Vojna v podzemí prebieha práve teraz (2. časť)

07/01/2022

(článok staršieho dátumu)

Moderátor hovorí: máme pre vás videá s ukážkami DUMBS, ale najprv si pozrite niekoľko fotografií (v čase 0:00-2:42). Pokračujeme v odhaľovaní DUMBS a podzemných vojen, ktoré sa odohrávajú predovšetkým pod USA. Som nadšený z toho, čo sa deje – zlo sa odhaľuje.

Gene hovorí: viac ako 20 rokov som slúžil v americkom námorníctve v špeciálnych jednotkách a dlhé roky som pracoval na ponorkách po celom svete. Keď som si po prebudení vzal „červenú pilulku“, nechcel som, aby to všetko bola pravda. Bolo to také desivé a zlé. Navštevoval som podzemné priestory a robil som výskum 50-70 hodín týždenne, pretože ako vojaci sme boli zvyknutí na výcvik, pri ktorom sme spali len 3 hodiny týždenne. Mám zakázané mať účty na sociálnych sieťach – facebook, twitter, youtube. Je to ochrana, ktorá mi umožňuje podieľať sa na tejto službe Bohu a svetu. Milujem túto krajinu a tento svet.

Som v službe Bohu a to je jediný dôvod, prečo som tu. Dostal som túto úlohu. Pre mňa sú tieto informácie samozrejmé, ale viem, že mnohým sa budú zdať neuveriteľné alebo nemožné.

Dostal som niekoľko otázok od ľudí.

Otázka o vŕtacích strojoch, jeden moderátor sa ma spýtal, ako fungujú. 20 % materiálu jaskyne sa premení na extrémne hustý materiál podobný sklenenej výstelke, ktorý systém fúzie premení na energiu, ktorú použije na samotné vŕtanie diery. Veľká časť materiálu sa premieňa na plyn, ktorý sa ťaží pomocou vysokorýchlostných strojov umiestnených hneď za vŕtacím strojom.

Pokiaľ ide o ochorenie kuru. Kuru je veľmi zriedkavé, nevyliečiteľné a smrteľné neurodegeneratívne ochorenie, ktoré bolo v minulosti bežné medzi obyvateľmi Novej Guiney. Prenáša sa infikovanými priónmi. Názov kuru pochádza od kmeňa kanibalov na Novom Zélande. Títo kanibali verili, že keď budú jesť mozgy svojich nepriateľov, získajú ich vedomosti a moc. Ale Boh zakázal kanibalizmus a vytvoril v tele deštruktívny mechanizmus, ktorý sa objavuje, ak jete ľudské mäso. Bielkoviny v mozgu sa prepájajú a vytvárajú prión, ktorý má podobnú chemickú štruktúru ako transmastné kyseliny. Tento mechanizmus sa v prvej fáze prejavuje ako drobné zmeny v správaní a pamäti. Ku koncu prvej fázy sa prejavuje tak, ako to vidíme u Angely Merkelovej alebo Hillary Clintonovej – náhle záchvaty chvenia a šklbania, náhle výbuchy smiechu, záchvaty, neustále máte smäd, čo je opäť vidieť u Hillary, keď počas svojej kampane v roku 2016 neustále pila. V druhom štádiu je toto ochorenie vysoko nákazlivé, prenáša sa najmä dotykom, potom, slinami. Na konci druhej fázy nastáva kolaps a smrť. Chorých je možné zachrániť, ak konáme rýchlo, v prípade Hillary na to použili látky, ktoré získali hrozným spôsobom od detí.

15:40 – Tu vidíte tunely Oblasti 51, vládne podzemné zariadenie. V roku 2017 stál program Pentagonu 68 miliárd dolárov.

„Takzvaný čierny rozpočet – čierny rozpočet sú peniaze vyčlenené na programy a aktivity v neuznaných neklasifikovaných dokumentoch. V roku 2017 ide až o 68 miliárd dolárov, čo predstavuje 12 % z celkového rozpočtu vo výške 582 miliárd dolárov a zodpovedá obranným rozpočtom Francúzska, Ruska a Spojeného kráľovstva.“

Jedna štvrtina nášho hrubého národného produktu ide na tieto temné projekty. DUMBS sú financované z 10 % čierneho rozpočtu.

Keď ľudia prechádzajú druhým štádiom ochorenia kuru, sú vysoko infekční, a ak by neboli spálení, choroba by sa rozšírila. Takže keď horí podzemie, vidíte oheň v kanalizácii. Vďaka Bohu za našu armádu a špeciálne jednotky, najmä v Kalifornii, ktoré vám teraz zachraňujú životy.

V poslednom čase sme zaznamenali niekoľko veľmi zvláštnych zemetrasení. Toto je západ Spojených štátov. Ide o zvláštne zemetrasenia s magnitúdou 1,0 alebo 1,5, o ktorých USGS (United States Geological Survey) odmieta hovoriť. Tu máme námornú stanicu China Lake v Kalifornii. Zrejme sa snažia vyvolať zemetrasenia od jazera Mono, jazera Tahoe až po horu Lassen. Zemetrasenia sme zaznamenali 25. a 26. decembra a v Seattli bolo v poslednom čase veľa zemetrasení s magnitúdou 1,0. Na západnom pobreží USA a v Baja California bolo zaznamenaných mnoho zemetrasení. Nie sú to však veľké zemetrasenia. Čínske jazero je hlavne podzemná základňa. Prečo sa teda niekto snaží tieto zemetrasenia utajiť?

Foto:

18:40 Ide o obrovské cvičenie, tunely s vysokorýchlostnými vlakmi, vstupy.

19:02 Loď pobrežnej stráže, podvodné kanály.

19:13 maglev – vysokorýchlostný vlak, ktorý sedí na magnetickom „vankúši“, elektromagnetické sily ťahajú vlaky vysokou rýchlosťou, je tiež obklopený elektromagnetickým poľom, takže naň nemá vplyv gravitácia, je to špičková technológia.

19:41 tu sa vznáša vojenské plavidlo, majú aj plavidlá, ktoré môžu ťahať kontajnerové lode.

20:07 Diaľnice, ktoré sa tiahnu pod celými USA.

Vysokorýchlostné vlaky nedosahujú najvyššie rýchlosti na severoamerickom kontinente, ale len pri jazde medzi kontinentmi. Takže z Washingtonu do Kalifornie sa dostanete za rovnaký čas ako z Washingtonu do Tokia.

20:33 Základňa nesvätej šestky, Lucifer je na vrchu a pod ním je nesvätá šestka, tu sa nachádza, keď je so svojou démonickou ríšou.

Súčasťou plánu temnej strany bolo presťahovať najlepších obyvateľov (dobrovoľných otrokov a ich satanistických krvavých pánov) do obrovských podzemných jaskýň a základní.

22:10 Tu je webová stránka, na ktorej sa dočítate, že existuje 140 DUMBS a že zamestnávajú približne 200 000 ľudí. Mnohí z nich o tom nehovoria, ale podpisujú vyhlásenia, ako to bolo v prípade Phila Schneidera, ktorý bol zavraždený, keď o tom začal hovoriť. Sedemnásť rokov pracoval ako geológ pre vládne tmavé projekty. Získal bezpečnostnú previerku 3. stupňa. Bol oprávnený oznamovať informácie veliteľovi základne, kde bol zamestnaný, šéfovi CIA a prezidentovi Spojených štátov.

Nasleduje časť záznamu prednášky Phila Schneidera.

„S Philom som sa osobne stretol pred dvoma rokmi. V tom čase pracoval pre vládu a veľa o tom nehovoril. Stali sme sa priateľmi, je to čestný človek. Asi pred rokom sa mu znechutil establišment a NWO. Myslel si, že pracuje pre dobro ľudstva, keď pracuje ako geológ pre vládu a NATO, ale zistil, že je to naopak. Minulú zimu a na jar som na neho naliehal, aby všetko zverejnil a prednášal. Doteraz mal viac ako 30 prednášok, všetky boli veľmi úspešné a zaujímavé. Od začiatku roka sa ho pokúsili pripraviť o život 13-krát. Prežil ich všetky, pravdepodobne preto, že ho Boh chráni, pretože má ľuďom odovzdať posolstvo:

„Volám sa Phil Schneider a 17 rokov som pracoval pre vládu USA ako geológ, letecký a stavebný inžinier. Je veľa tém, o ktorých budem hovoriť. Spoluvyvinul som metódu tryskania tvarovaným nábojom a laserovej deflagrácie hornín, čo znamená, že hornina sa kombináciou laserov doslova roztaví alebo zmení na prášok a zvyšok horniny pod ňou sa použije ako tekutý povlak, povlak z achátu, čo je tvrdý minerál typu kremeňa.“

V rokoch 1977 až 1981 pracoval Phil Schneider pre spoločnosť Morrison-Knudsen, dodávateľa pre ministerstvo obrany, a približne v rovnakom čase aj pre námorníctvo. Niekoľko mesiacov strávil v Oblasti 51 ako „tlmočník“ pre mimozemšťana, ktorého vláda zadržiavala a ktorý bol opísaný ako reptilská entita.

Phil sa podieľal na výstavbe, analýze horniny a vŕtaní 1 až 3 míľ podzemných šácht na vybudovanie podzemných základní DUMBS v Rusku, Vietname, Novej Guinei, Saudskej Arábii a USA. Phil bol znechutený vládnou agendou a posledné dva roky prednášal o utajovaní, čiernych rozpočtoch a UFO. Hoci svoje tvrdenia nedokázal doložiť, pomohol rozšíriť poznatky o skutočnej vláde a jej zjavnom spojení s mimozemšťanmi.

Našli ho mŕtveho 17. januára 1990. Pôvodne sa predpokladalo, že zomrel na mŕtvicu, ale objavili sa viaceré nezrovnalosti, ktoré naznačovali, že išlo o vraždu. Philovu manželku kontaktoval detektív z okresu Clackamas s tým, že na Philovom krku sa „niečo“ našlo. Neboli tam žiadne známky samovraždy. Phil svojim priateľom a rodine vždy hovoril, že ak niekedy „spácha samovraždu“, bude isté, že bol zavraždený. Mal pocit, že kvôli svojim prednáškam ohrozuje seba a svoju rodinu. Všetky jeho prednáškové materiály, mimozemské kovy, knihy o vysokej matematike, fotografie z operácie Crossroad, poznámky k jeho knihe o mimozemskej agende boli preč.

Tí, ktorí zverejnia a prehovoria, môžu zaplatiť najvyššiu cenu a riskovať svoj život a život svojich rodín. Nepodpísal som žiadne vyhlásenie, moje údaje pochádzajú výlučne z môjho výskumu a od zasvätených osôb, s ktorými som hovoril. Identitu týchto ľudí nikdy neodhalím, sľúbil som im to, aby nemuseli skončiť ako Schneider.

Gene, ďakujeme ti za tvoju tvrdú prácu a odhodlanie.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 90
  Devolúcia – séria dodatkov časť 2 - 1/2Rozoberiem toto vlákno tweet po tweete a pokúsim sa poskytnúť kontext a zrozumiteľnosť. Prvá a najdôležitejšia vec, ktorú si treba pri prechádzaní tohto vlákna uvedomiť, je, že bolo napísané 18. januára 2021; dva dni pred „inauguráciou“ Joea Bidena. Vytvára prezident Trump tieňovú vládu?Čo je COGCON Level 2?Prezident má počas stavu núdze jedinečné…
  Tags: a, na, sa, v, je, ako, q/trump/aliancia
 • 89
  Bol tajný okultný vládca Zeme zlikvidovaný v rámci likvidácie globálneho Deep State?15. januára 2021 viaceré spravodajské portály oznámili, že barón Benjamin de Rothschild nečakane zomrel na infarkt vo veku 57 rokov vo svojom švajčiarskom dome. Podľa autora bestsellerov Davida Wilcocka bol Rothschild svetovým "Pindarom" - tajným okultným vládcom našej planéty, ktorý podával správy priamo mimozemským vládcom. Wilcockovo tvrdenie je obzvlášť zaujímavé…
  Tags: a, na, v, som, o, je, sa, ako, q/trump/aliancia
 • 88
  5G veže boli premenené na 432Hz Teslove liečivé vežeOd roku 2019 začali byť americké veže 5G postupne premieňané na 432 Hz Teslove liečivé veže. Pôvodne ich vytvorilo 1 % a Deep State, aby nás ovládali a depopulovali, ale Trump a jeho tím ich premenili na Teslove veže. Rovnako aj mexický múr je Teslova liečivá stena. Keďže tieto 5G…
  Tags: a, sa, na, v, je, q/trump/aliancia
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK