Vládne dátové manipulačné centrum (1. časť)

15/12/2021

David Wilcock: V tejto epizóde sa budeme venovať vládnym trollom, našim priateľom, ktorých tak radi nenávidíme na internete a ktorí sú vždy tak ochotní podeliť sa o svoje veľmi, veľmi negatívne a skazené názory. Ale sú to naozaj len obyčajní ľudia, alebo sa v tom skrýva niečo viac? Takže Corey, vitaj v programe.

Corey Goode: Ďakujem.

David: Na úvod chcem hovoriť o veľmi, veľmi bizarnej televíznej relácii, ktorá je teraz k dispozícii. Môže si ju pozrieť každý, kto má základné predplatné Netflixu. Volá sa „Ascension“. V relácii „Ascension“ opisujú situáciu honeypot, keď sa ľudia začali dozvedať o tomto programe, ktorý v relácii opisujú, že existujú miesta na internete, ktoré navrhli a kde tieto informácie nájdete. A tvária sa, že je to len webová stránka, ale potom hľadajú ľudí, ktorí v skutočnosti vynášajú skutočné informácie. A to vedie k vládnemu útoku.

Takže tento aspekt toho, čo hovoria v televíznej relácii „Ascension“, je skutočný? Vyvesia informácie, aby zistili, či sa objaví informátor, a pokúsia sa ich presvedčiť, že je to dôveryhodné miesto na zverejnenie údajov, len aby zistili, že na nich chytí pasca?

Corey: Áno. Používajú webové stránky. Využívajú ľudí, ktorí píšu na fórach, a využívajú uznávaných výskumníkov, ktorí boli kompromitovaní vlastnými informátormi. Infiltráciu v tejto oblasti majú zvládnutú do dokonalosti a infiltráciu ufológie v ezoterickej komunite majú zvládnutú od začiatku 50. rokov.

David: Koľko informácií, ktoré ľudia študujúci o UFO a čítajúci na internete môžu byť súčasťou tohto typu programu? Ide o pomerne ojedinelý jav, alebo je to pomerne rozšírený jav? Nakoľko sú dezinformácie rozšírené v UFO komunite?

Corey: Je to neuveriteľné. Sú to silne kontrolované, silne manipulované informácie.

David: Takže na čo sa tu vlastne pozeráme? Znamená to, že priemerný človek, ktorý má pocit, že urobil veľa domácich úloh a naozaj si naštudoval a naučil sa, čo treba o UFO vedieť, je zamorený neuveriteľným množstvom dezinformácií?

Corey: Áno. Myslím tým, že som sa rozprával s ľuďmi, ktorí nahnevane hovorili: „Robím to 40 rokov, 45 rokov, viete, 10, 15 rokov to študujem. Bol som uprostred toho.“ Ich ego im ani na chvíľu nedovolí uveriť, že ich títo infiltrátori oklamali informáciami.

David: Poďme sa na chvíľu porozprávať o otázke únosov. Je to veľmi zvláštny protiklad napríklad medzi doktorom Johnom Mackom, ktorý bol doktorom psychiatrie z Harvardovej univerzity – alebo to mohol byť MIT. Snažím sa spomenúť si. Je to jedna z týchto dvoch – veľkých Ivy Leagues v Massachusetts. Každopádne si myslím, že to bol Harvard. Doktor John Mack, priamy mainstreamový psychiater, ktorý má za sebou všetky možné publikované práce, vedie rozhovory s ľuďmi v terapeutickom kontexte pomocou hypnoterapie.

Ľudia sa nechajú zhypnotizovať a začnú hlásiť mimozemské kontakty. A on napíše veľkú, hrubú knihu, ako je tá moja – 500-stranové monštrum. Prečítate si knihu Johna Macka „Abduction“ (Únos) a tam je nespočetné množstvo správ o tom, že ľudia mali blahodarný kontakt, duchovné zážitky, zážitky rozširujúce myseľ, proroctvá o nejakej veľmi pozitívnej zmene pre ľudstvo. A on povedal, že sa zdá, že toto je veľmi konzistentný prvok kontaktných skúseností.

Potom sa údajne pošmykol na ľade, spadol a udrel si hlavu a zomrel, práve keď sa UFO naozaj začalo rozbiehať. Ale potom máte takmer každého ďalšieho výskumníka únosov mimozemšťanmi, ktorý sa úplne rozchádza s tým, čo hovoril John Mack – že únos je táto desivá vec. Je to len negatívne. Vynesú vás hore, odoberú vám genetické vzorky, terorizujú vás, potom vám vymažú myseľ a pošlú vás späť dole.

Poďme sa teda na chvíľu porozprávať o príbehu o únose. Sú títo istí ľudia, ktorí sústavne zverejňujú veľmi negatívne informácie o únosoch, možno na nejakej vládnej výplatnej listine?

Corey: Nemusia byť nevyhnutne na výplatnej listine, ale kupujú určitý príbeh, ktorý bol starostlivo posiaty veľmi vierohodnými informáciami a informáciami, o ktorých vedia, že určitá osoba je náchylná chcieť ich prijať.

David: Je možné, že existujú ľudia, ktorí sú skutočne platení za to, aby písali knihy a vydávali sa za normálnych výskumníkov?

Corey: Áno. To je určite pravda.

David: Dobre. Nebudem menovať, ale práve teraz na jedného veľmi intenzívne myslím.

Corey: Áno, najdôležitejším nástrojom je psychologický profil osoby. Ak máte psychologický profil osoby, dokážete potom nájsť spôsoby, ako sa dostať do jej života a manipulovať s ňou, manipulovať s jej systémami presvedčenia. Viete, čo hľadajú, aký je ich študijný odbor, ich záujmy, a potom môžete nasadiť ľudí, ktorí majú tieto informácie s výhradami, ktoré ste na ne uviedli, dezinformačné výhrady, a oni potom naskočia – alebo ak tieto informácie prekuknú, tak ste s nimi a oni teraz, hádam, papagájujú tieto informácie pre vás, ak ste dezinformačný agent.

David: No, poďme sa porozprávať o tomto psychologickom profile. Ty zrejme vieš, o čom hovoríš, ale my nie. Takže povedzme, že máš na internete niekoho, kto sa stal terčom útoku. Čo vlastne robí? Čo hľadajú?

Corey: No, majú rôzne typy. Rozložia váš typ osobnosti.

David: Čo to znamená?

Corey: Existuje 16 hlavných typov osobnosti. Ak pôjdeš a urobíš si test a zistíš, aký si, majú stránky, na ktorých opíšu tvoju osobnosť. Veda vyvinula túto typizáciu osobnosti za dlhé obdobie.

David: Pamätám si, že na vysokej škole, kde som študoval psychológiu, existovalo niečo, čo sa volalo MMPI alebo Minnesota Multiphasic Personality Inventory. Bol to veľmi, veľmi zložitý test s viacerými možnosťami, ktorý na konci vyrátal niečo podobné, ako opisuješ.

Corey: Presne tak. Je to veľmi podobné.

David: Áno, dobre.

Corey: Mali ich veľa, ktoré sa časom vyvíjali.

David: Dobre.

Corey: Takže chcú zistiť váš typ osobnosti a väčšina ľudí si myslí, že všetci rozmýšľajú rovnako ako vy, ale každý z nás pristupuje k veciam, premýšľa o veciach inak. Chcú sa dostať do vašej hlavy a zistiť, ako premýšľate.

David: Je súčasťou toho aj neurolingvistické programovanie?

Corey: Áno.

David: Dobre. Tak ako to do toho zapadá? Pretože som počul, že niektorí ľudia sú viac vizuálni, niektorí ľudia sú viac sluchoví, niektorí ľudia sú viac… a uvidíš, ako sa ľudia pozerajú, ako pohybujú rukami, a to, kam sa pozerajú, keď o niečom hovoria, súvisí s tým, do ktorej časti mozgu majú prístup, a podobne.

Corey: Presne tak. A budú potrebovať vedieť tento typ informácií, aby vedeli, ako sa na teba najlepšie zamerať. A potom získajú čo najviac informácií o tom, aký typ priateľov si udržiavaš, aký obsah sleduješ v televízii, aký typ informácií sleduješ na internete, aký typ komentárov píšeš na sociálnych sieťach – akékoľvek a všetky informácie – vezmú, dajú ich dohromady a majú túto rôznu škálu rôznych typov psychiatrov, ktorí ich potom prelievajú a vychádzajú s konečným psychologickým profilom, ktorý hovorí… Je to profil, na ktorý sa môže operatívny pracovník pozrieť a povedať: „Táto osoba sa bude s najväčšou pravdepodobnosťou v tomto scenári správať takto. Alebo ak chcem, aby sa táto osoba správala týmto spôsobom, tento scenár s najväčšou pravdepodobnosťou vyvolá túto reakciu.“

David: Niekoľkokrát som bol zatiahnutý do poroty a títo právnici nakoniec každému položili určité otázky. A keď sa snažia vybrať porotu, samozrejme chcú vybrať porotcov, o ktorých si myslia, že s väčšou pravdepodobnosťou vyhrajú.

Corey: Vytvárajú si tvoj profil.

David: Áno. Takže čo je to … Existuje nejaký dokument? A je to niečo ako zošitá séria strán 8,5 x 11, ktorú si môžeš prelistovať?

Corey: No, ak si to vytlačíš.

David: Dobre. Takže je to písomný dokument.

Corey: Presne tak. Je to tlačený dokument. Záleží na tom, aký typ informácií sa im podarilo získať. Ak sa dostali do tvojej zdravotnej dokumentácie, budú mať lieky, ktoré užívaš. Niekedy, ak sa chcú dostať do tvojho lieku a vymeniť ho, je to užitočné mať. Chcú o tebe vedieť úplne všetko. Takže tam budú lekárske informácie, ktoré by mali byť v bezpečí HIPAA – všetko, na čo si len spomenieš.

David: No, jedna z vecí, ktoré sme počuli v priebehu rokov – v tejto oblasti pracujem už dlho – keď ľudí skutočne kontaktujú agenti, čo sa kedysi stávalo oveľa častejšie ako teraz, a skutočne ťa chcú zastrašiť, povedia ti veci, pri ktorých si povieš: „Počkajte chvíľu. To som nikomu nepovedal. Ako ste to, do pekla, vedeli?“

Corey: Presne tak.

David: To im dáva veľkú moc. Takže budú používať všetky druhy sledovania a chcú mať všetky tieto invazívne osobné údaje. Takže je to ako analýza zraniteľnosti? Existuje taktické rozdelenie toho, kde je niekto zraniteľný? Ak stlačíte toto tlačidlo, donútite ich, aby sa zlomili. Ak stlačíte toto tlačidlo, môžete ich pripraviť o peniaze. Ak stlačíte toto tlačidlo, ich vzťah sa rozpadne. Ak stlačíte toto tlačidlo, ich rodina sa obráti proti nim. Ak stlačíte toto tlačidlo, tak sem chodia nakupovať a môžete sa zamerať na ich auto, keď sú v nákupnom centre?

Corey: Takmer.

David: Páni! Aký je tón týchto dokumentov? Je sarkastický a posmešný, alebo je len veľmi klinický a vedecký?

Corey: Je to klinické, vedecké, vecné.

David: Takže tam nie je veľa nepríjemných rečí alebo niečo podobné?

Corey: Nie.

David: Dobre. Takže sa poďme venovať jadru toho, o čom som chcel v tejto epizóde hovoriť, a to je, že ľudia online sú v diskusných fórach a my to sledujeme už dlho. Prvýkrát som začal chodiť na internet s vytáčaným modemom s rýchlosťou 14,4 kilobajtov za sekundu, o ktorom som ani netušil, že ide tak vysoko.

Corey: Pamätám si to.

David: A jedna z prvých vecí, ktoré som urobil, bolo, že som išiel na diskusné fórum Richarda C. Hoaglanda na EnterpriseMission.com. A hovorím, že tu je tento chlapík, ktorý prichádza s neuveriteľnými vecami, že na Marse je pamätník.

David: Vyzerá to ako tvár, očividne umelá, s pyramídami hneď vedľa a päťbokou pyramídou dole. NASA ju má na týchto fotografiách. Sú tam všetky tie geometrické súradnice, ktoré vedú k novej fyzike štvorstena vo vnútri gule. A toto je miesto, kde je Veľká červená škvrna na Jupiteri, a toto je miesto, kde sú Havajské ostrovy na Zemi, a tak ďalej, a tak ďalej, a tak ďalej. Wow!

A potom začnem čítať tieto veci a prečo by títo ľudia boli takí zlí a agresívni? A v priebehu rokov som si začal všímať, že keď naozaj dostaneš týchto nepríjemných skeptikov, nikdy neuznajú, že si niečo povedal. Nikdy nezmenia svoj názor. Ich názory sa nikdy ani trochu neohýbajú a budú len neustále útočiť.

A každý rozumný, normálny človek, ak vyhráš pointu, uzná a pripustí: „Áno, áno, to je pravda. Možno by som sa na to mal pozerať inak.“ Ale títo ľudia sú ako malí fundamentalisti a jediné, čo robia, je, že len krákajú a krákajú ako havran a nikdy sa nedostanú cez svoj vlastný názor.

Corey: Áno.

David: Keď ľudia vidia takýchto ľudí na internete, hovoríš, že títo ľudia sú skutočne platení?

Corey: Nie všetci. Chcem povedať, že je tu fenomén anonymity, moci. Ľudia sa v anonymite na internete cítia mocní. Majú pocit, že najmä ak sa v reálnom živote necítia silní postaviť sa ľuďom, budú si to nadmerne kompenzovať anonymitou internetu. Sú ľudia, ktorí sú narcisti a sociopati, ktorých jednoducho baví zapájať sa do kruhových debát.

David: Presne tak.

Corey: Takže je to tak. Ale som si absolútne istý, pretože som pomáhal zriadiť vládne dátové centrum pre v podstate vládnych trollov.

David: Pomohol si ho založiť?

Corey: Správne, ako IT som vytvoril virtuálne dátové centrum, kde každá stanica mala svoj príspevok, šesť odbočujúcich monitorov, jednu počítačovú stanicu, na ktorej bežala pracovná stanica VMWare. A oni by vytiahli VMWare workstation a vytiahli by virtuálnu obrazovku počítača. Bolo by to presne tak, ako keď sa prihlasujete do svojho počítača. Vytiahnete virtuálny počítač, ale tento počítač by mohol byť na serveri kdekoľvek na svete a adresa IP je kdekoľvek na svete.

Takže môžete sedieť na tejto stanici a vyťahovať tieto virtuálne počítače zo serverov po celom svete a podľa adresy IP to bude vyzerať, že ste na týchto miestach. A títo ľudia by mali viac ako tucet rôznych osobností, ktoré by boli vytvorené online a mali by príbehy, informácie o minulosti, boli by s nimi spojené sociálne médiá – boli by s nimi vytvorené veľmi komplexné osobnosti.

A títo operatívci boli zvyčajne to, čo nazývame „typy metamorfovaných osobností“. Je to program ľudí, ktorí boli sociopati, naozaj dobrí klamári a infiltrátori, boli naozaj sociopati a boli v tejto práci naozaj dobrí.

Niektorí z nich by len tak trollovali a hľadali informácie. Niektorí z nich by dostali ciele, išli by na určité internetové fóra – ezoterické internetové fóra -, prihlásili by sa pod tromi alebo štyrmi používateľskými menami a sedeli by tam a spôsobili by obrovský rozruch, ak by videli tému, ktorá by bola legitímna, alebo niečo, o čom by nechceli, aby sa hovorilo, spôsobili by veľký rozruch a sedeli by tam a hádali by sa sami so sebou. A vyzerá to tak, že sa hádajú traja alebo štyria ľudia, problematickí ľudia, pričom v skutočnosti je to jedna a tá istá osoba, ktorá sedí pri počítači a používa virtuálne počítače z celého sveta a používa falošné osobnosti s používateľskými ID.

Pokračovanie nabudúce

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Tajomstvá života na MesiaciJohn Lear predstavuje informácie týkajúce sa umelého pôvodu nášho Mesiaca a vlny mimozemskej aktivity, ktorá sa rozprestiera na jeho povrchu aj v hĺbkach jeho podložia. V tejto diskusii s Emerym Smithom vysvetľuje, že utajenie tejto aktivity si vyžaduje veľkú časť verejne známeho rozpočtu vesmírnych programov a aktívnych dezinformačných programov. Podľa zasvätených…
  Tags: a, je, na, to, sa, že, v, tajné
 • 93
  Antarktída: nová area 51 - (1)David Wilcock : Dobre. Vitajte v časti „ Kozmické zverejnenie “. Som tvoj hostiteľ, David Wilcock . Som tu s Coreym Goodeom. Corey, vitaj v šou. Corey Goode: Ďakujem. David: Všetci hovoria o Antarktíde a vaša informácia je, že tam dole je veľmi zaujímavý nový nález, alebo séria nálezov a čím viac to pokračuje, tým viac ste sa dozvedeli. Takže…
  Tags: a, to, sa, že, na, v, corey, je, david, tajné
 • 92
  Gene Decode | DUMBS Podzemné mestá Vnútorná Zem Mystické náleziská Colorado | the Galactic Talk (1.časť)https://www.youtube.com/watch?v=FHVfDDVwFkY Taino: Vitajte všetci na 34. zasadnutí Galaktickej diskusie. Dámy a páni, spolu s Gene-om sa budeme venovať niekoľkým témam, ako sú mestá vnútri Zeme a ich prehľad, ako aj najnovším operáciám a aktualizáciám DUMBS a mystických nálezísk. Gene: Ďakujem. Je mi veľkou cťou, že mám ľudí, ktorí oceňujú informácie,…
  Tags: a, je, sa, to, v, že, na, tajné
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
rudo
rudo
2 years ago

nechodim na vela diskusnych for, ale na jednom som uz dlhe roky a takto to nazoaj bezi ako clanok popisuje

a je to diskusne forum na denniku PRAVDA.sk

a redakcia si tam drzi pocetnu trolovnu, chrani ju a blokuje prispievatelov, ktori maju co povedat a odhaluju svinstva, a trolovna moze pisat akekolvek podvody klamstva a vulgarity a je chranena priamo redakciou

lea
lea
2 years ago

a tak zrejme funguje aeronet.cz. ak som tam parkrat chela pridat len jednoriadkovy prispevok, Po 3 minutach ho vymazu.
Je to len urcene povolenym…

tauri
tauri
Reply to  lea
2 years ago

lea:
Jsou tu bohužel i takové weby, které rovnou blokují uživatele.
takže ve výsledku je mnoho takových webů, kde člověk má omezené právo psát si, co chce…
Protože vše je jen zdání svobodné vůle…

rudo
rudo
2 years ago
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK