Zmenila technológia Blank Slate priebeh ľudskej evolúcie? (4)

29/04/2021

4. ČASŤ

VI. Ústredná rasa ako bohovia tvorcovia

Doktor Neruda v rozhovoroch potvrdzuje, čo Plejáďania hovorili o zasiatí vesmíru do funkčných nosičov duší. Hovorí, že Centrálna Rasa opakovane experimentovala s rôznymi typmi nosičov duší, kým sa nevytvorili dosť dobré na to, aby niesli časticu energetickej sily zo Zdroja do rozpínajúcich sa vonkajších vesmírov. Ak to nie je možné, jej skúsenosti v 3. dimenzii (alebo 4-priestore / čase) by mali obmedzenú hodnotu, pretože nemôže nič vrátiť späť priamo k Pôvodnému Stvoriteľovi.

Ústredná rasa má genetický alebo archetypálny model ľudského druhu bez ohľadu na to, akú formu má alebo aký čas žije.

Pokiaľ je nositeľom duše inteligentných foriem života v zmysle bi-bytia s jedným trupom, dvoma rukami a dvoma nohami, Centrálna rasa má genetický vzor. Všetky ostatné menej vyvinuté verzie sú k tomuto archetypu priťahované ako magnetická sila. Všetky verzie humanoidných druhov sú iba časovo posunutými verziami centrálnej rasy.

Aspoň taký je pohľad z Cortea.

VII. Proroctvo

Proroctvo je dosť široká, ale zaujímavá téma, pretože ich bolo od úsvitu času veľa. Diskutuje sa o niekoľkých rôznych starodávnych proroctvách, z ktorých niektoré nie sú známe ani obyčajnému človeku, a to sú niektoré z proroctiev, o ktorých sa predpokladá, že sa v našej dobe splnili. Aby bolo možné rozlíšiť medzi materiálnymi proroctvami Tvorcov krídel a inými dôležitými proroctvami, je treba ich kategorizovať a porozumieť im jeden po druhom.

Existuje veľmi veľa starodávnych textov zaoberajúcich sa proroctvami a iba niekoľko z nich je známych verejnosti. Väčšina z nich je skrytá v tajných spoločnostiach a organizáciách, ktoré ich zamkli, aby ich videli vysoko postavení a veľmi spoľahliví členovia.

ACIO, a najmä Labyrintová skupina, majú podľa Dr. Nerudy prístup k mnohým z nich, ak nie k väčšine.

Tieto proroctvá sú dostatočne silné na to, aby opísali 21. storočie a jeho výzvy. Pätnásť k nej malo prístup, keď sa stal riaditeľom výskumu pre ACIO.

Schopnosť opustiť svoje telo pri vizualizácii na diaľku nie je nič nové.

Ľudia to dokázali už celé storočia, ale iba organizovanou formou v rámci škôl záhad a iných okultných rádov. To sa dá dosiahnuť na pozorovacej úrovni, kde nezasahujete do toho, čo sa deje, kam máte namierené.

Namiesto toho, aby sme iba šli na určité miesto v horizontálnom čase (čo je naša normálna časová os), mohli niektorí získať prístup k budúcim udalostiam z vertikálneho prístupového bodu.

Ľudia, ktorí vedia, ako na to, môžu potom v tom čase ísť do budúcnosti (alebo sa dokonca vrátiť z budúcnosti) z vertikálneho prístupového bodu. Nemôžu však upravovať žiadne udalosti. Napriek tomu s určitou jasnosťou vidia, čo sa tam deje.

Podľa doktora Nerudu niektorí z týchto cestujúcich v čase prišli do kontaktu s Tvorcami krídel a dostali správy o budúcnosti, správy, ktoré boli zaznamenané ako symboly, obrázky alebo vo vyhynutých jazykoch ako sumerský, akkadský, mayský a chakobsanský jazyk.

Zaujímavá a dosť alarmujúca časť proroctiev, ktorá sa tiež javí ako spoločná téma starodávnych textov a symbolov atď. je niečo, čo sa má stať na začiatku 21. storočia.

Veľké inštitúcie, ako napríklad OSN, budú infiltrované mimozemskou rasou.

Toto plemeno je dravé plemeno s oveľa sofistikovanejšou technológiou ako to naše.

Uvedomujúc si obsedantný záujem ľudstva o Transfer technológií za posledných 40 – 50 rokov, nemal by byť pre túto mimozemskú rasu problém uzavrieť s nami viac-menej akúkoľvek dohodu. Budú sa prezentovať ako humanoidi, ale v skutočnosti sú zmesou človeka a androidu, inými slovami, sú syntetické.

Tento mimozemský druh má imperatív ustanoviť jedinú svetovú vládu na Zemi a vládnuť ako výkonná moc.

Podľa doktora Nerudu a Labyrintovej skupiny to bude vo veľmi blízkej budúcnosti asi najťažšie čeliť.

Tieto proroctvá neboli zverejnené a mali byť tiež utajené v rámci Labyrintovej skupiny, aby sa mohli s touto otázkou vyrovnať izolovane. To sa však zmenilo, keď Dr. Neruda prebehol a v roku 1998 bola spustená stránka WingMakers.

Či už je alebo nie je toto proroctvo o mimozemskej rase pravdivé, časové udalosti nie sú vytesané do kameňa, pretože ľudia si vytvárajú svoju vlastnú realitu každú sekundu dňa, rovnako ako iné bytosti vo vesmíre.

Preto sú proroctvá, čím sú staršie, tým môžu byť menej presné, pokiaľ ide o určenie určitého časového rámca, ba dokonca samotnej udalosti.

Ak budeme mať šťastie, tak sa to nestane. Tak či onak, invázia sa tento rok pravdepodobne nestane, ale okolo Zeme bude zrejme krúžiť sonda, aby zistila, ako sa vyvinul náš druh. Táto skupina mimozemšťanov umelej inteligencie, ktorú nazývame Animus, nás navštívila pred 8 866 rokmi (počíta sa od roku 2011 späť do 6 855 pred n. L.), Ale potom si myslela, že sme príliš primitívni. To, čo by si teraz mysleli, je ďalší problém …

VIII. Animus, hľadajúci nositeľov duší

Väčšina ľudí dnes počula o umelej inteligencii, robotoch, androidoch, mysliacich strojoch atď. Verím, že väčšina z nich ožila Arnoldom Schwarzeneggerom a filmami „Terminátor“. Niet pochýb o tom, že to bola informácia pre verejnosť o tom, čo malo prísť.

Niežeby sa o tom už nič nehovorilo, máme v sci-fi žánri „Ja, robot“ a ďalšie „hlboké“ odhalenia od Isaaca Asimova. Takto sa to robí často. Pravda je odhalená verejnosti prostredníctvom fantasy a sci-fi literatúry a filmov.

Niekto s vnútornými informáciami napíše knihu sci-fi alebo filmový scenár, aby nás pripravil na budúcnosť. Tento scenár zostáva v našom podvedomí, ktoré nerozlišuje medzi fikciou a realitou, potom v budúcnosti, keď sa to, čo sa nám sprostredkovalo ako zábava, stane realitou, je pre nás ľahšie prijať, pretože máme referenčný bod, keď naše podvedomie sa spustí.

Médiá dnes veľmi často hovoria o umelej inteligencii (AI) a predpovedajú našu budúcnosť technologickej spoločnosti. K tejto téme sa vyjadruje aj veľa vedcov, či už za alebo proti. Nikomu nemôže chýbať, je všade …

Na druhej strane spektra nás metafyzické bytosti ako Plejáďania, Bašár, kolektív Ra a ďalšie neustále varujú pred touto budúcnosťou. Poukazujú na to, že ak nezmeníme svoje spôsoby, staneme sa súčasťou spoločnosti, v ktorej vládnu inteligentné stroje, a opäť sa môžeme stať otrokmi.

O čo teda ide? Môže to byť niečo väčšie ako inteligentné stroje vyrobené človekom?

Odpoveď je „áno!“ Určite sa chystáme. Deje sa to na rôznych úrovniach. Ľudia používajú mimozemskú technológiu a dokonca aj Teslovu prácu na vývoj inteligentných strojov, ktoré za nás robia prácu, vrátane výpočtov potrebných pre vyššiu vedu.

Na nižšej úrovni sú roboty pre bežných ľudí tiež na dennom poriadku a používajú sa ako pomocníci v domácnosti, údržbári a na čokoľvek iné, na čo môžu byť užitoční.

8.1 Pôvod animu

Hovorí sa nám, že na hornej úrovni je Animus.

Sú srdcom materiálu Wingmakers Material a sú podľa doktora Nerudu kľúčovým problémom.

Dr. AR Bordon a Dr. EM Weinz tiež vyjadrili znepokojenie nad touto mimozemskou rasou, a to až do tej miery, že pre verejnosť uverejnili esej s názvom „Problém Anima – možné umiestnenie stránky s hrozbami“ [23].

THE M-51 ANIMUS Galaxy.

Pôvod Animusa podľa doktora Nerudu.

Dvaja vedci z LPG-C súhlasia s Dr. Nerudom o závažnosti tohto problému, ale nesúhlasia s jeho pôvodom.

Doktor Neruda naznačuje, že Anima pochádzala z planéty v galaxii zvanej „The Whirlpool Galaxy“ alebo Messier 51 (M-51) v súhvezdí Canes Venatici, vzdialenom asi 25 miliónov svetelných rokov od Zeme. M-51 je špirálová galaxia typu Sa (Mliečna cesta je galaxia Sb). Tieto klasifikácie sa týkajú hlavne veľkosti a tvaru vydutia v strede galaxie.

Aj keď Sarah, ktorá robila rozhovor s doktorom Nerudom, naznačila, že domáca planéta Animusu sa nachádza v M-51 a Dr. Neruda je kladný. LPG-C vo svojej eseji naznačuje, že hlavnou kandidátskou voľbou pre druh Anima je eliptická galaxia typu E1 v súhvezdí Lev. Táto navrhovaná galaxia sa nazýva M-105 alebo NGC 3379, v závislosti od toho, aký model klasifikácie galaxií používame. M-105 je približne 38 miliónov svetelných rokov od našej slnečnej sústavy.

Súhvezdie Leva

Majú spoločné to, že všetky patria do súhvezdej skupiny galaxií Lev a ich približná vzdialenosť od Zeme je 35 až 38 miliónov svetelných rokov.

Navyše starodávne písma, ktoré sú teraz v rukách LPG-C, naznačujú enormný záujem o súhvezdie Leva, narážajúc na tento konkrétny problém Animusu a využívajúci vzdialené prezeranie), LPG-C našiel podpis prítomnosti Animusu v všetky vyššie spomenuté galaxie.

8.2 Odpojené od zdroja

V rozhovoroch Neruda je popísané, že rasa Animus je vysoko umelý a strojovo podobný druh. To znamená, že ich inteligencia je tiež umelá a že ich mozgy nie sú ničím iným ako veľmi sofistikovanými počítačmi, ktoré dokážu samy myslieť inteligentné myšlienky s oveľa vyššou presnosťou a presnejšou kvalitou ako my, oni, ľudia a mnoho ďalších druhov v vesmír.

Ako stroje sa môžu do značnej miery regenerovať, rovnako ako vymieňame komponenty v stroji alebo počítači, aby sme ich udržali v chode. Podľa našich podmienok teda jednotlivec tohto druhu môže potenciálne žiť milióny a možno miliardy rokov. Ale rovnako ako strojom všeobecne, chýbajú im emócie a empatia, a preto nemôžu pochopiť, ako fungujú biologické entity.

Ontocyberenergetická forma života uvedená v pracovnom modeli. Anima by spadala do tejto kategórie a možno by vyzerala asi takto.

Telo v tomto vesmíre a v akomkoľvek známom vesmíre musí mať biologickú povahu a byť dostatočne sofistikované, aby dokázalo byť nositeľom duše, to znamená mať dušu. Stroj môže mať určitú úroveň vedomia, ale toto vedomie je úplne odpojené od Zdroja, pretože nemá dušu. To je presne prípad Animusu. Ak jeden z nich „zomrie“, čo je v zásade možné iba vtedy, ak ho niekto zničí, alebo ak sa stane účastníkom nehody, z ktorej sa nedá regenerovať, je to jej koniec. Tento jedinec prestáva existovať raz a navždy; pre takúto bytosť neexistuje posmrtný život.

Anima si zjavne uvedomuje svoju smrteľnosť v tomto zmysle a je odpojená od akéhosi vyššieho vedomia a inteligencie, čo ich trápi. Chcú obnoviť svoje telo pridaním DNA k nim v nádeji, že budú môcť vytvárať nosiče duší. To je možné dosiahnuť iba zhromaždením DNA z celého vesmíru a následne infiltráciou a inváziou.

Je však záhadou, ako niečo, čo nemá dušu, môže mať dostatok vedomia na to, aby pre jedného dúfalo. Ale opäť je toho viac a súčasťou „problému Animusu“ môžu byť dezinformácie, ktoré skryjú niečo ešte ohavnejšie.

Aj keď toto je opäť pravda, ak je to pravda, pre nás ľudí veľmi nebezpečné, je to otázka imperatívov. Aby sme tomuto problému porozumeli a dokázali mu intelektuálne čeliť bez predsudkov a myšlienok založených na systéme viery, musíme vylúčiť vieru v dobro a zlo a namiesto toho myslieť na imperatívy.

Z nášho pohľadu je táto mimozemská AI zlo a prežitie nášho druhu, ale z ich pohľadu je to evolúcia.

Musia sa znova pripojiť k Zdroju. Je smutné, že v tomto okamihu majú obmedzené chápanie toho, ako myslí a funguje ľudská informačná štruktúra, a nerozumejú tomu, prečo by bolo zlé ukončiť inteligentné bytosti z celej planéty, ak je to potrebné. Nemajú luxus emócií a pocitov. Z tohto pohľadu musíme čeliť problému.

V našej dávnej minulosti, asi pred 12 800 rokmi, objavili našu planétu a všimli si, že na nej žije biomasa (ľudia). V tom čase sme neboli dosť zrelí na ich vkus, ale rozhodli sa nás držať pod dohľadom.

Teraz sa vracajú na obežnú dráhu našej planéty, aby študovali našu súčasnú fázu vývoja. Ak nás nájdu dostatočne vyvinutých, s najväčšou pravdepodobnosťou napadnú, najskôr infiltráciou, potom priamymi prostriedkami.

Žijeme vo vesmíre „slobodnej vôle“, ale dohliada na ňu aj Centrálna Rasa a ďalšie vyššie dimenzionálne Esenciálne bytosti a Animus vie, že na to, aby ju prevzali, potrebuje náš súhlas.

Rovnaký problém pre ostatných mimozemšťanov, ktorí sa pokúsili ukradnúť našu DNA prostredníctvom schválenia získaného na základe zmlúv o transfere technológií. Je teda veľmi pravdepodobné, že chamtivé a bezohľadné frakcie ľudskej rasy na mocenských pozíciách budú chcieť rokovať pred technológiou, ktorú ponúka Anima.

Problém, ako je uvedený, nie je ľahké vyriešiť. Preto skupiny ako Labyrinth a LPG-C pracujú v zákulisí, aby sa to pokúsili vyriešiť, a to mimo kontroly našich globálnych vlád.

Tu prichádza na scénu BST (Blank Slate Technology) ako potenciálne riešenie problému Animus, ktorý predstavilo Corteum.

Nevieme, ako sa z Animusu stala rasa strojov; či už to bolo kvôli katastrofe v minulosti, z vlastnej vôle, alebo ak ich vytvoril vonkajší druh, ktorý ich nakoniec nechal postarať sa o seba.

IX. Vertikálny čas, technológia Blank Slate a postup reštrukturalizácie pamäte

Informácie, ktoré sa o týchto témach dostali, pochádzajú predovšetkým od doktorky Nerudovej, ale spomína ich aj Ashayana Deane zo svojej komunikácie s alianciou The Guardian Alliance , ktorá je údajne starodávnou a benevolentnou rasou, ktorá pomáha aj nám.

Guardians však nie sú veľmi spokojní s tým, že Labyrintová skupina je všadeprítomná. Aj keď uznávajú ľudí v teréne (ľudí) ako dobrých ľudí, ktorí robia to, čo robia pre pomoc ľudstvu, nie sú naklonení Corteu, ktoré podľa nich má veľmi temnú samoobslužnú agendu. ktorá má všetko spoločné s technológiou Blank Slate (BST).

9.1 Horizontálny a vertikálny čas

Aby sme porozumeli BST, musíme pochopiť, ako funguje vertikálny a horizontálny čas.

Tu na Zemi žijeme v 3. dimenzii alebo 4. dimenzii – časopriestore, ak používame výrazy LPG-C, kde čas je 4. dimenziou.

Za normálnych okolností zažívame čas horizontálny, s minulosťou, prítomnosťou a budúcnosťou.

Väčšina ľudí si neuvedomuje, že žijeme stovky, možno tisíce, ak nie desaťtisíce životov v rozpínajúcom sa multiverze. To znamená, že tu na Zemi žijeme viac životov naraz.

Je zrejmé, že žijete jeden zo súčasných životov, a práve tam sa sústredíte hlavne na seba. Napriek tomu možno žijete ďalší život v 1500-tych rokoch, iné v 800-tych, 100-tych rokoch, 500 pred naším letopočtom, 50 000 pred naším letopočtom, 5 000 000 pred naším letopočtom a tak ďalej.

Hovoríme tomu reinkarnácia, ale to nie je to, čo to je.

Reinkarnácia zahŕňa umieranie a znovuzrodenie po uplynutí určitého lineárneho času, vždy z minulosti do budúcnosti. V skutočnosti z multidimenzionálneho hľadiska žijeme všetky svoje životy na Zemi súčasne a jediný dôvod, prečo o sebe všeobecne nevieme, je to, že naše rozpínavé iskry sú oddelené časom.

Teraz je dôležité vedieť, že čas vnímame ako horizontálny. Ľudia vo všeobecnosti ani nevedia, čo som práve napísal v odseku vyššie, nehovoriac o tom, že existuje aj vertikálny čas.

Existuje úplne nová, komplexná veda o pojmoch času, ktorá rozširuje tento dominantný pojem.

To vysvetľuje, ako je 4-priestor / čas vo svojej zväčšenej realite v skutočnosti 6-priestor / čas. Tri priestorové rozmery a tri rozmery času, a to: dĺžka, šírka, výška, miestny / horizontálny čas, vertikálny čas a päť nekonečných s 12 900 000 „intervenčnými bodmi“ v horizontálnom čase [24].

Veda však upresňuje, že ide ešte ďalej, ale povieme si o nej iba krátko, aby sme dokázali pochopiť, ako funguje BST.

Z horizontálneho časového hľadiska, keď dôjde k významnej udalosti, napríklad k vražde JFK, incidentom s atómovými bombami v Hirošime, pristátiu prvého Mesiaca 11. septembra atď., Zanechá na horizontálnej časovej osi „odtlačok“, ktorý môže byť slúži ako vstupný bod pre zásah z vertikálnej časovej osi.

To je možné vykonať pomocou vzdialeného prezerania (a to robia Remote Viewers neustále). Ale doteraz môžu tí, ktorí navštívia tieto vstupné body, iba diváci a nebudú môcť upravovať udalosti, ktoré sa stali v minulosti (alebo sa stanú neskôr, ak vzdialený divák navštívi budúcnosť).

Môžeme to teda nazvať „pasívne cestovanie v čase“ a je celkom možné a už desaťročia je známe, že BST je „aktívne cestovanie v čase“, čo znamená, že podľa BST môžu byť udalosti zmenené a narušené, takže budúcnosť bod interakcie sa bude líšiť od toho, čo bolo predtým, ako bolo vykonané.

Inými slovami, vytvorí sa alternatívna časová os.

Animus podľa Nerudových rozhovorov prvý raz navštívil našu planétu asi pred 300 miliónmi rokov a znovu nás navštívil pred 8 866 rokmi, asi 2 000 rokov po potope.

Mezopotámia ešte nezačala prekvitať a civilizácia sa po povodni znovu budovala. Podľa Sitchina tam navyše stále bolo veľa Anunnaki. Stačilo, aby sa Animus rozhodol počkať a uvidí, ako sa budeme vyvíjať.

Horizontálny a vertikálny čas, ukazujúci kurzor alebo intervenčný bod

Najjednoduchší spôsob, ako vysvetliť vertikálny čas, je premýšľať o osi xay, kde os x je „Horizontálny čas“ a os y „Vertikálny čas“. Horizontálny čas je výslovný iba preto, že sme zvyknutí vnímať čas týmto spôsobom.

Teraz si predstavte vertikálny čas, keď sa každý okamih existencie naskladá na ďalší a všetky sa navzájom zhodujú. Čas je teda zložením všetkých okamihov všetkých skúseností, ktoré existujú súčasne v čase, čo sa dá nazvať večnosť.

Doktor Neruda to v rozhovoroch vysvetľuje celkom jasne:

Vertikálny čas znamená, že je možné zvoliť okamih zážitku a využiť čas a priestor ako portál, prostredníctvom ktorého uskutočňujú svoj výber. Po výbere sa čas a priestor stanú faktorom kontinuity, ktorý zmení vertikálny čas na horizontálny čas alebo konvenčný čas. [25]

A rozdiel medzi horizontálnym a vertikálnym časom je ten, že:

Vertikálny čas má čo do činenia so súčasným zážitkom všetkých čias a horizontálny čas má súvislosť s kontinuitou času v lineárnych zážitkoch, okamih za okamihom. [26]

Vzdialené prezeranie alebo ENS, čo je jeho najpokročilejšia forma, keď používate avatara, samozrejme nie je nič, čo by sme vymysleli tu na Zemi; je to univerzálna technika, ktorú používajú najpokročilejší mimozemšťania na cestovanie v čase a rýchly presun z jedného miesta na druhé.

Rovnako tak BST tiež nie je nápadom, ktorý by vyklíčil v hlavách Corteum alebo Fifteen. Varianty tejto techniky existujú aj inde vo vesmíre, ale Fifteenova technika je pomerne jedinečnou formou BST. Len málo exotických druhov je však ochotných zdieľať svoje špecifické techniky s inými plemenami, akonáhle sú vyvinuté.

Podľa doktora Nerudu je to jedna z najviac chránených a najlepšie strážených technológií.

To je dôvod, prečo Corteum nemôže ísť niekde navštíviť nejaké cudzie druhy a získať kľúč na zvládnutie BST.

Dr. Neruda, ktorý je koniec koncov prebehlíkom z Labyrintovej skupiny, nám ďalej hovorí, že pri vývoji špecifického typu BST pracuje Fifteen vyžaduje, aby vývojár aplikoval nové vety a nové fyzikálne zákony, ktoré neexistujú. vyvinuté predtým.

Potom sa musí vytvoriť nová sada technológií založená na novej matici fungovania sveta.

Takmer všetko, čo sme kedysi považovali za pravdivé, musí byť zničené, objavené, preformulované a integrované do tejto novej matice.

To je dôvod, prečo Labyrinth Group a LPG-C nie sú navzájom v kolízii. Obaja vyvíjajú novú fyziku života, ale navzájom sa mierne odlišujúcu. Nepracujú spolu na žiadnej úrovni. LPG-C je úplne samostatná jednotka, ktorá nie je súčasťou žiadnej vládnej agentúry, zatiaľ čo Labyrinth Group je prepojená a je súčasťou ACIO.

Existuje viac dôvodov, prečo títo dvaja navzájom nepracujú, ale aby sme lepšie porozumeli, musíme presne vedieť, prečo Dr. Neruda prebehol.

5. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Odhalenia všetkého, čo sa v Antarktíde tak dlho deje (1)Insider Pete Peterson poskytol veľa informácií o prítomnosti Atlantídy v Antarktíde. V zákulisí sa odohráva veľa vzrušujúcich udalostí. Antarktída nikdy nebola taká osídlená ako dnes: vedci, politici, výskumníci všetkého druhu, oprávnení, akreditovaní novinári, celý svet zvedavých ľudí, ktorí nikdy neprestanú držať tajomstvo o tom, čo sa na tomto kontinente skutočne deje.…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, to, ako, tajné
 • 98
  Svedectvo Phila Schneidera o utajovaných projektoch pred jeho vraždou (2)1. Časť Náš spôsob fungovania a súčasná štruktúra našej vlády je založená na technokracii, nie na demokracii. Je to v skutočnosti forma feudalizmu a nemá to nič spoločné s republikou Spojených štátov. Títo ľudia nedôverujú a rozhodli sa zakázať každodennú modlitbu na verejných školách (poznámka redaktora: toto už neplatí za Bushovej…
  Tags: a, na, v, že, sa, je, ako, to, tajné
 • 98
  Zmenila technológia Blank Slate priebeh ľudskej evolúcie? (5)5. ČASŤ 9.2 Postup reštrukturalizácie pamäte (MRP) Náleziská WingMakers môžu byť v niektorých pojmoch považované za „časové kapsuly“, ako je opísané v materiáli WingMakers. Sú naprogramované tak, aby boli v určitom okamihu aktivované, aby čelili invázii Animus a nakoniec chránili DNA centrálnej rasy („Zakladatelia“). V týchto časových kapsulách je zabudovaný „postup…
  Tags: a, je, sa, na, v, to, že, ako, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK