Vládne súbory o „diaľkovom ovládaní mysle“

25/03/2021

Novinár, ktorý požadoval dokumenty podľa zákona o slobode informácií, dostal ďalšie súbory o „diaľkovej kontrole mysle“ a účinkoch „psychoelektrických zbraní“.
Novinár pracujúci pre neziskovú organizáciu Muckrock urobil bizarný objav po tom, čo si prostredníctvom agentúry FOIA vyžiadal dokumenty od americkej vlády. V rámci prebiehajúceho vyšetrovania Antifa a bielych rasistických skupín zaslal novinár žiadosť do Washingtonského štátneho fúzneho centra, ministerstva pre vnútornú bezpečnosť, ktoré sa špecializuje na boj proti terorizmu, odhaľovanie trestnej činnosti, plánovanie katastrof, počítačovú bezpečnosť a ďalšie hodnotenia hrozieb.

Spolu so štandardnými dokumentmi, ako sú e-maily, spravodajské brífingy a bulletiny, dostal novinár bizarné podanie s názvom „EM efekty na ľudské telo.zip“. Jeden dokument popisuje účinky „psychoelektrických zbraní“ vrátane „vynúteného vypínania pamäte“, „vynúteného rigor-mortis“ a dokonca aj „vynúteného orgazmu.“ Iný dokument vysvetľuje biomagnetické polia a mozgové vlny (Alfa, Beta, Delta atď.), Dva koncepty, ktoré sú mimoriadne dôležité pri ovládaní mysle MKULTRA a Monarch. Záverečný dokument popisuje, ako tienisté organizácie môžu vykonávať operácie „diaľkového ovládania mysle“ prostredníctvom sietí mobilných telefónov, nákladných automobilov maskovaných ako komunikačné vozidlá a „čiernych“ vrtuľníkov.

Aj keď tieto dokumenty zaslala WSFC, zdá sa, že ich nevytvára vládna agentúra. Prvý obrázok „Psycho-Electric Weapon Effects“ sa javí ako súčasť článku z roku 1996 z časopisu Nexus Magazine, ktorý popisuje súdny proces, ktorý proti NSA podal John St. Clair Akewi. Súdny proces z roku 1992 tvrdil, že NSA mala „schopnosť skryto zavraždiť občanov USA, alebo vykonať tajné psychologické kontroly, aby spôsobili, že jedincov diagnostikovali duševne chorých“. V článku sa uvádza:

Súdny spor proti Národnej bezpečnostnej agentúre USA odhaľuje desivú škálu technológií a programov určených na sledovanie jednotlivcov. Nasledujúci dokument obsahuje dôkazy pre súdny proces podaný na súde USA vo Washingtone DC Johnom St Clairom Akweim proti Národnej bezpečnostnej agentúre, Ft George G. Meade, Maryland (občianska žaloba 92-0449), čo dokazuje jeho vedomosti o NSA štruktúre, aktivity národnej bezpečnosti proprietárne technológie a skryté operácie na monitorovanie jednotlivých občanov.

Autor druhého dokumentu sa podľa všetkého volá Supratik Saha a „Software And Electronics & Comm. Engg “.

Novinár z Muckrocku netuší, ako sa k týmto dokumentom dostal.

„Je úplne nejasné, ako to v tomto vydaní skončilo. Mohlo to byť myslené na ďalšie vydanie, mohlo by to byť zhromaždené pre nadchádzajúcu správu WSFC, alebo to mohlo byť dokonca z osobných spisov spravodajského dôstojníka, ktorý sa pri vydaní nejako zmiešal. Výzva k WSFC sa od tlačovej doby nevrátila, takže kým sa nám neozve, ich prítomnosť zostáva záhadou. “ – Muckrock, Washingtonské štátne fúzne centrum omylom uvoľní záznamy o diaľkovom ovládaní mysle

Aj keď tieto dokumenty pravdepodobne vláda nevytvorila, zdá sa, že sú dostatočne relevantné na to, aby ich WSFC mohla archivovať. Mohli by tieto dokumenty vysvetliť záhadné kubánske „zvukové útoky“, pri ktorých 24 vládnych úradníkov utrpelo „stratu sluchu, závraty, problémy so spánkom a zrakom, tinnitus, bolesti hlavy, únavu a poškodenie mozgu“? Takmer všetky tieto príznaky možno nájsť v prvom dokumente.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 77
  Úrovne existencie (od metafyziky po politiku)Chcel by som povedať niečo o leveloch existencie týkajúcich sa dianí v spoločnosti ku ktorým sa dostanem skrz iné veci, o ktorých je dobré vedieť. Existujú určité všeobecné zákony, dalo by sa povedať že kozmické, pretože fungujú univerzálne vo všetkých oblastiach a všetkých úrovniach. Zákony makrokozmu sa nápadne podobajú časticiam…
  Tags: a, na, sa, v, to, zaujímavosti
 • 77
  Ley línie - „KĽÚČ“ na odblokovanie matrixuOpäť narazíme na ďalšiu tajomnú prírodnú silu známu ako elektromagnetické polia Zeme, Shumanovu rezonanciu, alebo známejšiu ako Ley línie. Znovuobjavenie ley línií v tomto storočí odhaľuje tajomstvá prírody. Ley línie sú svetielkujúce pramene, za ktoré dnes mnohí tiahnu, a skoro netušia, aké bohatstvo leží na konci týchto jemných svetelných čiar. Všetky línie…
  Tags: a, v, na, sa, ako, zaujímavosti
 • 76
  Zlovestné miesta: Georgia GuidestonesGeorgia Guidestones je záhadná žulová pamiatka v okrese Elbert v štáte Georgia. Gigantická stavba, známa tiež ako americký Stonehenge, je vysoká takmer 20 stôp a je vyrobená zo šiestich žulových dosiek s celkovou hmotnosťou 240 000 libier. Najúžasnejším detailom pamätníka však nie je jeho veľkosť, ale správa na ňom vyrytá:…
  Tags: a, na, v, sa, zaujímavosti

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.