzať UVB lúče. Na umelé UVC žiarenie Teslu bolo potrebné kremenné krištáľové sklo, ktoré umožňovalo priechod všetkých frekvencií UV žiarenia.

• UV svetlo na povznesenie nálady: Keď bolo na trh uvedené prvé zariadenie Tesla na umelé UVB svetlo, spotrebitelia z chladných, zimných, temných krajín bývalého Sovietskeho zväzu, Európy a Severnej Ameriky prijali túto svetelnú terapiu, ktorá mohla smerovať liečivé lúče smerom k telo po celý rok. Nemecké high-tech továrne nakoniec zvládli výrobu soláriových postelí, ktoré využívali technológiu Tesla, a dobre informovaní zákazníci sa zoradili, aby ich získali na liečenie zimného blues.

• Fototerapia ultrafialovým žiarením na kožné choroby: V roku 1903 získal Niels Ryberg Finsen Nobelovu cenu za vynález terapie ultrafialovým žiarením na tuberkulózu kože (lupus vulgaris). V dnešnej dobe dermatológovia na celom svete uznávajú, že špeciálne frekvencie UV svetla nazývané Narrowband UVB (NB-UVB 311 nm) môžu liečiť kožné ochorenia, ako je vitiligo, psoriáza, a dokonca aj rakoviny ako T-bunkové lymfómy môžu byť liečené UV svetlom. Pozitívnym vedľajším účinkom UVB fototerapie je tvorba vysokých hladín vitamínu D v krvi. Keď je pokožka vystavená UVB / C svetlu, vytvorí sa typ steroidného hormónu, ktorý sa nazýva vitamín D, ale v skutočnosti to vôbec nie je vitamín. Tento steroidný hormón pracuje na regulácii nášho endokrinného a imunitného systému, čo zase pomáha pozdvihnúť zimné blues.

• Liečba ultrafialovým žiarením a ozónom na liečbu vírusových ochorení: UVC svetlo môže pôsobiť ako dezinfekčný prostriedok, ktorý zabráni baktériám spôsobiť infekcie po operácii alebo pri otvorených ranách, ktoré sa nehoja. Lekárske ozónové prístroje teraz obsahujú valec z kremenného kryštálu, ktorý je vystavený studenému korónovému výboju UV. Keď kyslík prejde cez kryštál, pridá tretiu liečivú molekulu (-O3). Keď sa z tela odoberie krv a potom sa vystaví priamo UVC svetlu alebo sa zmieša s ozónom, poškodí sa DNA vírusov a zastaví sa ich replikácia. Po opätovnom zavedení tejto krvi do tela revitalizuje imunitný systém. Týmto spôsobom sa stále lieči nespočetné množstvo chorôb, väčšinou v Rusku, na Kube a na súkromných klinikách nemecky hovoriacich krajín.

Potravinársky a farmaceutický priemysel prijíma UV svetlo

Profesor Harry Steenbock experimentuje s UV svetlom na ožarovanie mlieka

V roku 1924 počas práce na univerzite vo Wisconsine objavil profesor Harry Steenbock spôsob prenosu liečivej sily UV svetla do potravy a tento proces si rýchlo patentoval. Bolo to celkom jednoduché – vystavte jedlo svetlu. Zistil, že keď je mlieko vystavené ultrafialovému žiareniu UVB / C, získalo dostatok vitamínu D na ošetrenie krivice a pri tomto procese mlieko za studena pasterizovalo.

V tom okamihu držala sporný patent univerzita vo Wisconsine a výrobcom potravín, ako je Quaker, účtovala vysoké poplatky a licenčné poplatky za metódu použitú na „ožarovanie“ ich ovsa a iných výrobkov UV svetlom. Tu nadobudla právna účinnosť certifikácia „obohatené o vitamín D“.

Zatiaľ čo potravinárske spoločnosti propagovali „obohatené o vitamín D“ s cieľom nalákať spotrebiteľov na kúpu ich produktu, farmaceutický priemysel sa rozhodol vyrobiť tabletky z rovnakého UV procesu. Pestovali námeľovú formu, vystavovali ju UV žiareniu a pre vegetariánov sa z nich stal vitamín D2. Ovčí olej obsahuje podobné vlastnosti steroidných hormónov ako ľudská pokožka a po spracovaní na lanolín a vystavení UV žiareniu vytvára vitamín D3.

Počas druhej svetovej vojny mala Wisconsinská univerzita za úlohu vytvoriť superantibiotickú pilulku schopnú liečiť armádu. Od čias Rimanov sa niva považovala za potravinu na predĺženie života. Najcennejšie bolo jej penicilium zavedené do surového ovčieho mlieka, ktoré sa potom pestovalo v jaskyniach vo francúzskom Roquefort. Keď vedci vystavili spóry penicilia UVC svetlu oknom z kremenného kryštálu, zmenila sa DNA spór, aby sa vytvoril super kmeň silného penicilínu. Na trh prišla úplne nová oblasť patentovaných farmaceutických liekov, ktoré na aktiváciu svojej drogy používali UV svetlo.

Svet sa stáva nedostatkom vitamínu D

Zariadenie na ultrafialové žiarenie, ktoré používajú Bob Connolly (filmár) a Magda Havas (osoba, ktorá prežila rakovinu prsníka), sa nazýva SolRx E-Series, model E720M (Master) & E720A . Krátke vystavenie prírodnému a umelému UVB svetlu spôsobí erytém – začervenanie pokožky. Ale pokožka sa nespáli; začervenanie je spôsobené krvou stúpajúcou na povrch, ktorá zhromažďuje vitamín D aktivovaný UVB a cirkuluje v tele. Zdravá pokožka by mala byť ružová, ale nie bolestivá na dotyk. (Ak je to bolestivé, nazýva sa to spálenie od slnka – hlavný bod sporu, ktorý v populácii spôsobil nedostatok vitamínu D.) Škodiť môže aj „životne dôležitá“ frekvencia poskytujúca liečivé pole. Rovnako ako lieky, aj pri fototerapii ide o predpísanie správnej dávky.

Na zdanlivú ochranu jednotlivcov pred spálením od slnka vyvinuli kozmetické spoločnosti krém, ktorý obsahuje chemikálie blokujúce UVB, ale umožňuje absorpciu UVA lúčov do pokožky. To zabránilo spáleniu, ale zablokovalo prirodzený proces produkcie vitamínu D / hormónov v pokožke.

Kozmetické a farmaceutické spoločnosti sa potom spojili, aby varovali verejnosť pred možným poškodením slnečným žiarením a pôsobením umelého UV žiarenia (napríklad soláriá). Šíria dezinformácie široko ďaleko v mnohých bodoch: 1) Jediným spôsobom, ako bezpečne stráviť leto na slnku, je použiť krém na opaľovanie. 
2) UVB / C svetlo smie používať iba dermatológ. 3) Zakážte použitie Teslovho fialového lúča ako zdravotníckej pomôcky. 4) Viňte za respiračné ochorenia ozón obsiahnutý v smogu. 5) Posilnite skutočnosť, že UV svetlo poškodzuje DNA a nehovorte o tom, že v tomto procese lieči aj choroby.

Najsilnejší signál vyslal populárny internetový MD Joseph Mercola. V roku 2015 dostal pokutu 5 miliónov dolárov za predaj UVB solárií na svojej webovej stránke a za zdravotné tvrdenia, že v zime zvýšia hladinu vitamínu D, čo pomôže chrániť človeka pred rakovinou.

Epidemiológovia znovu objavili, že niektoré choroby sa proporcionálne zväčšujú, čím ďalej je človek vzdialenejší od rovníka. Tesla si pre experimenty s elektrinou vybral Colorado Springs pre vysokú nadmorskú výšku a množstvo UVB v atmosfére. Najzdravším mestom USA je v súčasnosti Boulder v štáte Colorado.

Chrípková sezóna zvyčajne trvá od októbra do mája. Ak žijete v Kanade, toto časové obdobie sa zhoduje s obdobím, keď chýbajú vitálne UVB lúče, pretože slnko je nízko nad obzorom a atmosféra ho filtruje. Aj v lete sa lúče UVB väčšinou dostanú na zem za jasného dňa medzi 11. a 14. hodinou, a to je presne ten čas, ktorý nám hovorí, aby sme sa vyhýbali slnku!

Oživenie terapie UV svetlom

Väčšina ľudí pozná meno Tesla, pretože Elon Musk vyrába automobil Tesla. Nedávno poslal svetu správu tým, že venoval pol milióna dolárov štátnym školám vo Flint v štáte Michigan, aby mohli zriadiť systémy ultrafialového žiarenia na čistenie vody.

U nás sa zdá byť biblická fráza „Nech je svetlo“ novou mantrou pre Health Canada. Rovnako ako v prípade kanabisu už nepotrebujete lekársky predpis na nákup lekárskych UVB svetiel. A univerzity teraz vedú kurzy o používaní UVB pestovateľských svetiel na zvýšenie psychoaktívneho obsahu THC v kanabise a o tom, ako ozonizovaná voda spôsobuje, že rastlina rastie zdravšie.

Dr. Tatiana Koutchma je ruská rodená svetovo uznávaná odborníčka na ultrafialové svetlo. Bola prijatá do spoločnosti Agri-Food Canada pre vývoj štandardov pre kanadskú vládu v oblasti spracovania „nových potravín“. Namiesto pasterizácie teplom, ktorá ničí živiny v mlieku, ovocí a zeleninovom džúse, môže pasterizácia za studena pomocou UVC svetla usmrtiť škodlivé baktérie, zlepšiť výživový profil potravín a predĺžiť trvanlivosť. Čerstvé bioprodukty označené značkou môžu byť bezpečne sterilizované, aby sa zabránilo množeniu baktérií, ako sú napríklad E. coli . Zistilo sa, že mlieko a huby priamo vystavené UVB explodujú spolu s vitamínom D po vystavení. Kanadská vláda rozdáva pôžičky a granty výrobcom biopotravín na „ľahké filtrovanie“ ich produkcie.

Záchrana včiel

Včely vidia ultrafialové svetlo a pomocou neho nachádzajú nektár v kvetoch. Tento nektár absorbuje vitálne lúče slnka a premieňa sa na med – prírodné antibiotikum, ktoré si cenili egyptskí faraóni. Bohužiaľ pre včely, ktoré v súčasnosti konzumujú pesticídy a kontaminanty v nektári, ich imunitný systém kolabuje. Ale pomoc je na ceste.

V októbri 2018 publikoval Nature vedeckú správu o práci mykológa Paula Stametsa, ktorý zameral UV svetlo na myceliakovanú hnedú ryžu, ktorá bola naočkovaná spórami liečivých húb. Výsledné patentované recepty na „huby“ sa teraz používajú na liečbu porúch kolapsu včelstiev, vtáčej chrípky, Alzheimerovej choroby a dokonca aj rakoviny.

Tvorca Star Treku Gene Roddenberry propagoval budúcnosť ľahkých biologických postelí, kde mal každý komunikačné zariadenia – a s mobilnými telefónmi sa stala realitou. Aby bol liek Stamets predstavený masám, bola bytosť Pavla inkarnovaná do súčasného televízneho seriálu Star Trek Discovery ako vynálezca „sporovej“ jazdy. Kanystre spór aktivovaných svetlom sú rýchlejšie ako warp pohon a sú kultivované a podávané do tela Paula Stametsa, ktorý potom prinúti hviezdnu loď okamžite sa objaviť kdekoľvek v galaxii.

Lekárske časopisy a výskumní pracovníci schvaľujú UV a ozónovú terapiu

Systém Waldmann UVB 311 Vyrobený v Nemecku

Journal of the American Medical Association (JAMA) nedávno vydal článok s názvom: „Tesla a fialový lúč“. Autori Tyler Marion a Kevin Cao sú pedagógmi na lekárskej fakulte University of Texas. Majú pocit, že Tesla bol vynikajúcim pôvodcom elektroliečby a že „pokrok v dermatológii závisí od základov, ktoré položili minulí priekopníci a výskumných metód, smerom k jasnej, možno fialovo zafarbenej budúcnosti.“

Dosť ma prekvapilo, keď som si prečítal tento článok v JAMA, pretože môj historický výskum ukazuje, že Americká lekárska asociácia skrývala Teslu a jeho lekárske vynálezy pred našimi lekármi. FDA uzavrela výrobcov fialových lúčov a JAMA teraz navrhuje, aby sa začali profesionálne štúdie? To je určite znak toho, že doba sa mení.

Ešte viac upokojujúcich správ prichádza z Kolumbijskej univerzity. Patentovali svetlo FAR-UVC, ktoré je bezpečné pre pacientov vystavených 24 hodín denne v nemocniciach a na verejných miestach, aby bolo možné regulovať šírenie smrteľných zárodkov a vírusov. Je to tak bezpečné, že optometristi liečia vírusy tak, že svietia priamo do oka.

Väčšina lekárov v Rusku a na Kube sú odborníci na lekársku liečbu ozónom, pretože je to súčasť ich vzdelávania v medicíne. Health Canada celkom nápadne nezaujíma oficiálne stanovisko, aj keď väčšina provinčných lekárskych licenčných úradov teraz jeho použitie povoľuje. Lekári môžu v skutočnosti absolvovať súkromné ​​školiace kurzy v Kanade, Nemecku a USA a fakturovať pacientom liečbu ozónom priamo.

Vynález kryštálu UV LED (svetlo emitujúca dióda) má najzaujímavejší potenciál, pretože ho možno pulzovať, aby bol vysoko biologicky aktívny. Bez odberu krvi je možné do žily zaviesť UV intravenózne vlákno z optických vlákien, ktoré zabíja vírusy a zvyšuje imunitný systém. Vieme, že tento typ svetla musí byť efektívny, keď jednokremenná UVB LED stojí viac ako 150,00 dolárov a priemerná LED vianočného stromčeka je menej ako 10 centov.

Fáza 4 rakoviny prsníka liečená UV svetlom, ozónovou terapiou a chemoterapiou

Aby som všetky tieto informácie uviedol do miestnej perspektívy, zanechám vám správu od profesora, ktorého možno poznáte. Požiadal som profesorku Magdu Havasovú (odborníčku na vplyvy znečistenia životného prostredia) na jej názor na nebezpečenstvo ultrafialového žiarenia. Tu je zhrnutie jej odpovede (jej úplný komentár nájdete v časti Listy redaktorovi na strane 50): „Naučili ma, že ozón aj ultrafialové svetlo sú pre človeka škodlivé a je potrebné sa im čo najviac vyhýbať. Učila som aj svojich študentov. Teraz sú však k dispozícii nové informácie, ktoré spôsobujú, že tieto pojmy spochybňujeme. Aj keď stále verím, že tieto dva agenty sú škodlivé, existujú výnimky a celý príbeh je zložitejší, ako som pôvodne predpokladala. Pred tromi rokmi, Diagnostikovali mi rakovinu prsníka, ktorá mi metastázovala do lymfatických uzlín a pľúc, čo viedlo k rakovine prsníka v 4. štádiu, ktorá sa považovala za smrteľnú. Aj keď som nakoniec súhlasila s chemoterapiou, začlenila som do svojej zdravotnej starostlivosti aj niekoľko doplnkových postupov. Dve z týchto praktík zahŕňali denné expozície Narrowband UVB 311 nm doma a sériu intravenóznych injekcií ozónu na lekárskej klinike. “

Takže sme tu späť v časoch kráľa Achnatona, keď úrady, ktoré sú teraz pri moci, klamú, aby namiesto strachu znovu zaviedli slnko ako niečo, čomu sa treba klaňať. Myslím si, že v Kanade sa to deje, pretože vláda už nemôže udržať náš súčasný verejne financovaný systém zdravotnej starostlivosti. (Kubánske farmaceutické embargo vytvorilo alternatívny systém zdravotnej starostlivosti pre kubánskych občanov, ktorý je cenený v celej Strednej a Južnej Amerike. Veľkou časťou sú ich odborné znalosti v oblasti lacnej a vysoko účinnej nepatentovej liečby ozónom spoločnosti Tesla.)

Rovnako ako kanabis v Kanade, aj lekárske fototerapie NB-UVB 311 nm bez lekárskeho predpisu určite inšpirujú wellness kliniky, aby do svojho zoznamu ponúkaných produktov zaradili „svetelnú terapiu“. 
Akonáhle zákazník zažije svoje „zimné povzbudenie“, mám podozrenie, že niektorí si kúpia tieto svetlá na zvýšenie hladiny vitamínu D a na zvýšenie hladiny THC v konopných púčikoch štyroch rastlín, ktoré si teraz môžu legálne pestovať doma.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Biohacking ľudí s DNA, nanotechnológiami, IoT a 5GJe možné, že „vakcíny“, ktoré na nás chcú tlačiť, využívajúc covid pandémiu ako zámienku, sú spojené s akýmsi narušeným transhumanistickým scenárom ? Jeffrey Epstein mal podľa všetkého maniakálny cieľ podať svoju DNA celej ľudskej rase. Ak čítam správne medzi riadkami, splnenie tohto „skutku“ by vyžadovalo vstreknutie jeho genetického kódu do…
  Tags: a, v, na, je, že, sa, zaujímavosti, zdravie
 • 89
  Nemecko a Európa ako energetické centrá Zeme a ich súvislosť s duchovným vedomím ľudstvaNa juhozápade Nemecka sa dejú tajné veci. A nie je to prvýkrát v krátkom čase. Hovorí sa, že Nemecko Rakúsko a Švajčiarsko, t. j. znaky veľké D, veľké A a CH, sú DACH=Srdce a delta sveta a Bodensee je srdcovou čakrou Európy. V tejto oblasti sa stretávajú energie a priťahujú…
  Tags: a, v, sa, je, že, na, zaujímavosti
 • 87
  Pozor na nebezpečný fluoridStarostlivosť o telo predstavuje mnohokrát skôr otravu organizmu než skutočnú starostlivosť o neho; či už sa jedná o chemicky kyslé telové mlieka, ktoré by mali byť zásadité, alebo o  fluoridované zubné pasty a krémy . Tým býva navyše často dodávaná malinová či akákoľvek iná príchuť, takže majú malé deti tendenciu tento jedovatý lektvar z…
  Tags: v, a, je, na, sa, že, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Daniel.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK