Zatiaľ čo čakáme …

17/02/2021

Toto je výňatok z článku, ktorý myslím, že je zaujímavý pre tých, čo síce veria plánu, ale chcú poznať celý plán a chcú všetko hneď. Vedia len z pohodlia domova nadávať vo facebookových príspevkoch, že sa nič nedeje a pritom si neuvedomujú aký komplexný plán to je a koľko životov je v hre. Počas celých vekov zakorenená temnota, ktorá je asi v každej oblasti väčšej kontroly predsa nemôže byť vyhubená zo dňa na deň. Hlavne keď disponujú obrovským množstvom prostriedkov a technológie a keď sú v stávke životy detí a vlastne osud celej populácie…

Keby bola Amerika jednoducho v tradičnej alebo studenej vojne s iným národom, potom by stratégie plánované a používané armádou mohli byť menej skryté, ale my sme zapojení do planétovej vojny s psychopatickými stvoreniami bez etiky alebo morálneho kompasu, ktorí sa snažia zničiť ľudstvo úplne. Sme ich zásobou potravín. Je to pre teba v poriadku?

Je zázrak, že sa vôbec niečo robí, a že bezmyšlienkovití ľudia požadujú od armády transparentnosť a úplné zverejnenie, je absurdná predstava. Ako sme už mnohokrát ilustrovali, podvod a utajenie sú povinné z dôvodu ochrany národnej bezpečnosti.

Veľkou výzvou je skutočnosť, že iba relatívne malá časť sveta je hore a je si vedomá, že prebieha vojna. Ako sme už mnohokrát diskutovali, prezident Trump a Patriots musia pri vystupovaní pred verejnosťou ísť tenkou čiarou. Musia prispôsobiť svoje poznámky nielen nám, prebudeným (a v rôznych fázach prebudenia), ale aj verejnosti hlboko v tranze a nedbajúc na hrozbu a skutočnosť, že sú korisťou. Myslia si, že je to v Amerike obvyklá politika, takže keď im hovoríme, čo by sme my, prebudení chceli vedieť, stratili by sa na nich.

Už sme boli svedkami toho, ako explodovali mediálne hlavy, keď Trump povedal určité veci, ktorým MY rozumieme, ale pôsobili bizarne a nezmyselne.

Niekedy, keď sú v stávke milióny životov, koniec ospravedlňuje prostriedky, a ak by sa ukázalo, ako dobrí ľudia odstraňujú tých zlých, médiá a / alebo manchurianski kandidáti temnej kabaly by to pre nás mohli spraviť nebezpečným.

Vynaložilo sa všetko úsilie na záchranu ľudstva – áno, na záchranu! – humánnym a etickým spôsobom – ale keď viete, že nepriateľ čo najskôr zrazí ďalšie osobné lietadlo plné ľudí, vyhodí do vzduchu niekoľko kancelárskych veží alebo vypáli mesto, nemyslíte si, že je potrebné venovať osobitnú pozornosť ochrane misie? Požiadať o to, aby ste o všetkom vedeli A PRÁVE TERAZ, je jednoducho detinský, kuriózny a sebecký prístup.

Je skutočne poľutovaniahodné, že títo istí ľudia nevyžadovali zodpovednosť a transparentnosť od svojich volených a nevolených úradníkov. Keby to tak pozorne sledovali pred rokmi, nemuseli by sme byť teraz v tejto pozícii.

Vďaka Q a prezidentovi Trumpovi a niekoľkým vlasteneckým poslom nám bolo poskytnuté civilnému obyvateľstvu viac poznania, ako kedykoľvek predtým. Nie je ospravedlnenie, že neviete, o čo ide. Existuje nespočetné množstvo webových stránok, blogov, videí a živých diskusií o výskume a aktualizáciách. Existujú aj veci, ktoré nebudú odhalené teraz alebo možno nikdy. Nie v ich úplných detailoch. Nemalo by to zmysel.

Ľudské cítenie nedokáže prijať niektoré z najstrašnejších a najhorších skutočností, ktoré sú pred nami ukryté tisíce rokov. Nechápem, prečo s mierou podrobnosti, ktorú poskytli Gene Decode / Gene Co Sensei a iní, niektorí ľudia jednoducho nemôžu pochopiť jemnú povahu tejto operácie.

Povedali nám, že dôjde k samovraždám, keď sa pravda o len jej časti dostane na svetlo sveta. Armáda a ďalší vytvorili hodiny a hodiny videonahrávok pre verejnosť v každom jazyku a povedia nám, čo cítia že je pre nás najlepšie – keď sa rozhodnú, že je čas to urobiť. Tí z nás, ktorí chcú intenzívnejšie zasvetenie reality, môžu o to požiadať – v pravý čas.

Pre tých z nás, ktorí mali roky na to, aby si osvojili grotesknú povahu našej liečby v rukách týchto psychopatických predátorov, sa môže zdať ako prechádzka v parku, dozvedieť sa niektoré z temnejších detailov, ale keď tí, ktorí ustúpia a odvrátia sa od samotnej zmienke o pedofílii a obchodovaní s deťmi širší obraz bude extrémne náročný, ak nie nemožný na prijatie.

Čo si myslíte o treste smrti? Vychutnávali by ste si verejnú gilotínu? Fandili by ste na zhromaždení na popravisku?

Ako ste vnímali atentát na Qasema Soleimaniho? Mnohým z nás to bolo nepríjemné. Nie je to nič v porovnaní s genocídou, mučením a rozštiepením ľudí, ktoré ilumináti / nový svetový poriadok / globálna „elita“ predviedli bez svedomia na nás, ale nie je v našej prirodzenosti vraždiť, mučiť a konzumovať ľudí. Myšlienka na ľudské mäso v potravinovom reťazci stačí na to, aby sme zvracali.

Za súčasných okolností nemám problém dôverovať armádam sveta, aby nás ďalej chránili tým, že urobia všetko, čo je potrebné na zabezpečenie zastavenia krviprelievania a už sa to nikdy nemôže stať. Robí sa to tak zákonnite ako je možné, a nezabúdajme, že týmto vrahom sa už desaťročia dostávajú príležitosti zmeniť svoje spôsoby a začať podporovať ľudstvo a planétu.

Nielen, že opakovane odmietali spolupracovať, sľúbili, že ak ich zosadia, vezmú nás so sebou čo najviac. Tlieskam armáde, Bielym klobúkom a mimozemským bytostiam za to, že nás bezpečne priviedli k tomuto bodu bez udalosti na úrovni zániku, ktorú by kabala najradšej vytiahla, keď sa krčili vo svojich podzemných mestách.

Myslíte si, že je vhodné trochu ohnúť pravidlá na ochranu nevinných ľudí na našej planéte? Naozaj si myslíte, že je vhodné, aby nás odvážne duše, ktoré riskovali svoje životy, aby nás ochránili, museli rozprávať každý detail vojny a zodpovedať za každú činnosť?

Úprimne povedané, pochybujem, či je v ústave niečo, čo uvádza, že armáda musí prezradiť všetky svoje tajomstvá civilnému obyvateľstvu. My, Ľudia, NEMÁME právo poznať vojenské tajomstvá. Nedeje sa to v ŽIADNEJ krajine a máme šťastie, že máme to obrovské množstvo informácií, ktoré máme.

Podľa môjho názoru je Plán brilantný, efektívny, v rámci Galaktického kódexu, rešpektujúci šokovú hodnotu, ktorú by pravda mala pre nič netušiacu populáciu, a verím, že sa s ním zaobchádza spôsobom, ktorý nepochybne vyvolá kritiku, ale aké sú alternatívy? Nie sú žiadne.

Máme šťastie, že sme vôbec tu v tejto chvíli a bude to trvať tak dlho, koľko bude potrebné. To neznamená, že som nadšený, že v tomto bode ešte budem dlho potom, čo som dúfal, že budú zdieľané hlavné pravdy a budú uvoľnené lekárske technológie na zmiernenie utrpenia a že bude zavedený Kvantový finančný systém, aby sme nemuseli tráviť čas odovzdávaním daní ešte ďalší rok a trápiť sa s financiami – ale je to tak.

Všetko to malo byť dohodnuté v roku 2001, ale psychopati zariadili 11. september, aby to zastavili. Čo je ďalších pár mesiacov v tomto okamihu?

Zdá sa, že armáda narazila na šokujúce situácie v tuneloch a DUMBs, s ktorými nepočítali, a zlá cabala má slobodnú vôľu. Vojenský akčný plán (MAP) závisí od toho, čo sa stane z času na čas. Napriek dobre sformulovanému plánu útoku musí Pozemská aliancia zostať flexibilná a pripravená na všetko. Zúčastňuje sa na tom tiež veľa ľudí a ľudia nie sú dokonalí.

Nebudem naďalej súdiť a budem podporovať tých, ktorí toľko riskovali, aby sme zabezpečili, že stále máme planétu a budúcnosť. Oplatí sa čakať.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Martin Kováč
Martin Kováč
3 years ago

No o pár mesiacov bude vyhubene testami a vakcinami celé Slovensko 👏👏

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK