Zvýšte svoju vibráciu

22/04/2021

Sme súčasťou prírody a existujeme vo vibračnom vesmíre, ktorý nesmierne reaguje na zmeny v myslení a konaní. Rovnako ako krídlo motýľa, aj my máme moc fyzicky zmeniť naše ľudské spoločnosti jednoduchou zmenou spôsobu myslenia a cítenia.

Samotný vesmír dáva moc ľuďom, jednotlivcom, a nie „autoritám“. Iba vtedy, keď veríme, že sme bezmocní, sa staneme bez moci.
To je miesto, kde si jednotlivo musíme nárokovať späť svoje energetické pole.

Vo vibračnom vesmíre má každý z nás vibračnú stopu a vysiela do vesmíru vibračné signály, ako vysielacia veža. Aj nepozorovaný človek môže v inom cítiť emóciu hnevu, smútku a radosti!

Obsah vášho vibračného signálu je určený tým, na čo myslíte a ako sa cítite. A ostatní podľa toho reagujú na váš signál. Nevrlý priťahuje nevrlých a veselý človek priťahuje veselých ľudí alebo tých, ktorí reagujú na veselosť.
Toto je vyjadrené v zákone „podobné priťahuje podobné“, ktoré budeme v budúcich rozhovoroch skúmať oveľa podrobnejšie. Z toho potom vyplýva, že máte úplnú kontrolu nad tým, ako sa voči niečomu cítite.

Vibračný vesmír vás posilňuje, pretože ak sa vám nepáči váš život taký, aký je, môžete zmeniť svoje myslenie a cítenie a vesmír bude reagovať.
Vo vibračnom vesmíre nie sú žiadne obete, iba zodpovedajúce vibrácie. Preto je obeť trestného činu rovnako zodpovedná ako páchateľ. Toto urážlivé a poburujúce vyhlásenie je plne podporované vesmírnymi zákonmi.

Silnejšia vibrácia má tendenciu strhávať k nej slabšiu. Toto sa niekedy nazýva „tlak okolia“. V prítomnosti mocného liečiteľa, alebo duchovného majstra sa cítite povznesený. Podobne sa v prítomnosti niekoho zvráteného a zlého cítite ustráchane.

Keď veľa ľudí verí v ten istý príbeh, nastaví to silnú vibráciu, ktorá k tomu strhne ostatných. Napríklad po 11. septembri došlo k silnému sentimentu a výzve „zničiť teroristov“. To viedlo k prijatiu Patriotských zákonov, zákona o vojenských komisiách z roku 2006, zákona o skutočných identifikačných číslach, zákona o ochrane Ameriky a zákona o ochrane domácich teroristov, ktorý obmedzil ústavné slobody v mene „boja proti terorizmu“. Patriot Acts boli predstavené 24. a 25. októbra 2001 a boli schválené Kongresom, ktorý o nich nikdy nečítal ani slovo. To je sila dominantnej vibrácie, ktorá strháva myšlienky a činy veľkých skupín ľudí. Ako povedal Obi-wan Kenobi vo Hviezdnych vojnách 1, „sila má silný vplyv na slabomyseľných“.

Dobrá správa je, že máte kontrolu nad svojím vlastným vibračným signálom. Ak budete žiť v mysli a budete mať vedomú kontrolu nad svojím životom, je možné nielen stáť vo svojej moci, ale aj ovplyvňovať ostatných pozitívnym smerom. To je orientácia všetkých úspešných ľudí.

Aj keď máte lokálnu kontrolu nad svojím vibračným signálom, nemáte kontrolu nad nikým iným. Vo vibračnom vesmíre majú všetci slobodnú vôľu.
Keď však zmeníte svoj osobný signál do vesmíru, zmeníte spôsob, akým na vás ostatní reagujú, a to prostredníctvom vlastnosti vibračnej zhody, o ktorej sme hovorili v lekcii jedna. Preto máte vždy kontrolu nad tým, ako sa cítite v akejkoľvek situácii. Máte tiež kontrolu vo všeobecnom zmysle nad svojím životom.
Zmenou myslenia a cítenia svojho života zmeníte spôsob, akým na vás ostatní reagujú, a otvoríte vibračné okná príležitostí!

Videli sme, že vnímanie čohokoľvek si vyžaduje podobnosť, alebo zhodu vo frekvencii. Keď niečomu dokonale rozumiete, dokonale ste s tým spojili vibrácie. Tento princíp vibračného párovania je vysvetlením zákona „rovnaké priťahuje rovnaké“ alebo zákona príťažlivosti.

To, čo robí zákon príťažlivosti magickým, je jeho vibračný aspekt. Všetci sme spojení cez jemné, neviditeľné more univerzálneho poľa, ktoré bez námahy komunikuje myšlienky.

Keď zameráte svoju pozornosť na čokoľvek, začnete cyklus zvýšeného vnímania a učenia sa. Samotný proces učenia je vibračnou interakciou, alebo vzťahom. Aj keď sa na niečo pozeráte, ste s tým v interakcii! Inými slovami, máte vibračný vzťah so všetkým, čo vidíte. Otázkou je, či odporujete alebo prijímate? Keď odporujete, cítite sa horšie a keď prijímate, cítite sa lepšie.

Teraz sme pripravení aplikovať koncept vibračného vesmíru na emócie a medziľudské vzťahy. Staré príslovie, že „vtáky rovnakého peria sa hrnú k sebe“, je trefné.

Keď sú ľudia prvýkrát vystavení Zákonu príťažlivosti, dôjde k zmätku, pretože hovoria: „protiklady sa priťahujú a rovnaké sa odpudzuje. Pozri sa, čo sa deje s magnetom! “

Ak sa pozriete trochu bližšie, môžete to v zásade vidieť, rovnaké sa priťahuje. Zvážte kupujúceho a predávajúceho na trhu. Predávajúci chce predať a kupujúci chce kúpiť a spoja sa. „No, vidíš, protiklady sa priťahujú.“ No nie tak rýchlo! Predajca má na predaj jablká. Kupujúci hľadá jablká. Vibračne sú obe zamerané na jablká. Každý z nich je priťahovaný k druhému spoločným faktorom „jabĺk“.

Takže rovnaké priťahuje rovnaké! Pozrite sa na batériu. Kladný pól má nedostatok elektrónov a záporný pól má nadbytok elektrónov. Elektróny na zápornom póle sa chcú baviť so svojimi priateľmi na kladnom póle, takže elektróny prúdia z negatívneho do pozitívneho. Spoločným faktorom je elektrón! Keď sa v magnete čiary elektromagnetickej sily vyrovnajú, je to príťažlivosť, a keď nie, dôjde k odpudeniu. A tak aj v živote.

Aby ste pochopili koncept vibračného vesmíru hlbšie, zvážte škálu emócií / vibrácií uvedených nižšie:

S postupujúcim stupňom sa zvyšuje emocionálna pohoda a vyššia inteligencia. Človek sa stáva viac animovaným, čo je priamym výsledkom energie životnej sily alebo chi, alebo prány.
Keď telo zomrie, bunky sa disociujú, pretože už neexistuje energia životnej sily, ktorá by ich držala pohromade.
Pochopenie tejto škály je nevyhnutné v poradenstve a terapii a vo vzťahoch!

Existuje takmer nekonečné množstvo spôsobov, ako uplatniť koncept vibračného vesmíru so škálou emócií na každodenný život: vo vzťahoch, politike, poradenstve a v práci a podnikaní.

Vibračný vesmír je plný praktických príkladov a vysvetlení, ako uplatňovať zákon vibrácií a zákon príťažlivosti v každodennom živote. Dôkladné pochopenie týchto koncepcií robí život oveľa jednoduchším a ľahším a tiež znižuje stres. Keď si vezmeme späť silu na zvýšenie našej jedinečnej vibrácie, pridáme sa k vibrácii kolektívu.

Takto si vyberieme inú realitu.
Premieňajte tmu na svetlo.
Znova a znova.
Máte na výber.
Máte moc.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Všetko je frekvencia a DNA je ultimátna anténaCelá vaša existencia… všetka hmota, všetok život, všetky skúsenosti - všetko vďačí za svoju existenciu vo fyzickom svete frekvencii. Úplne všetko je frekvencia. Na tejto planéte nemôžete mať zážitok bez toho, aby ste ho neprilákali prostredníctvom frekvencie. Každá emócia, vrátane lásky a nenávisti, sa naladí na určitú frekvenciu. Zdravie má…
  Tags: a, v, sa, na, je, vzostup
 • 93
  Ako to bude z prechodom do novej éry? (časť 1)NOVÝ VEK bude iný, Veľký projekt ZEM je na Vzostupnej Ceste. 🌏🌐🌿🕊️🤝🛸🎡💎💫✨Súvisí to s definitívnym ukončením starých mocenských štruktúr v politike, ekonomike, technológiách a kultúre a vytvorením priestoru pre Novú Éru.Nič nezostane také, aké bolo. Technológie starých čias mali svoj deň. Štruktúry starých čias sa vytrácajú. Všade sa to mieša.…
  Tags: a, sa, je, v, vzostup
 • 92
  Vzostup 144 000 bojovníkov svetla144 000 pracovníkov a bojovníkov svetla bolo spomenutých v knihe Zjavenie na tabletoch Esmeraldy aštarským velením, Sanandou, domorodými Američanmi a mnohými ďalšími. Všetkým pracovníkom svetla v známych vesmíroch bola vyslaná veľká výzva, aby sem prišli pomôcť a sprevádzať túto planétu procesom Vzostupu. Sú jednou z najtajomnejších skupín, o ktorých sa…
  Tags: a, na, sa, v, je, vzostup
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK