Zmenila technológia Blank Slate priebeh ľudskej evolúcie? (2)

27/04/2021

2. ČASŤ

Aby sme úplne pochopili, prečo sa uplatňuje také utajenie, musíme sa venovať téme Animus

Stručne povedané, Anima (Anima alebo Animae, množné číslo Animus) je zjavná ontokyberenergetická mimozemská forma života známa tiež ako kybernetický organizmus. Táto forma života je poskytovaná umelými a prírodnými systémami, má živé tkanivo na kovovom, alebo keramickom endoskelete. Sú to inteligentné kybernetické organizmy oblečené v organickom tkanive. Vyzerajú ako ľudia s väčšou hlavou a sú takmer 7 stôp (asi 2 m 15) vysokí.

Sú z inej galaxie a plánujú prísť sem na Zem ako invázna sila, ktorá sa zmocní našej DNA. Kvôli katastrofe v minulosti sa z nich vyvinula rasa strojov s umelou inteligenciou. Inými slovami, chýba im to, čo nazývame dušou. Ich zámerom je, aby mohli byť opäť nosičmi duše (biologické telá, ktoré unesú dušu). Ak to neurobia, nemôžu byť súčasťou evolúcie, aby sa stali JEDNÝM so Stvoriteľom, a ich účasť v univerzálnych cykloch bude veľmi obmedzená. Preto plánovali napadnúť túto planétu, ukradnúť našu DNA a možno celý náš biologický model a zabiť zvyšok populácie.

Prečo teda Zem? Prečo cestovať zo vzdialenej galaxie a napadnúť malú planétu na okraji Mliečnej dráhy?

V prvom rade nie sme „len“ malou planétou. Naša biologická organizácia je veľmi zvláštna a je súčasťou medzigalaktickej skúsenosti s názvom Živá knižnica.

Živá knižnica bola narušená asi pred 300 000 rokmi, keď Anunnaki prevzali kontrolu nad touto planétou, ale naše organizmy nesúce dušu sú stále také zvláštne a majú atribúty, ktoré sú v tejto galaxii dosť neobvyklé a dokonca aj v ďalších galaxiách, široká škála emócií.

Nie sme však jediným cieľom Animus. Inštalovali sondy v našej slnečnej sústave aj v iných. Naposledy, keď nás študovali (asi pred 12 000 rokmi), sme ešte neboli dostatočne vyvinutí na to, aby sme mohli prekážať. A Fifteen a Corteum sa obávajú, že teraz už sme … To znamená, že Anima mohli naprogramovať inváziu krátko potom, ako sonda naskenovala našu súčasnú biologickú a mentálnu konfiguráciu.

Tu prichádza na rad BST.

Získaním určitých vedomostí Fifteen dúfa, že bude schopný zastaviť inváziu pomocou svojej technológie cestovania v čase. Takže z pohľadu Fifteen preto chce mať toto všetko v utajení. Dr. Neruda však nesúhlasil s prístupom Fifteen k použitiu BST na zastavenie tejto mimozemskej rasy.

Labyrinth Group má svoju vlastnú formu vzdialenej vizualizácie, podobnú technológii Extra Neuro Sensing (ENS), a to prostredníctvom neurónových rozhraní. Aj keď technológia ENS nemala byť detekovateľná, WingMakers detekovali ENS, ktorú používal Fifteen a začali ju skúmať.

Keď si Fifteen uvedomil, že bytosti, ktoré ju detekovali, boli v skutočnosti WingMakers ústrednej rasy, zľakol sa a zastavil všetky budúce stretnutia. Bál sa, že WingMakers ohrozia jeho plány s BST a zatknú ho.

To bol ďalší dôvod, prečo doktor Neruda prebehol. Veril, že obranná zbraň WingMakers nainštalovaná na našej planéte bude účinnejšia ako BST. Povedal, že všetka logika ukazuje, že je to pravda, ale Fifteen s tým rozhodne nesúhlasil.

Ako môže byť 7 lokácií WingMakers obranné zbrane?

Vďaka dlhým sedeniam doktor Neruda dospel k záveru, že okrem iného sú tieto lokácie spúšťačmi DNA.

V rámci Labyrintovej skupiny je známe, že tieto stránky majú aktivovať niečo v našej DNA. Samotná táto hypotéza vytvára veľké spojenie so skupinou Plejáďanov, ktorú sprostredkúva Barbara Marciniak. Druhá z nich je, podľa ich vlastných slov, tu, aby nám pomohla aktivovať spiace časti našej DNA. Aj keď vo svojich prednáškach o prítokovej zóne všeobecne nič nespomínali, naznačili, že existuje. Plejáďania samozrejme nie sú jedinou mimozemskou rasou, ktorá sa zaujíma o vývoj našej DNA.

Anima ide po našom „zdrojovom kóde“ .. .

Kód, ktorý Lyrani a ich skupina Pôvodných plánovačov implantovali do našej DNA, kód, ktorý je „dekódovaný“ gama lúčmi prenášanými zo Slnka a Galaktickým stredom Zakladateľmi, ktoré sa objavujú v segmentoch ako jasné vlny! Pochopením tohto zdrojového kódu nám môžu zabrániť vo vývoji. Účel tejto aktivácie bol stále záhadou, keď Dr. Neruda prebehol, ale sám Neruda je presvedčený, že to má niečo spoločné so stimuláciou našej fluidnej inteligencie a aktiváciou senzorických vstupov, ktoré v našom centrálnom nervovom systéme driemali (a má pravdu).

Zlepšenie centrálneho nervového systému, opäť podľa Dr. Nerudu a Barbary Marciniakovej, zefektívňuje obrannú zbraň proti akýmkoľvek mimozemským útokom. V skutočnosti to súvisí so vzostupom; zvyšok je druhoradý.

Doktor Neruda videl, že obranná zbraň WingMakers má niečo spoločné s tým, že robí našu planétu neviditeľnou pre sondy vysielané Animou, a svojím spôsobom je to pravda.

Tu sú vlastné slová Dr. Nerudy:

Napísali [WingMakers], že vyššie frekvencie vychádzajú z centrálneho vesmíru a že týchto sedem miest obsahuje kolektívnu technológiu, ktorá nejako koordinuje tieto vyššie frekvencie alebo energie, aby spôsobila zmenu štruktúry. Vibrácie planéty, čo umožňuje životu na planéte prežiť zmenu a zostať nezisteným rasou Animus.

[…]

To potvrdilo, že máme do činenia s ústrednou rasou a že chcú, aby sa kultúrne artefakty týchto siedmich miest zdieľali s verejnosťou. Tieto prvky súviseli s účinnosťou obrannej zbrane.

[…]

Zanechali po sebe poéziu, hudbu, obrazy a dokonca aj glosár. Zdá sa mi, že všetky tieto prvky – okrem filozofie – sú prepojené. Ďalej navrhujem, aby sa niečo zásadne zmenilo, keď sa tieto materiály absorbujú, a možno akákoľvek zmena rezonuje s technológiou Sedem stránok.

[…]

… vstrebal som materiály a všimol som si zmeny. 

Zdá sa, že náleziská WingMakers tu na Zemi zanechala skupina Lyranov / Plejáďanov, ktorú vyhnali Anunnaki údajne pred 4 až 500 000 rokmi. Sú to miesta aktivácie a obrany proti tým, ktorí by sa pokúsili zabrániť vývoju ľudstva.

Náleziská WingMakers sú prísne kódované a šifrované a Plejáďania Barbary Marciniakovej tvrdia, že votrelci akéhokoľvek druhu nebudú schopní pochopiť zdrojový kód. Umelecké diela, pôvodná hudba a text rozprávajú príbeh, Lyrani však vedeli, že tento materiál sa môže dostať do rúk vojensko-priemyselného komplexu, a preto ho v čistej podobe (alebo nie všetko) nemohli sprístupniť verejnosti. Naplánovali to duševné dohody …

Dr Neruda hovorí, že zažil niekoľko hlbokých zážitkov, keď bol sám v jaskyniach v areáli Ancient Arrow v Novom Mexiku, kde sa nachádza prvé nálezisko WingMakers. V jaskyni zjavne navštívil samotných WingMakers. Návšteva viac zmyslovej ako fyzickej povahy, ale vždy veľmi skutočná. Povedali mu, aby nedôveroval tomu, čo Fifteen robí, a že je príliš zapojený s Corteom, aby videl skutočné riešenie.

Dr. Neruda je presvedčený, že WingMakers umiestnili túto obrannú zbraň na Zem, aby chránili svoju genetiku (t. J. Nás). Bola to dohoda duše! V multiverze, kde sú všetky časy súčasne, a kde zakladatelia a stavitelia myslia kvôli svojej dlhej životnosti veľmi vopred, je isté, že už plánovali pred 300 000 rokmi, čo sa stane teraz.

Dr. Neruda s najväčšou pravdepodobnosťou uzavrel dohodu o duši so staviteľmi a WingMakers, aby odhalil verejnosti informácie, čo urobil v roku 1998. Tieto typy dohôd o duši sa dejú v astrálnych svetoch medzi životmi. Nie je náhoda, že sa doktor Neruda zapojil do Labyrinth Group a dostal potrebné informácie, a to keď „bol“ sám v jaskyni a dostal správu od WingMakers.

Všetko bolo v pláne sprístupniť materiál verejnosti, hoci Dr. Neruda bol samozrejme ako my ostatní v tme o tom, aké bolo jeho poslanie … Bol na to predurčený, aby sa tak stalo. Nezáleží na tom, aj keď boli informácie následne skreslené. Informácie spustili zdrojový kód a urýchlili náš vývoj.

Zdrojový kód stále nie je pochopený a ani nemá byť.

Utajenie a zakrytie rôznymi cudzími a ľudskými skupinami, ktoré sa horúčkovito snažia prelomiť zdrojový kód, ktorý ani nenájdu, je stratou času. Ľudstvo sa vyvíja a zdrojový kód sa spúšťa každú sekundu dňa.

WingMakers sú Centrálna Rasa (Zakladatelia), pôvodní rozsievači planét a vesmírov, ktorí spolupracujú s Lyranmi, Vegánmi a ďalšími druhmi zapojenými do prvého sadenia ľudstva, aby zabezpečili, že zdrojový kód zostane skrytý v ľudskom genóme .

Lokácie WingMakers sú iba „prepínače v polohe ON“, ktoré vysielajú signály v zakódovanej podobe do zdrojového kódu, ukryté v našom genóme, a začína sa aktivácia DNA.

Čo teda určuje, kedy majú „vypínače“ vypnúť? Robí to slnko, centrálne slnko uprostred Mliečnej dráhy.

Keď sú súhvezdia a naša slnečná sústava s galaktickým stredom vo vzpriamenej polohe s centrálnym slnkom (tj. v tomto okamihu), vysiela toto druhé z jeho prítokových oblastí galaktického centra signály na naše slnko na lúčoch gama a odtiaľ sa signály prenášajú na lokality WingMakers, ktoré prepnú prepínače do polohy zapnutej. Zdá sa, že oblasti na Zemi sú iba zastávkové stanice. Skutočné prítokové oblasti sú skryté na planétach v inej dimenzii v strede Mliečnej dráhy, ktorú nazývame „centrálne slnko“.

Ako to už býva, vedcov a vysoko vzdelaných ľudí vo vojenskom priemyselnom komplexe často zaslepuje to, že si myslia, že všetko súvisí so zbraňami obrannej, alebo útočnej povahy. Málokto sa pozerá správnym smerom. Už žiadna vyvinutá bytosť, ktorá má duchovné sklony, by nenavrhla obranný systém, ktorý by mal niečo spoločné s násilím akéhokoľvek druhu. Tento prípad nie je výnimkou. Náleziská WingMakers nemajú nič spoločné s obranným útokom.

Takže Mahu Nahi má pravdu ak popisuje Veľký Portál. Ale ak je Mahu Nahi hlavou Corteum, prečo nám do pekla hovorí pravdu?

Je dosť chytrý na to, aby pochopil, čo lokality WingMakers v skutočnosti sú, a je veľmi opatrný, aby to pred Labyrinth Group tajil. Na druhej strane vie, že zdrojový kód našej DNA sa spustí u toľkých ľudí, a nemôže s tým urobiť veľa. Preto prevzal lokalitu WingMakers potom, čo sa rozhodol, že rovnako ľahko bude môcť povedať verejnosti pravdu v zjemnenej verzii, aby prilákal ľudí.

Určite si predstavoval, že ak nám hovorí pravdu o Zvrchovanej Jednote (našom opätovnom spojení s našim Vyšším Ja, t.j. s Vyššou dušou) a našej ceste k nájdeniu Veľkého Portálu, zaujme ľudí a to by mu mohlo pomôcť nájsť zdrojový kód.

Mnoho rás chce mať prístup k zdrojovému kódu z rôznych dôvodov. Zdá sa teda, že ak sa dá veriť Ashayane Deane, môže byť nebezpečné dodržiavať „duchovné“ praktiky, ktoré v súvislosti s maľbami navrhuje Mahu Nahi, a príliš veľa čítať poéziu a počúvať hudobné CD.

V skutočnosti Mahu a Corteum prevzali WingMakers ako experiment, aby zistili, koľko vážnych hľadačov duchovnej pravdy by mohli prilákať na svoje lokácie. Pravdepodobne dúfali, že prilákajú najlepších z najlepších aktívnych prebudených jedincov a „deaktivujú“ ich DNA, alebo ju ponechajú nečinnú, kým budú pokračovať v štúdiu celej aktivácie našej DNA a hľadať skrytý zdrojový kód. Corteum nakoniec vie, aký je skutočný účel lokalít WingMakers.

Znamená to, že by sme sa mali vyhnúť hardvéru WingMakers, akoby na tom závisel náš život? Nie, je tam veľa veľmi dôležitých informácií, ale musíme byť veľmi opatrní, aby sme sa nezapájali do žiadnych konkrétnych postupov, ktoré súvisia s maľbami, a aby sme sa vyhli hudobným CD. Existujú aj ďalšie všeobecnejšie postupy, ako napríklad dychové cvičenia, ktoré sú jednoducho starodávne, sú známe východným filozofiám a nie je na ich vykonaní nič zlé.

III. Zrýchlená inteligencia

Zrýchlená inteligencia je niečo, čo Corteum prinieslo pre LG. Cieľom je aktivovať medzimozgový kortikálny systém mozgu. Keď aktivovali túto špecifickú časť mozgu a vyvolali malú funkčnú skupinu v tomto systéme, rozšírilo to vedomie vyššieho rádu. Sú to neurálne súradnice vedomia, týkajúce sa uvažovania vyššieho rádu, užitočné pre vedecký výskum, matematiku a riešenie problémov všeobecne.

To bola technika, ktorej bol Fifteen podrobený a zase z toho mali úžitok všetci jeho zamestnanci. Krátko potom, čo sa mu to stalo, videl víziu BST ako riešenie svojich teórií cestovania v čase.

Ako teda táto technika funguje? Dr. Neruda to podrobne popisuje v rozhovoroch Neruda 2:

Málokto si uvedomuje, že jeho vedomá myseľ spracováva iba asi 15 bitov informácií za sekundu lineárneho času. Vo vertikálnom čase však nevedomá myseľ spracuje okolo 70 až 80 miliónov bitov informácií. Takže pri normálnom vedomí sú si ľudia vedomí iba nekonečne malého množstva informácií, ktoré sa im neustále dodávajú na nevedomej úrovni. Technológia Corteum bola navrhnutá tak, aby znižovala aspekty filtrovania vedomej mysle a umožňovala prenos informačných balíkov do vedomej mysle. Spolu s týmto úsilím sú mozgové okruhy prepojené tak, aby zvládli vyššie napätie informácií, ktoré sa prenášajú do vedomia, čo umožňuje koexistenciu schopností ako fotografická pamäť a abstraktné myslenie. Tieto kapacity sa stávajú matrixovým filtrom, ktorý z nevedomých úložísk čerpá najrelevantnejšie informácie v danom okamihu v závislosti od problému, alebo úlohy.

[…]

Nejde v skutočnosti o jednoduchú otázku množstva spracovania informácií, ale skôr o relevantnosť informácií v lineárnom čase podľa zámeru jednotlivca. Keď človek prejde procesom technológie Corteum, výrazne sa zvýši jeho schopnosť dohodnúť sa na balíkoch informácií, ktoré sú relevantné pre danú situáciu, alebo problém. Vo väčšine ľudia, keď sú konfrontovaní situáciou, prejdú do svojej vedomej mysle a vytiahnu riešenie, ktoré im slúžilo v minulosti. Ľudia tak spadajú do zabehnutých koľají a vzorovaného správania, čo im neumožňuje prístup k informačným balíkom v nevedomí, ktoré sú založené na analýze situácie v reálnom čase a majú mimoriadny význam.

[…]

Táto technológia urýchľuje tok informácií medzi vedomými a nevedomými aspektmi mysle tak, že plynú skôr v špirálovitom vzore ako v opakujúcom sa kruhovom vzore. A preto uvoľňuje vrodenú inteligenciu jednotlivca. Takže vidíte, že technológia Corteum nezvyšuje surovú inteligenciu, iba uľahčuje prirodzenú inteligenciu jednotlivca. 

O chvíľku ešte veľa poviem o vertikálnom čase a BST. Pre fungovanie BST je nevyhnutný pojem vertikálneho času. Najskôr však niekoľko ďalších vecí.

3. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 92
  Nájdené: Strana 25 správy CIA o astrálnej projekciiStrana 25 z „Analýzy a vyhodnotenia procesu brány“, ktorú vykonala CIA, jedného večera vyrazila e-mailom a pristála v mojej doručenej pošte. Digitálna príloha sa javila ako nenápadný vstup do dokumentu, ktorý bol vyrobený pred 38 rokmi a bol nezvestný a veľmi vyhľadávaný od jeho odtajnenia v roku 2003. Ľudia roky podávali…
  Tags: a, sa, je, v, na, že, to, s, tajné
 • 91
  Tajomstvá života na MesiaciJohn Lear predstavuje informácie týkajúce sa umelého pôvodu nášho Mesiaca a vlny mimozemskej aktivity, ktorá sa rozprestiera na jeho povrchu aj v hĺbkach jeho podložia. V tejto diskusii s Emerym Smithom vysvetľuje, že utajenie tejto aktivity si vyžaduje veľkú časť verejne známeho rozpočtu vesmírnych programov a aktívnych dezinformačných programov. Podľa zasvätených…
  Tags: a, je, na, to, sa, že, v, tajné
 • 90
  Zmenila technológia Blank Slate priebeh ľudskej evolúcie? (3)3. ČASŤ IV. Corteum - ako vyzerajú? Pre tých, ktorí sú oboznámení s materiálom WingMakers (WMM), zostalo záhadou, kto je vlastne Corteum. Predstavujú sa ako benevolentná rasa, ktorá nemá nič spoločné s mimozemšťanmi, ktorí interagujú s vládami sveta menovite Šedí, alebo Reptiliáni. O Corteum neexistuje skutočný verejný obraz. Jediné, čo máme, je umelecký…
  Tags: a, je, v, sa, že, to, na, sú, s, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK