Zmenila technológia Blank Slate priebeh ľudskej evolúcie? (3)

28/04/2021

3. ČASŤ

IV. Corteum – ako vyzerajú?

Pre tých, ktorí sú oboznámení s materiálom WingMakers (WMM), zostalo záhadou, kto je vlastne Corteum. Predstavujú sa ako benevolentná rasa, ktorá nemá nič spoločné s mimozemšťanmi, ktorí interagujú s vládami sveta menovite Šedí, alebo Reptiliáni.

O Corteum neexistuje skutočný verejný obraz. Jediné, čo máme, je umelecký obraz stránky WingMakers.com, ktorý nám veľa nehovorí. Napriek tomu neverím, že Corteum je jeden druh, a to je ďalšia vec, ktorú sa musíme naučiť o mimozemšťanoch … Málokedy fungujú sami. Druhy, ako sa vyvíjajú (nie vždy tak duchovne, ako technologicky) a sú zapojené do cestovania vesmírom, majú tendenciu sa dávať dohromady s inými mimozemskými druhmi z iných hviezdnych systémov v rôznych hviezdnych konfederáciách. Druhy s podobnými imperatívmi a programami teda spolupracujú na dosiahnutí svojich cieľov. To znamená, že frakcie plazov, šedých, Insektoidov a humanoidov úzko spolupracujú ako jeden druh, pokiaľ ide o vývoj samostatných druhov.

Máme tendenciu myslieť si, že Šedí majú svoj program, zatiaľ čo Reptiliáni majú svoj atď. V skutočnosti je to medzi mimozemskými rasami dostatočne vyvinutými na to, aby sa pravidelne venovali pozorovaniu hviezd, málokedy tak.

Vieme však, ako niektorí z nich vyzerajú vďaka popisu Dr. Nerudu. Hovorí, že:

Sú vysokí takmer tri metre (takmer 10 stôp) a majú veľmi pretiahnuté hlavy a telá. Ich pokožka je veľmi svetlá; takmer priesvitná, ako by sa dalo čakať od obyvateľa jaskyne. Ich oči sú pomerne veľké a majú rôzne farby rovnako ako naše, až na to, že Corteum majú rôzne farby očí v závislosti od ich veku a v niektorých prípadoch aj od emočného stavu.

Corteum sú jedineční v tom, že majú neuveriteľne členitý nervový systém, ktorý im umožňuje spracovávať prakticky všetko, čo sa deje v ich prostredí, vrátane myšlienok druhého. Čo znamená, že keď ste v ich prítomnosti, musíte mať kontrolu nad svojimi myšlienkami, inak riskujete, že ich urazíte. Emocionálne sú veľmi citliví.

[…]

Hovoria perfektne anglicky, francúzsky, taliansky, španielsky alebo takmer akýmkoľvek iným jazykom. Sú to veľmi talentovaní lingvisti, ktorí môžu získať priemerné jazykové znalosti v priebehu niekoľkých týždňov a stať sa pánmi jazyka v priebehu niekoľkých mesiacov. Ich myseľ je ako špongia, ale ako som už povedal, aj keď majú neuveriteľné duševné schopnosti absorbovať nové informácie a syntetizovať ich s predchádzajúcimi informáciami, nie sú nevyhnutne zbehlí vo vytváraní nových informácií úplne nezávisle od existujúcich informácií. Presne to je to čím ich Fifteen tak zaujal.

Dr. Neruda navyše vysvetľuje, že dôvod, prečo sa tak zaujímajú o BST, je ten, že planéta, z ktorej pochádzajú, sa stala veľmi krehkou, pretože jej ochranná atmosféra degeneruje „alarmujúcou rýchlosťou“.

Tento stav spôsobil, že sa stali nočnými, na povrch vyplávali iba v noci, a aj to len na krátke chvíle. Ich vonkajšia pokožka je čoraz citlivejšia a atmosféra menej chránená. Z ich pohľadu by BST obnovila ich prostredie.

Kde sme to teda už počuli? Je to podobný príbeh, ktorý povedal Zecharia Sitchin o Anunnaki a ich domovskej planéte Nibiru, ktorí potrebujú zlato na obnovenie svojej atmosféry, a ide o trvalý proces. Títo ľudia sú baníci a neťažili iba tu na Zemi, ale aj na iných planétach v našej slnečnej sústave a inde.

Niektoré zdroje tvrdia, že niektorí z Corteum sú skutočne frakciou Anunnaki spojenou so Zemou, ktorí zostali a stále žijú na našej planéte, väčšinou v podzemí.

Nie sú to frakcia SAALM, ktorá sa snaží raz a navždy postaviť Marduka a jeho ľud na svetový trón, ale stále je verná Kráľovstvu (domovskej planéte Nibiru) a možno spolupracuje s Labyrinth Group (aspoň oficiálne) vyriešiť ich planetárny problém raz a navždy.

Dr. Neruda vo svojom popise vzhľadu Corteum opisuje Anunnaki aj Vysokých belochov, s ktorými sa stretol Charles Hall, ktorý vysvetlil, že farba očí Vysokých belochov (niektorí ich nazývajú Vysokí šedí) sa mení, keď starnú a ich nervový systém je dosť citlivý, rovnako ako hovorí doktor Neruda.

Predtým, ako sa posunieme ďalej, poďme si povedať o predĺžených lebkách, ktoré sú v UFO komunite už dlho predmetom diskusií.

4.1. Predĺžené lebky proti zviazaniu lebky a lebečnej deformácii

Jedna zaujímavá vec na vyobrazení Corteum od Dr. Nerudy je, že sú extrémne vysokí (Anunnaki môžu byť vysokí 2-3 metre) s predĺženými lebkami!

Obrovské predĺžené lebky sa našli v Južnej Amerike a inde a možno ich nájsť v niektorých múzeách po celom svete.

Rovnaké črty môžeme vidieť aj u niektorých egyptských faraónov.

Niektorí ľudia, ktorí to chcú demystifikovať, odkazujú na tento zvláštny typ lebky ako na niečo, čo sa nazýva „väzobná lebka“, keď niektoré kmene zväzujú hlavy mladých kojencov, zatiaľ čo kostra je stále mäkká, čo vedie k tejto zvláštnej vlastnosti. Aj keď je to pravda, ide skôr o pokus kopírovať starých bohov. Rozdiel medzi originálnymi a dobrovoľnými deformáciami je veľkosť lebky a čeľustí.

Niektoré návrhy, že predĺžené lebky, ktoré sa našli, patrili Titanom, ktorí boli deformovanými potomkami Anunnaki páriacich sa s ľuďmi. Pre informáciu, Corteum nie sú titáni, nie sú umelo deformovaní.

Ako teraz vieme, humanoidné druhy sú v tejto galaxii veľmi bežné a variácie sú väčšinou v dĺžke, farbe kože a možno v tvare hlavy.

Deformácia lebky existovala dokonca aj v Egypte; ľudia si mysleli, že keď im dorastú lebky, budú mať väčší mozog a stanú sa múdrejšími. Je zaujímavé, že deformácia lebky bola bežnejšia v Egypte, Južnej Afrike a Južnej Amerike (napríklad v Peru), kde mali najväčší vplyv Anunnaki, okrem Troch riek v Mezopotámii. Je to dôvod, prečo nájdeme kmene, ktoré to robia dodnes, a prečo sme v týchto oblastiach našli deformované lebky?

Odkiaľ však pochádzajú väčšie a zdeformované lebky? Hybridy? Čistí Anunnaki? Alebo Anunnaki v určitých rodinách zdeformovali lebky svojich vlastných detí? Ak je to pravda, to vysvetľuje, prečo vidíme Anunnaki a ich hybridy zobrazené ako s normálnymi, tak aj s deformovanými lebkami. Mohlo by to tiež vysvetliť, prečo majú Corteum predĺžené lebky.

Je zrejmé, že nálezisko Wingmakers prevzali Corteum. Fifteen a Corteum však nie sú našimi nepriateľmi, podľa doktora Nerudu chcú tiež zachrániť planétu pred hroziacou hrozbou a chcú, aby sme sa vyvinuli. Svoju prácu chcú iba tajiť.

Preto uvidíte veľa povznášajúcich duchovných informácií na stránke Wingmakers, ktorú tam umiestnili Corteum. Táto informácia je pravdivá a môžete ju cítiť vo svojom srdci. Potom existujú ďalšie veci, ktoré nie sú také inšpiratívne, v lepšom prípade zmiešané veci a v horšom prípade dezinformácie. Je to mätúce? Je to myslené tak. Ak je v niečom veľa pravdy a tí, ktorí nechcú, aby bola táto pravda zverejnená, musia konať. Čo je efektívnejšie ako čokoľvek iné – viac ako časté zabíjanie posla – je vytvoriť rozsiahlu dezinformačnú kampaň. Avšak pre tých najchytrejších existujú spôsoby, ako triediť informácie od dezinformácií; počúvajte a čítajte srdcom.

V. Sedem supervesmírov, sedem prítokových zón a sedem superdomén

V materiáli WingMakers hovoria o 7 supervesmíroch s centrálnym vesmírom uprostred, ktorý je vesmírom zdroja (prvý tvorca). Ako niektorí ľudia zdôraznili v časti Otázky a odpovede Wingmakers, je to veľmi podobné tomu, čo je opísané v knihe Urantia Book.

Mahu Nahi odpovedal, že v niektorých prípadoch Tvorcovia krídel zdieľajú filozofiu s Urantiou, ale stále je dosť odlišná.

Keď sa však na to pozriete, nakoniec to nemusí byť také odlišné. Ako uvidíme, predstavenie siedmich superodvratov od Dr. Nerudy sa zhoduje a celkom dobre korešponduje so 7 superdoménami LPG-C, ale je ich štíhlou verziou.

Veľký vesmír so 7 supervesmírami Podľa Dr. Nerudu a Wingmakers

Takto popisuje Neruda 7 supervesmírov. Hovorí, že labyrintová skupina sa od Corteum dozvedela, že:

… Centrálny vesmír je nehybný a večný, zatiaľ čo sedem supervesmírov je výtvorom času a točí sa okolo centrálneho vesmíru proti smeru hodinových ručičiek. Okolo týchto siedmich supervesmírov je „vonkajší“ alebo periférny priestor, ktorý je tvorený nefyzickými prvkami zloženými z nebaryonickej hmoty alebo antihmoty, ktorá sa krúti okolo siedmich supervesmírov v smere hodinových ručičiek.

Tento rozsiahly vesmírny priestor je expanznou miestnosťou pre supervesmíry. Známy vesmír, ktorý astronómovia vidia, je predovšetkým malým fragmentom nášho supervesmíru a rozširujúcim sa priestorom na jeho najvzdialenejšej periférii. Astronómia založená na HST extrapoluje na základe zlomkového zorného poľa, že v našom supervesmíre je 50 miliárd galaxií, z ktorých každá obsahuje viac ako 100 miliárd hviezd. väčšina astronómov však zostáva presvedčená, že náš vesmír je jedinečný. Podľa Corteum to tak nie je.

[…]

Na okraji centrálneho vesmíru je centrálna rasa, ktorá obsahuje pôvodný model stvorenia ľudskej DNA. Sú to však také starodávne rasy, že sa nám javia ako bohovia, aj keď v skutočnosti predstavujú naše budúce ja. Čas a priestor sú jediné premenné, ktoré rozlišujú. Centrálna rasa je známa niektorým ako Stvoritelia, ktorí vyvinuli primitívny model ľudského druhu a potom v spolupráci s Nositeľmi života nasadili galaxie podľa vývoja vesmírov. Každý zo siedmich supervesmírov má osobitný účel a vzťah s centrálnym vesmírom prostredníctvom Centrálnej Rasy, založený na tom, ako Centrálna Rasa zažila DNA na dosiahnutie zreteľných, ale kompatibilných fyzických inkarnácií ako nositeľov duší.

[…]

Centrálna rasa je rozdelená do siedmich kmeňov a sú nimi geniálni genetici a predkovia humanoidnej rasy. V skutočnosti sú to naše budúce ja. Doslova predstavujú to, k čomu sa budeme vyvíjať v čase a priestore.

[…]

Labyrintová skupina verila, že Wingmakers boli predstaviteľmi Centrálnej rasy a že vytvorili náš konkrétny ľudský genotyp, aby sa stali vhodnými nosičmi duší v našom konkrétnom vesmíre. Lokalita Ancient Arrow je súčasťou väčšieho a vzájomne prepojeného systému siedmich lokalít nachádzajúcich sa na každom kontinente. Spoločne veríme, že tento systém predstavuje obrannú technológiu.

Poloha 7 prítokových zón

Každá z týchto prítokových oblastí na Zemi zodpovedá supervesmíru, kde sa lokalita v Novom Mexiku pravdepodobne zhoduje s tou našou. Ak je to pravda, podľa Wingmakers existuje prítoková zóna, v jadre v galaktickom strede každej živej galaxie v našom vesmíre. Sú symbolicky alebo doslova umiestnené na planétach veľmi blízko galaktického jadra. A ako dnes vie pokročilá fyzika, jadro galaktického centra, minimálne v špirálovej galaxii, ako je tá naša, pozostáva z centrálneho slnka a gigantickej čiernej diery.

Túto čiernu dieru nazývajú Plejáďania „lonom matky“, tj centrom zrodu galaxie, v ktorom sa hmloviny a hviezdy rozprestierajú na rotujúcej obežnej dráhe okolo jej stredu. Skutočnosť, že sa teraz vyrovnávame s Galaktickým centrom, je tiež známym javom vo fyzike hlavného prúdu, ale zdôrazňuje to ako skupina Plejáďanov Barbary Marciniak a Mahu Nahi v rozhovoroch s Markom Hempelom.

Tvrdia, že to súvisí so zmenou vedomia.

Ľudia, ktorí sa naučili vibrovať na vyššej frekvencii a udržia si svoju frekvenciu na tejto úrovni väčšinu času, napriek nepokojom okolo nich, pocítia tento nový príval energie prichádzajúci z galaktického stredu inak ako niekto, kto sa vôbec nepripravil.

Niektorých ľudí teda počas tejto doby veľmi osvieti, zatiaľ čo iných sila týchto energií zaťaží. Ak má človek vo svojej osobnosti veľa úzkosti, nenávisti, hnevu, nevôle a úsudku, tieto vlastnosti sa zosilnia. Na druhej strane, tí, ktorí sa naučili milovať, vážiť si veci, odpúšťať sebe i ostatným, prejavovať v živote pokoru, byť súcitní, rozumieť sebe a ostatným a uplatňovať svoju životnú odvahu, uvidia tieto vlastnosti zosilnené.

Je tiež zaujímavé poznamenať, že 7 superdomén, ktoré skúma LPG-C, do istej miery zodpovedá 7 supervesmírom. Som si istý, že to doktor Neruda vedel, keď robil rozhovory so Sarah, ale potreboval to zjednodušiť, inak by nikto nepochopil, o čom hovorí. To isté, keď Labyrinth Group prevzali Wingmakers, vo svojej „Liminal Cosmogony“ stručne vysvetlili, ako je 7 supervesmírov prepojených, a potom vysvetlili, že ide o výňatok z rozsiahlejšej práce, ktorá bude odhalená neskôr. Povedal by som, že toto väčšie dielo, ktoré vyjde v Corteum a Labyrinth Group, je dosť podobné dielu „pracovného modelu“ LPG-C.

Na obrázku nižšie vidíme, čo LPG-C nazýva „The Unum“, ktorá je zložená zo 7 superdomén:

Unum so 7 superdoménami

4-časopriestor

Je zrejmé, že skúsenosť, na ktorú zameriavame našu pozornosť, je vo 4. časopriestore, hoci existujeme súčasne vo všetkých superdoménach.

Tieto superdomény zodpovedajú siedmim supervesmírom, ktoré sa používajú v materiáloch WingMakers aj v knihe Urantia, aj keď sa k nim pristupuje odlišne.

4. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Tesla údajne pozval mimozemšťanov na rokovania so ZemouDokument Majestic-12 vydaný 14. júna 2017 popisuje rôzne mimozemské stretnutia s ľudstvom a odhaľuje diplomatické vzťahy medzi Američanmi a E.Ts. Tento dokument obsahuje obvinenia, že priekopnícke rádio Nikola Teslu vysielané do vesmíru koncom 19. rokov varovalo vzdialených mimozemšťanov pred existenciou ľudstva. To ich viedlo k tomu, aby vycestovali na našu…
  Tags: a, v, na, sa, že, s, je, ako, sú, tajné
 • 94
  Zmenila technológia Blank Slate priebeh ľudskej evolúcie? (4)4. ČASŤ VI. Ústredná rasa ako bohovia tvorcovia Doktor Neruda v rozhovoroch potvrdzuje, čo Plejáďania hovorili o zasiatí vesmíru do funkčných nosičov duší. Hovorí, že Centrálna Rasa opakovane experimentovala s rôznymi typmi nosičov duší, kým sa nevytvorili dosť dobré na to, aby niesli časticu energetickej sily zo Zdroja do rozpínajúcich sa vonkajších…
  Tags: a, je, sa, v, to, na, ako, že, tajné
 • 93
  Odhalenia všetkého, čo sa v Antarktíde tak dlho deje (1)Insider Pete Peterson poskytol veľa informácií o prítomnosti Atlantídy v Antarktíde. V zákulisí sa odohráva veľa vzrušujúcich udalostí. Antarktída nikdy nebola taká osídlená ako dnes: vedci, politici, výskumníci všetkého druhu, oprávnení, akreditovaní novinári, celý svet zvedavých ľudí, ktorí nikdy neprestanú držať tajomstvo o tom, čo sa na tomto kontinente skutočne deje.…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, to, ako, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK