Zem je bojiskom medzi bojujúcimi mimozemskými kultúrami

21/05/2021

Odhalenia Williama Tompkinsa

„Naša planéta bola po tisíce rokov bojiskom bojujúcich cudzích kultúr.“ Výsledkom boli vojny, ničenie a pokusy brzdiť náš pokrok, “ hovorí William Tompkins, autor knihy „Selected by Extraterrestrials“.

V poslednej dobe došlo k veľkému nárastu technických inovácií vďaka pomoci priateľských mimozemšťanov. Verí, že on a mnoho ďalších, mimoriadne talentovaných ľudí, boli obdarení zručnosťami, ktoré viac odrážajú to, čo je schopná ľudská inteligencia, keď ju neblokujú vonkajšie sily.

Nech už máte akýkoľvek názor na fenomén UFO, pán Tompkins riešil túto záležitosť energiou a tvrdí, že máme osemvalcové nádoby dlhé 600 stôp, ktoré nesú menšie bojové plavidlá.

Vykonal rozsiahly výskum mimozemšťanov a neidentifikovaných lietajúcich objektov. V súčasnosti pripravuje na túto tému šesťdielnu autobiografickú štúdiu s názvom „Vybraní mimozemšťanmi“.

Tvrdí, že naša planéta bola po tisíce rokov bojiskom bojujúcich cudzích kultúr. To malo za následok vojny, ničenie a pokusy brzdiť pokrok niektorých, ale v poslednej dobe aj veľký nárast technických inovácií vďaka pomoci iných.

Tomkins tvrdí, že väčšina života na Marse sa nachádza v podzemí, v rôznych jaskyniach. Niektorí predkovia človeka pochádzajú z iných hviezdnych systémov.

Námorná letecká stanica v San Diegu nahradila 29-ročného admirála Obaccu a mnohých špiónov v Nemecku. Podpísal dohodu s plazmi, ktorá nacistom poskytla UFO a možnosť predĺžiť im život.

Dôstojníci námorníctva v malej konferenčnej miestnosti v základnej veži dali dáta do paketov a tieto návrhy poslali najprísnejšie tajným univerzitám a strediskám námorného výskumu. Museli vyvinúť časti UFO ako Lockheed, Douglas, Northrop, Grumman, JPL atď.

Po vojne boli niektorí nemeckí vedci spolu s ich pokrokovými technológiami privezení do USA v rámci projektu Paperclip. Tvrdí, že sme dokázali pomocou pokročilej technológie zhodiť Roswellovu mimozemskú loď.

Solárny strážca

William Tomkins odhalil, že americké námorníctvo má bojové skupiny pôsobiace mimo Zeme. Osobne navrhol päť kozmických lodí a tridsať podporných lodí. Pomocou najnovšej technológie navrhol rôzne vesmírne lode pre spoločnosť Northrop Aviation Company. Spoločnosť Northrop začala s výstavbou obrovských lodí v podzemí v Utahu.

Tieto lode sa teraz túlajú slnečnou sústavou a bojujú s loďami plazov. Boje s nimi sú veľmi krátke, ale potrebujeme viac bojových skupín, ktoré budú čoraz silnejšie.

USA úzko spolupracujú so severskými mimozemšťanmi, ktorí majú podobné lode. Tomkinsovým tajomníkom v spoločnosti Douglas Aviation bol severský muž, ktorý bol veľmi krásny a poskytoval nám pokrokové technológie. Zjavne pochádzali z konštelácie Orion a ovplyvňovali stavbu pyramíd. Cez galaxiu lieta veľká loď veľkosti mesiaca.

Reptiliáni útočia na rôzne planéty, berú ich a ich obyvateľov uvrhnú do otroctva. Možno popularita filmu Hviezdne vojny spočíva v pochopení verejnosťou, že príbeh sa blíži k pravde, ktorá je pred nimi skrytá.

Tomkins hovorí, že budujeme ešte lepšie bojové skupiny. Pristátie na Mesiaci Apollo bolo tiež navrhnuté na vybudovanie základne na Mesiaci. Mali sme základne na Mesiaci, ako aj základne na Marse a mesiacoch Jupitera.

Rovery sú nákladné krycie príbehy a je čas povedať verejnosti pravdu. Na zverejnenie tejto informácie dostal oprávnenie od námorníctva. Spoločnosť TRW bola súčasťou skupiny, ktorá mala neobmedzené finančné prostriedky na výrobu týchto pokrokových strojov.

Vieme, že Tomkins pracoval pre správne spoločnosti a pracoval v špeciálnych jednotkách, kde sa vyrábali pokročilé vzory. V 93 rokoch sa rozhodol odhaliť projekty, na ktorých pracoval.

K námorníctvu sa pripojil počas druhej svetovej vojny a jeho úlohou bolo rozširovať po dobu vojny vysoko dôverné údaje. Neskôr odišiel pracovať do spoločnosti Northrop na 2 roky, potom 12 rokov do Douglasu v rokoch 1951 až 1962, potom sa presťahoval do Lockheedu.

UFO preleteli ponad Los Angeles a San Diego v roku 1942, Bill videl malú svetelnú guľu vychádzajúcu z oceánu v San Diegu a svetlo svietilo smerom nadol. Potom osvetlila jeho dom oslepujúcim svetlom. Okolo pol jednej ráno boli po celej južnej Kalifornii ostreľované UFO.

Tomkins pracoval pre spoločnosť Northrop Corporation počas vývoja ťažkého prúdového bombardéra Flying Wing Aircraft, krátko po druhej svetovej vojne pre letectvo Spojených štátov. YB-49 mal lietajúce krídlo a bol vývojom prúdového lietadla Northrop XB-35, lietadla s piestovým motorom.

Lietajúce krídlo bolo opustené v prospech konvenčnejšej konštrukcie piestových motorov Convair B-36. Dizajnové práce vykonané v rámci vývoja lietajúcich krídel sa ukázali ako neoceniteľné o desaťročia neskôr pri vývoji tajného bombardéra B-2, ktorý vstúpil do služby začiatkom 90. rokov.

Sekretár vzdušných síl Stuart Symington požiadal Northrop o partnerstvo s Convair Aircraft, Northrop to však odmietol. Technicky vyhrali v súťaži proti B-36. Lietajúce krídla spoločnosti Northrop boli na radare ťažšie spozorovateľné a mohli lietať oveľa rýchlejšie, čo z nich robilo vynikajúcu bombardovaciu platformu.

Tompkins často navštevoval námornú stanicu China Lake Naval Station, ktorá má veľkú podzemnú jaskyňu a sieť podzemných železničných systémov.

Bill Tompkins uviedol, že išiel k jazeru Isabella po diaľnici k priechodu Walker Pass, kde bola unesená jeho päťčlenná rodina. Motor a rádio vozidla prestali pracovať a päť členov jeho rodiny bolo unesených. Stratili čas, ale Tompkins si vôbec nepamätá, čo sa stalo.

William Tomkins uzavrel partnerstvo s admirálom Websterom a v rokoch 1982 až 2000 v južnom Oregone vyvinul Radu námornej ligy. Bývalí dôstojníci námorníctva videli, ako UFO vchádzajú a vystupujú z hory Shasta v severnej Kalifornii.

Pomocou svojich súkromných lietadiel sa pokúsili nájsť dvere, ktoré sa otvárali, aby umožnili lodiam prejsť. Boli kontaktované deti a stretli sa s mimozemskou dámou, ktorá pomocou hologramov vysvetľovala prítomnosť mimozemšťanov v Medforde v Oregone. Mnohí z nich absolvovali kurzy ET, a potom sa pripojili k námorníctvu.

VIP ZHRNUTIE

UFO, ktoré lietajú na oblohe, preto nevyhnutne nepatria k mimozemšťanom. Je dosť možné, že ide o najpokročilejšie z našich vesmírnych lodí.

Môže sa stať, že vďaka množstvu neobvyklých remesiel pozorovaných po celej planéte a vo vesmíre môžu vládcovia nášho sveta disponovať technológiou na obranu Zeme pred mimozemskými bytosťami, alebo na prieskum hlbokého vesmíru?
Je čas, aby sme otvorili oči voči klamstvám a podvodom elity, ktorá nad nami nechce stratiť kontrolu!

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Diaľkové sledovanie amerických prezidentských stretnutí s mimozemšťanmi a tajné dohodyJedným z najmenej pochopených procesov v modernej histórii UFO sú tajné stretnutia medzi prezidentmi USA a mimozemskými návštevníkmi a následné dohody, ktoré z nich vyplynuli. V priebehu rokov sa prihlásilo množstvo zasvätených osôb a očitých svedkov, ktorí sa podelili o svoje vedomosti o týchto vysoko utajovaných udalostiach, ktoré dodnes zostávajú utajené…
  Tags: a, sa, na, s, že, v, tajné
 • 93
  Insider tvrdí, že sa zúčastnil projektu cestovania v čase CIAŽijeme v podivných časoch, kde neistota ohľadom budúcnosti nikdy nebola väčšia - politické systémy sú v chaose, technológie sa ukážu ako naša záchrana, alebo zánik, vzorce počasia sú chaotické. Existuje však človek, ktorý tvrdí, že navštívil minulosť a budúcnosť, počas ktorých doručoval zosnulým prezidentom hrozné správy a získaval spravodajské informácie…
  Tags: v, a, sa, na, že, tajné
 • 92
  Nemecké tajné spoločnosti pred nacistami skrývali starodávne super zbraneKontrola Adolfa Hitlera nad nacistickým Nemeckom bola prísne obmedzená, pokiaľ išlo o vývoj super zbraní z vysoko pokročilých technológií nájdených tajnými spoločnosťami, ktoré skúmali svet s cieľom lokalizovať a vyvinúť technológie, ktoré by ľahko mohli zmeniť priebeh druhej svetovej vojny. Corey Goode opísal to, čo čítal na „inteligentných sklenených poličkách“…
  Tags: a, sa, tajné, v, že, na
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem Ivy.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK