Voľná energia – dar ľudstvu od Nikolu Teslu

09/09/2021

Neobmedzené množstvo energie

Už pred približne 120 rokmi mohol byť svet osvetlený zadarmo vďaka výdobytkom génia Nikolu Teslu, keby mu v tom nebránila cabala, so svojím vynálezom bezplatnej energie generovanej z magnetických polí okolo planéty Zem, vôbec by neexistovala žiadna daň z emisií uhlíka alebo hoax o globálnom otepľovaní!

Väčšina dnešných technológií pochádza z poznatkov inšpirovaných v Teslovom vnútri, ako ich horúčkovito vyložil pre svet. Dôležité zlepšenia pre ľudstvo, len aby ich cabala ukradla a diabolsky využila pre svoje vlastné diabolské zámery. Strýko Donalda Trumpa John Trump vedel, ako interpretovať Teslove geniálne patenty a čudné nákresy. Keď Donald Trump kandidoval v roku 2016 vo svojich prvých voľbách, povedal počas svojej prezidentskej kampane; jeho strýko mu povedal všetko o Teslovej práci a patentoch.

Tesla tiež chápal neobmedzenú Božiu energiu, zložitý systém stvorenia a tvorbu energie človeka vo vzťahu k Bohu. Cabala to vedela a obávala sa, že by to mohlo prebudiť ľudstvo, a preto jeho vynálezy spolu s ďalšími poznatkami, ktoré boli tajne pochované mimo dosahu verejnosti, ukryla. Inými slovami, obyčajná zločinecká cenzúra!

Tu je niekoľko úryvkov z práce Nikolu Teslu, ktorú publikoval v časopise Century Magazine v júni 1900 pod názvom: Problém zvyšovania ľudskej energie so špeciálnymi odkazmi na využitie slnečnej energie.

Nikola Tesla, ktorý poznal vzostupný pohyb energie pre ľudí – energiu pohybu – a tri spôsoby zvyšovania ľudskej energie. Opísal to týmto spôsobom:

„Jeho tajomný pôvod je zahalený vo večne nepreniknuteľnej hmle minulosti, jeho charakter je nepochopiteľný pre jeho nekonečnú zložitosť a jeho osud je ukrytý v nevyspytateľných hlbinách budúcnosti.

„Na každého jedinca, ktorý zomrie na účinky povzbudzujúcich látok, pripadá najmenej tisíc mŕtvych na následky pitia nečistej vody. Táto vzácna tekutina, ktorá nás denne oživuje, je zároveň hlavným prostriedkom, ktorým sa do nášho tela dostávajú choroby a smrť. Ničivé zárodky, ktoré obsahuje, sú nepriateľmi, ktorí sú o to strašnejší, že svoje smrtiace dielo vykonávajú nepozorovane. Spečaťujú našu záhubu, kým my existujeme a tešíme sa.

„Väčšina ľudí je taká nevedomá alebo nedbalá, pokiaľ ide o pitie vody, a dôsledky toho sú také katastrofálne, že filantrop sotva môže využiť svoje úsilie lepšie, ako keď sa bude snažiť poučiť tých, ktorí si takto škodia. Systematickým čistením a sterilizáciou pitnej vody by sa ľudská masa veľmi výrazne zvýšila. Malo by sa zaviesť prísne pravidlo – ktoré by sa mohlo presadzovať zákonom – prevárať alebo inak sterilizovať (osmóza) pitnú vodu v každej domácnosti a na verejnom mieste.

„Samotné filtrovanie neposkytuje dostatočnú ochranu pred infekciou. Všetok ľad na vnútorné použitie by sa mal umelo pripravovať z dôkladne sterilizovanej vody. Dôležitosť odstránenia zárodkov chorôb z mestskej vody sa všeobecne uznáva, ale na zlepšenie súčasných podmienok sa robí málo, pretože zatiaľ nebola predložená žiadna uspokojivá metóda sterilizácie veľkých množstiev vody. Vďaka zdokonaleným elektrickým prístrojom môžeme v súčasnosti lacno a vo veľkom vyrábať ozón a zdá sa, že tento ideálny dezinfekčný prostriedok ponúka šťastné riešenie tejto dôležitej otázky.

„Každý by mal považovať svoje telo za neoceniteľný dar od toho, koho nadovšetko miluje, za úžasné umelecké dielo, ktorého krása a majstrovstvo sú neopísateľné a presahujú ľudské chápanie, a pritom je také jemné a krehké, že mu môže ublížiť slovo, dych, pohľad, ba aj myšlienka.

„Nečistota, ktorá plodí choroby a smrť, je nielen sebazničujúci, ale aj vysoko nemorálny zvyk. Tým, že svoje telo udržiavame bez infekcií, zdravé a čisté, vyjadrujeme úctu k vysokému princípu, ktorým je obdarené. Kto sa v tomto duchu riadi hygienickými predpismi, dokazuje, že je zatiaľ skutočne nábožný. Laxnosť mravov je strašné zlo, ktoré otravuje myseľ i telo a ktoré je zodpovedné za veľký úbytok ľudskej masy…

„Či nám (cabala) nezobrali zdroj potravy a nezmiešali naše semená s GMO a neznečistili naše potravinové ostrovčeky škodlivými prísadami, konzervačnými látkami a vecami, ktoré nemajú žiadnu hodnotu, ale v ľudskom tele sú toxické?

Nepovedali nám (reklama), ako má vyzerať telo a tváre? Vysmievať sa každému, kto nevyzerá tak, ako nám hovoria? Nevštepujú pocit škaredosti psychike, aby tlačili na chirurgické zákroky na tvári, aby vyzerala ako to, čo Boh nestvoril? Nazývať krásu starnutia škaredou a vysmievať sa jej? A pritom k tomu všetkému prispievať? Hladujú dnes všetci hladujúci ľudia na svete tou istou rukou cabaly, ktorá kričí, aby ich nakŕmila?

Vidíte, čo robili, a chápete, prečo to robili?

Nikola Tesla sa zapísal do dejín vďaka revolučným vynálezom, ako je indukčný motor, rozvod striedavého prúdu, žiarivky, bezdrôtová komunikácia a diaľkové ovládanie mechanických zariadení.

Bezplatná energia bezdrôtovo distribuovaná

Zo všetkých Teslových vynálezov však jeden nikdy neuzrel svetlo sveta. Bol to revolučný nápad, ktorý mal potenciál zásadným spôsobom zmeniť náš svet.

Bola to aj myšlienka, ktorá predbehla svoju dobu o viac ako storočie, známa ako voľná energia a bezdrôtová distribúcia energie.

Konvenčné elektrické vedenia sú drahé, škaredé a nehospodárne, môžu strácať až 14 percent energie kvôli odporu medených káblov. Hlavným aspektom Teslovej bezdrôtovej energetickej siete je distribúcia elektriny do odľahlých oblastí, ako aj do husto obývaných mestských lokalít.

Tesla skonštruoval na svoju dobu pomerne nezvyčajne vyzerajúcu vežu s názvom Warden Tower na Long Islande. Pôvodne a oficiálne zamýšľal toto zariadenie použiť na vývoj technológie na prenos bezdrôtovej komunikácie cez oceán do Európy.

Keďže chcel vežu tajne použiť aj na demonštráciu bezdrôtovej distribúcie energie vo veľmi veľkom meradle. Jeho vízia spočívala v tom, že do celej atmosféry by bolo začlenených mnoho jeho veží, ktoré by vyžarovali energiu. Túto energiu by využívali lietadlá, automobily a dokonca aj lode vybavené špeciálnymi prijímacími zariadeniami na zber bezdrôtovej energie.

V roku 1920 dokonca upravil motorové vozidlo poháňané spaľovacím motorom na vozidlo poháňané elektrickou energiou s výkonom 80 koní a viac ako týždeň jazdil na bezdrôtovo dodávanú elektrickú energiu. To bol tŕň v oku cabalistickej elity a bol čo najrýchlejšie pochovaný.

Vo veľkom meradle by táto technológia umožnila lodiam cestovať po moriach bez toho, aby sa zastavili na doplnenie paliva. Lietadlá by mohli zostať vo vzduchu neobmedzene dlho, neustále zásobované energiou z Teslových veží. Keď cabala JP Morgan odhalila Teslov skrytý motív, jeho financovanie sa zastavilo.

Bezdrôtová komunikácia

Teslova pôvodná myšlienka bezdrôtovej komunikácie je s nami už roky. Mobilný telefón vo vašom vrecku je toho dôkazom. A hoci sa nepoužíva na prenos energie cez Atlantický oceán, Teslova vízia bezdrôtovej distribúcie energie sa teraz uskutočňuje na oveľa bližšej vzdialenosti.

Vhľad do ľudstva, aby sa mu darilo, alebo aby sa zničilo k tragickej strate Svetla.

Jeho práca ukázala, ako zvýšené alebo znížené sily ovplyvnia blahobyt ľudstva, a predpovedala prostredie, v ktorom bude ľudstvo buď prekvitať v pozitívnej Božej sile, alebo sa zničí k tragickej strate svetla v temnote. Teraz si predstavte, že tieto informácie boli v rukách cabaly a prečo dali Einsteinovi, Edisonovi a NASA všetky zásluhy za Teslovu prácu! Cenzurovali Teslu, ktorý sa podelil o tajomstvá Božieho stvorenia. Dali nám nahliadnuť do toho, čo nás čaká na križovatke ciest, o ktorej sa hovorí v Ezechielovi. Človek si musí vybrať, či pôjde doľava, alebo doprava. Jedno povedie ľudstvo k Božiemu svetlu, druhé do úplnej tmy. Kľúčom je slobodná vôľa. Každý si musí vybrať a vybrať si múdro.

To, čo vidíme v genialite Teslu, je plán skrytý pred verejnosťou, ktorý si Cabala vzala a vymyslela, aby urobila všetky protiklady na zničenie Božej masy. Šípy sú zamerané na zničenie rodinnej jednotky, zničenie mysle mládeže prostredníctvom vzdelávania, ktoré slúži znižovaniu intelektu, masovému hnutiu memorovania toho, čo existuje, a konkrétne na odstránenie tvorivého myslenia a inteligencie mimo škatuľky, do ktorej boli všetky masy umiestnené. Otvorenie tejto skrinky by skutočne znamenalo Pandorin pád. Jej otvorenie by totiž odhalilo všetky lži, podvody, krádeže a zlé manévre na zotročenie ľudstva tými najodpornejšími a najpodlejšími spôsobmi, aké si kedy človek dokázal predstaviť. Čo sa teda dá robiť? Otvoriť ju – otvoriť ju dokorán a odhaliť klamstvo, ktoré obsahuje. Sledujte peniaze, ktoré vedú k zlým sprisahancom a túžbam po ich utópii, ktorá existuje len vtedy, ak je škatuľa pevne zatvorená.

Dnes; Za zložitou technológiou bezdrôtovej distribúcie energie sa už deje niečo celkom jednoduché: možnosť nabíjať elektronické zariadenia bez potreby napájacieho kábla pre každé zariadenie.

„Našťastie súčasné podmienky nemôžu trvať donekonečna, pretože sa začína presadzovať nový prvok. Zmena k lepšiemu je na spadnutie a ja sa teraz pokúsim ukázať, čo bude podľa mojich predstáv prvým krokom k nastoleniu mierových vzťahov medzi národmi a akými prostriedkami sa to nakoniec dosiahne. Vráťme sa na začiatok, keď jediným zákonom bol zákon silnejšieho. Svetlo rozumu ešte nebolo zapálené a slabý bol úplne vydaný na milosť a nemilosť silnému. Slabý jedinec sa vtedy začal učiť, ako sa brániť.

Nedokončené dielo na zvýšenie ľudskej energie

Po porážke sprisahancov sa Teslovo nedokončené dielo stane skutočnosťou. Treba si prečítať Teslovo dielo o zvyšovaní ľudskej energie, pretože je kľúčom k tomu, aby sme si vzali späť svoje životy!

Dnešné podmienky nie sú včerajšími výsledkami a radikálnu zmenu nemožno uskutočniť zo dňa na deň. Ako povedal Nicola Tesla;

„V skutočnosti je otázne, či muži, ktorí by neboli ochotní bojovať za vysokú zásadu, by boli vôbec na niečo dobrí. Človeka netvorí myseľ, ani telo, ale myseľ a telo.

„Môžu sa využívať aj iné zdroje energie a môžu sa objaviť nové metódy získavania energie zo Slnka, ale žiadny z týchto alebo podobných úspechov sa svojím významom nevyrovná prenosovému médiu energie do akéhokoľvek vzdialeného bodu. Neviem si predstaviť žiadny technický pokrok, ktorý by mohol účinnejšie spojiť rôzne zložky ľudstva ako tento, alebo ktorý by mohol viac zvýšiť ľudskú energiu a viac ušetriť. Bude to najlepšie médium na zvýšenie energie, ktoré urýchľuje ľudskú masu. Samotný morálny dopad takejto radikálnej zmeny bude nevyčísliteľný. Na druhej strane, ak sa na ktoromkoľvek mieste na zemeguli podarí získať energiu v obmedzenom množstve z okolitého prostredia pomocou samočinného tepelného motora alebo inak, podmienky zostanú rovnaké ako predtým.“

Zostaňte silní a zaútočte tiež, aby ste odhalili zlé plány Cabaly! Toxické údery nie sú udržateľné. Vezmite si späť naše zdroje potravín a vody. Veľké podniky nevlastnia planétu; patrí celému ľudstvu. Odhaľte Cabalu a jej zlé plány na skonfiškovanie našej slobodnej vôle a všetkého, čo nám Boh dal zadarmo!

Odhaľte cabalu a široko propagujte tento článok, aby ste dokázali klamstvo, ktoré obsahuje. Sledujte peniaze zločineckej cabaly a ich túžbu po utópii, ktorá existuje len vtedy, ak bude táto Pandorina skrinka pevne zatvorená.

Masy budú vibrovať a rezonovať tak hlasno, že Pandorina skrinka a všetci jej slepí, nevedomí hlupáci budú hľadať svoje peniaze, a to tak rýchlo, že sa vám scvrknú pred očami ako čarodejnica v Čarodejníkovi z krajiny Oz, keď na ňu vyliali vedro vody! Naplňte si teda vedrá a vylejte na Cabalu živú vodu a jed nechajte travičom!

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 89
  Zbraň bohov"Štáty, ktoré sú zmluvnými stranami zmluvy, sa zaväzujú neumiestňovať na obežnú dráhu žiadne objekty nesúce jadrové alebo iné zbrane hromadného ničenia, neinštalovať takéto zbrane na nebeských telesách ani inak neumiestňovať takéto zbrane v kozmickom priestore." (článok 4 Zmluvy o kozmickom priestore, 1967) Časť 1: Militarizácia vesmíru. Zmluva proti balistickým raketám…
  Tags: na, a, v, sa, zaujímavosti, q/trump/aliancia
 • 86
  Zlovestné miesta: Georgia GuidestonesGeorgia Guidestones je záhadná žulová pamiatka v okrese Elbert v štáte Georgia. Gigantická stavba, známa tiež ako americký Stonehenge, je vysoká takmer 20 stôp a je vyrobená zo šiestich žulových dosiek s celkovou hmotnosťou 240 000 libier. Najúžasnejším detailom pamätníka však nie je jeho veľkosť, ale správa na ňom vyrytá:…
  Tags: a, na, v, je, sa, zaujímavosti
 • 82
  Úrovne existencie (od metafyziky po politiku)Chcel by som povedať niečo o leveloch existencie týkajúcich sa dianí v spoločnosti ku ktorým sa dostanem skrz iné veci, o ktorých je dobré vedieť. Existujú určité všeobecné zákony, dalo by sa povedať že kozmické, pretože fungujú univerzálne vo všetkých oblastiach a všetkých úrovniach. Zákony makrokozmu sa nápadne podobajú časticiam…
  Tags: a, je, na, sa, v, zaujímavosti
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK