Ženy buďme radostné a spontánne – po takých bude pravý muž túžiť – III. diel

11/06/2021

My ženy máme všetko v rukách. Chceme, aby sa muž zmenil? Zmeň sa ty a zmení sa i muž, on pôjde za tou svojou aj na kraj sveta a určite mi to potvrdia moje klientky, ktoré to skúsili aj zvládli a dnes žijú harmonický šťastný a vyrovnaný život. Samozrejme ak muž nie je zrelý, má iné ženy, nechce sa meniť, vyhovuje mu starý a zaužívaný spôsob života – každý z nás máme svoje a nekrížme si cesty – takéhoto vzťahu sa nedotýkam, z takého by som ja osobne asi zutekala 🙂, ale i také vzťahy sú – o týchto nechcem hovoriť.
Ale vraciam sa teda naspäť k pravým mužom a pravým partnerstvám, tam sme my dôvodom, prečo sa oni, tí naši muži chcú meniť a byť lepšími. Ak uvidia našu snahu, našu lásku, našu obetu, nie je dôvod aby to nepohlo i s nimi.
Sme si navzájom zrkadlom (ako s partnerom, tak s deťmi, tak s priateľmi). Pozrime sa na svojich partnerov, čo nám zrkadlia? Nenadávajme, ale pokúsme sa teda meniť….
Máme v rukách moc meniť seba a spolu s nami sa budú meniť i oni….. a tak sa bude meniť svet 🙂
My máme tú moc z nich urobiť kráľov, ale i žobrákov. V našich rukách to je dievčatá 🙂, tak si uvedomujme svoju moc i silu a nezneužívajme ju. Vieme veľmi dobre, ako sa cíti kráľ a i to, ako sa cíti žobrák. Tak vedome nemanipulujme a neubližujme a radšej podporujme naše polovičky – verte , že sa nám to tisícnásobne vráti… Lež nerobme to preto, aby sa to vrátilo, robme preto že chceme, že sme láskavé lásky…..
Prestaňme stavať vzťahy na povrchnosti, kráse, sexe, neúprimnosti, hraní, či manipulácii.
Prestaňme byť v partnerskom zväzku v strehu – to nie je boj to nie je súper – partner by mal byť náš pomocník a podporovateľ, tak nechcime bojovať, ovládať, manipulovať dokazovať kto- z koho. Zhoďme masky, nemáme sa čoho báť, veď to sú naši pomocníci a buďme úprimní, život je tu a teraz a tvoríme si svoju svetlú budúcnosť – teraz si tvoríme to čo bude zajtra…..
Všetko je to o viere, dôvere, pravde, slobode so zodpovednosťou a láske. Ak obaja partneri tieto cnosti majú, nie je sa čoho báť, do takého vzťahu môžeme ísť po hlave 🙂 a tí čo ste už skočili – užívajte a tí ktorí si neužívate spoluprežívanie a zdieľanie pracujme na tom, nech sa tak stane….
S Láskou Tatiana

Zdieľať článok

Podobné články

 • 96
  Pravda a klam, úprimnosť a manipulácia, konanie a neriešenie, čistenie & prepúšťanie, POSUNStáva sa v živote, že stojíte pred dilemou:Mám veriť? Nemám veriť? Komu veriť? Čomu veriť?Občas ľudia klamú, taja, pretvarujú sa. Čo ich k tomu vedie?Hlavný nepriateľ a ním je STRACH – ne_viera.Už od detstva sa pravda „nevyplácala“ respektíve „vyplácala“ 🙂 - bitkou a tak nás to naučilo tajiť, klamať, zamlčiavať,…
  Tags: a, sa, je, to, posolstvá, pre, dušu
 • 96
  Koľko svetla človek potrebuje, aby videl Pravdu?Človek sa stretne s Pravdou vidí ju, ale tvári sa, že ju nevidí.., zachytí ju pohľadom, ale…je jednoduchšie nepriznať sa (si), že ju vidí, že je aká je, že existuje…,je jednoduchšie neriešiť, ísť ďalej, neobzerať sa,je jednoduchšie sa tváriť, že moment stretnutia s Pravdou zoči voči nie je…, že Pravda…
  Tags: sa, a, je, to, tak, s, posolstvá, pre, dušu
 • 95
  V životných situáciách nejde o to, čo sa deje, ale aký máme na to pohľad – ako to vnímameV živote by sme mali chodiť s otvorenými očami a poriadne otvorenými ušami , pozorovať veci a vnímať, ako sa hovorí „medzi riadkami“.Naša výzva?„VNÍMAŤ UDALOSTI KTORÉ SA NÁM STANÚ NIE AKO NEŠŤASTIE, ALE AKO NIEČO, ČO NÁS MALO ZASTAVIŤ, UPOZORNIŤ A VYBRAŤ SI Z TOHO TO POZITÍVNE.Tak ako som naposledy…
  Tags: a, to, sa, je, posolstvá, pre, dušu
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK