Záverečný spev temnoty

20/02/2021

Milovaní!

Pripravte sa na zjavenia, ktoré odteraz prichádzajú. Na tejto nádhernej Modrej planéte sa blížia posledné dni trvania Temnoty. Budú to rušné dni, pretože triedenie je namáhavé. Z povrchu Zeme je toho veľa, čo sa dá zbierať. Ako už bolo skôr oznámené, čistenie je teraz tu v kôre, teda vo fyzickom pláne planéty.

Niekoľkokrát som písal o planetárnom prechode a objasnil som, že to nie je možné v krátkom čase. Na dokončenie tohto prechodu je v priemere potrebné 3 storočia. Ak sa teda začal okolo roku 1740 – 1750, predpokladá sa, že bude dokončený najneskôr do roku 2050.

Obdobie rokov 2012 až 2025 je však určite najintenzívnejšie a najdôležitejšie za týchto 300 rokov. Je to obdobie, v ktorom dochádza k odstráneniu tmy. Najskôr bolo potrebné pracovať na astrále Zeme, z ultra lunárneho priestoru a potom z sub lunárneho priestoru. Až v roku 2020 bol Astral Sub Lunar úplne zbavený nefyzických entít, ktoré tvoria a potešia Temnotu.

Po zmetení astrálu sa pozornosť armády, ktorá tvorí Pozemskú alianciu, obráti výlučne na úroveň kôry, kde sa nachádzajú inkarnácie. Je zrejmé, že vyčistenie teraz spadá na ľudí, či už sú to inkarnovaní ľudia, klony alebo hybridy. Extra fyzické entity už neponúkajú žiadne problémy, pretože boli všetky imobilizované a odstránené.

Zostaňte naladení na pohyby odteraz. Aj keď je zatiaľ málo zobrazených, pri odstraňovaní tmy nastáva zrýchlený pokrok. Viac ako milión vodcov tejto temnej kasty bude odstránených. Bude to veľmi rýchle! Možno bude dokončená v tomto roku 2021, alebo do roku 2022 zostane málo.

Ale nebudú odstránení iba vodcovia. Samozrejme, najskôr musíte príšere odrezať hlavu. Pri odstraňovaní bude nasledovať niekoľko chápadiel. A je tu najmenej polovica súčasnej populácie Zeme. Budú tvoriť skupinu EXILÁTOV ZEMI a budú pokračovať vo svojom zdokonaľovaní v ďalšej Planéte stále pokusov a zmierení. Toto odstránenie nie je také urgentné, preto sa verí, že nedôjde k masívnemu odlúčeniu. Existuje ale časový limit a ten tiež dorazí.

Aj keď táto nesmierna ľudská hmota nie je taká temná ako tu spomínaný milión, slúži svojím spôsobom veleniu temnoty, pretože sa nimi dá manipulovať. Väčšina z nich má stále primárne implantáty, ktoré sa tiež nazývajú mentálne čipy a ktoré sa riadia príkazom, akoby išlo o počítačový program. Tieto implantáty sa vyrábajú, keď ste sa vtelili, a môžete sa ich zbaviť iba rozšírením vedomia.

Táto manévrova sila dáva podporu a život temnému veleniu na povrchu Zeme. Sú to verní vojaci, pretože bez náležitého vedomia zostávajú spojení so Systémom, podľa ktorého sú naladení. Nemôžete urobiť nič, aby ste ich vyslobodili, pretože to môžu urobiť iba oni. K rozpusteniu takýchto implantátov nedochádza pomocou externých prostriedkov. Je to prostredníctvom individuálneho úsilia, ktoré umožňuje zmenu vedomia tak, že sa implantát rozpustí. Po rozpustení ho už nie je možné znova nasadiť. To je dôležitosť prebudenia.

Táto ľudská hmota, po odstránení jej ovládačov, sa stane bezhlavou. Bez tohto príkazu budú úplne stratení a dezorientovaní. Mnohí sa zbláznia. Ostatní spáchajú samovraždu. Ostatní ochorejú a nič ich nemôže vyliečiť. Aj napriek tomu ich bude poriadny počet, ktorí sa prebudia s bolesťou. A bude to posledná vlna, ktorá sa prebudí.

Venujte pozornosť súčasnému okamihu ľudstva. Celá pravda sa cenzuruje, pretože práve ona spôsobuje prebudenie svedomia. Klamstvo sa šíri neprestajne, až kým ho mnohí neberú za pravdu. A tak si nevedomosť udržiava temnotu dlhšie v tejto časti ľudstva.

Už bolo oznámené, že v týchto konečných časoch budú prebudení napadnutí všetkými spôsobmi. Veľkým nepriateľom temnoty je ten, kto sa prebúdza. Áno, je to pravda, pretože prebudenie určite ovplyvní prebudenie aj ostatných. To je dôvod, prečo sú v poslednej dobe napadnutí všetci Pracovníci Svetla. To je tiež dôvod, prečo sú všetci zobudení ľudia považovaní ich „neprebudenými“ priateľmi a rodinou za „mimo domu“.

Správy od Alta trvajú na tom, že je rozhodujúci okamih. Podporujeme nás, aby sme napriek týmto útokom odolávali a vytrvali. Na vyšších rovinách je všetko viditeľné, aj keď sa to tu ešte nestalo. A tam môžete vidieť Vitóriu da Luz! Preto je každý deň mantra čoraz viac počuť: SVETLO VYHRALO!

Temní si boli vždy istí, že nikdy nebudú porazení, pretože na planéte dominovali milióny rokov. Pravda nám dnes ukazuje, ako ďaleko boli splnomocnení. Boli s nimi prakticky všetky sektory velenia a moci. Každý, kto by zaujal veliteľské pozície a nezostavil sa s nimi v rade, bude vylúčený.

Aliança da Terra však dorazila s veľkou podporou a extra pozemskými technológiami. Tiež sa nazýva hnutie odporu, nič nebude byť vylúčený.

Ale Aliancia Zeme dorazila s veľkou podporou a extra pozemskými technológiami. Tiež sa mu hovorí hnutie odporu, nič ho nebude môcť poraziť. Teraz sme v rozhodujúcich okamihoch tohto skenovania a tento sa tiež volal Búrka alebo Búrka.

Nezostáva vám nič iné ako výber. Buď zvoľte Svetlo, alebo Tieň. Táto voľba bude posledným rozhodnutím na základe vašej slobodnej vôle. Nezvratná voľba, pretože Boží plán už nemôže čakať. Čas je tu veľmi podstatný! Zem už vibruje v energiách piatej dimenzie a tu sa nemôže stať nič, čo vibruje v 3D dimenziách. Je to otázka magnetizmu. Chuť sa nevyrieši, pretože to, čo určuje, je BYTIE.

Buďte tvární voči zmenám! Pochopte, že ide o jedinečnú príležitosť, možno najdôležitejšiu zo všetkých čias. A ak ste už hore, netrápte sa tým, s akou koncepciou a pohŕdaním ostatnými. Stále hrajú svoju úlohu v divadle života, to znamená, že konajú ako zločinci a vojaci tieňov.

A vy, ktorí ste Pracovníkom Svetla, Bojovníkom Svetla alebo rozsievačom Svetla, vezmite svoju misiu raz a navždy! Preto ste sa rozhodli inkarnovať a byť tu teraz. Nenechajte sa zahltiť hrozbami a útokmi tých, ktorí sa tešia zo zla a klamstiev, pretože ste vedeli, že to príde, a bol pripravený vydržať také nepriazne. Ste dosť silní na to, aby ste čelili dnešnej dobe.

Odvaha, dôvera a vytrvalosť, pretože NIČ sa nemôže zastaviť, ČO MUSÍ prísť!

SVETLO VYHRALO! VYHRAL SI! SME VYHRALI! PRAVDA VYHRALA! Tma z tejto Modrej planéty definitívne odchádza. Toto je návrh Stvoriteľa!

Som Vital Frosi a mojou misiou je osveta! Namaste!

https://www.facebook.com/adrian.iulian.988926/posts/549546205993362

Podobné články

 • 96
  Transformácia ľudstvaOkolo nás sa práve odohráva obrovské a pre niekoho veľmi zmätená dráma. Väčšina ľudí vôbec netuší, o čo tu ide; skrátka idú na tobogáne a vôbec nevedia, kde ich to vypľuje. V medzičase, kedy čakáme na finálne vyslobodenie od Aliancie, si dovolím na túto tému malú úvahu. Predstavte si, že ľudstvo je rozdelené…
  Tags: a, sa, to, je, na, v, že, vzostup, duchovno
 • 90
  Pravda je podstatou svetaPravda nie je názorom a ani pravdivosťou. Pravda nie je ani schéma, ani šablóna a už vôbec nie dogma. Pravda nie je zároveň pre človeka nič zložité a nepochopiteľné.Pravda, je Podstatou sveta!Je Živým zákonom a tým najvyšším zdrojom Energie a Sily, ktorý je u Boha.Viditeľný záhal Pravdy Božej, tvorí Žiariaci…
  Tags: a, je, sa, v, vzostup, duchovno
 • 84
  Vzostup na 4D / 5D, pohľad do blízkej budúcnosti technológií, fyziky kvantovej ríše a veľmi možných časových línií udalostíNajväčšou vecou na načasovaní udalostí je kolektívny nárast vibrácií. Toto sa tiež nazýva Schumannova rezonancia, ktorá sa za posledných pár rokov, najmä v tomto kalendárnom roku, výrazne zväčšila kvantovými skokmi. Čo to znamená? V podstate priblíženie sa k Bohu božským myslením a svetlom. Áno, vyššia frekvencia, svetlejšie ľahšie telo, menej husté. Toto sa posúva k…
  Tags: a, je, v, na, sa, to, že, vzostup
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK